Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witajcie:) felisity:) Kamila witaj:) Myszka bidulko pod kolderke herbacie z cytrynka!!! pani Misiowa 👄 pozdrowienia od Smerfeci:) dziekuje WAM za pamiec . Lezy sobie zmiejszyli jej leki wiec lepiej jest miala usg maly1600 mala 1500 takze ladnie jak na dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hejka !!! Witam wszystkie nowe dziewczyny! Myszko powinnas wziasc sobie wolne ja niedawno mialam tez wstretne grypsko ledwo zywa bylam ale powiedzialam szefowi ze musze isc do domu bo malo nie fiknelam. Smerfetki malenstwa niby duze ale wciaz jeszcze takie malutkie mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i posiedza sobie jeszcze kilka tygodni bo jeszcze nie czas na nie.Jak by nie bylo to z wczesniakami moga pojawic sie problemy,wiec maluch nie wychodzcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogę frytek 😭 😭 😭 Kamila ja tez nie mogłam zajść w ciążę, miałam torbiel i podwyższoną prolaktynę. Torbiel mi usunęli no i brałam bromergon 4 miesiące i udało się! czego i tobie życzę. Tylko uważaj na pierwsza tabletkę - broń Boże nie bierz całej tylko pół albo 1/4 bo nie ruszysz się z łóżka :) Pani Misiowa NAN1na razie stoi w szafce ale jakby się zdarzyła sytuacja podbramkowa nie zawaham się go użyć :) Emilkę karmili zaraz po porodzie z butli - ja małą dostałam dopiero po 12 godzinach, a teraz w szpitalu też butlę dudliła i wcale nie zapomniała jak sie ssie cyca. Myszko czekam z niecierpliwością co ci gin powie ! Fajnie by było jakby coś pomógł i miałabyś niedługo fasolkę ....:) :) No i Misiaczek tez bo powinniście zajść jednocześnie :) tak dla towarzystwa :) A na rozgrzewkę piwko grzane sobie strzel z miodem, goździkami i imbirem - rozgrzewa do czerwoności :D Monia na zgagę migdały sa dobre!!! Kinia pozdrowienia! Smerfetko zaciskaj nogi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja podałam na końcu w starym topiku jeszcze raz informacje i linka dla dziewczyn które tam zaglądają żeby pisały na nowy topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ta wyższą prolaktynę 14 razy większa niż dolna a ty jaką masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wynikach pisze że norma to do 23,79 a ja mam 25,3 więc niewiele więcej kiedyś miałam 3 razy wyższą od tej górnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na pewno szybko ci spadnie! i dzidzia sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam bo muszę się zdrzemnąć zanim mój skarb się uaktywni bo bite 4 godziny będzie dokazywała a ja już padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie na zapas, porób sobie dokładne badanka, wszystko ci wyjdzie. Najważniejsze żebyś miała dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co ale ja już tak mam, że zaraz sobie wymyślam:) Wydaje mi się że to takie marzenie, które nigdy się nie spełni choć mam nadzieję i wierzę w to że się spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie nie miałam nadziei że mi się uda, za dużo miałam dolegliwości i mąż tez miał problemy. Była bardzo zdziwiona że jednak zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co kamila grunt to spokój, nie stresuj się i czekaj. Wszystko to tylko kwestia czasu, u jednych szybciej u innych dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, znam to, mi też ciągle coś jest. Albo cukier mam za wysoki, albo problem z ciśnieniem itp, itd... Ciągle coś, ale marzę by zajść w ciążę i choć wydaje mi się to mało prawdopodobne, wierzę że któregoś dnia się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja też jestem chora... boli mnie gardło, mam katar i ogólnie kiepsko się czuję, a do tego @ się chyba powoli anonsuje... i to 2 dni przed terminem, pokrzyżowała mi trochę plany na przyszły tydzień, bo do 8 dnia cyklu muszę jechać do doktorka i w zasadzie zostanie mi tylko poniedziałek, chyba że pojadę w piątek? Ale w piątek jeszcze koleżanka @ będzie u mnie gościć więc dyskomfortowa sytuacja, tylko w zasadzie doktorek ma sprawdzić wynik progesteronu i dać tabletki, więc chyba nie będzie miał potrzeby badać mnie ginekologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila najwazniejsze zeby wyniki sie pobrawily przed ciaza musisz to unormowac:) i zobaczysz ze bedzie ok a prl szybko spadnie:) Sara76 nono bierz sie bierz czas na nas wstyd ze to tak dlugo sie ociagamy hahaha:P EwQa 👄 dzielna jestes:):) odpoczywaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze podbrzusze już prawie nioe boli zaczynaja sie mdłości a wczoraj już spałam po 8 taka byłam padnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po przerwie, jak zwykle musiałam nadrobić zaległości. Dzis się lepiej czuję i mogłam siąść do kompa. Witam wszystkie nowe dziewczyny EfQa ciesze się że z Emilka już wszystkow porządku i wrócicła do domu, pewnie bardzo się cieszysz Smerfeciu życzę ci powodzenia -trzymaj się ciepło a maleństwa w brzuchu ;) Dzięki kkinia, Saro, madzik, misiaczki, Myszko Monia ikalek za dobre rady. Tak ostatnio o tym myślałam, że jednak nie ma co się tą [pracą tak przejmować, ale nie powiem ciężko będzie. Dziecko ponad wszystko najważniejsze. Tak sobie postanowiłam że jeśli dobrze się będę czuła to do lutego popracuję jeszcze, a potem dam sobie i dziecku trochę luzu. Trzeba będzie puki będę mogła chodzić, małe malowanie w domu zrobić , no i szafy muszę poszukać, bo komodę chcę przeznaczyć na ubranka. Byłam u szwgierki i powiedziała miż że już mogę do mniej po ciuszki przyjechać. Dużo dla mnie tego podkładała. Tyle że narazie nie mam gdzie tego trzymać. Zobaczymy. Pozdrawiam was gorąco A teraz kładę się bo nałaziłam się wczoraj i dziś zreszto też. A nie mówiłam bo wczoraj biegałam po sklepach żeby coś kupić sobie na chrzciny które są w niedzielę u męża brata ciotecznego. to że do szczupłych nie należę nigdzie nie mogłam nic sobie kupić aż w końcu zaszłam do sklepu ciążowego i kupiłam fajne spodnie z poasem na gumie i śliczną ciążową bluzeczkę wizytową. Myslę że będzie to razem dobrze wyglądało. A teraz już spadam. Jeszcze raz się trzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ..............26.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............31........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................8........... ...............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja wrocilam z pracy juz i powiem Wam ze zle sie czuje:-0 :-0 Wprawdzie temperatura nie taka wysoka bo 37.6....wzielam jedna tabletke jak bylam w pracy i na noc zaaplikuje sobie kolejna....miesnie mnie wszystkie bola....ahhhh, a jeszcze jutro musze wstac o 5 rano bo do pracy wyjezdzamy o 5:40, tak mi sie nie chce......zobacze jak noc przeleci.....jezeli temperatura mi sie podniesie to nie pojde do pracy;) Dobra zmykam po goraca herbatke i pod koc:) Buziaki dla wszystkich👄,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka jest na porodówce od wczorajszej nocy. Ma rozwarcie tylko na 4 cm. Za małe, a skurcze silne. Powoli odchodzi od zmysłów. Dostała dwa zastrzyki w nogę. Czuje sie jak naćpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko kochana trzymam mocno kciuki za szybki i bezbolesny porod:) Myslami jestem z Toba kochaniutka:) Chyba jutro nie pojde jednak do pracy;) zmierzylam drugi raz temperaturke i podniosla mi sie do 38*C....rozmawialam z mezem i mnie ochrzanil e chce isc jutro z goraczka do pracy.....wiec bede sie leczyc:) Buziaki i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka- pod kołderke i wygrzewac mi sie!! a praca...nikt nie jest niezastapiony, jak cię nie bedzie dzien dub dwa to swiat sie nie zawali (a moze cie docenia jak zobacza ile pracy bez ciebie;)) Patinka- trzymam kciuki!! oby szybko się skończyło!! i będziesz już mogła dzidzie przytulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×