Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kurcze dziewczyny u nas jutro ma padac snieg i snieg z deszczem.....brrrrrrrrr czyzby zima nadchodzila?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila maz napewno badanie nasienia Ty mowilas ze jakies hormony juz masz zrobione? TSH I prolaktyna i Fsh to takie wstepne..Ty przedewszystkim mozesz sie na monitoring cyklu umowic sprawdzi gin czy masz oluwke i czy pecherzyki pekaja..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ok a na czy polega ten monitoring ? I gdzie mąż może zbadać nasienie? Może to zrobić w labolatorium w którym ja robię badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prze to że nie moglam zajsc z ciaze po bad. hormonalnych wyszlo ze mam niedoczynność tarczycy [zaraz oczywiści leki..] tak bym nie dowiedziala sie o tym..:P pozatym podwyzszona Prolaktyna ale biore bromek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- ja już uciekam do łóżeczka, bo rano wstać trzeba ;-) Dobranoc wszystkim🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmila badanie nasienia musisz popytać w laboratoruim czy robia wtedy przynosisz nasienie w naczynku.a jak tam nie robia muisz w jakiesc klinice leczenia niepłonosci isc tam maja nawet specjacje pomieszczenie heehh:P faktem jest ze najlepiej odda c je przed samym badaniem..na poł godz przed badaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, nawet nie wiedziałam... Mój niedługo wróci z pracy to z nim porozmawiam. Kiedyś deklarował się, że jest gotowy poddać się badaniom, więc mam nadzieję, że teraz nie odmówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiesz, czy gin da mi skierowanie dla mojego? Czy sam musi pójść do lekarza albo zrobić to prywatnie, na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila wiesz dla faceta to jednak krępujące ..wiec musisz go wesprzeć :) powiedz mu że cel szczytny hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila badanie nasienia i hormony sa niestety płatne od rodzinnego mozesszz wyciagnac na Tsh skierowanie to ciut taniej bedziesz miec;) to po prostu robisz sama idziezsz i mowisz tylko tak Prolaktyna najlepiej 3-4 dniu cylku i Fsh tez a Tsh to bez roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , że to krępujące, ale gdy ja się załamałam (jeden z lekarzy powiedział, że nigdy nie będę miała dzieci co okazało się nieprawdą) on mnie tak bardzo wspierał. Też bardzo chciałby mieć dzidziusia. I dlatego powiedział, że skoro ja muszę się badać to on też to zrobi, żebym, nie czuła że jestem z tym sama. Jest bardzo kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście naczczo musisz byc prolaktyne wez tez z obciazeniem robisz raz daja Ci tabletke i za godz przychodzisz i znow pobieraja na prl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście naczczo musisz byc prolaktyne wez tez z obciazeniem robisz raz daja Ci tabletke i za godz przychodzisz i znow pobieraja na prl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę robić kolację mężowi, bo niedługo będzie w domku. Czuję ,że poprzytulamy się dziś troszkę:):):) Wpadnę do Was jutro. Dobranoc, życzę miłych snów i udanego wieczorka. Mam też nadzieję, że jutro któraś Was napisze, że rośnie w niej upragniona fasolka. Dobranoc , pa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko widzisz , Misiaczki Ci poradzila jakie i kiedy badania robic - ja sie na tym kompletnie nie znam;) Dobrej nocki dziewczynki, a ja czekam na mezulka 😴💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!!!!!! Co taka cisza dzisiaj????? Ja jestem chora dziewczyny - dopadla mnie chyba grypa......zimno mi , boli mnie gardlo , kaszel meczy i glowa pobolewa - ale ide dzis do pracy i niewiem jak przetrwam ten dzionek:-O :-O :-O I jeszcze do tego tak mnie jajniki bola ze szok.....dzis ma byc owulka wiec pewnie dlatego;) Jutro jak bede sie dalej zle czuc to zostaje w domu:) Zycze Wam milego dzionka i do uslyszenia:) Buziaki dla wszystkich👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicity78
Witam wszystkie starające się i tym co się już udało, chyba dobrze trafiłam:-) Od dwóch miesięcy staramy się o dziecko, mam nadzieję, że nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicity78
Jak czytam wszystkie te posty, o urodzonych i rodzących sie dopiero fasolkach to aż....:-) dech zapiera, gratuluje wszystkim oczkującym i tym co już przytulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Nie wiem, dlaczego, ale dziś mam świetny humorek:) Czuję się dużo lepiej, choć brzuch mnie pobolewa, może @ wpadnie wcześniej, bo czasem tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicity - witam. Na pewno dobrze trafiłaś. Ja też najpierw przeczytałam cały topik, zanim napisałam swój pierwszy post na nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×