Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Cześć dziewczynki!!!! Widzę, że się tu trochę dzieje Madzik GRATULACJE trzymam kciuki 👄 dbaj o WAS 🌻 U mnie w sumie żadnych rewelacji. Czytam prawie codziennie nasze forum i czekam na @ Po ostatnim tygodniowym opóźnieniu nie wiem kiedy przyjdzie. Piersi mnie jednak bolą więc napewno zbliża się wielkimi krokami :( Tak poza tym to nic ciekawego się nie dzieje w moim życiu. Idę zrobić jakąś kolację bo dopiero z pracy wróciłam buziaki do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej alutek. ja miałam obciążenie 50g i na czczo miałam 74mg/dl a po godzinie 213 :-( narazie czekam na wtorek i wizytę u gina... wyczytałam, że pewnie będę musiała powtórzyć badanie przy obciążeniu 75g glukozy :-( w laboratorium powiedziały mi że jak maluda uciska trzustkę to może wyjść po godzinie taki wynik... zobaczymy... nic więcej nie wiem a wolę nie czytać bo tylko się dołuję, że to cukrzyca ciążowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nikolka NIE dziekuje:):) trzymam za ciebie kciuki te piersi moga i na fasolke byc:):):) oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis nie mysl po tym bo pewnie nie potrzebnie sie denerwujesz :):):):) bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja męża też tak mówi :-) nagle stał się optymistą ;-) mam nadzieję, że tak będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko 👄👄👄, ale ten czas zleciał szybko, kto by pomyślał, że szykujesz małych rozbójników do chrzcin? Pewnie Ci ciężko, bo pogoda nie sprzyja spacerom i pewnie jesteś w domu uziemiona? I pomyśleć, że niedługo będzie rok od tego \"owocnego\" w skutkach wyjazdu majowego w góry. A co do Twojego brzuszka to chyba Madzik go złapała, ale jest jeszcze do wzięcia brzuszek Oliwd 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu ja sie wcale nie obraze jak bede miala dwoch brzdacow malych eheh:):):) jutro pojade zrobie chyba ta bete zobaczymy co pokaze do 14 jest laboratorium czynne to pojade rano to moze bede miala juz po poludniu wynik i znow bede siedziec jak na szpilce:P:P:P:)P:P:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście tabeleczka STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................45....... ..........04.03.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................29......... .................01.05.09 alutek29.................29.................22......... ...............25-06-09 graminis..................25.................18......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................18........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... ........30.01.2009 kkinia30............synek.................Daniel........ ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niektórzy nie dają znać, amoże powinni testować mała kobitka miodziki Aura_34 jak tam staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja od razu poleciałam na betę po kilku dniach jak mi się @ spóźniała a za kilka dni powtórzyłam i było jej więcej więc już miałam 100% pewności bo na teście ciążowym była ta druga kreska bardzo blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik mnie zawsze bolą piersi przed @. Poza tym nie za bardzo wiem kiedy miałam owulacje - o ile w ogóle ją miałam. Zaczynam mieć bóle przedokresowe więc na 3 miliony % to nie jest mój miesiąc. Jeszcze NIESTETY nie zmienię miejsca w tabelce/ Wiecie co byłam dzisiaj na solarium i sobie buźkę tak przypiekłam że chodzę czerwona jak burak. Tak to jest jak się przedobrzy ze sztucznym słońcem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella26**
jedna z bardziej skutecznych metod ktore pomagaja zajsc w ciaze jest branie CASTAGNUSA. Ja po 2 mies zaszlam w ciaze. Wczesniej pilam ziolka , obliczalam dni plodne mierzylam temperature i obserwowalam sluz i nic mi to nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella26**
i nadmienie ze jeszcze jakis pol roku temu bylam na waszym forum stalym gosciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka ja tez mowilam tak jak ty nie widzialam sluzu plodnego i testy nic konkretnego mi nie pokazaly trzymam mkciuki:):0 alutek mo po ostatnim zbrzydla ta beta tyle co ja robilam najpierw wyszlo ze jestem potem dupa ateraz ja tez jestem pewna ze jestem bez bety test robilam przed 2 i kreska wyszla dosc gruba ale zrobie bete zobacze czy fasolka rosnie :):):) jak zdaze jutro bo w necie nie pisze ze w soboty robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przykrością zawiadamiam że mam pecha i nawiedził mnie czarny duch tego forum czyli wredna @. A moja koleżanka która też karmiła piersią przez rok nie miała :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka ja tez miałam objawy zbliżającej sie @ i silne bóle a okazało sie że byłam w ciąży i @ już nie przylazła więc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka troszkę mnie nie bylo...ale wybaczcie...mam teraz napiety czas- dzis mialam egzamin, jutro kolejny, poztym szal w pracy i w ogole... ale codziennie Was czytam- najczesciej po nocach;) madzik!! jeszcze nie gratuluję!! ale ciesze sie razem z toba!! może w koncy ktos przygarnął brzuszek smerfetki;) ja bym zrobila bete na twoim miejscu;) ale jak jutro nie dasz radu to na spokojnie w poniedzialek idz;) bedzie juz na pewno wyzsza;) i pozwoli poczuc sie pewniej. lilowa....u mnie objawy tez sie rozjeżdżają..... sluz i testy wskazują na to ze owulke mam ok 12-13 dc natomiast tempka skacze o wiele pózniej- np 16 dc.... wiec tez nie iwem o co biega ella26 - ja łykam castagnus 2 miesiac...zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki Castagnus poprzez stymulacje receptorów dopaminergicznych obniżają poziom prolaktyny wydzielanej przez przysadkę, powodują ustępowanie zaburzeń wywołanych przez hiperprolaktynemię: zespołu napięcia przedmiesiączkowego i zaburzeń cyklu miesiączkowego. Te tabletki wielu dziewczynom pomogły, szczególnie tym które miały łagodnie podwyższony poziom prolaktyny. Trzeba pamiętać że to leki ziołowe i jak ktoś ma bardzo wysoką prolaktynę to niestety raczej jej nie obniżą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore castagnus tak w ciemno...wyczytalam ze reguluja cykle itp, wiec postanowilam sprobowac jeszcze przed wszelkimi badaniami typu prolaktyna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam przez dwa miesiące castangus a potem dalej bromergon. A le kto wie może juz ten castangus mi trochę obniżył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja dokładnie tak samo jak ty zrobiłam _brałam w ciemno przed badaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to może i ja pobiorę ten castangus ponieważ głupi gin nie chciał mi przepisać parlodelu, a narazie nie mam jak iść do normalnego gin. Mam nadzieję, że je tu dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka, castagnus nie jest na recepte, jest w kazdej aptece a nawet sklepie zielarskim, u nas kosztuje ok 13 zł za opakowanie 30 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeśli jest to tutaj pod tą samą nazwą i uda mi się kupić to napewno pobiorę tak profilaktycznie :) bo do gin dopiero w kwietniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka, ja myślę że raczej nie pwinno zaszkodzic;) a może akurat przyniesie efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale tu cichutko:):) ja nie dawno wrocilam z bety:):):) ale mam roboty w domu a tak mi sie nie chce nic robic:):):):) nie dlugo powinnam sprawdzic sobie wynik w necie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja beta to 1549mlU/ml boje sie ze to malo awy jak dziewczyny myslicie dobra beta mi wyszla???????????/boje w pezyszlym tyg zobacze ile urosnie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hej dziewczyny! Nie odzywam sie zbyt czesto bo caly czas jeszcze nie zbyt dobrze czuje sie po cesarce.Jest to juz 3 raz wiec chyba dlatego,caly czas odczuwam jeszcze bol brzucha,staram sie jak najwiecej wypoczywac. Mam jeszcze do pomocy tesciowa ale juz w poniedzialek wyjezdza wiec zostaje sama.Niunius moj jest kochaniutki czasem pomarudzi ale na ogol to tylko je i spi.Cala rodzinka jest zapatrzona w niego,ale jak tu nie miec slabosci do takiego bobaska. Madzik trzymam za ciebie kciuki i czekam na 100% odpowiedz,ale wierze ze tym razem udalo ci sie napewno. Mam nadzieje ze teraz ktoras zlapie moj brzuszek.A powinien to byc fartowny brzuszek poniewaz ja wedlug lekarzy mialam juz nie moc miec dzieci a dzis tule mojego maluszka i nigdy juz nie uwierze na 100% w diagnozy lekarskie! Zycze wam powodzenia w starankach!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×