Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volume_six

Dochodzę do wniosku, że mężczyźnie...

Polecane posty

tak, tak... przez Twoje IP wiem o Tobie wszystko i właśnie biegnę, żeby Cię zamordowac za te słowa :) hihi żartuje, brałam prysznic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kobieta pracująca! żadnej pracy się nie boję! :D umiem robic dwie rzeczy naraz... a nawet wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli przybiegniesz z herbatą. :) No szkoda bo mam całkiem niezłą kolekcje, a to najwyżej następnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowne 'hobby' - o ile można tak to nazwac :) ale i tak najbardziej na świecie kocham kawę! nie zdrową, ale cudowną kawusię ah ah... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogniewałem się z panią w sklepie i chwilowo mam małe problemy z zaopatrzeniem. Teraz mam tylko Medeline supremo z kolumbii, a zawsze miałem jeszcze indyjską malabar i etiopię harrar. W prawdzie nie pijam kawy bo mi nie smakuje ale lubię zapach. Codziennie rano mielę ręcznie i przyrządzam w kafeterce ku uciesze mojej żony.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj piszesz tutaj nazwy herbat, o których nie mam pojęcia :D fakt, lubię dobrą herbatę, lubię eksperymentowac ale w sumie nie bardzo się na tym znam :D świeżo zmielona, pachnąca, gorąca kawa do łóżka.... marzenie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te nazwy to kawy:) z tym że kupowane jako czyste gatunkowo. Krounig, thibo, itp to tylko nazwy handlowe mieszanek.:) Ja tam nie ufam mieszanką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kawy :) jak pięknie, może sobie wypróbuję kiedyś. Fakt, że teraz już nikt mi jej nie zaparzy, no ale... dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to taki dowcip: Do wiezienia przywieźli nowych więźniów, wprowadzono ich do cel. Jeden z nich krzyczy "jestem niewinny!!!!!!!!!" na to już wprawiony recydywista "Kwiatuszku już nie długo, jutro jest prysznic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem strasznie zamulona przez leki uspokajające, idę się przespac. Wpadnę wieczorkiem, paa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×