Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volume_six

Dochodzę do wniosku, że mężczyźnie...

Polecane posty

No bo ja wiem to taka obiegowa opinia. Z moich doświadczeń wychodzi coś zupełnie innego. Więc to raczej nie zależy od koloru włosów, nawet naturalnego. A tak abstrachując znam jedną dziewczynę o nieziemskiej urodzi i naturalnych lekko rudych włosach. A teraz ma całą tęcze na głowie:) Co rusz to inny kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude włosy są piękne, ale takie jak pokazałam na obrazku :) Ciekawe czy jeszcze kiedyś wrócę do naturalnego blondu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rudzielcu:) Zmiana kolorów ma nieco głębsze podłoże w jej przypadku:) Ale to całkiem inna historia:). Wyjście dobrze mi zrobiło, siły i energia wróciła. Może znowu uda mi się wywołać ten uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swój napewno Ci się uda.. pogodny człowiek z Ciebie. a cóż to za głębsze podłoże z tymi zmianami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest projektantkom mody, a że ładna bestyja to czasami występuje w roli modelki. Z resztą urodę ma po mamie. Mama tez bardzo sympatyczna kobieta i taka bardzo uśmiechnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha żeby ona jeszcze była jaką sobie projektantką. Laska wygrała kilka stypendiów między innymi w szkole "Arco di Cruso" i Erasmus na ASP w Catanii. Teraz projektuje między innymi dla Versache.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo zdolna kobieta :) ale mnie moda jakoś nie pociąga. Lubię obejrzec Fashion tv czasami, ale jakoś się nie inspiruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że każdy ma swoje kółka zainteresowań. Kobitka znikła mi na jakieś pięć lat z radaru i ostatnio ją namierzyłem a ta zdążyła już tak narozrabiać. A z drugiej strony to bardzo miłe wiedzieć że moi wychowankowie odnoszą sukcesy. Sorki troszkę się przechwalam no ale wiesz duma mnie rozpiera.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) byłam dziś u lekarza i dostałam nowy lek. Uśmiecham się bo w niego wierzę... aj jak bardzo wierzę :) co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim jest piękne słońce, Małżowinka wraca za 2,5 dnia, zrobiłem dobry uczynek, i zaproponowano mi pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie ma słońca :( ale rekompensuję to sobie zapalonym światełkiem i zasłoniętymi roletami - światło mam żółciutkie więc prawie jak słońce :) a cóż to za dobry uczynek? gratuluję propozycji pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałem komuś prawdę, którą musiałem ukrywać przed nim. A ta część wiedzy była elementem który brakował mu do układanki. I teraz "ktoś" nie będzie mógł go skrzywdzić. Za wczasu zaznaczę że nie chodzi o sprawy związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś komuś kiedyś coś... :) :) - nie wnikam czy mówiłam już kiedyś, że papierosy to zbawienie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie używki nie pomagają:) no chyba że herbatka, czekolada. Te historie to bagno tego świata:) nie warto się zbytnio rozwodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widzę nic nadzwyczajnego w alkoholu... chyba nigdy się nie przekonam :) o narkotykach nie wspominam, bo to w ogóle inna bajka :) chociaż to trawy się przyznaję bez bicia :D a czekolada, herbata, kawa - to są cuda natury :D i sen też jest cudem. Wszystko jest cudem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm no to bardzo dobrze. Oczywiście zezłościsz się na mnie ale jesteś między pierwszą a drugą tajemnicą. Zostały jeszcze dwie i poznasz prawdziwy cud:) Za chwilę będę mógł zdradzić pierwszą:) No dobra zostańmy na razie przy drobnych cudach:) Mam piękny zachód słońca za oknem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradź mi! zdradź miiii! :D :D jak napisałeś o zachodzie to aż wstałam zobaczyc jak u mnie, ale niestety blok mi zasłania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niebo w paski:) chmurki pomalowały niebo w paseczki i przez nie prześwieca słońce barwiąc ich spody na fiolet i biskupi róż:) W takich chwilach żałuje że nie umiem tak malować. :) A co tu zdradzać:) Przechodzisz swoją "drogę do cudu" a ja mogę Ci troszkę potowarzyszyć. Składa się ona z czterech tajemnic. Pierwszą jest "rozpacz i gniew". To już poznałaś. Ta część jest chyba najbardziej uciążliwa. Ale dzielna jesteś i pomału przychodzi czas na drugą tajemnicę. A na końcu jest nagroda.:) Od i cała tajemnica.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×