Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

ethienne to boli...rozumiem Cię choć osobiście tego nie przeżyłam..wyżal się i zrób wszystko co potrzebujesz...a potem stań i walcz dalej jeśli będziesz miała siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz trzymam kciuki i życzę Ci spełnienia marzeń :) Wszystkim dziewczyną życzę szczęśliwego Nowego Roku w coraz większym gronie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz_iq
JEMIOŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło1234
Dziewczyny, wiecie co u Egz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. podobno macie tutaj konkretna wiedze na konkretne tematy:p ktos jest chory na pco i zaczal starac sie wczesniej o malenstwo? udalo sie dosyc szybko, czy dopiero pozniej? mam 22 lata i zastanawiam sie ile to wszystko moze trwac. mam nieregularne cykle, skape miesiaczki i musze brac tabletki anty zeby w ogole dostac okres...luteina i duphaston nie pomagaja juz albo na krotka chwile tzn na 2 miesiace, a pozniej znowu zaczyna sie koszmar:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abelllla
Witajcie dziewczyny i ja dołączam do grona tych co chcą a nie mogą, 6 cykl starań i nic:( ten miesiąc z Castagnusem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga Ja mam ten sam problem co Ty. Nieregularne miesiączki, kłopoty z owulacją,niepękające pęcherzyki. Po zrobieniu badań (moich i mężą) wykluczyliśmy różne powody niepłodności i zaczęliśmy leczenie u mnie (mąż ok.)z Clostilbegytem, a na pęknięcie pęcherzyków zastrzyki z Pregnylu lub Ovitrelle. Udało nam się za drugim razem (druga stymulacja) i mamy córeczkę. Jesteś młoda, więc nie ma co panikować. Grunt to zrobić badania Was obojga, a potem lekarz Was poprowadzi. Jeśli będzie to monitorowanie cyklu tak jak u mnie z tymi lekami to przygotuj się, że trzeba będzie często chodzić żeby oglądać pęcherzyki czy rosną, czy mają odpowiednią wielkość, czy jest dominujący, czy nie robią się torbiele. Nie wiem ile wiesz na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 jaki jest problem tego jeszcze nie wiemy. Niby zawsze przytulanko w owulację, tak mi się wydaję mam cykle 26dniowe i zawsze ją czuję kłucie jajników, śluz itd. Raz udało mi się zajść ponad pół roku temu ale w 5tym tyg poroniłam. Nie wiadomo dlaczego. Teraz próbujemy i nic, żadnych konkretnych badań mimo iż biegam do gina co miesiąc. Castagnus kazała brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję:( Musisz mieć nadzieję, że następny cykl będzie owocny, chyba, że musicie teraz odczekać po tym poronieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, źle przeczytałam. Myślałam, że napisałaś "w tym tygodniu poroniłam" A lekarz nie kieruje Was na jakieś jeszcze badania? Albo inne leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie, mówią tylko starać się... nic więcej. ciekawe jak długo? dla mam dziś rozstrojone nerwy po tym castagnusie, jeden dzień dopiero mi opuznia, ale czuję że hormony mi szaleją, nie mogę się nad niczym skupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina 1212 dzieki za odpowiedz:) wiem, ze jestem mloda, ale powiem Ci, ze mam narzeczonego 10 lat starszego od siebie i tez nie chcialabym, zeby pozno byl ojcem, a do gora 25 lat chce miec 1 dziecko:) akurat u niego z wiekiem tragedii tez nie bedzie. tym bardziej, ze ja mam pco i na dwoje babka wrozy, co z tego bedzie. pamietam takie nasze sytuacje, kiedy nie stosowalismy zadnej antykoncepcji i tak nie zaszlam w ciaze. wiem, ze musze przygotowac sie na ewentualne monitoringi (slyszalam o inseminacjach itd.) tylko inaczej jest gdy slyszysz o tym, a jeszcze inaczej jak przezywasz na wlasnej skorze. ogolnie leczylo mnie 5 lekarzy, a do tego ostatniego chodze juz prywatnie, bo przez nfz za dlugie sa kolejki:/ jeden nawet mi powiedzial, ze musze zaczac myslec o dziecko i przepisywal mi duphaston zeby wrocila mi plodnosc, ale co z tego, jak miesiaczka spozniala sie:D i takie bledne kolo...a tak zapytam ile lat mialas jak zaczelas sie starac o dziecko? czy lekarz komentowal wiek badz proponowal urodzenie dziecka wczesniej? i po jakims czasie udalo ci sie zajsc w ciaze?moze cos doradzisz;) ???? powiem ci szczerze, ze mnie przeraza troszke to, jakbym miala pare lat czekac, jak zajde w ciaze, bo mojemu latka leca...:/ nie chce zebys zrozumiala tego tak, ze mnie zmusza do czegos, ale jest jednak miedzy nami spora roznica wieku i tego nie da sie przeskoczyc;) wiem, ze sa tacy co pozniej rodza, ale ja nie chce zeby moje dziecko powiedzialo koiedys, ze jego koledzy smieja sie, ze z dziadkiem przychodzi do szkoly...wiem, wiem glupie, bo nie patrzy sie na opinie innych, ale kazdy ma swoj wybor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starać się o dzidzię zaczęliśmy zaraz po ślubie we wrześniu 2010r. po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, miałam wtedy 24 lata i absolutnie nie było komentarzy na temat dziecka:) Tabletki brałam po to żeby mieć okres. Wiedziałam, że będą problemy z zajściem już wcześniej, ale nie miałam pojęcia jak to jest... Trafiłam do złej lekarki, monitorowała mi cykle byle jak i nie zrobiła porządnych badań, ale co zrobić jak człowiek był zielony... Potem trafiłam do kliniki niepłodności w Wa-wie, gdzie skierowano nas na różne badania. Wyszło, że mam podwyższoną prolaktynę i problemy z owulacją, mąż w porządku- co widać na dole w stopce. Pierwszy cykl miałam monitorowany w klinice, ale nie udało się, nie wiem czemu. Drugi cykl zdecydowaliśmy się monitorować już w naszej miejscowości ze względu na daleki dojazd. Znalazłam fajnego lekarza i udało się, później prowadził też moją ciążę. Udało nam się w styczniu 2012r., czyli mniej więcej po 16 miesiącach. Ile czasu już się staracie? Jeśli długo to ja na Twoim miejscu porozmawiałabym z lekarzem o monitoringu. Ciężko coś doradzić, bo mało napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że chodzisz do endokrynologa? Ogólnie to endokrynolodzy wysyłają do kliniki po roku bezskutecznych starań. Mój cykl - ten udany - prowadził zwykły ginekolog położnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i myślę, że powinnaś w tej chwili pomyśleć też o sobie, a nie o tym, że narzeczonemu lecą lata:) Bo taki nacisk na starania też nie jest dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani,chciałam się zWami podzielić szczęśliwą wiadomością...Wróciłam własnie z usg i widziałm...2 serduszka...:)))) Jestem w bliźniaczej ciąży po 7 ivf...Na razie wszystko ok,serduszka pięknie biją, ale to dopiero 6 tydz i drże jak to dalej będzie.Wicecie,ze u mnie to daleka droga.Ja mam tą nieszczesną macice jednorożną,gdzie sa problemy przy donoszeniu jednego dziecka,ale mam nadzieje,ze bedzie dobrze i Pan Bóg dopomoże...:) Bardzo sie ciesze i dziękuję Bogu za każdy kolejny dzień ciąży...Czekam na moje dzieci ponad 7 lat,mam nadzieje,że teraz jest w końcu mój czas...Proszę trzymajcie kciukiPozdrawiam wszystkich baaaaaaardzo gorąco ze wszystkich moich 3 serc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_egz
:-D Gratuluje 🌻 bede trzymala kciuki! Powodzenia Egz!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
egz az mnie dreszcze przeszly :) strasznie sie ciesze!!!! co za wiesci :) mocno trzymam kciuki za Ciebie i dzieciaki zdrowia, zdrowia, zdrowia w Nowym Roku! jezeli to nie tajemnica napisz prosze czy podchodzilas znow u dr M? dzieciaki ze swoich komoreczek? nawet nie wiesz jak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzulku wreszcie napisalas bo juz od swiat umieralam zecstresu!!! Gratulacje za pierwszy duzy krok!! Zawsze Ci pisalam ze wierze iz bedziesz mama!!! Wiem ze wszystsko sie ulozy i tak jak napisalam czekam na maila o tresci: czesc, urodzilam, wszystko oki jestesmy szczesliwi i zdrowi" kochanie buziaki dla Waszej trojeczki!!!!! Alez cudowne wiesci!!!!! Jupi jupi jupijupi...trzymamymkciuki dalej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane:) Ivf bylo znowu u dr M (fantastyczny czlowiek i lekarz,ktory nigdy nie stracil wiary ze mi sie uda!) na swoich komórkach:),miałam kombinowany protokioł,wszelkie możliwe "dodatki" typu schratching endometrium,nacięcie otoczki,mialam podane 2 zarodki 8A i 5B, a dwa ładne tez zostaly zamroźone (pierwszy raz mam mrozaczki!).Od paru dni mam mdłosci,ale poradze sobie ze wszystki oby dzieciaczki rosły i były silne..Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 wiedziałam,że Ci się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz To ja też gratuluję:) Musisz teraz dmuchać i chuchać na siebie tym bardziej, że to ciąża bliźniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz, ojejciu, nawet nie wiem co mam napisać, mam ochote cie po prostu uściskać i bardzo, bardzo pogratulować. Te mdłości to bardzo dobry znak. Uważaj teraz na siebie, dobrze odżywiaj, nie stresuj i t.d. Mam nadzieję ze teraz wszystko juz bedzie dobrze, czego ci życzę. Wyobrażam sobie co teraz czujesz. A kiedy dowiedziałas się o ciąży i jaka była twoja reakcja na pozytywna betę? Co mówił lekarz, czy jest dobrej myśli? Pisz proszę o przebiegu swoich wizyt, bardzo ci kibicuję. Pozdrawiam i całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - co za nowina :D cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chociaż wiem, że u Ciebie to jeszcze nie koniec dlatego teraz jeszcze bardziej kciuki trzymamy !!!!!!!!!!! Trzeba być dobrej myśli i ja też tak samo jak asiulka, czekam, że kiedyś tu napiszesz URODZIŁAM :) powodzenia i myśl bardzo pozytywnie ... I tak przy okazji dla Wszyskich, Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku i oby coraz więcej takich fantastycznych nowin :) Mamy 300 strone, może to symboliczna strona będzie w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
egz-gratuluje ci i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - ja w przesądy za bardzo nie wierze ;) ale napisałaś, że starasz się 7 lat a to było Twoje 7 ivf - niech te liczy będą dla Ciebie szczęśliwe i magiczne :) i trzy Serca już na zawsze będą razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z mezem na zakupach i nic nie robie tylko idswiezam strone...a ten sie wkurza bo wiecie jeansy kupuje....ech.... nawet nie wiem co to ten scratching

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 kiedyś do Ciebie pisałam prywatna wiadomosc na poczte....i tak jakos dziś sobie siedze na kafe i weszłam na wasze forum....Nawet nie wyobrażasz sobie jak sie cięsze że sie Wam udałao!!!!!I to bliźniaki!!!!z całego serca Ci gratuluję i trzymam kciuki za Wasze maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×