Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzięki za serdeczne powitanie i trzymanie kciuków! Do IVF podchodzę w Klinice IFV w Krakowie. Przed zabiegiem trzeba zrobić trochę badań z krwi, np. wirusowe zapalenie wątroby, HIV, grupa krwi, itp., wymazy, cytologia. Jak wyniki są ok, to w 4-5 dniu cyklu robi się FSH. Z wynikami do doktorka, on robi USG sprawdza jajniki i od 18 DC mąż mi robi zastrzyki z decapeptylu w brzuch. W 1-2 dniu cyklu robiłam LH i Estradiol i jak jest ok to od 3 dc (tzn od wczoraj) dochodzą jeszcze zastrzyki z merionalu 4 ampułki domięśniowo. Tych już mi mąż nie robi tylko chodzę do przychodni. Merional kupowałam w Czechach, bo w Polsce kosztuje ok 100 zł 1 ampułka x 40szt tj 4000 zł, a na Czechach płaciłam ok. 46 zł za ampułkę. Jutro mam mieć pierwsze USG i zobaczymy co tam się dzieje. Kalpek - nie ważne ile cykli starań 40 czy 20, żeby tylko zakończyło się sukcesem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczęta :) No i mnie grypsko położyło do łóżka ... ale co tam, poleniuchuję troszkę :D Wczoraj od razu poszłam do lekarza, jak sie okazało, ze mam gorączkę i dostałam baterie leków więc troszkę lepiej. W pociągu myślałam, że oszaleje, bo z godziny na godzine gorzej się czułam i bardzo żałowałam, że nie odwołałam podróży i nie zostałam dłużej u rodziców... miałam nadzieję, że to zwykłe przeziębienie :O Najważniejsze, że mój dziadzio już wyszedł ze szpitala :) Ucieszył się, jak przyjechałam... w pewnym wieku nigdy nic nie wiadomo, a ja nie wybaczyłabym sobie.... no wiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej::D natrzaskalyscie troszke tych stronek:P madzik nie daj sie:) Monia a TY jak?? jak Roza? 👄 graminis 👄 glaskanko.. Myszka 24 jak zawsze piekna!!!!!!!!! Sara mam nadzieje ze czesciej sie bedziesz udzielac!:P 👄 powiem WAm ze dzis dosc fajny dzien mialam spalam tylko z pol godz.. bo rano do lekarza do mojej endo..przepisala mi jeszce 2 opakowania clo...jak nie zajde wysle mnie na badania.. ale poz poszlam sie do zwyklego gina zapisac! poszekalm troszke ale warto bylo!!! mlodziutki ale fachowo sie zajal mowie ze cytologie dawno nie mialam robiona a on w karte i pyta jakies trudnosci w zajsciu w ciaze?? tak..i jak to teraz wyglada ?? mowie ze bralam w sumie juz 4 cykle clo a on czy usg mialam robione do tego a ja ze nie..mowi ze to bez sensu bo nie wiadomo co tam sie dzieje ..zbadal mnie dokladnie zrobil usg!!! i wiecie co?? w lewym jajniku mam cudo pecherzyk 20mm!!! mowi ze za ok3 dni powinien peknac ze jakk chce sie starac o dzidzie to w tych dniach .. szkoda ze on tylko raz w tygodniu ..bo bym poszla i sprawdzila czy pekl...w sumie jestem w szoku bo to znaczy ze juz jest tak blizko...moj sie strasznie cieszy i mowi no to sie postaramy:P a pozatym gadalam dzis z szefem pracuje tylko do soboty..i zwalnia mnie..moj oczywiscie w niebowziety..ja juz powoli ochonelam zabieram sie za szukanie pracy..moze jednak ten rok bedzie szczesliwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki 😘 brzusio wygłaskany! masz kopa całusowego od malucha 😘 😘 😘 ale bajer... już się bierzcie do roboty, przytulańsko i fasolka będzie jak malowana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem dziewczyny!!!!! Dziewczyny dziekuje bardzo, ale to bardzo za mile komentarze odnosnie mojej osoby - dostalam tyle komplementow ze az sie zawstydzilam heheh👄 dla Was wszystkich:) Graminis zdjecia poszly do Ciebie👄 Misiaczku jakie cudne wiesci nam tu przynosisz - wiec teraz do dziela a my bedziemy trzymac mocno kciuki👄 Ja dopiero jem sniadanie - w sumie u mnie dopiero 9:11 rano, wiec koncze dopijac kawke i na 12 brat mnie odwiezie do kosciola, bo moj maz dzis daleko pracuja wiec nie zjedzie na 7 do kosciolka, a ze msza rekolekcyjna jest rowniez o 12 wiec pojde sobie ja, a wieczorkiem bede miala wolne;) Do 11 bede tu zagladac wiec piszcie, a pozniej to niewiem o ktorej wroce:)Milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusaczek!! trzymam kciuki!!! oby efekty Waszych staran szybko sie uwidoczniły;) - w postaci brzuszka;) misiaczki- to dziw że poszłas do \"normalnego\" gina i tak się tobą zainteresował!! nie spotykane w naszym kraju!! wiec starac mi sie porządnie skoro pęcherzyk taki piękny!! myszko- dzięi za fotki, super włoski super kolorek;) ja jutro ide do fryza ale tylko skrócic. myszko- mam prośbe- pochwaliłas sie ze masz tajny kajet;) w ktorym masz zapisane kto jest kto;) mogłabys mi przesłac te info na gg 2522031?? bo ja częśc dziewczyn kojarze, ale częśc nie bardzo- jakos mi sie to miesza;) z góry dzięki. monia - jak u Ciebie?? mąż sie opamietał?? ja lece robic obiadek, bo wlasnie wrocilam z pracy, a potem biore sie za pisanie... a tak mi sie nie chce, pogoda barowa;( najchetniej bym sie polozyła i spała;) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co Wy nie spać pisać :P ja niedługo do pracy jak pomyśle ze to ostatnie dni to zaczynam się cieszyć..widać tak mialo być.. Myszka 24 no to dzialac najlepiej jednak monitoring by byl..napewno szybciej by to bylo..trzymam kciukki!! Ewelka0 Ty tez nie proznuj!!:P trzeba zapoaczatkowac nowy wysyp fasolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek ten program o in vitro leci na TVN Style w niedzielę o godz.12.30, potem są powtórki we wtorek o godz.0.30 (ale wtedy to normalni ludzie śpią) i w środę o godz.22.30 (też powtórka). Misiaczki może z Tobą będzie tak jak ze Smerfetką tzn. jak odeszła z pracy to od razu w ciążę zaszła trzymam kciuki za pęcherzyk, oby się spisał na medal... 👄 Ja mam jeszcze połowę opakowania clo (brałam w ubiegłym roku chyba w czerwcu, lekarka powiedziała, że jeżeli pęcherzyk nie pękł to nie ma sensu brać \"drugiej serii\", ale kusi mnie, żeby je wykorzystać, potem może testy owulacyjne i może się uda... ale w tym cyklu to już chyba za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek jeszcze wypatrzyłam, że ten program leci tez w piątki o godz.11.00 przed południem, szef tej przychodni bardzo sensowny facet, pracuje z żoną i było widać, że im zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro bardzo Ci dziekuje za informacje :)dla Ciebie[usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Misiaczek to ciebie juz @ może nie odwiedzić :) starajcie się tam dobrze!!!!!!! A w ogóle dziewczynki czas na wiosenny wysyp fasolek!!! No ciekawe kto nam \"wpadnie\" ????? Idę sie napić herbatki i zjeść ciasteczko. Monia cos sie nie odzywa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze mały kopie już coraz mocniej Martynka bardzo sie cieszy ostatnio się spytała kiedy się Rafałek przyprowadzi do nas a ja jej na to ze musi jeszcze pomieszkać troche w brzuszku mam dylemat dziewczyny czy jechać do Polski rodzić w Polsce teraz też nie ma pracy więc nie możemy zjechać razem a zostać tu też się boje codziennie rozważam dwie opcje ale sama nie wiem a w Polsce całe lato bym była tylko że bez Bartka bo on przyjedzie na dwa tyg. jak urodze a pózniej sama no zawsze mama mi pomoże ale już z dwójką dzieci jest co robic nie wiem już sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) U mnie oczywiście nastały dni \"urojonych objawów ciążowych\". Mam dzisiaj 13 dc i nie wiem czy w ogole mi jajeczko pękło ale jak to zawsze bywa już zaczynam miec zawroty głowy i nudności. Paranoja. Dobrze chociaż że zdaję sobie sprawę z tego że to tak psychika działa :) Monia mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok Jolanto ja bym napewno nie chciała być z daleka od męża... Moja koleżanka urodziła 2 tyg temu córeczkę w Dublinie. Oczywiście warunki szpitalne beznadziejne ale przynajmnie będzie teraz pół roku na macierzyńskim, a później chyba zdecyduje się na zasiłek dla bezrobotnych. Jeżeli przeprwacowałaś odpowiedni okres w Irlandii to o kasę nie powinnaś się martwić. Oni naprawdę dobrze płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sathine
Hej dziewczyny! Staram się o dziecko od 3 lat. Jestem chyba już na końcu wytrzymałości psychicznej. Już mam dosyć tabletek i lekarzy, badań i porad. Niedobrze mi od tego. Wiem że może zbytnio użalam się nad sobą , ale we mnie budzi się już agresja w tym temacie. Dziś zadzwonił do mnie kolega , który z żoną miesiąc temu stwierdzili że przestaną się zabezpieczać i zobaczą co będzie. Oświadczył mi że żona jest w ciąży. Chciałam go zabić. Zamiast cieszyć się że nie mają takich problemów jak ja , przepłakałam cały dzień. Bo kto może mi odpowiedzieć czyja to wina ?? Co takiego do cholery zrobiłam?? Kim wogóle jestem ?? Podobno kobiety są atworzone by rodzić dzieci... To kim ja jestem na Boga. Przepraszam że się tak wyżalam , ale już nie mam przyjaciól ani z mężem już nie rozmawiam... Chyba oboje zamkneliśmy się w sobie na te tematy. No właśnie , i zamiast się starać bo dziś powinniśmy , to się mijamy. Poddaję się . już dłużej nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Na poczatek tabeleczka STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22................26 ...................???????????? madzik.......................20.................. 6.... . ..........18.02.2009 EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................24......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia odezwij się, czy coś się stało, bo ostatnio się źle czułaś? Rusaczku powodzenia, trzymam kciuki Misiaczki aby się udało, może @ pójdzioe precz, żeby się udało ;-) Sathine dobrze cię rozumiem i pewnie każda z nas będąca na tym forum. Może krócej niż ty bo tylko, ale dla mnie to aż 1,5 roku ale też świat mi się załamywał kiedy dowiadywałam się o każdej ciązy wśród znajomych. Mąż też już miał dość słuchać mnie i moich płaczów i histeri, ale weszłam na to forum, tu mogłam wyżalić się powiedzieć co czuję i było mi lżej. Także zaglądaj do9 nas, wyrzuć z siebie całą złość, odpuść sobie z miesiąc może dwa a zobaczysz że się uda. Mi się udało bo odpuściłam zapomniałam na miesiąc o tym. Tobie też życzę żeby się udało i nie trać nadzieji Madzik i jak tam wizyta u lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sathine współczuję ci bardzo bo sama przez to przechodziłam i wiem jaki to ból. Szczególnie jak dowiadujesz się o kolejnych ciążach znajomych... Nie ma no to rady, jedyne co ci mogę powiedzieć to zadbaj o siebie, prowadź zdrowy tryb życia, rób to co sprawia ci przyjemność i NIE STRESUJ SIĘ bo stres jest największym wrogiem kobiet które starają się o dzidziusia. Pomyśl o sobie i o tym co ci sprawia przyjemność, może wyjedźcie gdzieś z mężem, na jakąś fajną wycieczkę.....? ja starałam się 2,5 roku. Dziewczyny mam straszny problem i nie wiem co robić!!!! Moja firmę rozwiązują i być może już w lipcu będzie po ptakach... Wczoraj dostałam propozycję pracy w innej firmie na pół etatu za świetne pieniądze, super firma, nowe biuro, fajni ludzie i świetny dojazd. Brzmi jak bajka... niestety chcą od zaraz. Poprosiłam żeby poczekali do maja bo w maju mała skończy już 6 miesięcy i będzie juz powoli jadła stałe pokarmy. czy myślicie że mogę ją na trzy dni w tygodniu zostawić z kuzynką? kuzynka bardzo ją lubi, ma doświadczenie bo opiekowała się dzidziusiem i świetnie się razem bawią z Emilką. Czuję sie jak wyrodna matka... mąż zrobił mi awanturę że nie myślę o dziecku.... nie wiem co robić.... Taka szansa w dobie kryzysu juz się nie pojawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Dorota was pozdrawia. U niej bez zmian. Nie zagląda do nas na razie bo nie ma internetu ale jak tylko jej znowu podłączą to będzie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa >> pół etatu i te warunki wygląda na to, ze szansa specjalnie dla Ciebie... pogadaj z mężem na spokojnie, co on pitoli jaka wyrodna matka, bez przesady... jeśli zrezygnujesz z tej szansy być może będziesz miała później pretensje nie tylko do siebie , ale i do niego. Masz osobę zaufaną do dziecka, perfekcyjnie. Do dzieła dziewczyno! a tak w ogóle to cześć dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silna dziękuję ci .... wiesz ja się tyle starałam o ta małą, a on teraz mi zarzuca że chcę ją zostawić. Ale masz rację jak odrzucę tą ofertę będę potem żałować .... eh z tymi facetami naprawdę nie można się czasem dogadać. Myślałam że będzie mnie wspierał a on nawet nie chce słyszeć, twierdzi że sam się poświęca i wykonuje pracę której nie lubi dlatego żebym mogła siedzieć w domu z małą. A ja niewdzięcznica zamiast się cieszyć to chcę do pracy... Ale przecież wiele kobiet zostawia pół roczne dzieci i wraca do pracy... Niedługo mi dadzą odpowiedź czy mogę zaczynać od maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są kobiety, dla których pełnią szczęścia jest takie "poświęcanie się" męża ;) ale jeśli Ty chcesz przebywać między ludźmi, mieć odskocznie od domowych obowiązków, to da Ci to wszystko praca. No i kolejnym argumentem "za" jest odciążenie małżonka :D Poza tym wiadomo, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane. Ja tylko na chwileczke pozegnac sie. Koncze co najwazniejsze, wsiadamy w autko i pedzimy na lotnisko. Efqa🌼 jaka wyrodna matka?? !!Faktycznie oferta jakby stworzona dla Ciebie!Maz na pewno z czasem to zrozumie. No dobra, uciekam. Odezwe sie we wtorek. Mam nadzieje, ze same dobre wiesci beda tu na mnie czekaly. Pupy do gory Dziewczynki! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! Efqa- ja na twoim miejscu gdybym miala zaufana osobe do dziecka na ktora nie trzeba by bylo wydac calejmoje pensji nie zastanawialabym sie ani chwili!!! kazdy grosz sie przyda, odskocznia od domu tez!! a mała tez zacznie sie przyzwyczajac do kontaktu z \"szerszym\" swiatem!!.A meżowi wybij z głowy te głupie teksty!! ach te chłopy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa!! udanego pobytu w kraju;) wrócisz z walizką specyfików na brzuszek i szybko beda efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa, Ewelka 🌼 a ja jestem pociągająca dziś na maxa... nosem pociągająca... i oddechem powalająca, bo wciągnęłam kanapke z ząbkiem czosnku :D no sam sex normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×