Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Egz30 Tak to nasza pierwsza proba mam nadzieje ze bedzie tez ostatnia :) W czwartek mam wizyte 10dc. Zobaczymy czy cos wychodowalam :) Jesli wszystko bedzie ok IUI pewnie w tym tyg. Strasznie sie denerwuje. Trzymajcie za mnie kciuki :) Smutaska80 Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutaska - gratulacje :):):):) dbaj teraz o siebie duzo wypoczywaj i koniecznie lykaj dobre witaminki:) Malutka - super wiesci, najwazniejsze jest zdrowie, praca mam nadzieje, ze tez sie znajdzie i to szybciutko, czego ci zycze:) kiki34 - ja tez mialam IVF w Stanach, ja bylam bardzo zadowolona z opieki mojego lekarza, jesli chodzi o IVF udalo sie za 1-ym razem :) ale wiem, ze bardzo dobrze bylam przygotowana do zabiegu, lekarz i pielegniarki caly czas mieli mnie pod kontrola, prawie codziennie bylam w klinice, dawki lekow byly dopasowane idealnie wychodowalm 22 jajeczka:) wprawdzie tylko 5 bylo wysokiej jakosci ale 2 mam zamrozone. ja bralam tab. antykoncepcyjne b. dlugo gdyz mialm po drodze cos waznego i nie pasowalo mi tym czasie rozpoczac stymulacje, bralam chyba ponad 30 dni. wiec w twoim przypadku 25 to nie dlugo:) zycze powodzenia:) Nika - zycze powodzenia, trzymam kciuki:) Ariss - masz bardzo dobre nastawienie, nic nie odwlekaj i nie sluchaj, ze masz czas, pewnie ze jestes mloda, ale to nie znaczy, ze masz odkladac starania, walcz i idz do przodu, bo czas ucieka szybciej niz nam sie wydaje, zycze powdzenia:) Swiatelko - pozdrawiam:) Egz - na reszcie topik wrocil do dawnego stanu:) bardzo sie ciesze, pozdrawiam i zycze ci duzo zdrowka i szybkiego powrotu do staran:) Georgio - widze ze masz super prace:) zawsze chcialam zobaczyc Tajge czy Syberie, no, no zazdroszcze:) Dosia - odpoczywaj i wracaj do nas szybko:) Inka - bardzo mi przykro:(:( przyjmij najglebsze wyrazy zalu i moje kondolencje, wiem, ze to starszna strata i bol, trzymaj sie tylko czas moze zlagodzic to cierpienie:( Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Misia, czy Ty jestes z okolic Nowego Jorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Dziewczyny, ja mam przepisane Estrace-2mg i Prometrium 200 mg. Czy ktoras z Was to brala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki 34 ja bralam Estrace na polepszenie endometrium, bo mialam z tym problem, na mnie super dzialal:) moj lekarz zalecil mi brac dopochwowo, bo tak dziala zdecydowanie szybciej i lepiej, po pick upie bralam doustnie. tego drugiego leku nie bralam wiec nic ci nie moge powiedziec. ja bralam endometrin to lek z progesteronem, ten twoj tez prawdopodobnie zawiera progesteron. Ja robilam IVF na Long Island. Trzymasm za ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka biedactwo trzymaj się :( Misia dziękuję za pozdrowienia :) U mnie prawie 36 tc i powoli szykuję się do rozpakowywania ;) Pozdrawiam i całusy ślę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgio
Cześć dziewczyny!! Mam parę dni wolnego(oj jak się cieszę!!).Zauwżyłem,że część dziewczyn interesuje sie moją pracą.Za bardzo się wam nie dziwię ponieważ nie kazdemu jest dane latać po świecie nie wydając przy tym ani grosza.Zdaję sobie sprawę z tego,że to dzięki Wam jestem w tym miejscu zawodowym a nie innym.Wiem że jestam wam winien wyjasnienia dotyczące konkretów mojej pracy,ale niestety w kontrakcie miałem klauzulę dotyczącą zachowania tajemnicy.Mogę jedynie napisać to o czym wiecie ,że kieruję grupą zaufanych ludzi,którzy znają się na rzeczy.A tak na marginesie.Ta praca na pewno nie jest interesująca dla kobiet więc nie macie czego żałować.Cieszcie się, że macie kochane osoby przy sobie.To tyle na ten temat. Inka-Wyrazy współczucia.Trzymaj się kochana.Jesteśmy z Tobą.Jeśli masz potrzebę wygadania się to nie wachaj się . Smutaska 80-no super. Pozdrowienia dla córci.Cudzie trwaj!!(trzymam kciuki). kiki34-Z tego co napisałaś to wnioskuję że Twój protokół jest długi.To prawda.Na tym całym naszym nieszczęściu zarabiają wszyscy kolosalne pieniądze.Oni wiedzą że my i tak zrobimy wszystko żeby zostać rodzicami.Co do twoich leków ,to ja pierwszy raz słysze ,ale widocznie wszystko idzie do przodu,także medycyna.Tak więc ja osobiście myślę że te leki są być może dużo lepsze od tych naszych w europie.Powodzenia życzę.Trzymam kciuki. Nika24347-Na pewno będzie dobrze.Wiem po sobie że to jest stres niesamowity.Trzymam kciuki,zeby było jak najwięcej i bardzo pięknych. Na koniec chciałbym serdecznie pozdrowić EGZ, Alicję,Światełko,Misię,Dosię,Nadiewe,Sare(malutką i troszkę większą),a także wszystkich o których nie zdołałem w danym momencie przypomnieć,a zawsze są z nami.A także tych wszystkich którzy dobrze nam wszystkim życzą. Ja już zakończę te moje nudzenie.U nas jak na razie wszystko ok.Jak na razie nie zauważmy skutków ubocznych.Zbliża się @ więc objawy takie jak poddenerwownie,nadpobudliwość,to chyba normalne.Z tego co mi wiadomo to punkt kulminacyjny ma być w środę.Na szczęscię ja znów wyjeżdżam.Ale tylko do soboty,i to bardzo blisko bo na Hungary.Tak więc do następnego.Dobrej nocki życzę,lub dobrego dzionka dla koleżanek ze stanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia72, wkurza mnie że 99% ginekologów w tym kraju i pewnie nie tylko w tym to albo specjaliści od candida albicans albo naciągacze. Przepisać pigułki i Macmiror, który wyleczy każdą infekcję umie każdy. Niemal każdy u którego byłam na moje hasło 'chcę zajść w ciążę' kiwał głową i 'tak, tak, to mówi pani, że nie ma pani okresu? to trzeba poczekać aż się pojawi... badania hormonów, a po co, przecież pani zdrowo wygląda. PCO? Nie, przecież nie jest pani gruba i nie ma pani trądziku', i dalej w tym tonie... I po trzech latach takiego zwodzenia trafiłam do lekarza, który zrobił mi pełen profil hormonów (załamka), ale ponieważ uważał USG za rzecz zbędną, to i jego musiałam wymienić na tego, u którego jestem teraz. I już go nie opuszczę aż do śmierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
witajcie kochani w ten paskudny, deszczowy dzień! Inka - bardzo mi przykro, przyjmij wyrazy współczucia. Misiu - jak ty sie czujesz? kóry to juz tydzień? Masz jakies dolegliwości ciążowe? Pozdrawiam :) Egz - zazdroszczę ci tych wycieczek :) Mój mąż jest z natury leniwcem, wiec zabardzo nie chce mu się ruszać tyłka :( a ja tak lubię zwiedzać. Buziaki! Smutaska - gratulacje! Saro - całuski dla ciebie i małej Sarci, niech zdrowo rośnie! Malutka - super, że z twoim zdrowiem lepiej, cieszę się. A pracę znajdziesz, pewnie wtedy, kiedy nie będziesz sie spodziewała. Trzymam kciuki. Georgio - fajną masz tę pracę, ale znając juz trochę twój charakter, myślę, że wolałbyś spędzać czas z żoną, a nie tułać sie po świecie. Cóż, wszystko ma swoje plusy i minusy. Pozdrawiam! siostra Egz - chciałam ci pogratulować zaręczyn i życzyć duuużo szczęscia :D widzę, że szykuje nam się drugie weselicho! Pozdrawiam serdecznie resztę i witam "nowe" dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra egz
:) Dziękuję wszystkim za pamięć, zawsze mogę na was liczyć w pozdrowieniach :) no i pięknie dziękuję za gratulacje! Tez jestem bardzo szczęśliwa, ale do weselicha to jeszcze trochę, nie śpieszy nam się :) Gratuluję nowym mamom, no i oczywiście trzymam kciuki za kolejne pary, choć widzę, że na razie się trochę uspokoiło. Co do Georgio i jego pracy, to ja już dawno sobie pomyślałam, że robi w branży sportowej :) a teraz jak wspomniał, że to raczej nie dla kobiet to już jestem prawie przekonana :) chociaż kto tam wie, ale nie będziemy go ciągnąć za język, żeby nie złamał tajemnicy służbowej :) Pozdrowienia dla wszystkich Buziaki dla siostry!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiatelko - WOW !! to juz 36 tydzien?! jak sie czujesz? czy wiesz juz jaki porod natriralny czy cesarka? masz jakies wskazania od lekarza co do porodu? Ale ci zazdroszcze ja dopiero zaczelam 11 tc:) Georgio - najwazniejsze zebys mial satysfakcje z tego co robisz, jak widzac chyba jestes zadowolony. Masz chociaz chile zeby przejsc sie i poogladac miejsca do ktorych podrozujesz, czy tylko wpadasz i wypadasz? Pozdrawiam WAS i zycze szybkiego powrotu do staran i oczywiscie spelnienia marzen o dziecku:) Ariss - jesli masz teraz dobrego lekarza to sie go trzymaj:) to polowa sukcesu, zycze ci powodzenia:) Alicja - u mnie zaczal sie 11 tc, nie mam zadnych wymiotow z czego jestem przeszczesliwa :) bo strasznie sie boje wymiotowac, w dziecinstwie maialam non stop problemy jelitowe i zoladkowe stad uraz:( takze bardzo sie ciesze, bo nastawialam sie na zle samopoczucie i straszne dolegliwosci a tu nic:) czasem po poludniu lub przed spaniem troche mnie mdli, ale to do wytrzymania. Ogolnie czuje sie swietnie, troche zaczynam odczuwac coraz ciezszy brzuszek i czasem boli mnie kregoslup, ogolnie nie mam na co narzekac ,bo jak widze jak znosza ciaze moje kolerzanki to tylko dziekuje Bogu, ze mnie oszczedza:) Moje malenstwa na razie wygladaja w porzadku, ten mniejszy nadrobil i sa juz tej samej wielkosci:) Za 3 tyg. ide na USG genetyczne, znalazlam swietnego lekarza, jestem z tego b. szczesliwa, jedynie musze znalezc lepsze rozwiazanie z ubezpieczeniem, bo moje niestety nie pokrywa wizyt u tak dobrego specjalisty, tak to jest w Ameryczce, za darmo nic nie ma a za marne pieniadze marni lekarze, jak masz kase to i masz dobrego lekarza, czasem mysle, ze w Polsce nie ma na co narzekac, bo chyba jest troche lepiej niz tutaj, naprawde:) Mam porownianie bo tydz. temu poszlam do lekarza na moje ubezpieczenie, to myslalam, ze moj M go pogryzie, zachowywal sie jak klaln, nie sprawdzil nawet na USG jak rozwijaja sie dzieci, jak bije serduszko nic, zobaczyl w sekunde, ze jest ciaza i tyle i kazal przyjsc za 4 tyg. a ja wiem, ze przy ciazy blizniaczej zaliczam sie do grupy podwyzszonego ryzyka, dodatkowo moj wiek, wiec powinnam byc pod szczegolna kontrola nawet co 2 tyg. nie zlecil tez zadnych badan nic kompletnie nic, ten specjalista do ktorego poszlam wszystko dokladnie sprawdzil, zmierzyl, pobral cyto, mocz, dal mi skierowanie na bad. krwi itd. zupelnie inne zaiteresowanie, troska i wtedy dopiero poczulam sie bezpiecznie pod dobra opieka:) Bede miala wizytu co 2tyg. a po 30 tyg. co tydzien. Uff .... ale sie rozpisalam sorry:) Siostra Egz - chcialam ci zlozyc najlepsze zyczenia i gratulacje z okazji zareczyn, chyba niestety jakos przeoczulam ten fakt :( Pozdrawiam i zycze wspanialego narzyczenstwa:) Egz - pozdrawiam, wypoczywaj:) Pozdrawiam wszystkich Sara, Sportsmenka, Nadiewa, Nadzieja, Smutaska, Inka, Kiki, Nika, Dosia, Malutka, i wszystkich pozostalych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie i Pana ! dawno mnie nie było ale kmało mam czasu na neta. Natasza zabiera mi cały wolny czas... a jak śpi to zawsze jest coś do roboty - a to obiad a to posprzątać.... Smutasku - wielkie gratki !! Inka - współczuje, strasznie mi przykro :( Dziewczyny mam na zbyciu troche leków - może komuś sie przydadzą. clo - 6 tab wazne do 08.2012 encorton 12 tab do 10,2011 microgynon 21 całe opak 02.2013 luteina dopoch - całe opak 08.2011 lutein a pod język 2 całe opakowania ważne do 10.2011 + jedno otwarte 18 tab jak co to piszcie na maila - oczywiscie nie chce za te leki kasy a co u mnie ? Natsza ma juz 15 tyz i jest coraz bardziej kumata :) pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljawodna
Czesc dziewczyny! Misia a nie mowilam ze drugi bobas nadrobi? Tak bylo u mnie. Ja znowu zaczne marudzic. Przymiezalam sie do wozka dla dlizniakow w sklepie i zalamalam sie jakie to ciezkie:( Nie wiem jak bedzie po schodzach,choc mam pare stopni. Ciezki pusty a co dopiero z dziecmi! Moj brzuch jest coraz wiekszy to juz chyba 15 -16tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liljawodna Ja tez rozgladam sie za wozkiem, choc mam duzo czasu ale jak zdalam sobie problem, ze to nie latwe kupic cos sensownego i nie wydac fortuny, to zaczelam juz teraz:) ja raczej sklaniam sie do siedzen obok siebie, tyle tylko, ze szukam jak najwezszego, zebym mogla nim wjechac do mojego mieszkania, mam strasznie waski korytarz. te wozki jeden za drugim jakos mnie nie przekonuja strasznie ciezko nimmi manewrowac, a co do piero podjechac pod kraweznik. daj znac jak cos fajnego znajdziesz, ja mam dwa na oku ale musz je zobaczyc w realu, bo widzialm tylko w necie a to moze byc bardzo mylace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia będę rodzić naturalnie :) Maluszek jest już główką w dół i nie powinno być kłopotu. Wszystkie wymazy mam porobiony i też nie ma przeciwskazań. Tobie też szybko zleci, zobaczysz jeszcze trochę a też będziesz się już pakowała do szpita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Misia, dzieki za informacje. Nie moge dziewczyny, ze bedziecie mialy blizniaki. Tak juz tez bym chciala dolaczyc do grona ktore planuje jaki kupic wozek, lozeczko i tym podobne. No coz musze czekac. Gorgio z tego co czytam to medycyna jest taka sama w Polsce i Stanach. Misia mialas szczescie z tym lekarzem, ja natomiast bylam u jednego ktory mnie w ogole nie sluchal tylko od razu chcial mnie badac. Zanim zdazylam powiedziec slowo to juz miala igle w reku. narobil mi tyle badan, ze pozniej ubezpieczenie nie chcialo tego pokryc. Wiec postanowilismy zmienic tego lekarza. Mojego lekarza lubie tylko, ze go w ogole nie widze caly czas tylko pielegniarki. No coz oby tylko wynik byl pozytywny a wyniki ma bardzo dobre.Chocial ja dokladnie nie wiem jak to jest z podawaniem tych informacji i ile jest w tym prawdy. Egz ciesze sie, ze jestes zajeta i wyjezdzasz. Wtedy czas szybciej plynie. No i masz bardzo fajna siostre to jest tez pomocne. Guzia pewnie dalej lezysz na plazy. Smutaska glaskaj swoj brzuszek i przesylaj ciazowe fluidy. Pozdrowienia dla reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem juz po wizycie. Wszystko ok i jutro o 8 mam IUI :) Strasznie sie ciesze i oczywiscie mam nadzieje ze za pierwszym razem zaskoczy :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika Trzymam kciuki, zeby sie udalo:) Wszystkim starajacym sie zycze, aby jak najszybciej spelnily sie marzenia o upragnionym dziecku:) Mi sie udalo, wielu z nas sie udalo, wiec jest to mozliwe!!!! tylko u kazdego przychodzi w innym czasie, ale przyjdzie, trzeba w to wierzyc i walczyc do konca o swoje marzenia, nie wolno sie zalamac, zwatpienia sa czyms naturalnym, ale nigdy nie wolno sie poddac:) Pozdrawiam wszytstkich staraczkow i mamusie oraz nasze ciezarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolecik
witam Was dziewczynki. Przeczytałam wszystkie Wasze posty od początku i postanowiłam się przyłączyć...Jak sie domyslacie tez mamy problem, 2 lata strarań i nic. Plemniki super tylko brak owulacji. W tym cyklu jestem po stymulacji fostimonem i ovitrelle na pęknięcie i czekamy - jeszcze tydzień!!! eh, czekanie jest straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikka i fjolecik-trzymam kciuki!! Za wszystkie pozostałe starające się również!:) Ja się bardzo wciągnęłam w książkę "W 80 dni dokoła świata z Palinem" (Palin to ten od cyrku Monty Pythona) i zamarzyłam znowu o porzuceniu pracy, oderwaniu się od tego wszystkiego i objechania świata:) Eh..Marzenia:) Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 dziekuje za kciuki :) Tez czasem marze o oderwaniu sie od wszystkiego i od wszystkich :) Milej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten deszczowy dzien. Juz jestem po :) Wszystko przebieglo dobrze, teraz musze uzbrojic sie w cierpliwosc. Testujemy 20.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za II :) ja idę w sobotę do gina po receptę na pregnyl, chcę uniknąć historii z poprzedniego cyklu, kiedy mogła być owu z dwóch jajników, ale koniec końców na jednym nie pękł pęcherzyk i zrobiła się torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljawodna
Czesc dziewczyny! Wczoraj bylam na wizycie u gin ,zrobila mi usg i nawet nie zmierzyla maluchw:( Mam nadzieje ze za 2 tyg zmierzy.Tez zauwazyla ze mam duzy brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolecik
Ariss, rozumiem, że po pregnylu nie pękły pęcherzyki??? Ja też brałam pregnyl i nic dopiero później po zastrzyku Ovitrelle wszystko pękło. Dzisiaj jest 10 dni po owulacji i chyba zrobię test już nie wytrzymam dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosiu
jak na umęczoną odpisywaniem strasznie dużo odpisywałaś i wygląda na to że lubisz być taką męczennicą ofiarą ;) Jesteś w tej roli bardziej męcząca niż ta na której zarzuty odpowiadasz he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi?
jaka kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fjolecik- i co zrobiłaś test??? Co u reszty??? Ja ciągle nie mam @, dziś mijają 4 tyg od zabiegu więc kurcze już powinna przyjść, chyba zadzwonię do gina i się zapytam czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×