Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Rusaczeks
Witam wszystkie Staraczki! Ja tradycyjnie już poprawiam datę w tabelce :(. W tym cyklu podchodzimy do IVF- zobaczymy z jakim skutkiem. STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................23. .. .............????????????? misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22................26 ...................???????????? madzik.......................20.................. 6.... . ..........18.02.2009 EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................23......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą poprzednią wypowiedz to miał być Rusaczek a nie Rusaczeks. Coś mi się już poplątało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało mi się stronkę załapać. To jakiś cud, bo tak rzadko piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusaczek ----- czyli decyzja zapadla, skutek moze byc tylko jeden :D odzywaj sie jak to sie wszystko odbywa, bedziemy trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- dziekuję Wam za ciepłe słowa, miło, że ktoś wspiera dobrym słowem, choćby na \"papierze\" Pani Misiowa- moja teściowa ma prawie 80lat, z domu wychodzi tylko jak ma wizytę u lekarza, schorowana kobieta. Bardzo wszystko przeżywa, jakbym do niej zadzwoniła i powiedziała, co na sercu leży, to musiałabym sie martwić, czy zawału nie dostanie. W rodzinie męża trzyma sie w tajemnicy przed nią wszystkie problemy np. zdrowotne, własnie dlatego, żeby nie zaszkodzić jej sercu:-( Mąż jak do niej dzwoni, to zawsze opisuje, że wszystko w najlepszym porządku itd... czasem nie mogę słuchać tych jego \"uśmieszków\" rzucanych przez słuchawkę. Tłumaczę sama sobie, że nie mogę go sobie obrzydzać i nakręcać się... to bez sensu... Teraz naprawdę nie mam nikogo do pomocy, zostałam sama i muszę jakoś sama dać sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek :) ja tez widze tylko jeden skutek tej decyzji. Trzymam kciuki :) Moniu 🌼 na pewno sie ulozy wszystko. Musisz tylko podjac jakies kroki, tak jak pisze Pani Misiowa.Pewnie moja wypowiedz tu niczego nie wniosla, ale sens tego jest taki ze musisz podjac jakies kroki, a przynajmniej szczerze z nim porozmawiac, bez nerwow i obrazania sie. Moze jednak jest ktos kogo mozesz poprosic o pomoc w opiece nad corka? Ktos z Rodziny, Przyjaciolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ponad dwóch lat staramy się z mężem o dzidziusia i nic nam z tych starań nie wychodzi. Ostatnio dowiedziałam się że mam tyłozgięcie macicy, do tego mam nawracające się stany zapalne szyjki macicy i nadżerkę. Czy może to być powód naszych problemów?? Dodam jeszcze że zawsze po stosunku od razu szłam do łazienki się podmyć a może nie powinnam tego robić zaraz po tylko położyć się i pomóc dotrzeć plemnikom do celu?? Sama już nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- moje przyjaciółki dawno wyjechały za granicę. Od śmierci mamy, zostałam sama, bo jedna z sióstr mieszka za granicą, druga niedawno urodziła i jest zbyt zajęta córcią, a trzecia myśli teraz tylko o chłopakach i dyskotekach(ma 13lat!). No dobra, koniec użalania się nad sobą. Okropnie boli mnie brzuch i mimo protestów córci muszę choćby poleżeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga- tyłozgięcie macicy nie jest przeciwskazaniem dla ciąży, choć często się mówi, że to może utrudniać, a ja osobiście znam dziewczynę, która ma ten problem, a ma juz dwójkę dzieci. Powracające zapalenia musza mieć jakąś przyczynę, mogą powodować "osłabienie plemników" myślę, że warto znaleźć dobrego lekarza, który poważnie zacznie interesować się opisanymi przez Ciebie problemami. 2 lata to już odpowiedni czas. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22................26 ...................???????????? madzik.......................20.................. 6.... . ..........18.02.2009 EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................23......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja cie podziwiam za spokój i wytrwałość bo ja będąc w ciąży i usłyszawszy od męża takie teksty to sieknęłabym go tym co miałabym akurat pod ręką i to prosto w łeb! Pani Misiowa ma racje _____weź chłopa na bok i przeprowadź krótką męską rozmowę, żadnych sentymentów. czy on nie rozumie że ty masz leżeć? On ci do cholery łaski nie robi że się zajmie Różą a drugiego dzidziusia też sam zmajstrował więc czas najwyższy wziąć za to odpowiedzialność!!! Uf ale sie zdenerwowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga ja miałam tyłozgięcie macicy i nawracające stany zapalne. Na stany zapalne kup sobie zioła Vagosan w aptece i podmywaj się. Mi te zioła bardzo pomogły, naprawdę są na takie sprawy rewelacyjne, ja mam od dawna spokój __ spróbuj może ci tez pomogą. Rusaczku trzymam kciuki i modle się żeby sie udało. Dorota co u ciebie? Lilowa to juz niedługo będziesz w Polsce!!! Graminis pogłaskaj brzuszek! Alutek jak sie czujesz? Misiaczki a ty co porabiasz ... Myszka 👄 Nikolka i Silna co tam u was? całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny że sie tak uniosłam ale naprawdę się zdenerwowałam! Może mąż mnie rozpuścił trochę bo w ciąży w kółko mi usługiwał i w sumie teraz też jak się biorę za porządki to każe mi się położyć i przespać lepiej no bo "przecież jest czysto!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka monia, nie dzwoniłam na razie do Twojego gina.. nie iwem czemu, ale jakoś sie go boję;) mam jakies obsesje ostatnio;) wiele już przeszlam, wielu mnie oglądało i macało...a teraz jakiś blok przed facetami ginami sie pojawił...- odbija mi na stare lata- dlatego wybrałam babe...a tu takie kolejki... hmmm, cos musze z tym zrobic monia - współczuję ci sytuacji rodzinnej!! własciwie to nie iwem jak cię pocieszyc!! tzrymam kciuki za twoją cierpliwośc!! dbaj teraz o siebie i maluszka!! no i o Róże!! Tylko spokój może cie uratowac!!! powodzenia!! a tak na marginesie to jakbym miała takiego kogos w domu to nie ręczę za siebie!!!!! lilowa- pisze prace na studiach podyplomowych- zachciało mi sie jeszcze jednego papierka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze ze was troszke jest:) Rusaczek trzymam kciuki!!! wkoncu sie uda!!! EwQA 👄 Monia 71 nie daj sie !!! facet ma CIE szanowac a nie sceny odstawiac!!! musisz miec spokoj !!! a jak nie to tam wpadn z wizyta i mu po glowie dam!!! Sara a TY gdzie??? Myszka 24 👄 a TY jak?? bierzesz juz clo? PaniMisiowa 👄 liliowa 👄 mysle ze pobyt w Polsce przyniesie efekty:D:D:D silna 👄 ja sobie na kompie ..niedlugo do pracy..w domu jako tako moj ma zno napady zazdosci co powoli przeradza sie w paranoje...nie wiem jak to dalej bedzie..a ja nie dam sie zamknac w klatce:P za tydzien mam zaproszenie na pifko nie wiem jak to zrobic zeby moj nic nie wiedzial mam nadzije ze bedzie w pracy..na pare godzin chociaz sobie odpoczac..:P madzik jak tam samopoczucie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ----- Lilowa dobrze mowi, ze musisz z kims pogadac siostry są zajete ale przynajmniej przez telefon pogadaj z nimi to ci dobrze zrobi tesciowa dosyc leciwa jest to prawda no ale z nią mąż sie cacka a ty w koncu jestes w ciąży i Tobie wali prosto z mostu ale sprawiedlwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki --- to ja nie wiedzialam ze ty masz takiego zazdrośnika madzik ---- ja sobie tak siedzialam i myslalam i wymyslilam ze jak mi pozwolisz to jak bedziesz brala slub to przyjade do kościola, mogę ???????? porobie zdjec i powysylam dziewczynkom co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Monia,brakuje mi słów..gdzie on ma uczucia ? Misiowa to Ty mieszkasz tam gdzie Madzik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek ---- mieszkamy w róznych miejscowościach ale to jest kwestia 15 do 20 minut czyli żaden problem a jaka radocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam i oczom nie wierzę Monia trzymaj się dziewczyno, słów mi brak na takich facetów, myslą że całe życie kręci sie wokół nich. Jak ich głowa boli to cały świat postawią na nogi ale nikt nie może być chory i odpocząć troszeczkę, a tym bardziej kiedy kochana kobieta jest w ciąży. A szkoda gadać. Moni życzę ci cierpliwości i powodzenia w ustalaniu jakiś regół. a może spakować i wystawić mężusiowy walizki za drzwi? Niewiem czy to dobry pomysł, bo pewnie bym sama tego nie zrobiła bo nie mam tyle siły w sobie,a le to może podziała. Sama nie wiem. Trymaj się 🌼 EfQa dziękuję że pytasz, czuję się całkeim nieźle, narazie załatwiam różne sprawy na mieście a jak wracam to mam dość i odpoczywam sobieże nie mam siły siedzieć przy kompie Spadam spać bo mąż krzyczy że za głośno stukam w klawiaturę he he , bo przeszkadzam mu ogłądać \'Włatców móch\" a ja już widziałam ten odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzis mialam jechac do lekarza ale zadzwonilam czy dzis mozna przyjechac to mowi ze najlepiej w pitek bo dzis ma dyzur i w szpitalu i w przechodni a ma duzo pacjentek wiec w piatek jade :):) ciekawe czy bedzie patrzyl czy serduszko bije ale chyba jeszcze za czesnie zeby juz bylo slychac wiec jesli nie bedzie jeszcze slychac to nie bede sie przejmowac:):) ewcia dzieki za takie podejscie do mojej matury podejde hehe wkacy co dwie glowy to nie jedna:):) nikolka czasami jest taki dran ale bardzo madry dran:):):) silnaa bedzie dobrze wykurujesz sie i kryzys minie napewno:):):) patinko trzymaj sie jestem myslami z toba wszystko sie ulozy nie martw sie bo wiem co mowie:):):) graminis tak najlepiej dla mnie i dla niunka heeh ewelka a co ty za prace tam piszesz czego sie nic nie chwalisz aa:):0 monia ja jestem za tym zeby porozmawiac powaznie z mezem na spokojnie napewno wszystko sie ulozy nie ma co podejmowac pochopnych decyzji a moze ta dzidzia co bedzie go zmieni :):) mam nadzieje ze sie ulozy rusaczek oby ta stronka przyniosla ci fasolke:):) iga ja mam nadrzerke i jedni mowili ze to przeszkadza miec dzidzie inni ze to nie ma znaczenia a mi sie udalo i wiele moim kolezankom tez co mialy nadrzetrke wiec mysle ze o to sie nie boj:):):):0 dorota co tam u ciebie?:):):) liliowa to juz nie dlugo bedziesz w zimnej polsce :):):0 super misiaczki u mnie juz czasami pojawiaja sie zawroty glowy albo chec pojscia spac na lekcji:P:p moj tez buyl taki a jak teraz mam fasolke to troche sie opanowuje chociaz tez czasmi mi dogryzie ale tez tak mialam ze nawet z kolezanka nie moglam wyjsc bo mysla ze jakies chlopaki beda nie wiem skad im sie bierze taka glupoty a co tam u ciebie:):) pani mioswa byloby mi bardzo milo fajny pomysl:):):) kalpku a co tam u ciebie jak sie czujesz?? a pani misiowa to moja bliska sasiadka:):):0 sarciu a co tam u ciebie gdzie ty sie podziewasz:):) alutek a jak tam twoja dzidzia sie czuje:):) myszko a ty gdzie uciaklas czekam na poscika od ciebie:):) smerfcia a jak tam twoje dwa male szkraby:):):) olawd kakusia becia gask fiolek izulka asiunia kkinia 😘 dla waszych maluchow i piszcie szybko jak tam dzieciaczki rosna:):):0 dla wszystkich nie wymienionych dziewczyn wielki 😘 😘 odezwijcie sie:):0 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia prawie łzy mi poleciały jak przeczytałam o Twojej sytuacji z mężem. Znam bardzo dobrze takie sytuacje z dzieciństwa... Trudno tu cokolwiek doradzać... Sama powinnaś wiedzieć co będzie najlepsze dla Ciebie i Twoich dzieci. Trzymaj się 👄 U mnie ok. Czekam na przyjazd rodziny :) Juz nie mogę się doczekać. Wysprzątałam cały dom. Tomek pomalował łazienkę także dzięki wizycie gości świeżość zawitała w naszym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale w tym tygodniu pracuję do 18-tej i jak wrócę to nie mam siły do komputera siąść. Dorota w końcu się pojawiłaś, jakie postępy u Ciebie? Pozdrawiam 👄 Monia Twój mąż się zachowuje jak rozpuszczony bachor, a nie jak głowa rodziny. On chyba mimo tych swoich 42 lat nie dojrzał do posiadania rodziny... żal mi Ciebie, bo faktycznie jesteś w ciężkiej sytuacji. A może masz jakąś sąsiadkę, która mogłaby Ci pomóc, albo jakąś kuzynkę lub koleżankę z pracy? Nad Tobą to chyba jakieś fatum wisi, bo od początku ciąży masz problemy zdrowotne, a i Róża często choruje... trzymaj się ciepło, tylko się nie denerwuj (łatwo powiedzieć) i dbaj o maluszka 👄 Misiaczki co to za potajemne schadzki na piwko? 🌼 Lepiej mu powiedz, bo jak się wyda będzie jeszcze gorzej 🌼 Madzik ja tu czekam na wieści co powiedział doktorek a Ty przekładasz wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę na TVN Style leci taki program "Prawo do dziecka" o zapłodnieniu in vitro, które wykonywane jest w Warszawie w klinice Novum, podobno mają duże sukcesy (teraz będzie 2 odcinek). Rusaczek trzymam kciuki, tym razem musi Ci się udać , napisz gdzie będziesz podchodziła i jakie procedury należy spełnić przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciou juz tez bym chciala byc u niego bo tak sie boje ze nie wiem najlepiej to zeby juz serduszko bylo slychac heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara Novum ma bardzo dobra opinię, sama chciałam tam iść. Ale oni najpierw próbują innych metod in vitro na końcu jak juz nic nie poskutkuje. Znam ludzi którzy maja szkraby już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:D Ja tylko na chwilke , bo ide zaraz spac😴 Sorki ze nie udzielam sie ostatnio tak czesto, ale wracam z pracy robie obiad i wieczorkiem jezdzimy do kosciolka bo trwaja u nas rekolekcje - przyjezdzamy to juz jest po 8 wieczorem, wiec cos ogladnac w telewizji trzeba i lozko sie klania heheheh:) Misiaczku tak biore juz Clo - jeszcze zostaly mi 2 tabletki, wiec w piatek biore ostatnia - zobaczymy czy cos sie bedzie dzialo:)👄A co tam u Ciebie slonko?? Monia - kochana, podpisuje sie pod wszystkim co dziewczyny napisaly, odnosnie zachowania Twojego meza....sciskam Cie mocniutko i przytulam👄 dla Rozy i Ciebie slonko:) Patinko pamietaj ze jestesmy z Toba👄wielkieeee:) Rusaczek pisz nam o wszystkim zebysmy wiedzialy kiedy mamy trzymac kciuki👄 Graminis dziekuje za przyjecie zaproszenia na NK - powiem jedno - wygladasz slicznie z tym brzuszkiem👄 PaniMisiowa co tam slychac u ciebie i Patrysi???caluski dziewczyny👄 Dorotko witaj i pisz co tam u Ciebie slychac???👄 EfQa co tam u Ciebie slychowac??? 👄 for You i Emilki:) Ewelka wiec umawiaj sie szybko do ginka i dzialajcie dzialajcie - oby do przodu👄 Kalpeczku Ty tez ostatnio cos rzadziej sie udzielasz na forum👄 Alutek jak Ty sie masz??👄 Madzik wedlug rozkazu - jestem i tworze posta heheh - jak sie czujesz mamusiu???👄 Nikolka fajnie tak sobie posiedziec z kawka w wysprzatanym domu co nie??? Ja tez lubie tak siasc jak posprzatam porzadnie - az milo:) Saro Ty tez widze harujesz od switu do nocy 👄 Lilowa nie to ze nie pamietam , ale wszystkie dziewczyny z topiku mam pozapisywane w zeszycie - kto jest kim , bo to sie mi wszystko mieszalo - a Ciebie nie mam na tej liscie, wiec sie zastanawialam czy jestes u mnie czy moze nie ??👄 na przeproszenie:) Silnaaa nie daj sie chorobsku - duzo zdrowka zycze 👄 Olawd jak sie sprawuje synek???? 👄 Smerfetko a Twoje chlopaki jak tam sie maja???? i oczywiscie jak sie ma mamusia????wielkieeee buziaki👄 i usciski dla Was:) Izulka a Co u Ciebie slonko???👄 Kakusia 👄 dla Was:) Wszystkie Was sciskam i caluje👄 i przepraszam ze niewymienilam wszyskie ale skleroza, wiecie:):)W nagrode przesylam po 🌻👄🌻👄🌻 Wyslalam Wam na poczte 3 zdjecia , bo dzis bylam u fryzjera podciac wlosy i zrobic sobie odrosty i troche nowych pasemek.... Jeszcze musze zmienic w tabelce ilosc cykli bo ostatnio nie zmienilam , tylko date nowa wpisalam wiec...... Dobrej nocki i do uslyszonka jutro:)papa!!! 👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22................26 ...................???????????? madzik.......................20.................. 6.... . ..........18.02.2009 EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................23......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszko super włoski :D:D:Dsliczne sa ! Ja tez nie dawno byłam u fryzjera :) Madzik trzymaj sie dzielnie ! Monia juz pisałam ci,ze brak mi słów.. Nikolka to rodzinka juz zaraz bedzie :) Efqa a Ty mimo emilki nadal sie udzielasz na kasfe i nie zostawwiasz nas...[usta}misiaczki pewnie z nocki przyszła,szkoda mi jej,bo sie narobi dziewczyna :( Sara o ktorej godzinie bedzie ten program o in vitro ??? rusaczek Ty juz tyle cykli sie starasz,ja dopiero,ale dla mnie az 28 ! :( Ja zaraz do pracy zmykam,buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×