Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyy:) ja sie przebudziłam ;P Sara 76 👄 witaj::) jak tam praca? Monia witaj 👄 przystopuj z tym noszniem itd..:) Patiko26 👄 dzidzia niech ssiedzi jak jej dobrze hehe:) Ważne zeby i TY i Olwka dobrze sie mialy:) becia a TY juz z malleństwem chyba??:) madzik nasza pilna uczennica:P 👄 kalpek 👄 Smerfeciu 👄 odpoczywaj ile sie da!!!! 🌻 EwQunia a TY jak?chyba bylaś u Emilki ??mam nadzieje ze szybko bedziesz miec ja spowrotem w domku:)i nie marwt sie !!wyzdrowieje:D alutek 26 👄 kkinia30 👄 ja sobie leże dalej:P 👄 bede podgladać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ugotowałam obiad posprzątałam dziś przylatuje do mnie siostra na tydzien ale bedzie fajnie Martynka się cieszy a samopoczucie moje w miarę pobolewa mnie podbrzusze cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta2 to życzę przyjemności i oby podbrzusze przestało Cię boleć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Co tam malo ruchu na kaffee:) Ja niedawno sie obudzilam i cos glowa mnie zaczyna pobolewac....na polu szaro buro i pochmurno, padal deszcz ale przestal....i to od tej pogody te bole mojej glowy...kurcze zaraz ide po kawke i musze leciec do banku, a pozniej chyba upieke jakies ciacho, tylko jeszcze niewiem jakie heheheh:) Bede za 15 minut z powrotem , wiec pisac pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko witaj:D a ja sobie dogadzam haha zachcialo mi sie sledzi w smietaie:P nie smiac sie to chyba przed ciążowe zachciewajki haah moj sobie jajecznice zażyczył..:P u mnie tez pochmurno bylismy na spacerku troche powietrza złapać :P Monia witttaj jak samopoczucie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie ze szkoly wrocilam:):) misiaczki ja ci dam uczennica:):):):):P:P efcia mam nadzieje ze juz sie cos poprawilo:):)😘 patinko dobrze cie slyszec i jeszcze 2 w 1:):):0 sara😘 monia😘 myszki😘 i dla wszystkich dziewczyn😘 lece pomidoroweczke gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ,Madzik, Jolanta 🖐️ Ja wrocilam i pije kawke , a jesc to sama niewiem co bym zjadla ...hehehe....pozniej sie wezme za pieczenie "Wloskiego placka" i nic nie robie.... jak maz wroci to zamowimy jedzenie chinskie , a na wieczor idziemy do pracy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! No, z zakupów prawie nic, tzn upatrzyłam prezent dla chrześnicyhttp://www.allegro.pl/item482159194_fisher_price_zyrafa_pelna_klockow_polecam.html, w sklepie kosztuje 70 zł, ale z przesyłką w sumie na to samo wychodzi, ala co sądzicie? Ona ma 9 miesięcy. A co do chrztu, to zastanawiam się, bo wiem, że mała nie ma jeszcze żadnego kombinezonu na zimę, więc może jej kupię? Oglądałam dziś taki śliczny 120 zl. Co myślicie i jakąś drobnostkę do tego? I tak zdeklarowałam się upiec ciasta, a przecież pieniążków za to nie wezmę.Chyba, że podsumiecie mi jakiś pomysł? Sara- no co do płci, to mamy niezły ubaw, od samego początku w rodzinie mojej i Wieśkla rodzą się dziewczynki. I wszyscy stawiają na to, nikt nie wierzy w chłopca, a mój, to już zupełnie, mówi, że nawet nie ma mowy, bo \"baba\" będzie. A ja Ci powiem, że od początku czuję, że to chłopiec, czułam, że będzie Róża i teraz mówię, że mam Adasia hi hi, a mąż mi tylko dogaduje- Adaś- dziurawiec(bo tak nazywa narodzone dziewczynki-dziurawce) tak więc wielka niewiadoma! No, a teraz wreszcie zaberałam się do skrojenia tych moich spodni, a Wiesiek zabrał Różę na spacer, gdyby zobaczył, że włączyłam komputer... oj, zaraz by się darł, że co ja miałam robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnia jie daj sie:D no to ADaś pewnie bedzie eheh;) Myszka uuu na slodko:P fajnie ja sobie wisze na kompie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to dopiero sie ten Twój Wiesiek zdziwi jak wyjdzie niepodziurawiony Adaś ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, no na pewno by się zdiwił, ale wiecie co? ja to bym chciała dziewczynkę......... To znaczy tak naprawdę najważniejsz, że by zdrowe było, ale taka jestem ciekawa... we wtorek idę do gina może mi powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ ja mam dzis lenia :p rano bylam z Laura na balecie potem buszowalam po sklepach ale tylko troszeczke :D nakarmilam moj samocchodzik :) i do domu sniadanko i sie mi przysnelo wiec laura dzis 1 raz nie pojechala na religie kurcze chyba jje za tydzien glowy nie urwa matka do niczego ojciec tez :( nie mam ochoty robic dzis przysiadow szorowac podlo na kolanach itd lenia mam totalnego zmeczona jestem prawie cala noc zarwana 2,5 godziny spalam az . jak tak bede sie obijac do swiat przenosze hehe :p ja chce rodzic Pomocy !!!!!!!!!!Jestem wielka ciezka opasla i do niczego wstac nie potrafie,tocze sie juz. to na tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara co ja mam poradzic powiedz mi jak mnie boli to sie ciesze jak wariatka z jednej strony bo se mysle super rozkreca sie bede rodzic i mecze sie pol dnia a potem cisza . Czuje sie jakbym toczyla tonowa kule pod sama gore i przy samym koncu ona spadala i tak co 2- 3 dzien.ehmmm pocieszajace jest to ze juz blizej niz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracajacie na mnie uwagi wiem ze marzycie by sie czuc jak ja ale to taka deprecha czasami nachodzi bez pukania :p aha poki jeszcze sa fluidki to przesylam wam :) **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘 Laura doczekac sie nie moze i zakresla dni w swoim pokoju na kalenadarzyku gorzej jak faktycznie przenosze i jak jej wytumacze to ze dzidzia stawia-- Bunt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- no jak to do niczego, z tego co słyszę, to ciągle gdzieś ganiasz, jeździsz autem, wozisz Laurę, robisz zakupy, a mówisz, że nie masz sił??? :-)) A tak poważnie, to wierzę, pasowałoby Ci porządnie odpocząc! Jejku- ja nareszcie skończyłam te spodnie i taka jestem zmęczona!!!!! Jejku, a Róza biedna tak się pląta, taka znudzona, męczy mnie żebyśmy do prababci pojechały, bo bardzo ją lubi, chyba pojadę, bo tak mi jej żal... Madzik- ja własnie spałaszowałam pomidorówkę, mąz zrobił, a Ty jak? No dobra, spadam, bo inaczej usnę. A u nas cichutko... Jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ty kuchareczko :D to ja z zawodu jestem kucharzem a 3 dzien jem gotowe pierogi z kapusta i grzybami :D bo mi sie nie chce robic ale jak domowe palce lizac no a barszcz sama zrobilam :D potem nie bede mogla takich rzeczy jesc na swieta wiec poki co musze sie przejesc :) ciasta domowego bym zjadla oj zjadla ale kto by sie wziol za to zeby upiec i o to jest pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jakbym zapylala na pieszo wszedzie i busami to sie nazywa wysilek a autko to malo ruchliwe zajecie :D jedynie jaki wysilek to musze wystawiac moje 4 litery z auta zaprowadzic Laure potem wlex do sklepu zaplacic wyjsc wpakowac do autka do domu i cala moja robota :D ostanio od 2 dni nawet ze zmywaniem po kolacji mam problem nadrabiam wczesnie rano bo nie nawidze wstac a tu naczynia w zlewie potem kawa mi nie smakuje... pokarmu mam tyle ze spokojnie moglabymjuz ze 2 niemowlaki karmic tyle tego jest staniki za ciasne mam musze jakies ze 2 sobie kupic a jak w nocy zdejme to leje sie i leje tragedia i normalnie mleczko. polecaja na szybszy porod masowanie brodawek raz sprobowalam i dziekuje potem cieklo przez pol dnia wiec ten pomysl u mnie odpada niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Laura caly dzien oglada Tv malo ambitne zajecie wiem wiem ale co zrobic jak mamuska jest totalnie wypompowana :( Moze ktoras kopnac mnie w du..ke?? :D moze mi przejdzie hehehetaki 3 godzinny spacerek i moze urodze co jak myslicie niektorym sie udaje jak czytalam gorzej jak po takim spacerze nabawie sie skurczu lydek hehehe i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mialam taki dzien desperacki z tymi skurczami ze chcialam o zmroku wsiasc na rower i zrobic pare kolek ale jak spojzalam na moj sprzecik i pomyslalam ze przeciez trzeba blokade odpiac wsiasc na rower i zaczac pedalowac no sam nie bedzie jechal co nie :D i czy po 3 metrach nie dostalabym predzej zawalu niz rozwarcia :D i odechcialo mi sie. (o zmroku bo jak sasiedzi by poznali to by powiedzieli wariatka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra sama pisze do siebie taki jakis nieskladny ten monolog wiec go chyba zakoncze niz naprawde ktoras ukreci mi kark :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko pomysl z rowerem dobry hehehe:D:D:D:D:D Poczekaj jeszcze troche i niedlugo pojedziesz na porodowke....wiem ze czas teraz Cie sie ciagnie nieublagalnie, ale nie pozostaje Ci nic innego jak czekac cierpliwie, az Twoje dziecko zechce wyjsc:):)👄 EfQa mam nadzieje z Emilka juz lepiej i niedlugo ja wypisza ze szpitala...trzymam kciuki i modle sie za Was:) Kurcze a mi sie nie chce piec tego placka.....nie mam w domu smietany a do sklepu mi sie nie chce isc, choc mam sklep pare metrow od domu heheheheh len ze mnie straszny.....poczekam az mezus wroci z pracy to pojedziemy do supermarketu i przy okazji cos jeszcze kupie;) Zajadam sie teraz ogorkowa zupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha to mnie rozbawiłaś z tym rowerem:-) ale rozumiem, rozumiem, ja nie miałam takich przezyć z tymi wczesnymi skurczami, ale termin mi przeszedł i też tak chcialam urodzic, że spacerowałam, masowałam brodawki, nawet firanki wieszałam, ale nic!!! to wkurzające, zwłaszcza, że obok spacerowała koleżanka, która miała termin porodu taki jak ja, a urodziła prawie miesiąc wcześniej i wózeczkiem szpanowała przed moimi oknami! Ale wreszcie nadejdzie TEN monemt, ja ze swej strony obiecuję się za Ciebie pomodlić👄👄👄 A teraz uciekam juz do tej babci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia milych odwiedzinek u babci:)👄 Patinko zebys wiedziala ze totalne lenistwo - choc przed chwilka poskladalam 2 prania :D:D:D:D:D:D:D:D:D ciekawe jak ja bede funkcjonowac dzis w pracy.....kurcze....szefowej jeszcze niema, ale jakos bede musiala dostac powera i do roboty hehehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko jak milo popatrzec na twoje posciki juz zapomnialam cpo tpo znaczy patinka na kaffe:):0 buziaki wielkie leniu ty jeden i nich ta fasolka wychodzi juz bo czekan na nia 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie usiadlam na lozku juz jakis postep :D jedna reka pisac sie nie da hehehe Monia milego pobytu u babci niestety bbacia laury za daleko mieszka i dopiero w maju bedziemy mieli okazje sie spotkac ... madzik fajnie ze jestes.Kurcze blade zas cos mnie kuje cho...ra wie jak to nazwac moze jednak pojde posprztac zrobie pare przysiadow yy buuuuuu . ale nie narzekam bo znow nie napisze i bedziecie mnie atakowac hehehe :D napisalam do Beci sms-ka ale nie odpisuje mi wogole wiec nie wiadomo co u niej slychac. Ffqa caly czas mysle o twojje kruszynce trzymma kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ja bykow zrobilam Upsss wypadaloby slownik ortgraficzny wziasc w rece :) w razie 'w' zawsze moge zwalic na klawiature bo w sumie to ona winna tez :) ide zwlec sie na dol a to juz wielki wysilek dla mnie :D Myszka trzymaj skie w pracy moze ja za ciebie pojde coo?? da sie tak??i od razu lepiej bym sie poczula tzn urodzilabym w koncu :D oj dluzy mi sie dluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×