Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam! Smerfetko- trzymaj się! Ty silną kobietą jesteś, to dasz radę! Trzymam kciuki za Ciebie i dzieciaczki!🌻🌻🌻 A gdzie reszta? Aj już mam połowę zakupów za sobą, jeszcze \"tylko\" mi prezent na chrzest.... Taka jakaś śpiąca jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Misiaczki! No, pasowałoby, ale mój mi nie pozwoli, bo co on będzie robił, a co Róza itd, wiesz jak to jest z chłopami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny gdzie sie podziewacie?? bo ja niedlugo uciekam do pracy ale jak dobrze pojdzie to ost.tygodnie w tej firmie..chce sie zwolnic poszukac czegos innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BECIA GRATULACJE !!!! 🌻 👄 ❤️ Moja Emilka już w domu. mam nadzieję że żółtaczka nie wróci. Patinka uśmiałam sie z ciebie! Mi się poród zaczął po bara bara z mężem. Co prawda źle się zaczął bo nie od skurczów tylko wody odeszły ale grunt że poszło :D :classic_cool: A wiesiołek za późno zaczęłam brać i nie zadziałał. Smerfetko uściski! Zobacz jak to zleciało, jeszcze trochę się pomęczysz i małe będą z tobą! Nie daj się depresji i złemu samopoczuciu tylko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku jak zmienisz prace to pewno i fasolka od razu sie pojawi. Widzę dziewczynki że znowu coś pichcicie smakowitego :) ja idę zrobić gofry bo tylko to i drożdżówki mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQunia super że Emilka juz w domku:D napewno juz bedzie ok:) dzwoniłam do Smerfetki ale chyba ja przyjmuja na oddzial czy cos bo sie rozłańczała..jak bede cos wiedziała dam znac:) nic zmyka bede zagladać po1 jade z moim do dentysty..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dodzwonilam sie do Smerfetki:D byla na usg wszystko oki lekarz mowi ze dobrze ze przyjechala bo male sie pchaja sie dostala tabletki i zastrzyk na płucka poleżytroszke napewno..ale w szpitalu sie dobrzee zajmą w razie wu lekarz jest na miejscu.:) ma kaszel i dlatego narazie sama lezy w sali:) a ogolnie ok :) macie pozdrowienia i caluski zdążyła wczoraj zdrobic pare zdjęć i mowi ze wrzuci jak bedzie mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny cos marnie piszecie mnie wczoraj caly dzien nie bylo w domu i pozno wrocilam a dzis siedze w domu:):):) smerfciu bedzie dobrze:):) efcia cale szczescie ze emilka juz w domu cala i zdrowa:):):) buziaki dla wszystkich ja jade do mamy 😘 😘 pozniej sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dziewczynki przyslecie mi jakis link tzn program ktory moze udoskonalic mi zdjecie:):):) wczoraj sciagnelam ale wszystkie sa po ang i jakies marne zakladam nk wkacu tylko musze fotki skrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny dzięki za miłe słowa - kochane jesteście. Teraz czekam do końca roku, bo na razie nie chce mi się zaczynać z IVF. Może się tyko wybiorę do kliniki, żeby ustalić czy mam zrobić jeszcze jakieś badania. Prawdę mówiąc, to się trochę spodziewałam, że z tej trzeciej IUI też nic nie będzie, bo mi raczej takie rzeczy tak łatwo nie przychodzą. Zawsze mam pod górkę :( . No ale każda górka ma jakiś szczyt ;) i to nic, że za tą górka może być następna i następna .... Najgorsze to, że znowu zbliżają się Święta i te \"życzenia\" powtarzane z roku na rok (a zwłaszcza od rodzinki męża) tzn. życzliwa teściowa, szwagierka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku w zeszłe święta ja też byłam zdołowana życzeniami w które już nie wierzyłam... A tu niespodzianka. Nie martw się za rok możesz też mieć już radosne święta. Odpocznij sobie i po nowym roku znowu do dzieła! Pani Misiowa nie wiem co jest z ta Emilką bo jak wróciła z tego szpitala to ma wilczy apetyt. Kurcze chyba mi pokarmu dla niej nie starcza! Smerfetko kochana trzymamy kciuki żeby dzidzie jak najdłużej siedziały w brzuszku! Dobrze że już jest w szpitalu tam na pewno się odpowiednio wszystkim zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Rzeczywiscie jakos tu pusto sie zrobilo ostatnio hehehe:) EfQa ciesze sie ze Emilke masz juz przy sobie i dobrze ze ma wiekszy apetyt, bedzie rosla jak na drozdzach:D👄 dla Ciebie i dla niej:) Smerfetko wszystko bedzie dobrze- trzymam kciuki aby dzidzie posiedzialy jeszcze troszke w brzuszku....napewno bedziesz miec dobra opieke :)buziaki ogromne....postaram sie zadzwonic do ciebie👄 Rusaczek nie martw sie , napewno za niedlugi czas oglosisz nam dobra nowinke - za co oczywiscie trzymam mocno kciuki👄 Misiaczku jak Ty sie masz???👄 PaniMisiowa buziaki dla Ciebie i Patrysi👄 Madzik jak po wizycie u mamy??? 👄 Wszystkie Was pozdrawiam i caluje i lece po kawke:) bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj melduje sie:D Myszko 👄 sie mam znakomicie heheh:P EwQa moja kolezanka wogle nie miala pokarmu karmila butla a dzidzia rosnie jej o oczach:P heeh ,nie martw sie na zapas:) pomoc capucino dziala na pokarm?hmm ja sie ciesze bo udalo mam sie dostac do dentysty i moj juz dzieki temu jako tako:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko mocno zaciskaj nogi! Niech te dwa małe rozbójniki jeszcze trochę w brzuszku posiedzą, bo przecież mają jeszcze ze 2 miesiące czasu jak mnie pamięć nie myli 👄👄👄 EfQa to cudownie, że Emilka już w domku. Czyżbyś się bała, że po jej żarłocznej działalności zostaną Ci same brodawki? 👄 Rusaczek wiem jakie to rozczarowanie kolejne nieudane podejście, ale i dla Ciebie kiedyś zaświeci słońce, trzymaj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa______ a moze ona po poworocie ze szpitala odczuwa lęk i poprostu potrzebuje twojej bliskości i dlatego wisi na twoich piersiach, przystawiaj jak najczęsciej to za dwa dni naprodukuje sie wiecej mleka i bedzie ok, ja pilam herbatki na laktacje Hiipa i pilam duzo wody niegazowanej, nie wiem czy to pomaga bo czytalam sprzeczne informacje i co inny strona internetowa dla mam to inne rady a moze zapytaj położnej która przychodzi na wizyte ona ma praktyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa piję dużo wody i piwa karmi. Ale może masz rację i coś w tym jest że ona chce na tych piersiach wisieć nawet jak się najadła. Położna przyjdzie w tym tygodniu to zobaczymy. Misiaczku kupiłam mleko NAN1 jak znowu mi wypije z obu piersi i będzie płakać że głodna to jej zaaplikuje ze 30 ml. Sara zobaczymy może tylko same brodawki zostaną :) Widzicie jak to jest!! Człowiek się stara o to dziecko walczy z problemami a jak już je ma to problemów wcale nie ubywa!!!! No uciekam bo juz kwęka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa a jak Ty się w ogóle czujesz po porodzie? Doszłaś już trochę do siebie? Myszko u mnie po staremu tzn. jędza @ ma się zameldować w tym tygodniu i mam się umówić na kolejną wizytę u specjalisty do 8 dnia cyklu. Robiłam badanie progesteronu (mam taki siniec na ręce, że wyglądam jakbym była ofiarą przemocy w rodzinie), ale nie odebrałam jeszcze wyniku, bo w piątek nie miałam kiedy a dzisiaj zapomniałam. Doktorek chce jakoś stymulować mi kolejny cykl, żeby pęcherzyk pękł i chce sprawdzić jaki mam poziom tego nieszczęsnego progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro wiec trzymam kciuki zeby ta jedza @ nie przyszla :) Ja mam wizyte na piatek na godzinke 5:30, kurcze juz sie denerwuje co mi ginek powie:-o :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć do Was? Jest mi strasznie przykro, bo mam problem z zajściem w ciążę. Staramy się już prawie 9 miesięcy i nic. Zrobiłam ostatnio badania i mam trochę podwyższoną prolaktynę, więc jutro idę do lekarza po bromergon i mam nadzieję, że szybko nam się uda. Mam dziś doła, jakiego w życiu nie miałam. Mąż poszedł do pracy a ja beczę obwiniając siebie i mając żal do całego świata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamilo🖐️🌻 Oczywiscie ze mozesz dolaczyc do nas, jak najbardziej witamy Cie wsrod staraczek:) Kochana tylko nie mozesz tak sie zalamywac i obwiniac siebie ze Wam sie nie udaje.....staracie sie dopiero 9 cykli, to nie jest wcale tak dlugo....zobacz na dziewczyny ktore staraja lub staraly sie dluzej i im sie udalo.....lekarz przepisze ci leki ktorymi zbijesz te prolaktyne i niedlugo wam sie uda, zobaczysz......tylko musisz sie wziasc w garsc i nie zalamywac sie tylko nabieraj sily i walcz o swoje marzenie-dzidziusia.....dopisz sie do tabelki i pisz z nami jak najczesciej, a ja i reszta dziewczyn bedziemy trzymac kciuki za jak najszybsze zaciazenie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sprawdzalam czy dalej nie dochodza posty na naszym topiku czesci I , i powiem Wam ze dalej sa jakies tam problemy bo mi nie wyslalo posta:) Wpiasala sie tez tam nowa staraczka Anulka🌻, wiec jezeli nadal chce sie przylaczyc do nas to zapraszamy na nasz topik w czesci II....rowniez Izulkaa🌻 tam napisala posta, zapraszamy tutaj do nas kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9....................26.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............31........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................7........... ...............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ .. ..........01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo widze ze dopisalas sie do tabelki - super:) Mysle ze bedziesz sie u nas czuc dobrze....jestes mloda bo masz dopiero 23 lata, wiec mam nadzieje ze dziewczynki z brzuszkami zaraza Cie szybko ciaza przesylanymi fluidkami👄 Napisz nam cos o sobie, gdzie mieszkasz itd.... a czy masz moze profil na Nk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kamilo1985:) widze ze my jeden rocznik:) nie załamuj sie uZbroj sie w cierpliwość zacznij od lekarza i leczenia ewentualnego:) a zobaczysz ze szybko bedziesz w ciazy:):) Myszka24 nie masz co sie stresować!! najwazniejsze że pojdziesz i napewno teraz pojdziesz jak burza ze starankami:D Sara76 no to trzymam kciuki:D oj zobaczyz ze niedługo bedziesz w ciazy:) ja ogranelam domek i siadłąm bede mojemu Cv pisać sobie chyba też napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×