Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość sylviaak
Egz dziekuje Tobie,ze znalazlas czas i ochote zeby napisac do mnie.Napewno skorzystam z Twoich porad.Oby na tym swiecie bylo wiecej takich pogodnych,sympatycznych i zyczliwych osob jak Ty.Zycze Tobie i wszystkim ktorych kochasz wszystkiego co najlepsze.Jestem przekonana,ze ta dobra energia ktora wysylasz innym kobietom wroci do Ciebie i Twoich maluchow cudownie pomnozona.Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani bardzo dziękuję za kciuki i tak serdeczne słowa-zdecydowanie mnie przeceniacie!:) Ja sama spotkałam tu na forum, i nie tylko, tyle ciepłych i kochanych osób,otrzymałam mnóstwo porad, że nie wiem czy kiedykolwiek spłacę ten dług życzliwości.Żałuję ze nie mogę być czesciej na forum,no ale trzymam sie nakazu leżenia.Za wszystkich potrzebuhących bardzo,bardzo mocno trzymam kciuki!! I życzę udanych walentynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Asiulko do in vitro oprocz plemnika jest rowniez potrzebna komorka jajowa.A skoro po tak silnej stymulacji i po punkcji takiej nie znaleziono chyba sama rozumiesz,ze ivf bylo niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora34
sylwiaak, a rozważaliście komórkę dawczyni lub adopcje zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat wiem co do ivf jest potrzebne ale nie znam się na fachowym opisie Twojej przypadłosci wiec jak napisałaś łopatologicznie to juz wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaak
Nie pisze lopatologicznie tylko merytorycznie a Ty jak nie potrafisz czytac o ludzkich problemach to glupio nie pytaj.W zasadzie to na ten topik zagladam tylko z powodu Egz bo to ona jest dla mnie kims wyjatkowym a nie akurat Ty.I tak szczerze to nie jestem Twoja fanka.Wole zdecydowanie wypowiedzi Takiej sobie ja bo ta dziewczyna chociaz jest czasem nieznosna a wrecz brutalna w swoich wypowiedziach to przynajmniej jest szczczera,doskonale wie o czym pisze i w przeciwienstwie do Ciebie widzi cos wiecej niz czubek wlasnego nosa.A inteligencji to mozna jej pozazdroscic.Taka sobie ja pozdrawiam.Zrob tutaj troche porzadku bo taka Twoja misja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i sorka.ze nie jestem brutalna.w.swoich wypowiedziach nie mam potrzby wrzucac ludziom bez powodu...nie dziwie Ci sie ze ty tak...zobaczysz po dziecku Ci sie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do eleonora34 na ten moment nie biore pod uwage obcych komorek chociaz lekarz o tym wspominal.Moze w moim wieku nie powinno sie grymasic ale dam sobie jeszcze ten rok na wykrzesanie moich wlasnych komorek.Zobaczymy jakie efekty przyniesie stymulacja na ktorej jestem od dzisiaj.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcakjdad
egz koenzym Q10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcakjdad-tak,koenzymQ10,ja miałam z Dopple Herz ale myśle że jakikolwiek może być,są bez recepty,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviak - kochana przepraszam ze sie tak wtrace ale takze mialam amh o,1 widze ze leczysz sie chyba w salve -tak? sadze ze powinnas zmienic klinike , ja z takim amh na konsultacjii w salve uslyszlam ze moge szukac sobie dawczyniki, i poszlam do innej kliniki za 1 podejsciem jestem w ciazy , mialam tylko 2 komorki ale lekarz tak dobral leczenie ze powiedzial od poczatku ze bdezie malo komorek i oby bylo ich jak najmniej maja byc mocne i tak bylo u mnie byly 2 ale mocne obezcnie jestem w 15 tc , radze zmienic klinike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek chodzilam do bioenergoterapeuty-podobno rewelacyjny , nie wiem czy tez on sie do tego prze=yczynil, ale bylam u niego 2 razy przed transferem , jesli bedziesz chiala sluze telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze pare info, dla dziewczyny ktora szukala pomocy odnos=nie dr sobkiewicza, jesli chcesz jego radzic sie o hormony to zycze powodzenia, Naprawde bylam u niego na wizycie , zaplacilam 200 zl wizyta trwala 10 minut, i gdy zapytalam na co biore dany lek, a bralam leki na wysokie oh 17 po progestazie czy cos takiego(leczylam sie u endokrynologa) i on mi kazal te leki brac . lecz nie wytlumaczyl do konca o co chodzi z tym hormonem, to sobkiewicz popatrzyl, glupa kleil a na koniec jak go naciskalam aby mi wytlumaczyl, powiedzial ze na hormonach sie nie zna.NAPRAWDE ODRADZAM KLINIKE SALVE A TYM BARDZIEJ DR, SOBKIEWICZA JESLI CHODZI O LECZENIE BEZPLODNOSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuuula to ja sylviaak zaczernilam sie:)Ja w salve robilam badania krwi i hsg i mam na tamat tej kliniki takie samo zdanie.Szukalam Cie na innych topikach i sie doczekalam:)Super,dzieki za info i swiatelko w tunelu.Ja od listopada jestem w Gamecie,nie narzekam tylko zebym nareszcie odpowiedziala na stymulacje bo ostatnim razem byla porazka.A o bioenergoterapeute pytalam bo konczylam tego typu kursy i moze akurat uczylam sie u niego.Mam goraca prosbe jak mozesz to zerknij na topik:Niskie amh....zalozony przez saadee.Tam sa bardzo fajne dziewczyny i tylko czekaja na takie dobre newsy jak u Ciebie:)Bardzo sie ciesze,ze Tobie tak dobrze sie ulozylo i ze wzsystkich sil kibicuje dzidziusiowi i calej rodzince:)Nooooooo ale mi humor poprawilas kochana.Pozdrawiam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wiec trzymam kciuki za wasze szczescie mam nadzieje ze gameta bedzie dla ciebie tak samo szczesliwa jak i byla dla mnie , czego zycze z calego serca , moim zdaniem profesor ktory mnie poprowadzil naprawde sie przylozyl, chodzil i konsultowal podawanie i zwiekszanie dawek przed ivf, odpowiedzial na wszystkie moje pytania odnosnie lekow jakie bralam, co wskazywalo na to ze zna sie na moim zdaniem tyakze bardzo waznym aspekcie nieplodnosci czyli hormonach, POLECAM Z REKA NA SERCU TA KLINIKE, TRZYMMA DZIEWCZYNY ZA WSZYSTKIE KCIUKI OBY WASZE SZCZESCIE PRZYSZLO JAK NAJSZYBCIEJ JA NACZEKALAM SIE CHODZAC OD LEKARZA DO LEKARZA PRZEZ 6 LAT ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi jeszcze czy mialas badane wszystkie hormony? ja przed tym invitro polozylam sie do szpitala endokrynologicznego , poprostu poszlam prywatnie do lekarza ktory przyjmuje w tym szpitalu i poprosilam o skierowanie, porobili mi wszystkie badania bardzodoglebnie, naprawde doglebnie bo przed szpitalem niby badali mi np prolaktyne i wychodzila ok a tam po jakims doglebnym badaniu wyszla zle , to samo bylo z jakims innym hormonem, ktory byl minimalnie podniesiony , i nikt wczesniej nie zwracal na to , a endokrynolog ze szpitala powiedzial ze to takze moze byc przyczynba i mialam regulowane wszystkie hormony przez endokrynologa zaczym trafilam do gamety, wiec moze tez warto? :-) podsylam wszystkie pomysly jakie przychodza mi do glowy abyscie wy nie musialy czekac tyle na ta dzidzie co i ja bo wiem co to znaczy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiaak - jak nadrobię to co się tutaj działo przez czas jaki tutaj nie zaglądałam i uznam, że porządek jest tutaj potrzebny, to na bank nie omieszkam go tutaj zaprowadzić:P a co do szaraczka055 - to dostał w d*pę za swoją głupotę na innych topikach i się próbuje na mnie tutaj odgrywać. żadnych waszych danych nigdy nie przechwytywałam i się z nich nie śmiałam. Na topiku, o którym piszę panna sama je niemal udostępniła, a potem miała pretensje, że ludzie ją zaczęli namierzać na portalach społecznościowych. A przez nią i inne forumowiczki. Pozdrawiam Was wszystkie, Ciebie asiulka też - chyba nie myślisz o mnie aż tak całkiem źle?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
No nie zartuj sobie teraz z kolezanek , teraz taka grzeczna, chodzi po topikach i wkleja screny na wszystkie laski, nawet do adminow pisze a potem sie biedna tlumaczy, zobaczcie na topik anitka 21 nazeczony mnie walna a w sobote biore slub , nie zla lektura , wkleja linki gdzie sie da, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mając żadnych podstaw oskarżyłaś mnie , szarpiąc moje imię mimo tego i tak Ci życzę wszystkiego najlepszego i obyś nigdy w życiu nie spotkała tak życzliwej osoby jaką jesteś ty sama. Wygrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgth
też mam bardzo bolesne miesiączki i właśnie też się obawiam endometriozy, bo długo się staramy już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppooo
Bo tylko to potrafi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobienapisze ze
Przechwycila dane laski i teraz ja szantazuje , zalosna, a tak gadala ze ppmaranczki to robia, no nie tylko, uzywa inicjalow i podaje miasto. Niezla suka nie. Z kazdym sie kloci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę
Bardzo proszę taką sobie i pozostałe do opuszczenia tego topiku!!!!a wzywam Asiulkę i Egz do napisania co u nich slychać????pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie miałam pytać :) Egz jak u Ciebie?? :) u mnie superowo wszystkie wyniki Polci wreszcie prawidłowe!! oddycham głeboko z ulgą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolet
Witajcie dziewczynki. Widzę, że jest sporo nowych osób na forum więc pewnie mnie nie kojarzycie. Ale weszłam zobaczyć co ogólnie słychać i co widzę EGZ........ Boże udało Ci się kochana!!! Ależ się cieszę, strasznie gratuluję, aż mi się łezka zakręciła w oku. Ściskam Cię bardzo gorąco i po cichutku powiem, że ja jestem świeżutko po crio i betka pięknie rośnie :) Nasz synek będzie miał rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo fjolecik!!!!! a ile miałaś mrożonych? parami? ile czekały na trasfer? miałas może rozmrazanie i ponowne zamrazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asiulki
Kochana,bardzo się ciesze że wyniki prawidłowe :)Tak trzymać :)pozdrowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina81
HEJ JESTEM TU PIERWSZY RAZ POTRZEBUJE ZEBY KTOS MI POMOGL LECZYMY SIE Z MEZEM JUZ OD 2 LAT W TEJ CHWILI SZYKUJEMY SIE DO IN VITRO MAZ MA SLABE NASIENIE PRZEZ ROK LECZYL GO UROLOG KTORY WYLECZYL SKUTECZNIE TYLKO NASZE KONTO,(OK 20 TYS)NO ALE TO TYLKO PIENIADZE I CO BY CZLOWIEK NIE DAL JEZELI LEKARZ MOWI ZE WSZYSTKO NA DOBREJ DRODZE I WIDAC POPRAWE NO ALE MIARKA SIE PRZEBRALA JAK SKIEROWAL MEZA NA LAMPY WIZYTA 100 LEKARZ USTAWIL MASZYNE I KAZE MEZOWI SIE NASWIETLAC I TAK 5 DNI Z RZEDU TRAFILISMY DO PROWITY TAM MEZEM NIKT SIE NIE ZAINTERESOWAL ZARAZ ZROBIONO MI USG KAZAN ZROBIC BADANIA FSH-4,45 LH-11,13 ESTRADIOL-77,33 PROLAKTYNA-15,84 TSH-0,952 FT4-17,52 ANTI-TPO-6,69 NO I TO KSIAZKOWE BADANIA JAK TO LEKARZ STWIERDZIL A MAZ MIAL BADANIE NASIENIA TYLKO PODSTAWOWE PONIEWAZ JAKOSC NIE NADAWALA SIE DO INNYCH BADAN I CYTOGENETYCZNE BADANIE KARIOTYPU ?(ICD-9:--).TYLKO TERAZ MAM PYTANIE CZY NIE POWINNI POSZUKAC PRZYCZYNY SLABEGO NASIENIA CZY JA NIE POWINNAM MIEC ZROBIONEJ DROZNOSCI JAJOWODOW ?NIE TO ZE SIE DOMAGAM ALE NAPRAWDE MAM MIESZANE UCZUCIA CO DO TEGO CZY TE BADANIA WYSTARCZA DO IN VITRO .PROSZE POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×