Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienkab

jestem przerazona i smutna bo wysylam te CV

Polecane posty

YTANIE TEORETYCZNE [zgłoś do usunięcia] Co uznalibyście za lepsze: - zarabiać 3000 miesięcznie chodząc do pracy 5 dni w tygodniu po 8 godzin, czy - zarabiać 20% więcej miesięcznie, zaczynając od 500 zł, czyli - pierwszy miesiąc 500 zł, drugi - 600, trzeci - 720 zł, czwarty - 864 zł itd., pracując z własnego domu jakieś 3-4 godziny dziennie ? ? ? Ta druga oferta to jakis wkret ja wybralabym pierwsza opcje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do velvet
Jaki masz kierunek i gdzie pracowałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
velvet------ mozna dostac bez znajmosci niezla prace ( z dobra kasa) chociaz łatwo tez ja stracic (moj przyklad wyjasniony pare postow w stecz) poza tym wkręty sa i akwizycja przybiera teraz formy doradaca, konsultant itp. po prostu nie chca od razu ludzi odstraszac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do velevet====== dlaczego jak ktos porzadnej pracy nie moze znlezc od razu pojawia sie pytanie o to kto co studiował? sa ludzie po naprawde dobrych kierunkach i tez maja klopoty z dostaniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
:o poszlabym na randke a musze szukac :( zmuszam sie nawet do umycia wlosow i siebie, zeby jak ten kloszard nie lazic po domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chetny na randke kasienkab -- ot taka randka bezrobotnych hehe ;-) ps. nie załamka się, myj sie , czesz włosy , staraj sie wszystko robic tak jakbys nie miala problemu z pracą bo dostaniesz mega doła . pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idenakurss
od poniedzialku zaczynam kurs z UP ksiegowy ds. płac i rozliczen z zus. czy myslicie ze po tym kursie cos sie ruszy i zostane chociaz na rozmowy zapraszana? bo na razie to nawet na rozmowy mnie nie zapraszaja. aha dodam ze robie tez studium rachunkowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
dzieki kochania 🌻..juz sie nawet malowalam do siadani przy kompie /oczywiscie po myciu , czesaniu i ubraniu sie/, ale zarzucilam i to. Szkoda mi paprac kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idenakurs---- u mnie duzo ogłoszen dla kdrowych i płacowych jest warto zrobic ten kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idenakurss
tak ogloszen duzo tylko chca zeby miec juz doswiadczenie a skad je ziac??? a kurs pewnie ze warto bo za darmo. za taki kurs 15 h to pewnie musialabym sporo zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
randka z rewq? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienkab ---- idziemy na randke dla bezrobotnych. ja wezme swoja ksiazeczke z pup i pokaze ci ile mam juz wizyt. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
to tam daja ksiazeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak terminarz wizyt daja wiesz? fajna rzecz , widzisz ile juz bezsensownych wizyt odbylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
seti nie martw sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co??????? normalnie dzis na stronach nie ma ofert pracy zadnych w miastach w ktorych ja szukam:o nosz kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
Setunia a gdzie szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
to ja juz nie wiem Seti. Moze wez pod uwage jakies wieksze blizsze miasto, moze? rewq -to suuper;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka wlasnei takim najwikszym blizszym miasem jest łódź ale jednak przemyslalam to i poki sudiuje to lepiej bedzie jak znajde cos blizej domu w mniejszym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
rewq--wWarszqawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×