Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

chcemy jak Pola będzie miała 9-10 miesiecy bo wiesz Dosiu...to moze potrwać i 5 lat, i moze nam zarodków zabraknąć i różnie może być a moje jajniki ostatnio kiepsko współpracowaly wiec czekac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka czasami warto pomyslec na zas ze wszystkim;) jeszcze masz mozliwosc bo masz zarodki, to skorzystac trzeba. a chyba z tego, co kojarze, to placi sie za trzymanie zarodkow, to po co czekac i dac im wecej w portfel;) a to prawda, ze panikara jestem!!!!:p w ogole musze powiedziec, ze wczoraj nie wzielam tabletki anty i od razu lepiej sie czulam...nie wiem, czy wspominalam o tym wczesniej, ale od tych tabletek piersi to mi wysadza:/ jest to taki bol i w ogole w pachwinach jakbym miala jakies zakwasy, jak ja nie cwicze. no i nie wzielam i powaznie lepiej:) takze chyba moje ostatnie opkawowanie z yasminelle. z tego, co kojarze to od kwietnia ja biore zeszlego roku, to calkiem mozliwe, ze mam jakies zaburzenia hormonalne. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja........
cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam, ale może niektóre z was mnie pamiętają ;) Postanowiłam, tak jak Egz, podzielić sie z wami radosną nowiną. Jestem w ciąży :) Dzisiaj byłam na pierwszym usg i zobaczyłam moją kruszynkę. Tak sie złożyło, że robiłyśmy z Egz in vitro prawie równocześnie. Jej ciąża jest 5 dni "starsza" od mojej. Mam nadzieję, że ten rok 2013 będzie dla nas szczęsliwy, bo obie starałyśmy się o dziecko 7 lat. Asiulka - gratulacje z okazji urodzin Poli :) Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje:) fajnie poczytac, ze komus udalo sie:) trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam takie rzeczy to od razu papa mi sie uśmiecha :D Alicja pamietam cię dobrze-GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowi32
EGZ dziękuję za odpowiedź, ja mam przygotowania podobne:) tylko mi niestety po m-cu brania biosteronu FSH nie chciało spaść:( dołączyłam zioła nr 3 ojca sroki podobno działają cuda, na bocianie jest dziewczyna która ostatnio miała dwie stymulacje i niestety nie było co transferować z powodu niskiej rezerwy jajnikowej, a na ziołach zaciążyła naturalnie w drugim cyklu picia.SZOK. Alicja- GRATULUJĘ!!!!!! Coś ten 2013 rok zapowiada się na szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja na szybko, akurat chłopacy śpią:) Moje wielkie gratulacje dla Egz, tak się cieszę, z całego serca, że Wam się udało, dr M jest cudowny:) Dla mnie Biały na zawsze pozostanie szczęśliwym miastem gdzie poczynają się dzieciątka:) Wiedziałam, że Ci się uda, u tego lekarza udaje się każdej:) I chciałam zgodzić się z Egz, że dbanie o siebie przed podejściem bardzo dużo daje. My też przed samym programem zaczęliśmy prowadzić dosyć mocno "higieniczny tryb życia" - jeśli można to tak nazwać. Zaczęłam biegać, schudłam trochę, i ogólnie poczułam się lepiej i zdrowiej. Przy całym tym staraniu, człowiek zapomina o sobie, a to ważne, aby czuć się dobrze, jeść zdrowo, żeby mieć tą świadomość, że dało się z siebie wszystko:) - ta świadomość bardzo pomaga. Egz bliźniaki to wyzwanie, mówię Ci, ale jak tak na nie patrzę, to jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i mam nadzieję, że niedługo będę Cię pouczać co i jak:) Cieszę się, że jeszcze raz spróbowałaś, jesteś wielkim wsparciem dla wszystkich dziewczyn. Alicjo Ciebie też pamiętam i gratuję:) To wspaniała nowina:) Mam nadzieję, że ten rok będzie cudownym rokiem obfitującym w same ciąże i piękne narodziny:) Asiulka jestem pełna podziwu, że tak szybko decydujecie się na następne, nie boisz się, że uda się podwójnie? Spójrz na nas:) I wtedy będziesz miała mega roboty:) Dziewczyny podczytuję Was i życzę Wam wszystkiego najlepszego, postaram się więcej napisać następnym razem bo mi już jedno maleństwo zaczyna płakać:) U nas jakoś leci, troszkę jeden z chłopaków ma problemy z napięciem mięśniowym i biegam na rehabilitacje i masaże, a wtedy problem co z drugim dzieckiem, ale jakoś dajemy radę... Jak to w życiu, jeden to aniołek a drugi diabełek:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
Alicja ja tez Cię pamiętam Gratuluje serdecznie i pozdrawiam. Bede trzymac kciuki za was obie z Egz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
Alicja ja tez Cię pamiętam Gratuluje serdecznie i pozdrawiam. Bede trzymac kciuki za was obie z Egz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja kochana!!!! Gratulacje!!! Superowo!!! Czad ze hej wracajcie tu dziewczyny i piszcie na biezaco!!! Trolewna ja chce transfer jednego zarodka dlatego musze ostro pogadac z lekarzem...jakie sa procedury itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - co za wspaniala wiadomosc, poplakalam sie ze szczescia! Cudownie I to jeszcze podwojne szczescie:-) zycze ci kochana abysmy niedlugo wymienialy sie poradamy na temat wychowania blizniakow:-) bedzie dobrze, zycze twoim malenstwom duzo zdrowka, sciskam mocno wasza trojke,.trzymaj sie zdrowo. Maz musi pewnie skakac z radsci! Alicja- dziewczyno,co za wspaniala wiadomosc! Razem z Egz sprawilyscie, ze moja dzisiejsza deprecha zniknela bez sladu:-)tak sie ciesze, nie wiedzialam, ze teraz podchodzilas do ivf. Alu kochana zasluzylas na ta ciaze I ciesz sie kochana wszystko bedzie dobrze, zycze aby kruszynka zdrowo rosla. Wielki buziak I usciski:-) Pozdrawiam pozostale wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - co za wspaniala wiadomosc, poplakalam sie ze szczescia! Cudownie I to jeszcze podwojne szczescie:-) zycze ci kochana abysmy niedlugo wymienialy sie poradamy na temat wychowania blizniakow:-) bedzie dobrze, zycze twoim malenstwom duzo zdrowka, sciskam mocno wasza trojke,.trzymaj sie zdrowo. Maz musi pewnie skakac z radsci! Alicja- dziewczyno,co za wspaniala wiadomosc! Razem z Egz sprawilyscie, ze moja dzisiejsza deprecha zniknela bez sladu:-)tak sie ciesze, nie wiedzialam, ze teraz podchodzilas do ivf. Alu kochana zasluzylas na ta ciaze I ciesz sie kochana wszystko bedzie dobrze, zycze aby kruszynka zdrowo rosla. Wielki buziak I usciski:-) Pozdrawiam pozostale wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
witajcie, z racji tego ze stało się coś dla mnie b. ważnego, tj. EGZ i ALICJA zaciążyły postanowiłam się odezwac chyba po 1,5 roku. Egz30- Ty wiesz, jak ogromnie Ci gratuluję i zawsze wierzyłam ze się uda, tylko data była nieznana.. Ściskam Waszą trójkę z całych sił i wiem, ze tym razem wszystko będzie dobrze - nie ma innej opcji. jesteś - zaraz po Sarze -największym wsparciem psychicznym dla starających się . Nie było tutaj większego. ogromnie się cieszę i wiem ze w tym nowym lepszym roku zostaniesz Matką na całego;) Alicjo- dla Ciebie również ogromne gratulację któe moge przekazać tą drogą! wiem ze było Ci b. ciężko i swoje tez przeszłas, więc jestes kolejnym dowodem ze nie można się poddawać! życzę zeby cała ciąża przebiegła spokojnie i żebyś mogła cieszyć się tym wspaniałym czasem! bardzo serdeznie Cię pozdrawiam!! Staraczki - nie traćcie nadzieji, dopóki możecie, macie siły, pieniadze i zdrowie to walczcie, bo nagroda jest słodka i wynagradza na pewno wszystko. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Witajcie, z racji tego ze stało się coś dla mnie b. ważnego, tj. EGZ30 i ALICJA zaciążyły postanowiłam się odezwać chyba po 1,5 roku. Egz30- Ty wiesz, jak ogromnie Ci gratuluję i zawsze wierzyłam ze się uda, tylko data była nieznana.. Ściskam Waszą trójkę z całych sił i wiem, ze tym razem wszystko będzie dobrze - nie ma innej opcji. Jesteś - zaraz po Sarze - największym wsparciem psychicznym dla starających się . Nie było tutaj większego. ogromnie się cieszę i wiem ze w tym nowym lepszym roku zostaniesz Matką na całego;) Alicjo- dla Ciebie również ogromne gratulację które mogę przekazać tą drogą! wiem ze było Ci b. ciężko i swoje tez przeszłaś, więc jesteś kolejnym dowodem ze nie można się poddawać! życzę żeby cała ciąża przebiegła spokojnie i żebyś mogła cieszyć się tym wspaniałym czasem! bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!! Staraczki - nie traćcie nadzieji, dopóki możecie, macie siły, pieniądze i zdrowie to walczcie, bo nagroda jest słodka i wynagradza na pewno wszystko. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Witajcie, z racji tego ze stało się coś dla mnie b. ważnego, tj. EGZ30 i ALICJA zaciążyły postanowiłam się odezwać chyba po 1,5 roku. Egz30- Ty wiesz, jak ogromnie Ci gratuluję i zawsze wierzyłam ze się uda, tylko data była nieznana.. Ściskam Waszą trójkę z całych sił i wiem, ze tym razem wszystko będzie dobrze - nie ma innej opcji. Jesteś - zaraz po Sarze - największym wsparciem psychicznym dla starających się . Nie było tutaj większego. ogromnie się cieszę i wiem ze w tym nowym lepszym roku zostaniesz Matką na całego;) Alicjo- dla Ciebie również ogromne gratulację które mogę przekazać tą drogą! wiem ze było Ci b. ciężko i swoje tez przeszłaś, więc jesteś kolejnym dowodem ze nie można się poddawać! życzę żeby cała ciąża przebiegła spokojnie i żebyś mogła cieszyć się tym wspaniałym czasem! bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!! Staraczki - nie traćcie nadzieji, dopóki możecie, macie siły, pieniądze i zdrowie to walczcie, bo nagroda jest słodka i wynagradza na pewno wszystko. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Witajcie, z racji tego ze stało się coś dla mnie b. ważnego, tj. EGZ30 i ALICJA zaciążyły postanowiłam się odezwać chyba po 1,5 roku. Egz30- Ty wiesz, jak ogromnie Ci gratuluję i zawsze wierzyłam ze się uda, tylko data była nieznana.. Ściskam Waszą trójkę z całych sił i wiem, ze tym razem wszystko będzie dobrze - nie ma innej opcji. Jesteś - zaraz po Sarze - największym wsparciem psychicznym dla starających się . Nie było tutaj większego. ogromnie się cieszę i wiem ze w tym nowym lepszym roku zostaniesz Matką na całego;) Alicjo- dla Ciebie również ogromne gratulację które mogę przekazać tą drogą! wiem ze było Ci b. ciężko i swoje tez przeszłaś, więc jesteś kolejnym dowodem ze nie można się poddawać! życzę żeby cała ciąża przebiegła spokojnie i żebyś mogła cieszyć się tym wspaniałym czasem! bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!! Staraczki - nie traćcie nadzieji, dopóki możecie, macie siły, pieniądze i zdrowie to walczcie, bo nagroda jest słodka i wynagradza na pewno wszystko. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Witajcie! z racji tego, ze stało się coś b. ważnego, tj. EGZ30 i ALICJA zaciążyły, postanowiłam sie odezwać po chyba 1,5 roku. Egz30 - Ty wiesz, jak ogromnie Ci gratuluję i zawsze wierzyłam ze się uda, tylko data była nieznana.. Ściskam Waszą trójkę z całych sił i wiem, ze tym razem wszystko będzie dobrze - nie ma innej opcji. Jesteś - zaraz po Sarze - największym wsparciem psychicznym dla starających się . Nie było tutaj większego. ogromnie się cieszę i wiem ze w tym nowym lepszym roku zostaniesz Matką na całego;) Alicjo- dla Ciebie również ogromne gratulację które mogę przekazać tą drogą! wiem ze było Ci b. ciężko i swoje tez przeszłaś, więc jesteś kolejnym dowodem ze nie można się poddawać! życzę żeby cała ciąża przebiegła spokojnie i żebyś mogła cieszyć się tym wspaniałym czasem! bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!! Staraczki - nie traćcie nadzieji, dopóki możecie, macie siły, pieniądze i zdrowie to walczcie, bo nagroda jest słodka i wynagradza na pewno wszystko. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja........
Dziewczyny, bardzo wam dziękuję z całego serca. Aż mi łzy w oczach staneły ze wzruszenia. Jesteście kochane :) Ja, oczywiście jestem bardzo szczęsliwa, ale ta radośc miesza się ze strachem, bo jestem dopiero na początku drogi i jeszcze kawał jej przede mną. Inka - wielkie buziaki dla ciebie. Jestem przekonana, że i na ciebie przyjdzie czas. I wtedy spełni się moje przeczucie, że my w trójkę (ja, Egz i ty) dobrniemy do celu w podobnym czasie. Trzymam mocno kciuki :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
Alicja i dla Was najserdeczniejsze gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny podczytuję to forum od dawna i przyznam się szczerze, że z zapartym tchem czytałam wszystkie posty. EGZ - wierzyłam w Ciebie i wierzę, że donosisz ciążę i spełnisz swoje największe marzenie. SARA2009 - Twoja historia pokazała mi, że muszę walczyć do samego końca. Dziewczyny gratuluję Wam z całego serca, życzę Wam poprostu szczęścia. Niech Wasze trudności jakie musiałyście przejść w staraniu o maluszki, obrócą się teraz w same dobre chwile w Waszym życiu. Ponadto pozdrawiam wszystkie forumowiczki tego tematu i trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki brzoskwinka, stopkę niestety też masz bogatą :( masz hasimoto czy zwykłą niedoczynność? gdzie się leczysz? jakie są szanse na IUI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki brzoskwinka, stopkę niestety też masz bogatą :( masz hasimoto czy zwykłą niedoczynność? gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła niedoczynność na podstawie wyników, miałam usg tarczycy i wszystko na szczęście jest dobrze akurat z jej fizyczną budową. Ale jak zauważyłaś stopka bogata, więc nie ma za bardzo się z czego cieszyć :( Bardzo prawdopodobne, że będę mieć za miesiąc IUI. Mam już za sobą 3 cykle po laparoskopii, wprawdzie nie monitorowane, ale miałam samoistne miesiączki, więc teoretycznie owulacja była (tak twierdzi lekarz, przed resekcją samoistnych miesiączek nie miałam wcale). Ostatniej miesiączki nie dostałam :( nie ma ciąży, jajniki chyba w tym cyklu odmówiły pracy. Mam wywołany okres proverą, obecny cykl będę monitorowana bez stymulacji i jeśli nie będzie efektów to następny będzie stymulowany, przygotowujący do IUI. Mojej pierwszej IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Alicja gratuluję :):), życzę ci spokojnej i bezproblemowej ciąży :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka mam kolezankę która przy jednym niedrożnym jajowodzie i po poronieniu zaszła w ciążę po pierwszym IUI zeby było zabawniej, chcieli drugie dziecko i mają już 7 IUI nieudanych...takze za pierwszym zarem łatwiej zaskoczy jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa polecam przed zabiegiem koniecznie ocejrzyjcie film z Jennifer Lopez "plan B" tak jest smiesznie przedstawiony zabieg IUI i u mnie dokładnie tak wesoło było za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×