Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dzien dobry Kochane :) Oj marzenia widze wszystkie mamy piekne. :) Efqa🌼 my poki co malutkie mieszkanko remontujemy, ma zaledwie dwa pokoiki, ale wymaga kapitalnego remontu. Kupilismy je poltora roku temu w Polsce, ale poniewaz w Anglii mieszkamy trudno bylo sie za remont zabrac. Jednak jak zaczelismy sie o dzidzie starac to postawilismy sobie to na pierwszym miejscu do realizacji, bo gdybym byla tu na macierzynskim ( teraz juz chyba roczne jest) to spokojnie moglabym sobie tam jezdzic i z dzidzia w fajnych warunkach pomieszkiwac, u siebie ale jednak blisko rodzinki. :) Poza tym milo jest wracac do swojego kata. Dopoki bylo takie niewyremontowane to czulam jakbym u kogos w obcym mieszkaniu byla za kazdym razem gdy tam bylismy. Teraz widac tam juz nasze pomysly, wiec zupelnie inaczej traktuje te dziuple. :) A co do wiekszych inwestycji, to tez nam sie marzy domek. Kupilismy rok temu ziemie. Jest dosc duzo tego, wiec spokojnie mozna polowe sprzedac i delikatnie ruszyc z budowa na drugiej czesci. Poki co jestesmy jednak tutaj i trudno zdecydowac sie na powrot.Z kazdym rokiem pewnie ta decyzj bedzie trudniejsza :( Tak czy inaczej do budowy naszego domku dluuga droga i sporo oszczedzania ;) Pewnie jednak jak skonczymy remont mieszkania to nas jeszcze bardziej wezmie na te budowe, zwlaszcza ze siostra buduje niedaleko domek. Bylibysmy sasiadami. Ach juz sobie to wyobrazam, wspolne kawki, zabawy z dzieciakami w ogrodzie, pogaduchy do poznej nocy. Tak mi tego brakuje ... Projekt domku mamy juz w glowach. Czasami potrafimy sie klocic o jakies jego szczegoly, jakby juz za chwile mial byc budowany!!:) :) Powiem Wam jednak szczerze, ze podczas tego weekendu w Polsce pierwszy raz poczulam, ze trudno byloby nam znowu zaczynac tam od nowa.Pochodzimy ze 100 tysiecznego dosc biednego miasta i z praca tam ciagle krucho... Nie wiem wiec jakby to bylo.... Najlepiej wiec do marzen do domu dolozylabym takie o wlasnym biznesie ;) Emilko 🌼kupilam tylko witaminki, o wiesiolku zapomnialam :( W aptece obok nie mieli a do zielarskiego zapomnialam isc :( Moze poprosze kumpele o przeslanie.Wczoraj skoczylam jeszcze po testy owulacyjne, ale nie zdazylam ich nawet zrobic a maz juz byl wykorzystany :) Sama nie wiem jak to sie stalo hehe Dzis chyba musze byc grzeczniejsza, bo podobno najlepiej co dwa dni :( ale ciezko bedzie.... Dzis rano on juz mi zapowiedzial ze spokoju nie da ;) kurcze, a to moj juz 10 dzien cyklu - ale zlecialo! ;) Madzik 🌼 kuruj sie!! A ja dzis chce rozejrzec sie za kursami. Od pazdziernika pojde znowu na angielski, ale do tego czasu chce cos robic dodatkowo. To dziwne... jak byl czas na nauke to mi sie nie chcialo... a teraz na stare lata jakis dziwny, niepojety zapal we mnie wstapil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) lilowa u nas tez mozna kupic wiesiolek idz do bootsa tam na bank znajdziesz albo w sainburys sa :). ja bylam po szkole na zakupach w sainburys i zrobili przeceny na pajacyki ciuszki niemowlece bo beda nowa kolekjce robic tak wiec firmowe ciuszki ktore kosztoway 7 funtow zaplacilam 2.50 :D to sie nazywa okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kupilam laurze delicje mini 6 paczuszek malutkich tyle ze juz 2 wcinam :O pomocy nie moge sie powstrzymac.Ale do przyszlego piatku za tydzien ide na diete Cambridge troszke droga ale eflekty szybko widoczne cos za cos Ja sie zalamie jak nie skosztuje chocby lososiaalbo makreli wedzonej Buu musze dojrzec psychicznie do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzidzia zasnęła czas na porządki!!! Lilowa ucz sie i korzystaj póki możesz bo jak przyjdzie dzidzia to już koniec. ja tez chodziłam na angielski nawet chciałam kontynuować w tym roku ale z małą to nie możliwe. Szkoda... A propos kryzysu --- ja go nie widzę wręcz przeciwnie! Mój mąż znalazł lepszą pracę a sąsiedzi właśnie otworzyli pub na Nowym Świecie i ruszają pełną parą _____na razie maja mnóstwo klientów. Wczoraj dzwonił kolega który półtora roku temu założył własną firmę, i cały czas mu straty przynosiła a teraz właśnie zaczęła przynosić olbrzymie zyski więc szczęśliwy że hej. A u mojego męża w pracy sprzedaż większa niż kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam że Jola Rutowicz oświadczyła jakoby tez nie widzi kryzysu.... he he. nie kojarzcie mnie z nią proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko mi udało się schudnąć dwa kilo w porównaniu do okresu przed ciążą. Marzę żeby zrzucić jeszcze trzy kilo .... Na razie ograniczyłam podjadanie bo to najbardziej tuczy___ jak mam ochotę coś schrupać jem jabłko. Na razie jakoś idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa zazdroszcze ja mam do zrzucenia duuuzzzzo wiecej :( i najgorsze to ze nie potrafie sie powstrzymac z podjadaniem a to ciasteczko a to czekoladka a to kanapeczka i tak sie uzbiera w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a u nas kryzys widoczny jest bardzo na glownej ulicy zamknieto ok 10 sklepow 2 nastepne chca zamknac,bardzo duzlo ludzi zostalo zwolnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko🌼 dzieki za podpowiedz z wiesiolkiem. Bede dzis w bootsie to zapytam :) Super. Tylko czy 10 dzien cyklu to troche nie za pozno? Monia 🌼 odezwij sie!! Efqa🌼 mi nawet nie o kryzys chodzi,tez go raczej nie zauwazylam w Polsce. Chodzi mi bardziej o to, ze w tym momencie bardziej sie orientuje jak szukac pracy w Anglii. Tu mam wieksze doswiadczenie zawodowe i moze to dziwne, ale i wieksze mozliwosci, przynajmniej tak mi sie wydaje. Powiem Wam szczerze, nie mowie o tym mojej rodzince ale boje sie troszke powrotu do Polski. Z drugiej strony chcialabym byc blizej rodziny.Moj maz tu pracuje jako inzynier w fajnej firmie elektronicznej. W naszym rodzinnym miescie nie bedzie mial takich mozliwosci. Bylyby wiec pewnie codzienne dlugie dojazdy lub praca na gorszym stanowisku, za mniejsze pieniazki + jego mniejsze zadowolenie z pracy. Czuje jednak, ze musze z nim pogadac na ten temat, bo widze ze on coraz mniej mysli o powrocie do kraju- przynajmniej przez najblizsze kilka lat. Tu jest mu dobrze, czuje sie doceniany w pracy, robi to co kocha, oboje pracujemy i lubimy swoje prace, zyje nam sie dobrze... ach... a jednak martwi mnie to troche czasem... czuje sie taka rozdwojona... boje sie ze to uczucie bedzie nam towarzyszyc do konca zycia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza? Gdzie sie podziewacie? Oczywiscie sie rozkrecicie jak bede w domku wieczorem grzecznie sie uczyc, albo gotowac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam z Laura na balet i Tap. Ale mi sie moja mala rozkrzyczala 20 min plakala i plakala caly czas nie szlo jej uspokoic ale na rekach mniej hmm wlaczylam suszarke i od razu sie uspokoila dobra zbieram sie buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu, miałam robić testy owulacyjne, ale wyleciało mi z głowy, a wg kalkulatora dni płodnych wczoraj był \"ten\" dzień (i nic nie było bo mąż miał jakiegoś focha, więc dałam spokój).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tutaj taka cisza hmm??? tak tak wiekszoc z was mecczy swoich samcow w lozkach i nie maja czasu pisac ;) my wrocilismy przed 18.00 potem kapiel dzieci papu papu i mala spi ja sxciagam mleczko robie to juz tylko 2 razy dziennie :) troszke mi szkoda :( no to mam nadzieje ze staranka beda owocne :D Sara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( mąż idzie jutro na służbową kolację i przeglądaliśmy dziś restauracje i od tego przeglądania menu aż mnie skręca :( - Kaczka z pieca z jabłkami, buraczkami i babą ziemniaczaną - Szynka z własnej wędzarni z sosem bazyliowym - Żeberka z grilla z miodem i orzechami lub sosem barbecue - Knedle ziemniaczane z mięsnym nadzieniem i kwaśną kapustą - Pieczona kiszka ziemniaczana z grzybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka to przerażające co piszesz - 10 sklepów! To ja się obawiam że do nas ten kryzys jeszcze na dobre nie dotarł i wszystko przed nami! Lilowa odradzam ci powrót do kraju na stałe - z dwojga złego lepiej być rozdwojonym niż sfrustrowanym a to was tu czeka niechybnie. Widzę to po moim mężu i po sobie... Sara próbuj dzisiaj!!!! Zgwałć starego i nie ważne że on akurat ma okres i go głowa boli!!!! Graminis cudne te filmiki o ciąży ❤️ Madzik, Myszka gdzie jesteście??????????????????????????????????????? :( Oj z Monią chyba coś niedobrego się dzieje...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie :) kurcze ale spiaca jestem jak skie mam obudzic to tragedia.Pani misiowa kiedy mozna sie wyspac czy pospac dluzej od jakiego miesiaca?ciagle sie ludze ze za 2 mce juz bedzie lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis czeka Olivke szczepienie brrr mam nadzieje ze krem znieczulajacy pomoze przed igla. a po szczepieniach ja bede tez kluta badania krwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis dzieki :) uciekam szykowac Layure do szkoly zadowolona bo maja dzis swimmig pool :) czyli basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam ze szkoly spacerkiem i zaraz bedziemy sie zbierac na szczepienie,co tu tak znow cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×