Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volume_six

Dochodzę do wniosku, że mężczyźnie...

Polecane posty

v-6 nie jesteśmy razem od piątku, ale powodem nie był brak częstego kontaktu itd. no niestety... :( znowu mi się przypomniało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V-6
a czy to ten wątek który wyczytałam że widziałas jakies zdjecia na komputerze? czy to opowiadałas o kimś innym? nie martw sie my tez sie rozstalismy po 4 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V-6
no to mi przykro bardzo... ale nie ma sie co łamac... jakoś to bedzie :( i w ciebie i u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mam rozdwojenie jaźni..... ;) żonę też mam, niestety porzuciła mnie dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję... póki co jestem załamana, ale to jeszcze świeża sprawa. Życzę wytrwałości. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na na czarno, na czarno! tutaj jestem! haloo! :) porzuciła Cię żeby pewnie się pouczyc, poczytac lub wyszła gdzieś z przyjaciólkami. a ja już sama na zawsze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechała sobie.:( Na "zlot czarownic" (sympozjum księgowych):( A co do Ciebie i samotności jest dla Ciebie pewna tajemnica. Tylko musisz troszkę ochłonąć. Bądź cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V-6
u mnie sprawa z soboty.także też ciezko i to bardzo. o głupoty sie rozstaliśmy. a ten idiota który cie zdradził to bedzie żałował, z wielkim uczuciem tu o nim mówiłaś, starałas sie. Jednak trzeba sie zająć własnym życiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filozof - zdradź mi tajemnicę, no nie bądź taki jak zawszeeeeeeeeeee ;( v-6 - on chyba cały czas żałuje tego co zrobił, tłumaczył mi się i ja... jakby trochę rozumiem. tęsknię za nim. A Wy się pewnie pogodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volume_six (kurcze zaraz się pogubię). Niektóre tajemnice musisz pojąć sama, nie mam mocy tego zmienić. Ja się będę żegnał z Paniami. Czacha nadal nie w formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci kiedy tego doświadczysz:) ja nie mam mocy zsyłania doświadczeń:) za cienki jestem na takie sztuczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V-6
halo jest jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wanny to głównie piana wyglądała. Chyba że mam to rozumieć że jesteś na mnie wpieniona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja buzia też tam była... :( nie jestem wpieniona na Ciebie, chce mi się spac i znowu jestem zła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×