Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Fijolet no to teraz już składam oficjalne wielkie gratulacje mamusiu!!! pięknie przyrastająca beta, i już na 23 masz usg - super :) Myszka trzymaj się dzielnie, stymulacje nigdy nie sa łatwe, ale miejmy nadzieje że będzie skuteczna i za drugim podekściem się wam uda - trzymam kciuki 🌼 Pozdrowienia dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja tylko na chwileczkę... Myszka-zaciskam kciuki z całych sił za stymulację!!!! A czy lekarz tłumaczył Ci dlaczego teraz masz krótki protokół? Pytam,bo sama miałam zmieniany.trzymaj się dzielnie!!! Fjolet- jeszcze raz wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)Twoje marzenie się właśnie spełnia:) Sportsmenka-jak się czujesz??Kiedy masz teraz wizyte? Muszę już uciekać, uściski dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FJOLECIK!!! JUPI!!!!! GRATULACJE!!!! REWELACJA...ALEŻ SIĘ CIESZĘ PRAWIE WSZYSCY W OKOŁO SĄ W CIĄŻY I TO CI CO MIELI JAKIES PRZEJŚCIA!! SUPER!!! p.s. co do mnie to ja probuję normalnie, robię testy owu i mierzę temperaturę.. odkąd M ma dobre wyniki wierzę w moc częstych fikołków..może to naiwne po 4 latach...ale co mi szkodzi..narazie nie mam kasy na nic więcej..wybieram się do lekarza w kwietniu :) miałam iść w marcu ale jakoś jestem pełna nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz🌻 ja na dlugim protokole wyprodukowalam 14 komoreczek, ale tylko 3 sie zaplodnily, duzo komoreczek bylo pustych, wiec lekarka postanowila zmienic mi leki i cala stymulacje na krotki protokol + ICSI.....takze tylko dlatego mi zmienila, ze na dlugim sie nie uda, to moze na krotki sie uda;) zobaczymy:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
czesc wszystkim, wiem, że długo mnie nie było, ale robota i ciągły brak czasu spowodował ze nie pisze już tak często. ale przeczytałam co u Was i w miare jestem na bieżąco.;_) bardzo się ciesze ze w tym nowym roku posypały sie ciąże i czuję ze to zapoczątkowło nową serię dobrych zdarzen. wszystkim zaciążąonym - wielkie gratulacje!!! poza tym choć po słówku: - alicja - trzymam kciuki za Twoją diagnostykę, - georgio - jestes tam jeszcze? swoją nieobecnosćią przebiłes nawet mnie;-) - egz - Kochana dla Ciebie wielki wiosenny buziak- nasz czas niedługo nadejdzie, zobaczysz! - siostra egz - wielkie uściaki i prosimy o doping - ja trzymam - fajnie jest Ciebie więcej poczytac, - myszka 24- ta stymulacja na pewno się powiedzie, - mamuski_: Dosia, Kiki, Lilia wodna - super ze jesteście, dodajecie nam wiary ze się uda! - wszyscy czytający - po prostu pozdrawiam wiosennie A co umnie/ jak dobrze pójdzie to w kwietniu podchodze do in vitro , a dokłądniej napisze na bieżąco, trzymajcie się Kochani, buźka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolet
Ja jestem.... Dzisiaj wg tego co policzyłam jest 5 tydzień i 2 dzień ciąży. Ależ staż prawda :) W środę mam usg serduszkowe. Troszkę się stresuję tym faktem ale nie przyjmuję innej opcji jak tylko ujrzeć serduszko, a najlepiej dwa :) Czuję się bardzo dobrze, żadnych dolegliwości ciążowych :) Piersi nie drgnęły, czasami tylko podbrzusze zaboli i szybko się męczę. Całuję Was dziewczynki. Sportsmenka jak się czujesz? Który u Ciebie jest tydzień? Chyba na zwolnieniu jesteś do końca miesiąca prawda? Myszka 24 - jak Twoja stymulacja? Kiedy przypadnie punkcja i transferek? Margi77 - A co u Ciebie? Inka1975 - trzymam kciuki za udaną stymulację, informuj nas na jakim etapie jesteś. Całuję wszystkie dziewczynki gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolet
swiatełko29 poczekaj z gratulacjami do środy. Jeszcze go nie widziałam, dopiero w środę 23 marca mamy wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wiec mam punkcje w niedziele, a transfer we srode;) Fjolet👄 pomysle o Ciebie w srode w czasie transferu:) Zycze Ci aby bily 2 serduszka:)pozdrawiam;) Kurcze juz sie nie moge doczekac punkcji i transferu.....powiem Wam ze juz jestem tym wszystkim zmeczona:(:( tymi zastrzykami tymi porannymi wizytami w klinice....chcialabym zeby to sie wszystko skonczylo, szczesliwie skonczylo.....ale co sie nie robi dla dzidziusia;) Pozdrawiam Was kochane wszystkie i pamietam o wszystkich ale przepraszam ze do wszystkich nie pisze, mam nadzieje ze wybaczycie;) Za wszystkie kciuki "nie dziekuje" zeby nie zapeszyc.....odezwe sie w poniedzialek;)Milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolet
Myszka24 trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie, napewno się uda tym razem. Jestem bardzo dobrej mysli i głęboko w Was wierzę. Ale od razu Cię uprzedzę, że stymulacja, punkcja, transfer to nie koniec to dopiero początek:). Piękny początek pięknych rzeczy ale uwierz, że to dopiero początek wielkiej nauki cierpliwości :) Środa napewno będzie dla nas szczęśliwa. Aha a dlaczego od razu wiesz w której dobie będziesz miała podane zarodki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fjolet:) tutaj w Stanach przynajmniej w tej klinice do ktorej ja chodze podaja zarodki w 3-iej dobie, wiec dlatego pielegniarka odrazu daje mi rozpiske co i kiedy:)Pozdrawiam i wierze ze sroda bedzie dla nas szczesliwym dniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! fijolet ja w przyszły piątek mam wizytę w innej klinice, zapisuję się na AZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani! Ja nie wiem w co ręce włożyć tyle mam pracy ostatnio więc rzadziej piszę,a weekendy tak szybko lecą... Myszka-zaciskam kciuki z całych sił za punkcję i transfer!!! Jak już będziesz po punkcji napisz nam jak poszło.Wiem jak to jest jak przychodzi zmęczenie tymi zastrzykami, wizytami szczególnie pod koniec stymulacji,ale czego się nie robi..Ja bym już ruszyła do boju,ale poczekam grzecznie jeszcze te 3 m-ce.Oby tym razem wszystko zakończyło się pięknymi krechami na teście!!:) Sportsmenka, fjolecik-jak samopoczucie naszych młodych ciężaróweczek??:) Sportsmenka jak brzuch-już nie boli? Jesteś ciągle na zwolnieniu mam nadzieję?Fjolecik-czekam z niecierpliwością na środę-coś czuję ze będą dwa serduszka:) Inka-całusy i trzymam kciuki!!!!!!!!!! Alicja-co u Ciebie? Kiedy histeroskopia? asiulka-trzymam kciuki za naturalne starania!!:) margi77-a w jakiej klinice teraz będziesz się leczyć? A ja jestem chyba mało zorientowana bo nie wiem co to jest AZ...,ale tak czy siak trzymam kciuki:) Misia-mam nadzieję że synek z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i za jakiś czas będzie szalał z siostrą:) Dosia-jak idzie opieka nad synkiem? Ile już ma? Liliawodna-jak tam bliźniaki? Dajesz radę? Podwójna radość ale dwa razy więcej pracy co?:) Pozdrowienia dla wszystkich! Miłej niedzieli-pogoda nareszcie piękna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, widze że w środe się będzie troszkę działo, ja też mam na 23 wyznaczoną wizytę, i nie moge się doczekać widoku bijącego serduszka - trzymam za wszyskie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wiec jestem po punkcji juz.....pobrano mi 16 jajeczek.....czuje sie swietnie , lepiej jak po ostatniej punkcji..... wiadomo troszke jajniki pobolewaja, ale oprocz tego jest super:) Pozdrawiam i zycze milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka aż 16 super, miejmy nadzieję że tym razem ponad połowa okaże się dobra i ładnie pozapładnia :) ja dzisiaj postanowiłam zamówić sobie pas ciążowy, bo mam już problem dopinać spodenki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolet
sportsmenka napisz proszę gdzie idziesz na wizytę usg, bo jesteśmy z tego samego miasta i ja mam wątpliwości. Aha i w którym tygodniu jesteś? Bo Ty chyba więcej ode mnie masz stażu ciążowego i dopiero teraz serduszko? Myszka to super, że aż 16. Strasznie mocno trzymam kciuki, za piękny sexik na szkiełku. Informuj nas proszę o postępach... Egz 30 odpocznij sobie troszkę, idzie wiosna należy Ci się troszkę relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! egz30 ja teraz będę się leczyć w Polmedzie we Wrocku a AZ to adopcja zarodka :) myszka 24 - 16 jajeczek, to dużo, mam nadzieję że się wszystkie zapłodnią, trzymam kciuki za transfer :D pozdrowienia dla wszystkich :):) szczególnie dla naszych nowych ciężarówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijolet ja jestem w centrum zdrowia matki polki w łodzi państwowo do ginekologa-położnika zapisana i tam idę w środę, a usg u prof Szaflika miałam robione w 5 tygodniu i wtedy jeszcze serduszka nie było widać, ale jeszcze nie musiało być, teraz w niedziele minie mi 8 tygodni, więc już powinno bym widoczne, i powinnam dostać zlecenie na całą mase badań i usg w 12 tygodniu najprawdopodbniej wraz z badaniami genetycznymi. Jak byś chciała to w Łodzi prof Szaflik robi usg w Diasonie na Radwańskiej przy Piotrkowskiej około 140zł... Jesli mi nie zrobi pani doktor na wizycie usg, to chyba sie prywatnie do niego wybiorę, bo jest to na prawdę bardzo dobry specjalista od usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolet
Dzięki sportsmenka. Ja na pierwsze usg i wizyte pójde do dr S, musi powiedzieć mi jakie leci brać i tak dalej. Natomiast nie chciałabym, żeby prowadził ciążę bo mam wrażenie, że nie ma czasu dla ciężarnych kobiet. W tej przychodni na radwańskiej usg wykonuje też dr Kozarzewski, też jest świetny. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytkę, napisz koniecznie jak będziesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Myszka - super wynik! trzymam kciuki, aby wszystkie sie zapłodniły :) Margi - to ty teraz bedziesz sie leczyć w tej klinice, co ja :) Egz - pracusiu, przystopuj trochę. Ale juz niedługo lato, to odpoczniesz, zwłaszcza, że bedziesz w odmiennym stanie ;) Misiu - co u ciebie? pozdrowienia dla reszty dzieczyn. ja jutro mam histero i troche mam pietra. Papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolet
Alicja, ja już tez przeżyłam histero. Będzie dobrze. A w narkozie masz czy w znieczuleniu? Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w pierwszy dzień wiosny:) Obyśmy wraz z wiosną zaciążały jak młode pączki na gałązkach:) Widzę że w środę będzie się u nas działo! Trzymam za WSZYTSKICH kciuki!!! Myszka-ale piękny wynik!! Tyle jajeczek-szok! O takiej ilości to ja mogę tylko pomarzyć.Oby teraz pięknie się rozwijały!Trzymam kciuki z całych sił za transfer i za kolejną wiosennie zaciążoną na naszym topiku:)!!Statystyki nam rosną że ho,ho:) Sportsmenka- to już 8 tydz??!! Wow! ale to zleciało! Byłam przekonana że jakoś 6 ty dopiero, to nic dziwnego że pomału brzuszek puchnie:) A jak się ogólnie czujesz? Jakieś mdłości,senność itp?Jak te bóle brzucha? Alicja-kochana trzymam kciuki za pomyślny wynik histero!Ja przechodziłam to dawno temu,ale było ok.Na drugi dzień normalnie funkcjonowałam,ale w razie co bierz zwolnienie.Będę o Tobie jutro myśleć i trzymać kciukasy!!:)I dzięki za troskę o mnie-odpocznę w wakacje i obyś miała rację z tym odmiennym stanem:) Całus dla Ciebie!:) fjolet-zaciskam kciuki za środę, na pewno to będzie wielkie przeżycie usłyszeć echo serduszka (lub serduszek!), ależ Ci zazdroszczę:) Jak ogólnie samopoczucie? chodzisz do pracy? margi77-dzięki za informację:) A zatem trzymam kciuki żeby jak najszybciej udało się znaleźć zarodeczek dla Was! Bardzo jestem ciekawa jak to będzie wyglądać, bo sama nie wiem czy z czasem nie będę musiała skorzystać z dawczyni komórki. A czy mogłabyś przypomnieć Margi jakie Twoje problemy zdrowotne spowodowały decyzję o AZ?Pozdrawiam! Inka-zaciskam kciuki i wysyłam wiosenne uściski!:) Sara-co u Ciebie??Jak malutka? Kurcze a wiecie coś może co się dzieje z Georgio??? martwię się że tak długo się nie odzywa, mam nadzieję że nic się nie stało... Pozdrowienia dla wszystkich,sorki ze nie do wszytskich napisałam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ostatnio mialam tez duzo pobranych komoreczek bo 14 i tylko 2 sie zaplodnily i ladnie podzielily.....dostalam przed chwila telefon ze zaplodnilo sie 5 komoreczek....mam nadzieje ze wszystkie sie beda dalej ladnie dzielic.....ja tez trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Myszka powodzenia, Sportsmanka, Fiolcik trzymam kciuki zeby serduszka mocno bily. Pozdrowienia dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, gratuluje ładnych zarodeczków, ja tez miałam 5. Mam jeszcze 3 mrożaczki :) Zyczę ci aby zaowocowało w tobie nowe życie i wykluło się na Boże Narodzenie :) Macie pozdrowienia od Maciusia, ma juz prawie 5 kg i jest grzeczny jak aniołek (tylko dziś) :) czasem pokaże różki :) Tyle sie nasłuchałam o tym jak to jest cięzko z takim maleństwem, że napotyka sie wiele trudności i tak dalej.. a wcale nie jest tak źle, można sobie ze wszystkim poradzić, wystarczy chcieć i czerpać z tego przyjemność. Kochane, prędzej czy poźniej wszystkie zostaniecie mamami , bez wyjątku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 mam zmniejszoną rezerwę jajnikową, praktycznie jest już na wykończeniu więc stymulacja jest u mnie raczej niemożliwa. Będę korzystać z zapłodnionych zarodków pozostawionych przez inne pary do adopcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×