Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość doradzcie....
zrobilam przed chwila test i wychodza 2 grube krechy ,ale pujde jutro na beta hcg.dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana teraz to Ci chyba tylko szkołę rodzenia i szpital doradzić mozemy!! gratulacje ehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Podczytuję Was dziewczyny od dawna.Nawet rodziłam w podobnym okresie co Sara.Egz wspaniale że Twoje marzenie za kilka miesięcy się spełni.Serdecznie gratuluję. Postanowiłam tutaj napisać ponieważ walczę o swoje kolejne marzenie.Może od początku.w marcu 2010 po wielu miesiącach walki urodziłam córeczkę.Od listopada 2011 zaczęliśmy się starać o drugie maleństwo w lutym 2012 okazało się że mam hiperprolaktynemię zalecenie bromnergon a od marca 2012 bromergon plus duphaston i udało się w maju zobaczyłam dwie kreseczki a potem serduszko.Radość trwała niezbyt długo w 8tc na wizycie okazało się że serduszko nie bije.Szok,ogromny smutek koszmarny zabieg łyżeczkowanie.Czułam że moje ciało mnie zdradziło,czułam że jestem wybrakowana i sama nie wiem już co.Od września pozwolenie na starania.Bromek powrócił okazało się że powodem problemów z prl jest mikrogruczolak przysadki.Następnie problem z progesteronem był bardzo niski mimo potwierdzonej na usg przebytej owulacji.Więc znów bromek plus duphaston.Najgorsze że lekarze mam wrażenie olewają problem ciągle słyszę że przecież już byłam dwa razy w ciąży że nie widza nic złego i każą wyluzować.Kurczę a ja nie potrafię.Przepraszam że tak przynudzam ale mało kto zrozumie kobietę która pragnie dziecka a ma ogromny problem z zajściem w ciążę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie....
witam mota beta to 893 i w poniedzialek jeszcze raz mam zrobic,rozmawialam z moim doktorem i powiedzial ze muj wynik jest w granicach normy pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie....
wczoraj 5 dni po.w poniedzialeek mam powturzyc a za tydzien do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i przy okazji
do szkoly poduczyc sie ortografi idz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc..
hej dziewczyny! jestem tu nowa i mam ogromna prosbe, zeby ktoras z Was napisala mi w ktorym dniu cyklu mam zbadac dany hormon: Prolaktyne/Prolactin 60 po obciazeniu MCP 1 tab FSH Prolatyne TSH Estradiol Testosteron Progesteron LH Chce pojsc juz z wynikami na wizyte do dr Sobkiewicza. Do tej pory chodzilam do zwyklych ginekologow z ktorymi nie mam zbyt milych doswiadczen...Mialam robione USG, nasienie meza i tu wszytsko oki, wczesniej(5miesiecy temu) tez mialam badane pare hormonow(prolaktyne, tarczyce) i tez niby oki ale ciazy jak nie bylo tak nie ma...staramy sie juz 7 miesiecy:( Czy moze jeszcze warto jakis inny hormon zbadac????????te wyzej mam jeszcze na nfz ale jesli ktorys jest jeszcze potrzebny to zrobie na wlasna reke, zeby juz pojsc do Sobkiewicza z wynikami..Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Odradzam robienie badan na wlasna reke bo pan doktor nawet na nie nie patrzy i tak zleca cala mase do zrobiena.Najlepiej w jego klinice.Szkoda czasu i pieniedzy.Pozdrawiam staraczki z tego watku i zmykam na swoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyfry oznaczaja dni cyklu, wypisuje wszystkie hormony: 1-3 FSH, LH, Testosteron 11-12 E2, PRL 20-22 Prog. niezależnie od dnia cyklu: TSH, FT3, FT4 chyba ze lekarz chciał inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc..
asiulka- dziekuje za odp:) mialam zrobic tak jak piszesz z tym , ze E2 w 3dc a prolaktyne w 3 a pozniej w 21dc..wiesz moze, czemu Twoj lekarz w taki sposob kazal Ci zrobic badania?? w ogole pomogly Ci cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc..
sylviak- ja mam skierowanie na te badania od lekarza(zwykly ginek)...z tym, ze dr powiedziala, zebym wszytskie badania zrobila po 21dc jedynie LH i FSH w 3dc...a wiem, ze tak sie nie robi...tzn kazdy mowi co innego..szczegolnie z ta prolaktyna...idzie zglupiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Ja sie nie chce wcinac tylko akurat mialam takie a nie inne doswiadczenia z Salve.Mam nadzieje,ze Tobie sie bardziej poszczesci.Poszlam z wynikami a i tak musialam robic jeszcze raz.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj to zrób dwa razy ...taka rozpiskę mialam z kliniki novum, mozesz poczytac jeszcze u nich na stronie...generalnie to było 4 lata temu...ale szybko jak napisalas odszukałam rozpiskę...badania chyba nie pomagają :) ale u mnie bylo wsio oki wiec tyle tylko ze się nalatałam i krwi oddałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc..
Asiula- no wiem wiem:P, ale pytam czy cos badanka wykryly??mialas jakies zaburzenia hormonalne? sylviaak-domyslam sie , ze i tak jeszcze mnie na inne badania wysle... a moze i nawet czesc bedzie na te same hormonki...a powiedz mi jak wrazenia jesli chodzi o Salve??jaka jest Twoja historia??:)od kiedy sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Od pieciu lat sie staram.Wszystko mam zdrowe,drozne,wyniki w granicach normy.Niestety mam bardzo niskie amh 0.1.Tydzien temu mialam pierwsza punkcje jedynego pecherzyka ktory okazal sie pusty.Na dawke gonalu 400 dziennie odpowiedzialam tylko tym jednym pecherzykiem.Lekarz zaproponowal mi program poor responders zeby co miesiac chociaz zdobyc te jedna komoreczke.Ale nie wiem czy to wytrzymam fizycznie,psychicznie i finansowo.Mam 39 lat:(.Narazie to mam takiego dola,ze nie wiem co mam ze soba zrobic.Wiem ze to nieladnie tak sie uzalac ale naprawde nie wyrabiam.U mnie to troche taki wyscig z czasem.Gratuluje wszystkim dziewczynom ogromnej determinacji i samozaparcia.Wszystkie zaslugujecie na Wasze przyszle szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc..
sylviaak- ehh to biduko troche przezylas...:( ale nie poddawaj sie!!!!!tyle razy slyszalam o przypadkach gdzie lekarz dawal marne szanse a i tak sie udawalo...a przewaznie wtedy kiedy kobieta sobie odpuscila...wiec postaraja sie wyluzowac i glowka do gory!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowi32
sylviaak-witaj w klubie ja też mam amh 0,1, to że teraz się nie powiodło nie znaczy że następnym razem będzie tak samo, jakie masz FSH?. Pisałam już tu wcześniej że na innym forum jest dziewczyna która dwa razy podchodziła ma cyklu naturalnym i niestety też nie miała zarodków do transferu przed 3 podejściem ostatnim zaciążyła naturalnie przy amh 0,1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Bardzo dziekuje za slowa wsparcia bo jest bezzcenne.Wiem,ze nie moge sie poddac ale to ostatnie rozczarowanie mnie powalilo.Jestem u Saadee na watku:Niskie amh,skrobnijcie cos czasem to bedzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylviaak-ja tez miałam niskie amh (0,7) i wysokie fsh (które zbiłam biosteronem-polecam!!!) i teraz jestem w 12tc. Na forach internetowych jest mnóstwo dziewczyn,które zaciązyły przy b.niskim amh,a co ciekawe wiele z nich zaciąza naturalnie! ku zaskoczeniu wszystkich :) Na bocianie jest dziewczyna,ktora 5 razy podchodzila do ivf,potem jeszcze 2 razy do ivf z AZ. I po tych wszystkich nieudanych probach zaciazyla naturalnie:) przy niskim amh nie bardzo możemy wplynąc na zwiekszenie ilości komórek,ale mozna wplynąc na jakośc.Cudownie działa ruch,dużo ruchu! Organizm młodnieje,aktywizuje sie.jedna z dziewczyn z amh 0.2 zaszla w ciaze naturalnie po tym jak zaczela regularnie chidzic na fitness.Także polecam chociazby regularne spacery. Do tego dieta bez słodyczy,ktore fatalnie wpływaja na komórki.Ja brałam jeszcze koenzym Q-tez na "odmlodzenie".Na mnie taka kuracja zadziałała-podchodzac do swojego 7go ivf bałam sie ze nie wyhoduje żadnej komórki,bo zawsze sie slabo stymulowalam,a okazało sie ze było ich sporo i pierwszy raz mam mrozaczki i 2 małe bąble pod sercem:) Niezmiernie wazna jest odpowiednia stymulacja-ja polecam klinike Bocian i dr Mrugacza,ktory ma doswiadczenie w leczeniu "trudnych" pacjentek.Nie poddawaj sie,powodzenia!:) A u mnie na razie wszystko ok,chociaz czas baaaardzo sie dluzy do kolejnego usg,jeszcze 10dni...I juz sie troche denerwuje,bo to usg genetyczne,modle sie zeby maluszki byly zdrowe i pieknie rosły. Poza tym leże prawie cały czas,czasm cos zaboli ale wiadomo ze macica sie rozciaga,brzuszek sie zaokragla pomału i codziennie zaraz po przebudzeniu sprawdzam czy jest...:) To dla mnie ciagle niewiarygodne...Gadam do maluchow,kaze im grzecznie siedziec,jeszcze daleka droga przed nami,oby wszystko bylo dobrze... Tyle u mnie:)radość miesza sie z niepokojem,ale zdecydowanie wiecej radości:) Całusy,milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite i piękne wieści !! Egz pomyśleć jak duza bedziesz miała rodzinkę :)superowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
W waszym topiku udziela sie laska ,taka sobie ja tu pisze ze jak mozna sleezic czyjes nk czy fb , a ssma podchwyca dane i smieje sie ze zdjec na innych topikach, chcecie to wam wszystko skopiuje, ona tylko udaje mila a jest wredna suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowi32
egz- patrząc na Twój przykład właśnie trzeba walczyć, pamiętam jak po ostatniej próbie pisałaś ze odchodzisz z forum straciłaś nadzieję, która na szczęście powróciła po jakimś czasie i rezultat 2 bąble w brzuszku:) i to już 12 tydzień , jak ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik 11
Egz trzymam kciuki, jesteś cudowną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×