Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Madzik to wysyłam ci jeszcze jedno zdjęcie Emilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa to nie do konca taki kartoflak...:0 Przepis:trze sie ziemniaki duzo tych ziemniakow bo kugla sie piecze w garnku,dodaje sie miesa no zeberka albo golanke,łopatke czy karczek,ale zeby tez bylo troche tluste zeby nie byl taki suchy,dodaje sie cebuli tez trzeba zetrzec,zalezy ile ziemnakow dwie albo 3 soli pieprzy i troszke smalcu sie wklada jak juz sie wszystk owlozy i trzeba tez smalecem garnek posmarowac zeby nie przywarlo i to sie piecze np moj brat zawsze zanosi do piekarni na cala noc bo wtedy jest dobrze wypieczony ale mozna tez w kuchence elektrycznej,moze nie brzmi zaciekawie ale to jest pychota"przedborska potrawa"tam skad pochodze,Myszko jesli Ty bys zrobila w swojej restauracji uwierz mi codziennie bys musiala robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku dlatego ja kiedys wyprobuje w domu zrobic...w resteuracji lepiej nie, a zreszta tam gotuje zawsze szefowa, ja tylko pomagam...teraz tylko jak jej nie ma to ja gotuje heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko zrob w domu,oczywiscie jak wiekszy garnek to wiecej ziemnaikow miesa itd ale jak w miejszym to mniej wszytskiego,ale koniecznie wyprobuj,pycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię nowe zdjęcia to wam prześlę. Może jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie glodna zrobilam jak sobie tak marze:( jutro jade do Rodzicow to bedzie moj ukochany rosolek,zawsze 4 albo 5 talerzy zjadam,bo tak uwielbiam..dobra ja juz nic nie pisze na temat jedzenia bo nie mam nic takiego co mam ochote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ale mi narobiłyście smaka... A u mnie w lodówce ne ma w czym wybierać niestety... nawet żadnych zakupów nie zrobiłam, a jutro sklepy zamknięte... A szcerze mówiąć, to mnie bierze na jakieś dobre lody;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia dzieki za fotki jaka ona jest malutka boze taki maly skarb ja to bym caly czas ja na rekach miala:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapku jutro zrobię świeże zdjęcia i wam prześlę. Madzik jak bym ja przyzwyczaiła do noszenia cały czas miałabym się potem z pyszna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej godzinie jeść to raczej niewskazane, ale od tych rozmów o jedzeniu też mnie zaczęło ssać i coś bym przekąsiła... Same pyszności na forum są serwowane...pycha, aż ślinka leci. EfQa zobaczysz, że niebawem Emilka zrobi się taka komunikatywna, że nie nadążysz odpowiadać na głupie pytania. Pewnie jest taka słodka, że można ją zjeść 👄 dla Was. A jak tam dumny tatuś? Oswoił się z myślą, że \"synek\" wystrychnął Was na dudka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uciekam pod prysznic i do łóżka buzki dla was i fluidki .................................................... ................................................... ................................................... ..................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj EfQ- ja chyba muszę poszzperać za jakimś fajnym przepisem dla Ciebie, nie jest powiedziane, że przy karmieniu nie można zjeść dobrych rzeczy! Ja karmiłam do 7 miesiąca i jadłam rózne pyszne rzeczy! He he, a najwięcej pałaszowałam mleka, każdego dnia jakieś kluseczki na mleku, albo z ryżem, albo grysik... I parówki, ale tylko z jednej, sprawdzonej firmy. Sałatki jarzynowe, tylko bez pora i groszku, a zamiast majonezu jogurt. Na obiadzik proponuje schabik- natrzeć go tylko lekko wegetką i zalać bulionem, do tego marcheweczka gotowana i ziemniaczki z masełkiem... takie obiadki serwuję ostatnio siostrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he tatuś zakochany w córeczce. mógłby godzinami na nią patrzeć i zachwycać się jaka jest piękna, nawet jak się dziś usrała tak że aż na plecach wyszło to tez był zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek uściski dla Ciebie, bo ostatnio się raczej mijałyśmy na forum. Wszystkiego dobrego Ci życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ratuj!!! Błagam Dawaj przepisy!!! Bo umrę śmiercią głodową! Ile można jeść rosołek indyka i marchewkę z kaszą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo krupniczek... buraczki, ziemniaczki i kurczak w jarzynkach... jejku- głodna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa a to dobre! Ale to było do przewidzenia bo faceci tylko tak mówią, że chcą koniecznie mieć syna, a potem córeczki ich owijają wokół małego palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buraczki mam. Jeszcze krupniczek został do spróbowania. może pojutrze zobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara w zasadzie to on chciał córeczkę od początku tylko potem sie przestawił na synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro dla Ciebie rowniez usciskii takze👄 Nie wiem co mi sie stalo,ze tak dlugo siedze,bo ostatnio to tylko spac mi sie chce,ale dzis popoludniu spalam ponad 3 godz to teraz bede buszowac:)ja zjadlam wlasnie kanapeczke,bo az mnie ssalo i cola popilam,super nie?a co ja i tak nie przytyje chocbym chciala tylko po tab anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wiec super ze tatus taki happy i zauroczony corunia:) Ja tez zaraz ide cos zjesc bo mnie ssie w zoladku....hehehe...wlasnie poskladalam pranie, a teraz ide jeszcze odkurzyc, a pozniej podgrzeje sobie chyba grochowke a z drugim daniem bede czekac na mezulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa a jak długo ma zamiar funkcjonować Twoja "mleczarnia"? Pewnie tak długa aż się da. No to masz przesrane jeśli chodzi o konsumpcję, ale może nie ma co przesadzać. Na pewno nie wolno jeść fasoli i kapusty kiszonej, ale mięsko jakieś to chyba możesz zjeść... i może do tego jakaś marchewka ugotowana? W zasadzie to się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Myszko,dzisiaj robione nie dawno nawet:)ale czuje roznice,bo juz mnie oczy nie bola,chyba ze zapomne wlozyc na nos,ale teraz juz nie szczypia i nie lzawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara muszę metodą prób i błędów poszerzać dietę, ale jak mała ma mi potem płakać i szlochać to wole nie ryzykować! Potem będzie lepiej. żebym tylko te kolki przetrwała!!! Dobra dziewczynki spadam bo mi się oczy kleją a do małej trzeba będzie za jakiś czas iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierożki z serem(bez smietanki) ewentualnie z cukrem pudrem Makaron lub ryz zapiekany z jabłkami Jajko- raczej na miękko Jeśli masz taki Sandwich- toster(o kształcie trójkąta) to proponuję chleb posmarować masłem, na to plasterek szynki,rozbełtane, posolone jajko, przykryć druga pajdką i zapiec. Co do obiadu:Filet z kurczaka pokroić na kawałeczki, wrzucić do wody, dodać pokrojoną marchew, pietruszkę,wrzucić rosołek(pól kostki) i gotowac do miękkości, ewentualnie dosolic. Delikatnie można zagęscić mąką( w niewielkiej ilości) i taki sosik z makaronikiem albo kaszą- extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×