Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienkab

jestem przerazona i smutna bo wysylam te CV

Polecane posty

Gość szukamPracy24
a ja po studiach, znajomosc 2 jezykow, narazie firma deweloperska zaproponowala mi prace w biurze za 1000zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka ale siano !!! mi tyle dadza za fizyczna na produkcji. mozna sie załamac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasadnicze pytanie jakie
niestety ale jeśli chodzi o pieniądze to ludzi po studiach ma się gdzieś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamPracy24
dlatego zrobie kurs na wozek widlowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgr=magazynier i tyle. liczy sie to co sie umie , doswiadczenie zawodowe itp. studia to pkt. wyjscia do dalszego ksztalcenia i zdobywania doswiadczenia. dzis nie gwarantuja niczego . tym bardziej ze przyszły szef czesto ma srednie i nie chce mądralińskiego po studiach przy ktorym czuje sie jak palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózki widłowe o to dobry pomysł i magazyny wysokiego składowania ale za jakis czas rynek zasyci sie tymi fachowcami i co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
za bardzo trace wole walki ;(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasadnicze pytanie jakie
Owszem studia to punkt wyjścia, ale im bardziej poszukiwany kierunek tym łatwiej zdobyć doświadczenie.... Natomiast dobrą płacę można dostać dzięki dużemu doświadczeniu, ale też nie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załammka
Eh, ja też mam już dosyć poszukiwań pracy. Już w ogóle zaczęłam wątpić, że cokolwiek znajdę. Fakt, że studia mam niszowe i doświadczenie prawie żadne, no ale czasu już nie cofnę. Nie mam wygórowanych ambicji, na początek wystarczyłaby mi praca za jakiś tysiak. Najbardziej dobija mnie to, że w mniejszych miejscowościach liczą się tylko i wyłącznie układy i znajomości. Ludzie z gorszymi kwalifikacjami i niższym wykształceniem dostają pracę, a mnie nawet trudno znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę:(. Dziś np. byłam w urzędzie złożyć papiery i pani mi powiedziała, że oczywiście nie planują żadnych przyjęć w najbliższym czasie, a z innego (nieoficjalnego) źródła mam przeciwne informacje. Sama już nie wiem co ze sobą zrobić. Czy zarzucić to czego sie uczyłam i szukać byle jakiej pracy. Z drugiej strony studia miałam ciężkie i masę wysiłku mnie kosztowały i żal z tego rezygnować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj jesli nie ma innego wyjscia wez prace niezgodna z kierunkiem. kiedys mozesz wrocic do tego tematu, moze za jakis czas sytuacja sie poprawi. przedluzajacy sie brak JAKIEJKOLWIEK pracy do depresja na maksa. ja tez mam niewesolo teraz . mije studia to smiech na sali chociaz ambitne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielkka
No to tak jak moje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się pytał na poprzedniej stronie jaki kierunek na AE skończyłam...tak,\"Zarządzanie i Inżynieria Produkcji\". I też szukam pracy ciągle ciągle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam załamke bo niedawno znalazłem prace , ale jak tylko powiedzialem szefowi ze ktos wobec mnie mobbing stosuje to mi podziekowali. dodam ze osoba ktora mnie gnebila robila to naprawde wyrachowanie i inteligentnie. myslalem ze da sie to rozwiazac bez robienia afery i sie przejechalem. znow bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
rewq nie poddawaj sie atakuj nadal🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
ile cv dziennie wysylacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienkab---- tyle na ile pozwala liczba ogłoszeń bywa ze 14 dziennie a bywa ze 4 dziennie . ilosc nie jest tutaj jedynym elementem o czym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
ile tzreba przejsc rozmow zeby dostac pracę? :(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie nic knkrenego:( wiec bylo stanowisk ze szkolami ponadgimnazjalnymi do tego jakies ta wyzsze jak stanowisk z pracodawcam jakby to targi szkol byly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki rodzaj
uczelni ? Bo na mojej - prywatna ekonomiczna - jak były targi pracy to były wszystkie banki i firmy finansowe z regionu, więc to też kwestia uczelni i kierunków na niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki rodzaj
a to jakie targi ? jaki region ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×