Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienkab

jestem przerazona i smutna bo wysylam te CV

Polecane posty

Gość kasienkab
seti nie martw sie kochana, walcz jak lwica a bedzie dobrze🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do boju !!! setunia, kasienka walczmy z polska paranoja i znajdzmy prace !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wiesz jeszcze nei mam jakiegos zalamania wiec walcze:) Rew masz racje musimy walczyc z ta plska rzecywistoscia a wiadomo , ze w polsce najczesciej sie prace po znajomosci znajduje pzynajmniej w moim regionie z tego co slysze to tak jest:( a jak ktos sam znajdzi, gdzie tam sie dostanie to to bardzo podkresla ze znalazl prace sam , bez znajomosci , wiec to o czyms swiadczy!!!!!! a teraz jezcze ten kryzys z wysp ludzie zaczna zjezdzac \\ musimy si e sprezyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
jak znajdziecie prace wczesniej niz ja to bedzie mi glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dostalem prace miesiac temu i to dobra . ale jak juz pisalem mobbing do n-tej potegi. zgłosiłem to komus i mi podziekowali za prace czyli dostalem propozycje nie do odrzucenia. moze kto inny by uszy po sobie zostawil ale ja nie pozwole sie ponizac nawet za duza kase . ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
ja Wam cos powiem, ale sie nie smiejcie, co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
a Ty rewq to nie wiem ..nie wiem co napisac... ja wytrwalam mimo mobbingu, potem sie dopiero posypalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelovaa
ja od poniedziałku szukam pracy i też nie jest wesoło, chociaż to dopiero początek. Jeszcze studiuje (2 kierunki dziennie), ale jestem w pelni elastyczna, bo plan zajec sobie sama ukladam. Poki co mam jutro pierwsza rozmowe. Trzymajcie kciuki. Na szczescie to spore miasto i przyzwoita uczelnia, ale konkurencja tez ogromna. Mam nadzieje, ze sie nie zalamie zbyt szybko. Acha, szukam pracy biurowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to oni mi podziekowali ja chcialem tylko o tym pogadac i znalezc rozwiazanie. dla nich rozwiazaniem bylo kopa w d...e . ich strata , wazne jest moje zdrowie psychiczne a kasa raz jest raz jej nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie jestem optymista/realista skoro raz dostalem prace bez znajomosci to dostane i drugi. martwi mnie tylko nadchodzaca fala bezrobocia z wysp..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
wiesz no jesli tak sprawe postawili, ze od razu kopa no to chyba dobrze zrobiles tylko teraz trzeba pilnowac zeby nie popasc w marazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co powiem cos kontrowersyjnego ----- szefostwo nie lubi ludzi madrzejszych od siebie szczegolnie jak jest zepsute kasa ktora wali sie im strumieniem na głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
mnie w jednej firmie wypytywali na imprezie jak kazdy popil z zycia prywatnego i cv, dokladniej szef wypytywal tez tego dobrze nie odebralam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie załamuje tylko wyciagam wnioski, ucze sie na błedach i ide do przodu bo nie mam wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz jakis bolek nam wejdzie w topik i napisze jacy jestesmy zalosni i ze pewnie do d..y kierunki skonczylismy a on ma firme i nie nazeka . ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam top do ulubionych:) jutro sie odezwe \\dzis nic nie wyslalam ale moze jutro trzmajcie sie🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
pa seti :) spij slodko 🌻🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nic dzisiaj nie wyslalem bo nic nie bylo poza akwizycja spod znaku: konsultant, doradca , telemarketer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
zefostwo nie lubi ludzi madrzejszych od siebie szczegolnie jak rewq ja nie wiem czy tak jest. Uwazam, ze nie bylam w zasadzie madrzejsza ani cwansza od moich szefow. NAwet tego z ostatniej firmy nie moge nazwac idiota, chociaz z powodu slabosci do niektorych elementow ciala napotykanych kobiet tracil glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracił głowę === czasem to niektorym kobieta ułatwia w pracy chociaz nie zawsze pewnie. ps. jak tam dzisiaj poszukiwania , ja mam dzisiaj lepszy dzien(wiecej ofert) niz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
czesc rewq:) ech mam nadzieje,z e w koncu znajdete moja super prace ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE TEORETYCZNE
Co uznalibyście za lepsze: - zarabiać 3000 miesięcznie chodząc do pracy 5 dni w tygodniu po 8 godzin, czy - zarabiać 20% więcej miesięcznie, zaczynając od 500 zł, czyli - pierwszy miesiąc 500 zł, drugi - 600, trzeci - 720 zł, czwarty - 864 zł itd., pracując z własnego domu jakieś 3-4 godziny dziennie ? ? ? Pytam narazie teoretycznie, bo zastanawiam się nad pewną propozycją. Odpiszcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvetv
hejj, jestem załamana i czuję się oszukana wręcz :/ Ogłoszenie było, że poszukują sprzedawcy w księgarni. Wysłałam CV po tygodniu jakoś oddzwonili, umówiłam się na rozmowe kwalifikacyjną, a na niej okazało się, że te "sprzedawca" to telemarketing. Sprzedaż książek przez telefon, wciskanie ludziom kretyńskich kalendarzy. pensja oczywiście uzalezniona od ilości sprzedanego shitu :// W ogłoszeniu nie było nic, że to telemarketing czy akwizycja. do duu py to wszystko. straciłam tylko czas na tych idiotów. Czy osoba z wykształceniem i doświadczeniem, ale bez znajomości ma szanse na dobrą prace w polsce? :// zaczynam w to wątpić. jeszcze jakoś z rok temu wydawało mi się, że mogę wszystko. dosłownie konie kraść, czy tam nawet góry przenosić. a tu chujnia. z dnia na dzień zostałam bez pracy. wysyłam cv i wysyłam i zero odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwwwkkkkkkkkkkkkk
takie realia w Polsce niestety.Mnie z Urzędu Pracy skierowali do pracodawcy, który wymagał wyższego wykształcenia, znajomości języka i itd..Zrobił sobie rekrutację, jak się później okazało to na stanowisko- akwizytor ds. kredytów.Po co mu do tego było wyższe wykształcenie? pracodawcy robią parodię - po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×