Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam Kobietki... Ja już się zakręciłam z tymi plemnikami. Raz słyszę, że nie wolno przytulać się zbyt często, bo będzie ich za mało; to znowu czytam, że najlepiej kochać się codziennie, żeby plemniki były zdrowe, świeże i super jakości :/ A na marginesie, to mam dobry humor, bo gin powiedziała, że wszystko O.K., wyniki boskie i nie dostałam żadnych dodatkowych leków, które znowu kazałyby nam odkładać starania (ufff). Więc w grudniu - do dzieła ;) Pozdrawiam pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom super, gratuluję. Teraz zbieraj siły - bedziesz miała cudowny prezent na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję... Obyś miała rację... Ciekawe ile z nas będzie w święta najszczęśliwszymi kobietami na świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Jak tam minal Wam weekend dziewczeta????? EfQa co do cesarki to moja bratowa urodzila corke , pozniej po 6 latach droga corke i po 14 miesiacach syna i to byly wszystkie cesarki i wszystko bylo ok, nic jej nie peklo i nie bylo duzego odstepu pomiedzy 2 a 3 cesarka....wiec napewno bedzie dobrze:) Ja zmykam po kawke i kanapke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cichutko tu dzis:( Ja o 12 milama przytulanko i potem usnelam i obudzilam sie nie dawno,mam swoje dni,wiec dzialam kiedy tylko mezus chce,bo ja juz za bardzo nie mam ochoty,ale wierze mocno,ze teraz sie uda!!! Efqa juz z wozeczkiem smigasz,super..cudowne dziecko jak jest taka grzeczniutka...... Myszka jakie dzis ciasto bedziesz jadla? misiaczki co robisz? madzik? Patinko a co u ciebie,teraz ciaze przenosisz,a balas sie,ze za wczesnie urodzisz:) Co do cesarki,moga byc 3 bo duze ryzyko jest,ale moja ciocia mila 4 wiec nie ma roznicy,musi byc dluzszyodstep czasu na kolejna gramnis ale ,masz fajowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój kochany jest hmmmm nie wiem jak to określić... Przyszedł z pracy i od razu zaciągnął mnie na górę pod pretekstem rozmowy i wiecie co powiedział???? \"Dzisiaj dam Ci naszego dzidziusia\" - szkoda tylko, że dni płodne tego cyklu przeszły już do historii... aaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka to ten twoj mezus fajny:) moj zawsze po kazdym seksie mowi,ze bedzie chlopak:) tylko jeszcze nie wiem kiedy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak juz będzie to też chłopak. Jestem pewna prawie na 100% dlatego, że z On ma samych braci (3), a bracia mają po 3 synów więc podejrzewam, że u nas tez tak bedzie. Teść powiedział, że 15 tys da za wnuczkę. Tak pragną wnuczki :) Ja to w sumie moge samych chłopaków rodzić. Aby tylko mi sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze wesolych mezow macie heheeh to dobrze ja sobie obejrzalam film ide po pranie rozwiesic i biore sie za porzadki:P kalpek dzidzia bedzie i to jaka sliczna!:D nikolka25 jesli w plodn e sie tuliliscie moze akurat>???:) u mnie od dzis sa dni płodne :p ZADZIALAMY i zobaczymy.... EwQus to fajnie ze juz bylas na spacerku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki ja sie zastanawiam jak bedzie wygladalo moje dziecko,jak bede miec w ogole !zeby tylko bylo zdrowe i zeby sie udalo koncu... Nikolka niech bedzie chlopak to mezus bedzie zadowolony bo oni toby chlopakow chcieli tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie fajnych mezow macie:P Ja na swojego tez nie narzekam heheheh;) Kalpeczku pytasz o ciasto jakie bede jesc????? jeszcze niewiem....z tego weekendu zostaly mi tylko wafle, a chyba zrobie dzis sernik na zimno z przepisu Moni.....pranie wstawilam, musze zaraz odkurzyc chalupke, obiad wczoraj przynioslam z resteuracji wiec mam z glowy gotowanie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek bedziesz bedziesz miec!!!! NAWET NIE MYSL ze nie!!!!!!!!!! powiem Ci pewnie czarne wloski duuuze oczka i sliczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki moj mezus mowi,ze jak bedziemy miec dzidziulke to mowi zawsze tak"bedzie piekne jak mamusia a madre jak tatus";) Myszka Ty ino pichcisz,ja tez chce takeigo ciasta,ale mezus mi dzis kupil bananowca,pycha!!!!!!!!!!!! a ja siedze sama,mezus juz spi,bo dzis wstal o 2 w nocy do pracy... Gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś chyba czułam bolały mnie wczoraj piersi a dzisiaj miałam miec i zrobiłam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta gratuluje ale swietnie tak sie ciesze taki wysyp fasolewk:):0 efcia to jakas bzdura ja jestem po cesarce i lekarz nigdy mi czegos takiego nie powiedzial profesor tej najwyzszej rangi powiedzial ze jak bardzo chce miec dziecko to moge juz po 7 msc sie starac chyba ze ty masz jakies problemy ale watpie w to :):) wiec nie boj zaby pozdrowionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała masa fluidków dla was ...................................................... ...................................................... ...................................................... ...................................................... ...................................................... i buzki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lista zaciazonych sie zapełni :) super by bylo teraz zeby kazdej sie udalo wszystkim:D 👄 EwQus jak chcesz dzidzie staraj sie :D teraz o synka:) hihi a raczje corke z ktorej wyjdzie synek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teraz to jedna fasolka za druga moze to jest sezon to musimy sie postarac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanto serdecznie gratuluje!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻👄👄👄 jak super, mamy kolejna fasoleczke na topiku:D:D:D:D:D:D:D:D oby tak dalej:) Misiaczku wlasnie czekam az ostygnie mi ser i bede robic dalej, ale ser tak ladnie pachnie w calym domu mmmmmmmmmm:)oczywiscie talerzyk ci naszykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam jolanto że jeszcze bardziej nakręciłaś mnie na dzidziusia :) Tak się zastanawiam czy jeden raz wystarczy żeby sie udało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×