Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość stara
Dosia nie szalej napisalas tez:Jest coś jednak w tym, że po zaciążeniu trochę chyba już nie ma miejsca dla zaciążonej na forum starających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara
:-Zazwyczaj na forach o niepłodności są chyba działy, m.in. żeby właśnie nie mieszać kobiet na różnym etapie drogi ... Hmmmmmmm-Czyje to slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30 nie szalej
Stara, nie łap mnie za słówka, bo nie o to tu chodzi. Żadna pomarańcza nie moze przegonić stąd Dosi, bo nie mamy do tego prawa. Poczęstować ją ostracyzmem, mogłyby jedynie stałe użytkowniczki, jej koleżanki, a one ją lubią i jej bronią, więc nie ma problemu. Myśmy (już nie pomarańczowa i ja) wyraziły swoją opinię, uważam nie będącą bez znaczenia, o czym świadczy zignorowany wpis "muszę się wtrącić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie zgniła
już nie pomarańczowa żałosna beznadziejna suka von z tego topiku nikt cie tu nie chce krowo niemyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie zgniła
sorki won krowo niemyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30 nie szalej
Któraś ze stałym bywalczyń pod pomarańczowym nickiem pokazała "klasę" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Tak bo jak ci probowaly powiedziec spokojnie i normalnie to nie rozumialas. I tak wiem, ze to ta sama osoba pisze bo roznymi nikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona............
Dosia nie szalej==> sorry ale co Cie obchodzi czy nasienie bylo od innego mezczyzny czy od meza Dosi to samo tyczy sie relacji jakie moga byc w ich malzenstwie? To jest prywatna sprawa Dosi i jezeli podjeli z mezem taka a nie inna decyzje to widocznie tak chcieli i Tobie za przeproszeniem c.h.u.j. do tego, zajmij sie Wlasnym zyciem a jak nudno to znajdz sobie inne zajecie niz pisanie tutaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30 nie szalej
Dobra, kończę, szkoda wiecej czasu na poziom typu "krowo niemyta" (to jest właśnie poziom "prawych" czarnych nicków :O ). Osobiście guzik mnie obchodzi, z kim Dosia ma dziecko (jest to po prostu przykład postawy, że dziecko za WSZELKĄ cenę), ale to jest forum i sama idea forum polega na wypowiadaniu się na rozmaite tematy, na formułowaniu opinii. Polecam jakiś słownik, czy coś, bo chyba niektórzy pomylili miejsca i jak chcieli intymnej rozmowy, to trzeba było poszukać konfesjonału, a nie publicznego miejsca w internecie. :O Już nie pomarańczowa ---> pozdrawiam, gratuluję malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze proszę mnie nie mylić z "Dosia30 nie szalej" - cieszę się jednak bardzo że jest ktoś kto myśli podobnie do mnie. co do Twoich wypowiedzi "z klasą" i "na poziomie" - daruj już sobie. Gdzie je mam - chyba wiesz. Nie będę zniżać się do rynsztoka, żeby prowadzić rozmowę na Twoim poziomie. zamyślona --> jakbyś czytała dokładniej co pisałam to byś wiedziała, że mój synek urodził się dzięki metodzie in vitro. Reszty Twoich wpisów komentować nie będę, bo jak widać nie czytasz dokładnie o co chodzi, więc Twoje opinie o mnie nie są obiektywne. amberek - normalna matka ma zwykle normalnego męża, który jest przeważnie ojcem (biologicznym i nie tylko) jej dziecka i przeważnie nie miga się od przyjemności wyjścia z dzieckiem od czasu do czasu na spacer, albo do ogrodu, albo na taras (na taras chaty, bo mieszkania zwykle tarasu nie mają) A co do Twojej wypowiedzi:"jesteś nikim, frustratką, która próbuje być zauważona - nadal uważam że jesteś bardzo samotna. Ach i nie pisz do mnie kochanie - bo nim dla Ciebie nie jestem żabko, która pozjadała wszystkie rozumy. Mimo wszystko życzę Ci miłego dnia." wzruszyłam się i rozczuliłam do łez (koteczku). " sorki won krowo niemyta" No, no, no - nie wiem która z przedstawicielk kółka wzajemnej adoracji to napisała, ale proponowany mi psycholog chyba przydałby się tutaj komu innemu. A może specjalista wyższej klasy? Psychiatra? Seksuolog? Egzorcysta?:P:P:P Dosia30 nie szalej - Ciebie również pozdrawiam i wpadaj tutaj częściej;) Przyjemnie porozmawiać z kimś jak równy z równym;) Buziaki cukiereczki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki3 34
do pomaranczowej, psycholog byl dla Twojego dziecka nie ciebie bo dla ciebie to juz zapozno. Jezeli to nie ty piszesz ty pod dwoma nikami to znaczy, ze uczeszczalyscie do jednej szkoly -wariatek. A z ludzkich ulomnosci i nie szczesc sobie nie kipij bo jeszcze dluga droga zycia przed toba. I siec w tej swojej chacie babyjagi i tu nikogo nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30 nie szalej
No proszę, drobna opinia na temat czyjegoś mało taktownego zachowania wystarczy, by stać się uczennicą "szkoły wariatek" :) To się śmieszne robi po prostu. Przystopujcie, bo zaczynacie tracić kontakt z rzeczywistością i ośmieszać się, dziewczyny :) Naprawdę uciekam, zanim posypie sie coś gorszego niż "niemyte krowy" i "c.h.u.j.e" (swoją drogą chyba to prawda, co mówią o "mamuśkach" lub przyszłych mamuśkach z tego forum - że pod gładkimi pozorami kryją gorszy poziom, niż cała reszta forumowiczów (i to jakoś zawsze w końcu wyłazi) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki --> Daleka jestem od kpienia z czegokolwiek i kogokolwiek. O szkole wariatek niestety nie słyszałam, natomiast dużo się obecnie mówi, że dzieci i młodzieży w szkołach nie uczy się czytania ze zrozumieniem. Pomijam to, bo to w Twoim przypadku ewidentnie rzuca się w oczy. Natomiast nie pominę tego, że jako przyszła matka po raz kolejny wykazałaś klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30 nie szalej
I jeszcze na koniec niechcący dałyśmy dowód, że nie jesteśmy tą samą osobą - napisałyśmy posta w tej samej minucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30 nie szalej
No właśnie! :D I znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
O matko, przestańcie juz do cholery!!! Widzę, że komuś bardzo zalezy na tym, aby topik, tak jak wiekszość topików spadł do rynsztoka. Dziewczyny, nie komentujcie tych wypowiedzi, nie prowadźcie z nimi dialogu, bo to je tylko nakręca do dalszych złośliwości. Zachęcacie je do tego. Dajcie sobie spokój, jak nie bedziecie z nimi "rozmawiać", to przecież same do siebie pisać nie bedą. Dajcie na luz. Dosia - ty sie nie wygłupiaj, piszesz dla nas, a nie dla jakichś zołz. A jak sie komuś nie podoba, niech tu nie włazi. Najlepiej ignoruj i nie czytaj tych wypowiedzi. Miłego dnia dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam - mąż wraca z maluszkiem ze spaceru. Żeby nie być posądzoną o bycie złą matką idę nakarmić swe dziecię, wykąpać i położyć spać. Wpadnę do Was jutro. Podejrzewam, że będę miała sporo do czytania, wszak nieobecni nie mają racji - więc jutro do południa możecie na mnie psy wieszać, bo zajrzę dopiero po południu jak wrócimy z synusiem z basenu. Pa, pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona...........
Skoro tak sobie przypadlyscie do gustu to zabierzcie manele i zalozcie oddzielny temat gdzie bedziecie mogly do woli i bez ograniczen wymieniac sie swoimi opiniami. Nie rozumiem w czym macie problem i co Was obchodzi ze maz Dosi nie jest biologicznym ojcem dziecka ? Macie wlasne rodziny wiec zajmicie sie sprawami i relacjami panujacymi w nich bo najlepiej oceniac czyjes zycie. Nie znacie Dosi ani jej zycia w realnym swiecie bazujecie na informacjach ktore napisala na forum. Uwagi na temat klasy itd. " przyszlych mam" to sory ale wasze wpisy nawet świętego z równowagi by wyprowadzily..... I nie jest to wypowiedz slodzadzaca ani tez majaca na celu podlizanie sie komukolwiek, pisze to poniewaz lubilam ten temat i czytalam go sledzac koleje losu kazdej osoby ktora w nim pisala, przezywalam smutki i radosci ktore temu towarzyszyly. Niestety atmosfera ktora stworzylyscie swoimi wypowiedziami sprawia ze odechciewa sie go czytac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
to, ze napisalyscie posta w tej samej minucie to kolejny dowod o waszej jednomyslnosci-wariatek. A moja klasa to ty sie nie przejmuj. Twoj maz chodzi na spacery z dzieckiem, zeby uciec jak najdalej od ciebie, bo skoro jestescie takim przykladnym malzenstwem to dlaczego razem nie poszlibyscie na spacer. I na tym spacerze podrywa inne panienki. Facet z malutkim dzieckiem przyciaga uwage kobiet. Egz, i stale dziewczyny prosze napiszcie cos i nie odchodzcie. Dosia ja naprawde lubie czytac Twoje posty i ciesze sie Twoim szczeciem. Tymi dewotami sie nie przejmuj, bo to one sa zgryzliwe i tak jak ktos wczesniej napisal nie maja problemu a wyczytuja wszystko co na internecie i sie wtracaja. Misia jak sie czujesz, jak twoje maluchy. Alicja masz racje, tylko, ze one tak denerwuja, ze nie mozna nie odpowiedziec, chyba zaczne je od razu zglaszac do usuniecia. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
DZIWIE SIĘ KTÓRA MATKA, ALBO PRZYSZŁA MATKA MA TYLE CZASU CO PANIE, KTÓRE ROBIĄ ZAMĘT NA TYM TOPIKU??????? JAK WIDZĘ W DNIU 19.08 JEDNA Z TYCH "OPIEKUŃCZYCH" MATEK SPĘDZIŁA NA FORUM SPORO CZASU OD 7 RANO DO 19.37 !!!! CZY NIE LEPIEJ TEN CZAS POŚWIECIĆ NA RÓŻUJ WŁASNY LUB DZIECKA???? O ILE ONO NIE JEST WYTWOREM WYOBRAŹNI. TYLE TYLKO, ZE PODEJRZEWAM, ZE MAMY TU DO CZYNIENIA Z POWAŻNYM PROBLEMEM PSYCHICZNYM, KTÓRY JEST NIE DO WYLECZENIA. DLATEGO PROPONUJE WAM DZIEWCZYNY, IGNORUJCIE WSZYSTKIE WPISY TEGO TYPU OSÓB !!!!!!!! JAKBY ICH NIE BYŁO, BO TO CO PISZA NIE JEST WARTE CZYTANIA. ŻYCZĘ WAM, ABYŚCIE MIAŁY NADAL GRONO OSÓB, KTÓRE WAS ROZUMIEJĄ A NIE NISZCZĄ WASZEJ SZCZEROŚCI I OTWARTOŚCI :) BARDZO WAM KIBICUJE I ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPEŁNIENIA WSZEGO MARZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko!
już nie pomarańczowa- skoro innym wygadujesz że nie umieją czytać ze zrozumieniem to teraz ty czytaj: NIKT CIE TU NIE CHCE!!! Nie potrafisz tego zrouzmieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara
To ze 2 posty byly wyslane w tej samej minucie nie jest dowodem ze wysylaly je 2 rozne osoby. Znam jedna dziewczyne co pisala 2 posty kopiowala i szybko wysylala zeby nikt jej nie posadzal ze pisze z 2 nikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara
No wlasnie wiekszosc stalych dziewczyn wygania z topiku te 2 harpie a one wracaja jak wrzod na dupie. I jaka beszczelnosc jedna zaprasza druga na obcy zopik zeby czesciej wpadala. Dziewczyny nie macie szacunku same do siebie,juz tak nisko upadlyscie? To prawda ze baby sa gorsze od facetow-zawistne i niezyczliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Bylam dzisiaj u gina zrobic bete. Oczywiscie powiedzial ze jeszcze za wczesnie, zrobil usg z ktorego nic nie wywnioskowal. Wrocilam do domu zla jak osa. Pomyslalam ze zrobie sikany. Wychodzac do apteki zapomnialam kluczy ale szczesliwie dostalam sie przez okno do domu. Zrobilam test i nie wyszedl wcale! Pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo,co o tym myslicie? Mysle rano zrobic drugi myslicie ze wyjdzie wiarygodny? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka111
już nie pomarańczowa nie ważne ile mam latek ważne że mam więcej rozumu niż ty ja nie dręczę ludzi nie pluje jadem jak ty to robisz paskudna dziewuszyco zajmij się synkiem gotuj obiadki i sprzątaj swoją chatę znajdź sobie inną rozrywkę przstań tu mądrować widać że mąż woli z dzieckiem spędzać czas niż taką paskudą... NIKT CIĘ TU NIE CHCE!!! Dosia30 nie szalej następna mądralińska ciebie też to dotyczy NIKT CIĘ TU NIE CHCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na ten topik po paru dniach nie obecności z powodu nawału pracy i jestem przerażona tym co tu się dzieje...Naprawdę pomijając wszystko inne, te obelgi i to, że wiele razy obrażono również i mnie między innymi- jako uczestniczki tego forum, najbardziej osobiście zabolało mnie to, że ktoś wypomina Dosi fakt że skorzystała z dawcy nasienia..To jest poniżej jakiegokolwiek poziomu i przyzwoitości...Ja sama rozważałam możliwość skorzystanie z komórek dawczyni i bardzo mnie to boli że z taką pogardą o tym piszecie.Dla ludzi po chemioterapii to często jedyne wyjście. Do adopcji zachęcacie bez problemu ale już skorzystanie z nasienia czy komórki dawcy jest "nienormalne"??? Już ta ciąża się nie liczy, nie jest tak ważna jak tzw.normalna??? Serce boli i zaciska się od tej obłudy, hipokryzji i okrucieństwa...Można kogoś lubić lub nie ale takie teksty są poniżej pasa...Więcej nie piszę, muszę ochłonąć, jest mi osobiście zajeb iście przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny dajcie sobie spokój i nie odpisujcie na zaczepki. Jak widzicie po raz kolejny robi się tutaj "dużo szumu o nic" ... Nawet nie przeczytałam do końca wpisów tych Pań bo uznałam, że nie warto sobie wieczoru takimi wściekłościami niszczyć ... amberek ale podoba mi się Twoje poczucie humoru :D Dosia 30 nie rób scen bo tutaj jest Twoje miejsce. To Ty jesteś tu od początku i to Twoją historię znamy od A do Z ... to Ty jesteś częścią tego topiku bo zostawiłaś w nim kawełek swojejego prywatnego życia narażając się teraz na kpiny ze strony podczytywaczy. Smutne ale niestety musimy sobie zdawać z tego sprawę, że nie o wszystkim wolno nam tutaj mówić. Jednak trzeba się 10 razy zastanowić co, jak i do kogo się pisze. Dlatego myślę, że już nigdy nie będzie tak jak było na początku, czyli spontanicznie i szczerze :( A ja czekam od dawna już na walizkach :) Za dwa tygodnie termin porodu. Chodzę jak na szpilkach ale jestem jeszcze aktywna. Jeżeli nic nie będzie się działo wcześniej to 2 września mam przyjechać do szpitala na KTG i może już tam zostane do rozwiązania. Życzę Wam Kochane wszystkim tego samego z całego serca. Jeżeli piszę tutaj o swojej ciąży i kiedykolwiek kogoś tym zasmuciłam to przepraszam. Ja to rozumie bo też długo się starałam. I wiem jak to boli, znam to !!! Wiem jak to jest ale świata nie zmienimy. Jednym się udaje wcześniej a innym później i to nie jest niczyja wina. I tak nie piszę tutaj za dużo o sobie, nawet nie wiem czy wszystkie osoby mnie kojarzą ale staram się pomagać i wspierać jeżeli mogę, jestem w temacie i mam na to czas i tyle ... Pozdrawiam i całusy śle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiki34 i do kafki
Boże, kiki34 jaka ty jesteś prosta i prymitywna! Co to ma być: "...to, ze napisalyscie posta w tej samej minucie to kolejny dowod o waszej jednomyslnosci-wariatek. A moja klasa to ty sie nie przejmuj. Twoj maz chodzi na spacery z dzieckiem, zeby uciec jak najdalej od ciebie, bo skoro jestescie takim przykladnym malzenstwem to dlaczego razem nie poszlibyscie na spacer. I na tym spacerze podrywa inne panienki. Facet z malutkim dzieckiem przyciaga uwage kobiet..." oceniasz tamte dziewczyny, a twój poziom umysłowy pozostawia wiele do życzenia! Takie teksty walą nastolatki z gimnazjum naśmiewając się z nielubianych koleżanek, a nie laska, która stara się o dzieciaka! Zastanów się nad sobą, bo coś mi świta, że niedługo twój mąż zacznie uciekać jak najdalej od ciebie, podrywać inne panienki, z tym, że on będzie śmigał bez dziecka. A zapewniam Cię, że przystojny, zadbany facet, bez dziecka, znacznie bardziej przyciąga uwagę kobiet, zwłaszcza tych z dzieckiem:P niż taki z gotowym bobasem w wózku. kafka, a Twoje wpisy przypominają mi nawoływania obrońców krzyża spod pałacu prezydenckiego. Dobrej nocy wam życzę mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×