Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej slonka wybaczcie ze sie nie odzywam ale od niedzieli mamy psiaka w domu i uwagi trzeba jej tyle poswiecac ze.... ale jest przeslodka nowym fasolkom grtuluje !!! duze buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura, hura, hura w końcu na forum odezwała się Kinia, Obca i Rusaczek! Kinia jak się zaweźmiesz to będziesz miała piękny prezent na Walentynki (obejrzałam tabelkę, bo nie mogłam skojarzyć na kiedy masz termin) pozdrawiam i ślę 👄. Fajnie, że jeszcze o nas pamiętasz. Rusaczek strasznie mi przykro, że znowu się nie udało, pewnie jesteś zdołowana i psychika Ci siada. Ja miałam dwie inseminacje też bez powodzenia. Być może w następnym cyklu będę podchodzić do trzeciej, ale zobaczymy co ostatecznie doktorek zaproponuje. Odzywaj się do nas jak tylko masz czas. Przesyłam pozdrowienia i moc 👄👄👄 Obca jak tam synuś? Pewnie rośnie jak na drożdżach a opieka nad nim wymaga wiele poświęcenia i pewnie dlatego rzadko się odzywasz? Trzymaj się ciepło i życzę maleństwu zdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd proszę się tu psem nie zasłaniać, tylko meldować o zdrowiu fasolki, samopoczuciu mamusi i czy tatuś już się trochę stracha przed akcją "poród"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek moja kuzynka też miała poronienie i strasznie to przeżyła, ale wzięła trochę na wstrzymanie (podobno lekarze sugerują, że pół roku powinno się odczekać z kolejną ciążą) i za rok o tej samej porze znowu była w ciąży i mała ma już teraz skończone 6 lat. Trzymam za Ciebie kciuki i na pewno Ci się uda! A za przykład możesz sobie wziąć naszą kochaną Olęwd, która miała bardzo podobną do Ciebie sytuację z poronieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze chciałam pozdrowić moje kochane dziewczynki tj. Myszkę 👄, Smerfetkę 🌼, Misiaczki 👄, PaniMisiowa 🌼, Madzik 👄, Kolantę 🌼, Monię 👄, Graminis 🌼, Niusiusię 👄 oraz pozostałe babeczki, których nie wymieniam, bo alzhaimer mi na to nie pozwolił 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczę Kolanta to miała być Jolanta. Jolanta to czekam z niecierpliwością co Ci doktorek powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dzisiaj gadam sama do siebie, ale jeszcze chciałam dodać, że byłam dzisiaj na badaniu progesteronu, bo mi lekarz kazał zrobić i mam mu wyniki pokazać na następnej wizycie. I zmierzam do tego, że tak mi ukłuła w żyłę, że aż mi taka gula jak żylak pod skórą wylazła i nawet mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Sara ja robilam tydzień temu to badanie i też mnie żyły 3 dni bolały. Dzisiaj doszłam do wniosku, ze niestety napewno ten jeden raz zbliżenia nie sprawił, że jestem w ciąży. Mam juz wszystkie objawy przedokresowe :( Ale czego tu się spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeśc Jolanto!!!!!!!!!! Jak samopoczucie???? Musze powiedzieć,ze w Medicusie jest jednak drożej niż tam gdzie ja chodzę. Jutro lecę do Polski i w piątek ide do lekarza. Może da mi jakieś tabletki żeby juz teraz zacząć działać przed kolejną owulacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:):):) Sara witajj:):) trzymam kciuki:D nikolka25 oj ja jednak trzymam kciuki:D Obca_ dziekujemy:) jak znajdziesz czas zajrzyj:) EwQa jak tam?? jaka mala?:) madzik 👄 Myszko24 👄 Smerfeciu 👄 👄 panie Misiowe 👄 kalpek 👄 Monia 👄 mam nadziej e ze lepiej sie czujesz:) Kakusia22 👄 jolanta2 👄 kkinia30 👄 nie martw sie na zapas lekarz zrobi wszystko zeby ciaza przebiegała jak najlepiej!!!:) graminis 👄 ciażowe UROKI:p Rusaczek zbieraj sły !!! uda sie mowie Ci!!! 👄 🌻 olawd 👄 fajnie ze macie juz pieska :) rosnie maly obrońca dla Maluszka:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jolciu :-) jeszcze raz gratulacje 🌻 jak się czujesz? misiaczki ❤️ uroki tak tak.. ale teraz przeszło mi mulenie i się zajadam pysznościami :-) zjadłam pyszniutki żurek a teraz wcinam kiszone ogórki ;-) he he he :-) a myślałam, że to żart z tymi ogórkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanto ja chodze do Home Care Clinic Medical Centre, Phibsborough, Dublin 7 i niby jest tylko 20 euro taniej ale jak ja chodzę 3-4 razy w cyklu to jednak troszkę zaoszczędze (chociażby na tabletki, zastrzyki i takie tam). Ciekawe co mi powie ginekolog w piątek. On juz tylu kobietom pomógł... Misiaczki dzięki za podtrzymywanie na duchu 👄 Z resztą wszystkie potraficie dodawać otuchy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka no to czekamy co ci lekarz w piątek powie. Od razu napisz jak wrócisz. Misiaczku jak samopoczucie ?. moja mała śpi. Dzisiaj podsypia po czym budzi się je 10 minut i znowu godzinkę śpi. I tak w kółko. Dziewczyny kiszone ogórki zmniejszały mi mdłości. No dziewczynki które sie dlugo nie odzywają: your mind i Sylwia co tam u was??? iwa jak staranka? Pewno juz jesteś w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? no to chyba nie był zły pomysł z tymi ogórkowymi zachciankami :-) i rzeczywiście mi lepiej... może i na mnie działają :-) ewuś... może i dla mnie fotkę małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis puść mi pustego maila to ci wyslę, mój adres masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj EwQus :) a TY jak??zmeczona?? u mnie tak sobie..leze juz tak mysle o roznych sprawach..do tego szef mnie dzis wkurzyl i wiecie co sobie jeszce umyslił?chce do kamer ma takie na zakladzie przemysłówki podłaczyc dzwięk!!!PORYpało go nie dość ze mu przeszkadza ze rozmawiami i żartujemy w pracy..a szkoda gadać zeby nie to ze sie staramy o dzidzie dawno bym sie zwolniła ...musZe=JAKOŚ przebolec zacisnąć zęby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd się biorą ci upierdliwi szefowie :-) mój wyjechał i utknął poza granicami do końca tygodnia!!! ufff :-) misiaczki... zaciśnij zęby i przytulańsko na maksiorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis sa sa tulaski;) nie mowilas jak Twoj zareagowal na dzidzie:) cieszyl sie napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja męża :-) najpierw zaniemówił a teraz szaleje z radości i planuje... muszę na spacery zakładać czapkę i rękawiczki... a jego wrodzony pesymizm przejawia się już wyłacznie w obawie o zdrówko maluszka!!! ale przeciaż będzie dobrze!!! wiem to :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide nyny jakos zle mi tak cos.. do tego podbrzusze sie odzywa dzis jakos 11dzc,, caluski Milej Nocki:D dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×