Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Efqa ja sie tez zastanawiam jakby wygladaly moje dwa aniolki:( pewnie by byly sliczne,dla kazdej matki dziecko jest najpiekniejsze...Efqa wlasnie robi sie robi i w koncu musi sie zrobic nie ? MYszka ja tez chce serniczka..Ja chce zlapac brzusio Patinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia wiem przez co przechodzisz ja niestety nie doczekalam takiej dietki a chcialam:(:(:( ale pamietam jak dali mi po cesarce wode i suchary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ona raczej taka Zosia samosia mama jej potrzebna do cyca tylko ale dzisiaj coś jej sie zmieniło. Nie mogę się doczekać aż zacznie być bardziej komunikatywna. Na razie pokazuję jej dmuchane książęczki dla niemowlaczków z kolorowymi samochodzikami ___ ale smiesznie wytrzeszcza oczy mówię wam :D strasznie jest zadziwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec rowniez zapraszam na serniczek.... Wiec drozdze w Polsce sa pakowane po 5 gram.....a to mi sie cos pochrzanilo ze po wiecej.....:D:D:D:D:D:D ale niema sie co dziwic jak w Polsce bylam ostatnio 8 lat temu, o kurcze wlasnie 2.11 minelo mi 8 lat jak jestem w Stanach.....o cholibka jak dlugooooooo i jak ten czas szybko leci.....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa Ty juz masz fajnie dzidzia w domu,dziewczyny nie smiejcie sie ze mne ale ja sie czesto zastanawiam,jak to jest ze z takigo plynupowstaje taki czlowiek,dla mnie to jest niezrozumilae..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapku zobaczysz jak będziesz zachwycona swoim maleństwem, na pewno będzie śliczne. Madziku odpędź przykre wspomnienia. Dużo przeszłaś naprawdę cie podziwiam. Niedługo doczekasz takiej dietki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy chyba jaki plemnik sie trafi, jakiego dnia dojdzie do zapłodnienia, jaki materiał genetyczny przeniesie itd. Wszystko dzieło przypadku albo przeznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia zobaczysz za jakies 32 msc bedzie ostro grymasic po nocach heheh smieszne jest jak takie male cudo lerzy i stro pogaduje po swojemu efcia dam rade czasami wspomnienia powracaja w moim przypadku nie da sie o tym zapomniec i nie plakac :(:(:( ale mam nadzieje ze dostane jeszcze takiego aniolka na ziemi🌻 myszko wracaj do nas:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim celem jest teraz zajscie w ciaze!!! Boli mnie jajnik ale jakos tak inaczej i nie wiem czemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniem tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz.....34.................40..................17.10.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22..............przerwa.. ..................... madzik.......................20..................3.... . ..............?????????? EwelkaO ....................27...................1.................. 25.10.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............30........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................30................21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................7........... ...............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 jolanta2..................27.................?...........................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ .. ..........01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi 2 , 3 miesiace bedzie grymasic po swojemu juz ja bedzie slychac w domu:):) pamietaj ewcia ze jak bedziesz chciala z mezem w nocy pobaraszkowac to zabieram mala:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa zgadlas heheheh rozmawiam z moja siostra na gg i mi juz wszystko powiedziala:) Kalpeczku ja pochodze z wioski z poludnia - 30km od Nowego Targu, ale jak wroce to bedziemy mieszkac u mez czyli okolice Gorlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik masz to jak w banku! przypomnę ci o tym !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko Gorlice nic mi to nie mowi:) A ja sie znow glodna zrobilam zjadlabym teraz kalafiora o jej,w ciazy jadlam bardzo duzo,potem po ciazy mi juz zbrzydla teraz nzow mi powrocil smak na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalafior.....tylko pomarzyć....yhhh o rany będę ja się miała teraz z pyszna czytając te wasze przepisy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja sie zapisuje na druga nianie:) Ale teraz marze co by tu zjesc,najlepije kugla bym zjadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kugel to kartoflak? Uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia nie ma sprawy jak sie do niej przytule to nie bede chciala ci ja oddac heheh:):):):):):)zartuje oczywiscie 😘 kalpku oki bedziemy sie wymieniac emilcia ale bedzie miala nianiek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik uwierz mi zacznie sie drzeć i szybko być oddała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku mam nadzieję dziewczyny że wam się szybko uda. Ja się tak cieszę z każdej kolejnej fasolki na forum że nie macie pojęcia! Nie mogę sie doczekać kiedy wy ogłosicie dobre nowiny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniem tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz.....34.................40..................17.10.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22..............przerwa.. ..................... madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO ....................27...................1.................. 25.10.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............30........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................30................21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................7........... ...............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ .. ..........01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku to tez jest na poludniu w woj.malopolskim ale ja Ci powiem szczerze ze mnie tez nic nie mowi to miasto bo nigdy tam nie bylam jeszcze.....hehehe.... A jak robicie tego kartoflaka?????? Ale zglodnialam czytajac te wszystkie przepisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ja mam podejscie do dzieci szczerze ci mowie z tesciowej dzieckiem zostawalam a taki byl dran ze z nikim nie chcial zostac teraz szwagierki dzieckiem siedzialam chociaz zadko go widze to kazdy sie zdziwil ze on wogole na rece do mnie poszedl jako jedynej z rodziny bo tak bpoi sie a z twoim aniolkiem to dala bym sobie rade napewno dziewczynki sa takie lagodne i... ojj sie rozczulilam teraz nie zasne :):):)"):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×