Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

A dziękuję lilowa , najadłam się czosnku choć śmierdzę ale jest o niebo lepiej. Własnie wróciłam z kuchni dzis placki ziemniaczane, tak mnie naszło że aż 5 takich dużych zajdałam, a teraz mi ciężko na żołądku, ale ja kocham jeść przemęczę się i niech licho zabierze ten refluks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncze jednak ostatnie sprawy i szoruje do domciu.Musze jeszcze do sklepu wskoczyc bo silnaaa :) nie pojawila sie z tym kurczakiem :) ;) Przy okazji kupie dla meza piwko dobre :) Milego wieczoru Wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa no sorki ;) za późno napisałaś. Ja już po żarełku, kumpelka wpadła, zjadłyśmy, pogadałyśmy i teraz na forum patrzę a tu było zgłoszenie zakupowe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzik
Hej dziewczyny! Potrzebuję pomocy w sprawie interpretacji testu owulacujnego jaki robimy z kochaną żoneczką od kilku dni. Mianowicie.. i przed wczoraj i dzisiaj pokazały nam się dwie bardzo wyraźne dwie kreski (interpretacja z ulotki, ze test pozytywny) jednakże wczoraj druga była bledsza (interpretacja z ulotki, że test ujemny, interpretacja z internetu - ze jak tylko obie kreseczki są to bankowo i tak jest pozytywnie). I tu pytanie: Czy test owulacyjny może pokazywać pozytywny wynik kilka dni pod rząd? Czy któraś z Was spotkała się z czymś podobnym? Staramy się już o maluszka jakiś czas, "przytulaliśmy" się do siebie mocno we wtorek i wczoraj (no bo w końcu były te dwie kreski ;-) ) i czy jest szansa, że w końcu doczekamy się małej fasolki? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylko na chwilkę - ostatnio cos zabiegana jestem, a pozatym ciągle zmęczona, tylko bym spała i nic pozatym zaraz ide poprasowac- chociaz też tego nie znosze;( alutek- znalazłam ostatnio przez przypadek \"szkołe rodzenia przez internet\" http://przedporodem.pl/ wiem ze to nie to samo co na żywo ale jak nie uda ci sie nakłonic męża zeby z tobą poszedł to może chociaż w ten sposób dowiesz się co i jak;) pozatym zmieniam jeszcze tabelke bo date @ zminiłam juz na stronie 176 a pózniej pojawiła sie jakas starsza tabelka;) buziaki dla wszystkich!! ja jutro robie faworki! mam nadzieję ze wyjdą - przepis efqi wybralam, piwko ciemne zakupione;) STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 silnaaa.......................31...................1.... ............?06.02.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.03.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............41........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................37........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................26......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................15......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodzik- z różnymi opiniami na temat dwóch kreseczek na testach owu sie spotkałam...ale moim zdaniem jest tak ze krechy musza byc bardzo zbliżóne do siebie- tzn pwinny mies taki sam kolor!! a jak jedna jest dużo bledsza od drugiej to znaczy ze to jeszcze nie ten moment;) ale przytulanki nie zaszkodzą;) przecież żółnierzyki mogą przetrwac kilka dni;) i może akurat któryś zadziała;) jak ja robilam testy to najpierw byla tylko jedna krecha potem pojawiala sie druga ale zdecydowanie bledsza, a dopiero na koncu pojawialy sie dwie krechy takie same - i tak chyba powinno byc- ...nastepnego dnia byla juz tylko 1 krecha a i jeszcze jedno- nawet pozytywny test owu nie daje pewnosci ze dojdzie do owulacji...bo pęcherzyk mimo tego że juz urósł do odpowiednich rozmiarów może nie pęknąc i wtedy nici ze staranek- ale zawsze warto próbowac!! kiedys na pewno sie uda!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzik
jej EwelkaO! WIELKIE DZIĘKUJĘ za tak szybką odpowiedź! Właśnie dowiedzieliśmy się zupełnie przypadkowo od jednej naszej przyjaciółki z podobnym problemem, że duphaston, który bierze moje kochanie wydłuża cykl owulacyjny i stąd prawdopodobnie mamy te "zaskakujące" wyniki. Na marginesie możesz nas (mnie) dopisać do listy starających się o maleństwo ;-) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale mam nadrabiania ja jestem taka zalatana ze wczoraj po 22 bylam w domu i ta studniowka itp mnie juz przerasta zaraz ide przyszykowac wszystrko na jutro juz padam a tu tyle jeszcze parcy mam 😘 😘 dla wszystkich i dla nowych pan rowniez nie dlugo bede jak wczesniej na bierzaco musze najpierw ta studniowke przezyc:):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab2901
witam :) dawno temu byłam obecna na tym forum ponad dwa lata leczyłam się na niepłodność i dniagnoza lekarzy brzmiała że naturalnie nie zajde w ciąże byłam tym zmęczona czułam że mam dość . Jakieś pół roku później zaszłam w ciąże ale o niej nie wiedziałam i po braniu antybiotyku poroniłam. Teraz jestem w nowym związku mam cudownego męża i jestem w 12 tygodniu ciąży. Staraliśmy się po odstawieniu pigułek 4 miesiące ale tak naprawde tylko ostatni cykl był pełny ze śluzem i pęcherzykiem ( wybrałam się do lekarza na monitoring bo bałam się że coś jest nie tak). Od początku coś mi mówiło że się udało :) Dziewczyny musicie wierzyć że się uda ale też wyluzować . Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwióreczka84
Cześć dziewczyny! Tak czytam te Wasze posty od kilu dni i mam ogromną ochotę się do Was przyłączyć.Tym bardziej, że są tu i te, które już mamami są i te co zaraz będą a także te, które się starają... tak jak ja. Wesoło i sympatycznie tutaj. My z Meżuśkiem staramy się od 1,5 roku. Mam hiperprolaktynemie ale dopiero od października zdiagnozowaną :/ tak długo trwało aż trafiłam na dobrego ginekologa endokrynologa. Od grudnia biorę clo i duphaston. Mam nadzieję,że wkrótce się uda... Nigdy nie sądziłam, że spłodzenie maluszka to taka sztuka ;) A Wy długo się starłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe staraczki!! wpisujcie się do tabelki!!- aby to zrobic trzeba do nowej wiadomosci skopiowac tabelke która ostatnia pojawiła sie na forum dopisac siebie i wysłac - i gotowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa ja cie chętnie wyręczę w prasowaniu :) jak tylko znajdę wolną chwilę :o Ewelka mam nadzieję że sie udadzą! mi wychodzą i wszyscy błagaja o jeszcze a kucharka ze mnie średnia ;) gab2901 GRATULACJE 🌻 🌻 widzicie dziewczyny każdej się udaje wcześniej czy później ! :D Cześć wiewióreczko. Ja sie starałam 2,5 roku tak ostro, bo po ślubie to już jestem 5 lat. udało mi się mam córeczkę Emilkę. No proszę nawet Pana mamy na forum :) mam nadzieję że szybko sie uda! Ja bym próbowała co drugi dzień, podobno to skuteczna metoda. No i po wszystkim nóżki w górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ma wielki problem. byłam z Emilką u ortopedy i stwierdził że lewe bioderko jest na granicy dysplazji. Żeby mieć pełen obraz i w razie czego natychmiast zacząć leczenie powinniśmy zrobić rentgen. A ja się boje taką malutką naświetlać!!!!! :( 😭 Może lepiej poczekać 6 tygodni i zrobić kolejne usg tylko że czas działa na niekorzyść jeżeli to dysplazja i potem może mała być na długo w aparciku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wszystkie spią jak ja jestem;) madzik!! to wyszalej się na całego!! do białego rana!! a z tego co wiem to @ juz poszła od ciebie wiec studniówkowe szaleństo możecie dopełni przytulankami;)- a nuż z tego wyjdzie jakiś studniówkowy brzdąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze , efqa przykro mi !! nie znam sie na rentgenach ale ja chyba na Twoim miejscu zdecydowalabym sie na to przesiwetlenie bo szybciej bedzie mozna zaczac dzialac jak by co...a 6 tygodni u takiego malucha to bardzo duzo!! a co lekarz mówi?? rentgen może zaszkodzic takiemu maluchowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..czasem trzeba wybrać tzw. mniejsze zło... RTG ogólnie działa niekorzystnie na każdego, ale mus to mus :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale tu dzis cichutko ja szaleje normalnie nie wiem za co sie mam brac pomalowalam paznokcie to juz troche lakier zlazl bo musialam koszula dawidowi prasowac i nie wiem od czego zaczac :P:P:P:LP a wiecie ze teraz przez ta studniowke to jakby nie dawid wspominal o dziecku to ja bym nawet nie pomyslala zeby o nim myslec nie mam czasu nawet na mysli ale moze to jakos wplynie korzystnie:):):):0 😘 😘 buziaki dziewczyny oczywiscie planuje cos wypic moge gdy biore wiesiolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ale tu cicho dzis....wczoraj ladnie sobie pogadalyscie, ale oczywiscie mnie nie bylo, a dzis jak jestem to pewnie nikt sie nie odezwie hehehehe:) Witam nowe dziewczyny na topiku noi pana ....zapraszamy serdecznie do naszej tabeleczki i zyczymy milego pobytu u nas :):)🌻🌻 Gratuluje zaciazonej gab2901 🌻❤️ prosimy o fluidki kochana:) Ja pozniej jade z bratowa na zakupy bo jutro idziemy na urodziny do mojego brata dzieci- jeden to chrzesniak mojego meza .....takze musze po prezenty jakies jechac heheh:) Ale narazie tu jestem wiec piszcie... Milego dzionka i buzkiiiiiiiiii wielkie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa______ to moze mniejsze zlo jest to prześwietlenie bo bedzie mozna zacząc leczenie a tak jak piszesz to 6 tygodni moze mieć znaczenie witam nowe kolezanki i kolegę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy wiecie ale nasza Olawd juz urodzila synka:) Widzialam zdjecia na naszej klasie....sliczny ten malutki jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd- gratulacje!!!!🌻🌻🌻, mam nadzieję, że niedługo znajdziesz chwilokę, by do nas napisać:-) No, i, że poród był szybki! Myszko- ja nie mam Olawd na NK, napisz mi proszę namiary! EfQa- wszystko będzie dobrze, rtg nie powinien zaszkodzić małej Ja dziś zabiegana, ale troch ę do ludzi wyszłam i mi lepiej, dziś obgadywałam sprawę sukni ślubnej, którą mam szyć i chyba dlatego mam lepszy humor :-) Madzik- szalej dziewczyno i od razu dawaj zdjęcia!!! Taka jestem ciekawa sukni:-) Misiaczki- gdzie jesteś kochana? Tęsknimy! Witam też nowe starczki i staraczy:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 silnaaa.......................31...................1.... ............?06.02.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.03.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............41........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................37........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......28................27......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................15......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wyslalam Ci namiary na Olawd na twoj profil na naszej klasie...spardz sobie:) Ja musze zmykac papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd- gratulacje!!! super że już nie jesteś dwa w jednym!! szykujemy sie na Twój brzuszek!! dziewczynki dajcie mi namiary na nk na Olawd bo nie mam- a chętnie obejrzę sobie małego szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka- ja już mam namiary, ale nic z tego, zdjęć nie szobaczymy, bo są zablokowane, dopiero jak nas przyjmie do znajomych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to nie dobrze!! ale daj chociaz namiary- to ją zaprosze:) ja teraz lece na kawke bo cały dzien szalałam w kuchni przy garach i jestem padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×