Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

asiulka-dzieki za pamięć:) na szczęście na usg wszystko ok :):):) Bąble mają już po 2cm,serduszka pięknie biją:) wyniki tez mam w zasadzie ok:) jedyny minus to to,że mój gin nie ma doświadczenia z macicą jednorożną,bo to b.rzadka wada,ale będzie monitorował sytuacje i kazał póki co się tym nie stresować.Kolejna wizyta za 2tyg. Jestem mega szczęśliwa i ciągle powtarzam moim kruszynkom jak bardzo je kocham i że mają sie mnie mocno trzymać,ale strach będzie chyba do końca ciąży i odetchnę jak już je będę miała całe i zdrowe ze sobą:) Pozdrawiam wszystkich baaaaaaardzo gorąco!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana moja !!! jejciusiu jak.sie ciesze...nie wiem.co napisac...pozdrawiamy Cie i Kruszynki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EGZ - wspaniale !!!!!!! :) Pisz częściej ... ja tu codziennie wchodze, żeby przeczytać pozytywne wieści od Ciebie :) Który to teraz tc? Trzymajcie się Serca i rośnijcie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - wspaniale !!!!! Pisz częściej ... ja tu codzienie wchodzę, żeby "usłyszeć" pozytywne wieści od Ciebie :) Który to teraz tc? Trzymajcie się Serca i rośnijcie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze i dwa razy posta napisałam, bo za pierwszym razem mi się nie wyświetlało ;) pozdrawiam Alicja a jak u Was? OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz Kochana wspaniale wiesci!!! Tak sie ciesze I niech kruszynki tak sie dobrze trzymaja przez cale 9 mcy! Alicja Jak sie czujesz jak twoje usg? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz Kochana wspaniale wiesci!!! Tak sie ciesze I niech kruszynki tak sie dobrze trzymaja przez cale 9 mcy! Alicja Jak sie czujesz jak twoje usg? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane:) za dużo nie pisze,bo ciągle mam nakaz leżenia i tak pewnie już bedzie do konca ciąży przez tą macicę.Czuję się ok,od paru dni nie mam mdłosci wiec pomału nadrabiam stracone na poczatku kilogramy.Na kolejną wizytę mam znowu mnóstwo badań do zrobienia.Według wyliczen dzis jest 8t2d ciazy,ale dzieci sa wielkosciowo na 8t4dc. Już ksztaltem przypominają ludziki:) Mają tycie kręgosłupiki:) Boże jak ja je już kocham...i tak się o nie boję..Oby były cały czas dzielne i silne! Całusy dla wszystkich,piszcie co u Was! Miłego weekendu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja tez pamietam jak sie martwilam i mowilam sobie ze jak sie urodzi to juz bedzie lzej...ale guzik prawda...ja wlasnie jestem na etapie wynikow z krwi, moczu i czekam na kal bo cos Polci jest..cos chyba przechodzi bezgoraczkowo...albo ma jakis problem jelitkowy...albo zle bardzo znosi zabkowanie...w poniedzialek ide z wynikami do pediatry o sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja........
dziewczyny, ja juz nie mam o czym pisać. Moja ciąża obumarła w 6 tygodniu. Nawet nie zdążyłam się nią nacieszyć. Egz - cieszę sie, że u ciebie wszystko ok. Napisałam na mejla. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier.....czemu na swiecie jest tak czarno czasem...Alicja przykro mi...nie wiem.co napisac...ja zawsze wierze ze wszystkim bardzo pragnacym.musi.sie udac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja ... nie wiem co napisac i jak cię pocieszyc, baaaardzo mi przykro :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja .... nie wiem co powiedziec i jak cię pocieszyc, baaaardzo mi przykro :(:(:( przytulam cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja , wiem co czujesz, pamiętam doskonale jak przykre to uczucie. Najpierw radość i ekscytacja a potem nagle..taka wiadomość. Ja to przeżyłam. Mój lekarz po moim poronieniu zachęcał do tego żeby próbować ponownie bo podobno łatwiej jest zajść w ciążę po raz drugi po pierwszym poronieniu. Wiem ze jednak nie jest to takie proste. Bardzo współczuję i jest mi przykro, ale kochana nie trać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja strasznie mi przykro
Tu Kiki Wlasnie weszlam P obaczylam Twoje i Egz radosne wpisy i pozniej ten ostatni. przytulam cie mocno. strasznie sie cieszylam Twoimi i Egz wiesciami. :( Pisalam z EGz prywatnie wiec wiedzialam o jej radosnych nowinach.i sie o Ciebie pytalm. Naprawde Ci wspolczuje, ale mam nadzieje, ze jednak dobrze sie to wszystko zakonczy. Trzymaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja - przykro mi :( współczuje :( ale walcz dalej jeślil jeszcze macie siły ...... wiadomo już dlaczego się nie udało tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
Egz wspaniale wiesci!!! trzymam nadal kciuki za cala Wasza Rodzinke Alicja, tak ogromnie mi przykro .... co za tragedia słów brak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Alicjo - ogromnie wspolczuje i wyobrazam sobie ten ból... trzymaj sie dzielnie, trzeba wierzyc ze kiedys sie uda i walczyc dalej... sciskam i przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,wizyta 1.02-dopiero..A czuje sie nadspodziewanie dobrze,aż martwie sie ze może za dobrze.Mdlosci byly krótko,ok.10dni i dawno ich juz nie ma,wiec moge normalnie jesc,ogólnie ok,cały czas leże,tylko spac sie chce,odpływam czasem juz przed 21:)Brzuszek tez sie lekko zaokraglił,czekam z niecierpliwością na usg,bo strach ciagle jest.. Całusy,miłego weekendu! Alicja-myślę o Tobie,trzymaj się,wysłałam maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2cudnychMisiow
Egz dziś o Tobie pomyslalam:) dawno tu nie zagladalam. A tu takie wieści:) 7 to szczęśliwa liczba:) Będziesz mieć cudowne dzieci , najbardziej kochane na świecie a ty będziesz najwspanialszą mama! Trzymam kciuki za Ciebie i dzieciaczki! Uda się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egz swietne wiesci
Caluski kiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja mam nadzieje
Alicja mam nadziej, ze troszeczke lepiej sie czujesz. Sciskam i pozdrawiam kiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno nie pisalam tu a wiec leczenie nie pomoglo prawdopodobnie na jesien jesli zdarze uzbierac cala kwote pieniazków to podchodze do IVF-ICSI i mam nadzieje ze w koncu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och...Paula napisz co robiliscie bo faktycznie dawno nie pisałas napisz tez gdzie chcesz podejsc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka maz mial fatalne wyniki nasienia 80% bez ruchu i zbyt mala ilosc na iui oraz przeciwciala plemnikowa leczyl sie pol roku wyniki sie wcale nie poprawily a przeciw ciala sa wskazaniem do ivf takze narazie zbieramy pieniadze potem badania do ivf i na jesien podchodzimy do icsi takze jestem nastawiona pozytywnie i spokojnie czekam do jesieni i mam nadzieje ze sie doczekam mojego malego cudu o ktore walcze tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×