Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

EFqa- odpoczywaj, jutro podrzucę Ci więcej przepisów, bo teraz mam siostrę karmiącą obok :-) Kalpku- ja to Ci zazdroszczę, jakbym sobie pozwoliła na więcej jedzonka, to mi zaraz w boczki pójdzie :-( Kurcze Myszko- ale mi sie tej grochówki chce!!!!!!!! Ojej, albo fasolki po bretońsku! Albo dobrej pizzy... Ratunku- GŁODNA JESTEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja tez glodna jestem:( dobra ja to juz zmykam bo zmarzlam juz,a w pizamie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wiekszosc z Was juz do lozek pognala heheheh:) spijcie slodko i do uslyszonka jutro:) Ja jeszcze mam troche czasu do spania wiec ide poogladac tv:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewcaynki jadlam placuszki ziemniaczane mniam pych ale sie najadlam juz onaczej mysle odrazu heheh oj na godzine nie patrze po nocach ciastka wcinam i nic dawid moj to mi mowi zebym kielbase jadla bo wygladam jak dziecko nawet w nocy nie ma do czego sie przytulic bo go moje kosci gniota heheh to moge sobie pozwolic na troche tluszczu na noc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko- mnie się nie chce jeszcze spać, ale w tv tez kicha... Własnie zjadłam jajeczniczkę, dobre i to he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece umyc sysunie [no wiecie co]ja tak na nia wolam a na chlopakow ptaszki wolam mlecyki heheh nom to lece 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Madzik- ja bym chętnie jadła, a te dodatkowe kilogramy Tobie podrzucę! Juz teraz mam wyrzuty, że o tej porze zjadłam, ale taka głodna byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Wy uciekacie, to ja tez chyba, bo co tu będę sama... Buziaki na dobranoc!👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jak bedziesz tak myslec to nic z tego nie bedzie jedz jedz fasolka potrzebuje amu amu :):):):) a twoje kg moge wziasc :):) najbardziej brzunio 🌻 😘 dobranoc monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono pare godz mnie nie bylo a tu prosze pare str do czytania:P Sara76 no to teraz lada moment jak Ty bedziesz w ciazy:) madzik witaj :) 👄 Monia 👄 jak samopoczucie??:) oj nie odmawiaj sobie az tak:P wkoncu w ciazy jestes::D nikolka25 musisz wirzyc:D szybko sie uda zobaczysz!!!:) EwQus mnie sie tez widzi ze nie musisz sie tak meczyc Monia juz pare przepisow podala pycha;) co do maluszkow taki urok placza i kupkaja pozniej zaczynaja guhac itd usmiac sie mozna:P kalpek 👄 TY sie juz nie smuc ok??poczekaj niedlugo maluszek bedzie kopał hihi jolanta2 odpoczywaj i nie dzwigaJ!!! ale fajnie ze Ci sie udalo!!!:D:D:D ja sie na nocce dowiedzialam ze laska od nas z ksiegowosci w ciazy jest/..niedawno brala slub mysle ze nie palnowali bo ona raczej nie z ztych co na gwałt dzidzie..dziwnie sie poczulam...pomyslałam ...nie no przesada!!! mi sie też uda!!!! moj stal obok i mowie co i jak..przytulil mnie i mowi\\\"Kochanie przeciez nam sie tez uda juz niedlugo!! \\\" oj co ja bez niego bym zrobiła..:( zaczynam czuc jajniki ..w nicy bedzie napewno tulanie:P zobaczymy ..jak nic w tym msc zobacze co moja powie ale wtedy juz napewno ide na monitoring bo to jednach mozna przegiac i pozniej torbiele smiele..nie potrzebne mi to..!! ;0 Kakusia22 👄 Smerfetko 👄 Myszko24 oj zobaczysz jak niedlugo zem bedziecie z Sara w ciazy:p mam nadzieje zei ja sie zalapie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze sie nam uda Misiaczku:)A tak wogule to czy Ty masz zalozony profil na NK??? bo jezeli tak to podeslij mi zaproszonko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniem tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz.....34.................40..................17.10.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22..............przerwa.. ..................... madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO ....................27...................1.................. 25.10.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............30........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................30................21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................7........... ...............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ .. ..........01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia i Jolanta ogromne gratulacje dla Was. Ciekawe kto złapie mój brzuszek, a ja leżę, tylko obiadek, zmywanko i leżenie.Jeszcze tych ciuszków nie poprasowalam dla małych, a tu torby trzeba pakować powoli. Saro uda ci się zobaczysz, Myszko, Misiaczju, Kalpeczku i innym również. Patinko pozdrawiam. EfQa dasz radę z wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz.....34.................40..................17.10.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22..............przerwa.. ..................... madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............30........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................30................21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................7........... ...............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ .. ..........01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze 1 tabelka nam sie zmniejsza na rzecz drugiej;) mam nadzieje ze ja tez niedlugo zeskocze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ja poluje na Twój podwójny brzuszek;) ...chociaz jak na pierwszy raz to troche sie obawiam dwójki na raz;) ale moze jakos dałabym rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Misiaczku i Ewelka, choc uciekam już do wyrka, najadłam się i idę wypoczywac dalej.Dobranoc, jutro chyba zajrzę, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka to poluj, u mnie też będzie to pierwsza dwójka i wiem,ze dam rade, jak się przy jednym da radę to i przy dwóch też. Tylko dobrze łap jak będę rzucać, łapcie wszystkie,zeby wam się wszystkim udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam zaraz do łózeczka bo jestem padnieta a przed 3 szykuje mi sie pobudka...jedziemy odwiezc szwagierke i jej meza na busa- wyjezdzaja do Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam czuje ze wysyp fasollek az do wiosny potrwa :D hii Smerfeciu niedlugo u Ciebie bedzie dwojeczka:D ja wczoraj widzialam po raz kolejny blizniaki:P wozek wyglada obłednie:P dobra zmykam przytulac doz meza:D milego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki co ty tak wczesnie piszesz?nie mozesz spac? Smerfetko ja biore Twoj brzunio,dopeiro teraz musi byc duzy,zrob zdjecie ,bo ja jeszcze brzuszka na blizniakai nie widzialam:( Ja zaraz jade do Rodzicow na rosoelk i potem do Babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×