Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

byłam wczoraj u gina i jest wszystko dobrze i bedzie chłopak mó sie bardzo cieszy ja też bedzie Rafałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie jolanto u mnie też chłopak, czyli sexmisja im nie grozi. tylko czy będę potem mieli z czego wybierać ci nasi chłopcy, jak mało dziewczyn będzie wkoło. Może rozruby nie będzie he he. Monia przesłałam ci na pocztę moje nazwisko i może łatwiej ci będzie mnie znaleść na NK,a jak nie dasz rady to odeślij mi na pocztę swoje dane to może ja ciebie znajdę. Gramis ja też mam zrobić sobie test na obciąźenie glukozą i się strasznie czaję, bo słyszałam że jest to obzydliwe. Wyczytałam i szwagierka mi też mówiła żeby wziąść ze sobą cytrynę wyciśniętą w słoiczku i dolać do glukozy, ona nie ma wpływu na wynik testu, może będzie to lepiej przełknąć. Ja pójdę dopiero to zrobićw następną sobotę. Aż na samą myśl robi mi się niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek- wysłałam ci zaproszenie na NK Nie bój się tego badania, naprawdę nie jest straszne, cytryna pomaga:-) A ja od południa walczę ze zgagą, to powracający koszmar! Uciekam, bo zaraz mąż wróci i znowu bedzie ble ble, że przed kompem siedzę, a jeszcze siedzę nad suknią:-) Pozdrowionka dziewczynki! Patinko- no to ładnie masz z mężem hi hi, tyle miał przerwy, to teraz chce nadrobić:-) A jak sobie tak myślę, że mój to może dlatego taki zły... w sumie to już prawie 7 miesięcy wstrzemięźliwości:p Podobno facetom bez tego też czasem odbija. za to mnie kompletnie nie ciągnie, może dlatego, że czuję sotatnio żal do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌻 Właśnie wróciłam od ginekologa i jestem bardzo rozbita. Nowy lekarz postawił diagnozę absolutnie przeciwną do poprzedniego lekarza. Nie wiem co mam robić :( Leczyć się zaleceń nowego czy stareg0 :( EfQa czy mogłabym wiedzieć jak długie były Twoje cykle (bo w sumie mamy podobną chorobę i chciałabym wiedzieć jak to u Ciebie wyglądało przed leczeniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze w tym głupim życiu musi być pod górkę. Nic mi się nie chce. Wiem, że takie podejście nie jest pomocne podczas leczenia ale ja już mam wszystkiego dosyć. Z jednej strony pragnę mieć dziecko, a z drugiej poddaję się. Jutro chyba pójdę na konsultacje do 3 lekarza..... Gorzej tylko jeśli on trzecią diagnoze postawi. Boję się, że zmienianie lekarstw co miesiąc zaszkodzi jeszcze bardziej. Nigdy nie zajdę w ciążę :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajci edziewczynki!!! pani misiowa!!! nie stresuj się proszę :-) jak chcesz to się zgadamy i załatwimy tą sprawę z niewdzięcznym chłopem !!!! jolanta ale ci zazdroszcżę, że już wiesz ❤️ gratulujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Normalnie jestem pod wrażeniem ile się tu dzieje na forum i jak często się wpisujecie. Po pierwsze powiem, że dziwię się co po niektórym Panom, że wolą bardzo chłopców na dzień dobry. Ja rozumiem, że synek na pewno jest świetny na początek ale osobiście sam zdecydowanie wolałbym pierwszą dziewczynkę, zwłaszcza, że uważam, że chłopak w otoczeniu starszej siostry na pewno będzie lepiej \"poukładany\". No ale.. nie wchodziłbym na forum gdyby znów nie pojawiło mi się pytanie. Dzisiaj po raz kolejny zrobiliśmy test owu. Znów dwie kreski. Nie bardzo potrafię dobrze na tyle zinterpretować z żoną wyniki żeby być stanowczo przekonanym o poprawności działania ów testów. Po pierwsze od samego początki kiedy je robimy zawsze wychodziły nam dwie kreski. Co prawda dzisiaj był dopiero szósty test no ale znów pozytywny? To możliwe? Czy miałyście coś podobnego w międzyczasie tak zwanym robiąc te testy? Druga sprawa, że moja ładniejsza połówka postanowiła mierzyć temperaturę. Wiemy już, że z rana zanim wyskoczy z pod kołderki, wiemy, że w trakcie owulacji temperatura się podwyższa, ale powiedzcie mi czy faktycznie jest to aż tak widoczne i o ile się może podnieść w \"tych\" dniach? Ech już nie mogę się doczekać kiedy to i ja będę mógł mieć \"przeprawy\" w zostawieniu malucha w przedszkolu... Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, miodziku drogi bardzo chciałabym pomóc ale niestety nigdy nie miałam w użyciu testu owu... wiem jedno... przytulanki na pewno nie zaszkodzą :-) trzymam kciuki za Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodzik dla mnie testy owulacyjne nie są zbyt wiarygodne. Myśle tak ponieważ ja miałam zawsze jakieś niejasne wyniki (w sumie to mogły wychodzić różnie bo mam stwierdzony problem z owulacją). Najlepszym i najbardziej wiarygodnym wyjściem jest wg mnie monitoring u ginekologa :) PS. Do mało optymistycznej diagnozy ginekologa doszła kłótnia z \"ukochanym\". Beznadziejny dzień. Niech się szybko skończy i nigdy nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, no ja wcześniej też nie robiłem ;) znaczy żoneczka nie robiła testów wcześniej.Jest nam to o tyle dziwne,że te kreseczki są w tym samym odcieniu...nie jest tak,że któraś z nich jest jaśniejsza.Ech... Poczekamy zobaczymy a przytulankom oczywiście mówimy stanowcze \"tak\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodziku mi te testy coś nie bardzo wychodziły i dałam sobie z nimi spokój więc też ci nie pomogę .... Zajrzę później to coś napisze bo teraz spadam kąpać małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodziki... przytulajcie się :-) nam pomogła obserwacja i kilka wskazówek gina no i przytulanki co drugi dzień ;-) no i cieszcie się sobą miodziki... przy przytulaniu myślcie o sobie o przytulaniu albo w ogóle nie myślcie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co Efqa
nie chcę, żeby wyszło, że prawię morały, ale wg mnie to trochę za póxno na kąpiel i usypianie małej. Gdybyś może zaczęła ją i siebie przyzwyczajac do kąpieli powiedzmy o 19-20 najpóźniej, napewno poszłaby wcześniej spac a i ty miałabyś dłuższy wieczór dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my się chyba też zdecydujemy na obserwację cyklu. Wychodzi na to,że to najpewniejsze. A my się przytulamy i cieszymy sobą bardzo, ale jak się tak długo czeka na maluszka, to czasem te oczekiwania wydają się nie mieć końca ;(. Ale nie poddajemy się, nigdy w życiu ! :) Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodzik- u mnie to różnie z testami bywało, jak kupowałam w aptece to zawcze byl tylko jeden dzien w ktorym kreski byly takie same, natomiast testujac testami z allegro nic nie wykryłam- w ogóle nie było dwóch kresek takiego samego koloru!! mimo ze inne objawy wskazywaly na to ze owulacja jest... wiec tez raczej nie opowiem sie za wiarygodnoscią testów a co do tempki to wzrasta o kilak kresek zaraz po owulacji- u mnie podskoczyla w ostatnim miesiacu z 36.35 na 36.9 wiec różnica była widoczna. ale mimo tego wsyztskiego tez uwazam ze najpewneijszy jest monitoring u gina...tyle że to troche droższy sposób;) ale przynajmniej pewny!! bo testy mimo że wykażą 2 kreski nie gwarantuja ze owulacja nastapi, pecherzyk np moze nie peknac i lipa. pozdrowionka dobranoc wszytskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodzik moim marzeniem jest to żeby mój "kochany" był tak zaangażowany w to wszystko jak Ty... Twoja żona musi być bardzo szczęśliwa mając takiego męża. Ja tego mojego dzisiaj poprostu bardzo ale to bardzo nie lubię (oczywiście jest to BARDZO delikatnie powiedziane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zrób staremu jakąś \"ręczną robótkę \" i humor mu się poprawi :p :p Jolanta tylko uważaj żeby ci taki synek nie wyszedł jak mi ;) Nikolka napisz coś więcej o tej diagnozie proszę... ja miałam regularne cykle co 29 a czasem co 31 dni i nic nie wskazywało na to że jestem \"wadliwa\". Dopiero badania i monitoring wykazały że dupa blada ! Nikolka napisz proszę co ci lekarze powiedzieli to będziemy wiedziały jak ci pomóc. Idź do trzeciego co ci szkodzi! Miodzik mój mąż też chciał najpierw dziewczynkę!!!! teraz mówi że drugi musi być chłopak a ja mu na to ____że on coś mi wygląda na tatusia dwóch dziewczynek :D :D Ktoś mi dobrej rady udzielił więc odpowiadam - małą kąpię przeważnie wcześniej tj. 20 - 21. Niestety czasami wychodzi inaczej - dziecko nie komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Miodziki- ja nie wierzę w te pomiary tempki, kiedyś próbowałam i ... szału dostawałam, z reswztą podobno wystarczy sie zdenerwować i już pokazuje inaczej(tak mi lekarka mówiła). Monitoring, jak mówią dziewczyny jest pewniejszy, ale czy wy aż tak długo sie staracie? może na razie wystarczy trochę cierpliwości i przytulanki:-) Efqa- wiem o co Ci chodzi, ale od ponad pól roku mój mąż nie dał mi nawet buziaka, nie przytulił,a o jakimkolwiek komplemencie nie wspomnę, ja po prostu jestem tym przybita i na samą myśl robi mi się niedobrze. To nie jest dobry znak, ale na siłę ne będę nic robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Widze ze zastanawiacie się nad testami owu. Ja tez używałam różnych, tych z allegro i z apteki - zawsez tych co pokazywały dwie kereseczki.Ale są takie testy \"bobo plan\" - droższe od tych z dwoma kerseczkami - ale w przcieweinstwei do tanszych sa bardziej wiarygodne bo ponoc pokazują jedna kreske jak jest owu, jak nie ma kreski tzn ze owu jeszcze nie ma. Z pewnoscia te tesy sa o niebo lepsze - bo te porównywanie kreseczek jest męczące i mało wiarygodne. Co do tempki - to ja mierze term. elektronicznym tzw Lady comp, - dzien przed owu mam spadek tempki a po tym dniu temp idzie w góre z 36,4 na 36,65. Polecam Wam również stronke http://www.nmpr.bfe.pl/ tam możecie wpisywać sobie pomiary a komputer zaznaczy kiedy owulka była - to jest darmowy program w przciweinsywe do ff i 28dni wiec uważam ze awrto nasic tam swoje pomiary. Służę pomocą - tez długo dtarałam się o synka , mam za soba szereg badan, które sama sobie zleciłam ;) o dzieki którym odkryłam przyczyne niepowodzen. Zycze wczystkim upragnionych 2 kreseczek na tescie ciązowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam Wam info o tych testach bobo plan - sa jednak dwie kreseczki ale nie porównuje sie ich koloru: (przepraszam wiec za wprowazenie w błąð) ale uważam ze i tak sa lepsze od pozostałych Test owulacyjny BOBO PLAN jest łatwy i szybki w użyciu. Może być wykonany o dowolnej porze dnia pomiędzy godziną 10.00 a 22.00. Wystarczy kilka kropel moczu. Bobo plan ZESTAW 5 testów owuacyjnych + test ciążowy Bobo test GRATIS Owulacja (czyli jajeczkowanie) jest niezbędna do zapłodnienia. Następuje ono około 14 dni przed spodziewaną miesiączką, przez cały okres rozrodczy kobiety. Kobieta jest płodna i może zajść w ciążę tylko w tzw. okresie około owulacyjnym. Ustalenie dni płodnych i niepłodnych w czasie trwania cyklu jest ważne nie tylko w przypadku zapobiegania niechcianej ciąży, ale przede wszystkim przy planowaniu pożądanej ciąży. Test owulacyjny BOBO PLAN jest łatwy i szybki w użyciu. Może być wykonany o dowolnej porze dnia pomiędzy godziną 10.00 a 22.00. Wystarczy kilka kropel moczu. Wynik poznajemy po ok. 5 minutach od wykonania testu. Proste wykonanie ułatwia też interpretację wyniku. Dwie czerwone linie oznaczają wynik pozytywny, jedna – negatywny. Kaseta wyposażona jest także w kontrolkę wskazującą prawidłowe przeprowadzenie testu. Jednak najważniejszą zaletą testu jest jego dokładność, która kształtuje się na poziomie ponad 99%. Każde opakowanie zawiera 5 kompletów testów owulacyjnych (test, pipeta oraz pojemnik do gromadzenia moczu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochanane:) EwQa 👄 alutek 👄 graminis 👄 jescze niedawno marzylas o brzuszku a teraz juz taaaki duży:D:D:D Monia 👄 uszki do góry faceci tak mają jak zdobeda to juz przestaja sie starać..chyba z e poczuja sie zagrożeni..;P moj mi dzis taką scene zrobił ze szok o to że chcialam iść na kawe po pracy..czy mi juz od życia nic sie nie nalezy??cyba troszke go ruszyło bo pozniej przepraszal..od wczoraj jajniki da ja fest.. pozatym po staremu praca dom i tak w kółko..probowałam mu to wyjaśnić ..wkońcu mówie najlepiej zamów dla mnie łańcuch i do nogi od stołu na 5 m i już..ale tobra juz nie zrzedze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Agulla🌼 dzieki za wskazowki i namiar na stronke z wykresem. Juz sie zarejestrowalam. Mysle, ze moze to byc bardzo pomocne. Czytam co piszecie o testach owulacyjnych i widze ze wiekszosc z Was raczej nie jest im przychylna...ja jeszcze sie nie zdecydowalam. Musze poczytac o tych, ktore sa dostepne w angielskich aptekach. Nikolka 🌼 skad ta depresja? Co lekarz powiedzial? Pomocy🌼 a jak Twoje testowanko? Mam nadzieje, ze pozytywnie. :) Odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodzik jezeli kreski sa tego samego koloru tzn ze owulacja nastapi lada moment.Jezeli przed owulacja jedna jest jasniejsza oznacza ze poziom LH rosnie w organizmie kobiety.Po owulacji tez robi sie jasniejsza kreska bo spada znow ten poziom LH ale 2 kreski tak samo zabarwione to Owulka Uzywalam sporo wiec wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzieki testom zaszlam 2 razy bardzo szybko w ciaze a wczesniej nie moglam wycelowac choc bylam pewna ze wiem w jakie dni. no i tak wogole witam serdecznie 🖐️ Efqa ja kapie mala przewaznie po W 11 :D ale u nas godzina do tylu. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f888f7a25c2340b6.html w takim oto lezaczku cudo poprostu nie wiem jak ja przy laurze meczylam sie z wanienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×