Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Nikolka mój mąż też ma takie \"humory\". I chyba rzadko który facet w ogóle ich nie ma. Parę razy wyciął mi taki numer że szkoda gadać. Zachowywał się nie przymierzając jak prawdziwa świnia. Ale potem mu przechodzi i jest dobrze. Wybaczam mu bo jest dobrym człowiekiem, pomaga mi w domu, zajmuje się małą, sprząta gotuje i dba o mnie. Zrób sobie bilans pozytywnych i negatywnych cech - mam nadzieję że tych pozytywnych jest więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki małe sprostowanie - narazie nie jesteśmy małżeństwem (i chyba dobrze). On jest poprostu momentami taki głupi, że az mi go szkoda :) Jak wrócił z pracy to miałam ogromną ochotę przytulić się do Niego ale zwalczyłam tą chęć ponieważ to ja zawsze pierwsza wyciągam rękę... Opiszę Wam po krótce wczorajszą sytuację Nasz współlokatorka wraca do Polski i zrobiła taką małą pożegnalną imprezę no i towarzystwo się trochę popiło. Mój poszedł spać i w między czasie zadzwonił jego brat. Ja odebrałam telefon i zaniosłam mu na górę. Po kilku minutach zleciał na dół i skrzyczał mnie za to że odebrałam ten głupi telefon. Powiedział że nie mam prawa bo co teraz jego brat pomyśli, że on był podpity... Na koniec dodał, że nie mogę przyjść spać do pokoju. No i powiedzcie, że nie zachował się jak idiota. Za taką głupotę takie rzeczy wygadywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka pomylilo m isie z tym małzenstwem :D No powiem,ze glupio sie zachował ! a ja dzis mojego tak opierd...łam,ze myslalam,ze bialej goraczki dostane !kazalam muz robic obiad,rybe surowke i ziemniaki,przychodze do domu a tam ryba surowa,a patelnia spalonai wszystko przywarło,bo pewnie na zimny tłuszcz wrzucil,a ja byłam taka głodna,musialam zjesc zupke chinska ! ale garow tyle,ze ja przez cały tydzien tyle bym nie nabrudziła,lae dzielnie pozmywal,ale takie cisnienie,ze myslalam,ze wybuchne,tym bardziej ze obiad juz nie raz robil i to rybe !!! Myszko ja mam Twoje gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Kalpku ciesz się, że w ogóle chciał zrobić. Moj w ciągu 2 lat to zrobił może 5 obiadów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z chlopami tak juz jest ja tez mam czasami niewesolo i jestem wkurwiona na maxa i dre sie na niego i bluzgam a potem mija dzien i przychodzi pokorny i przeprasza i uwaza ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panimisiowa a mój to pewnie teraz czeka i przeproszę go że telefon odebrałam - JEGO NIEDOCZEKANIE Cięzko mi jest nie odzywać się do niego ale tym razem to on musi sie pierwszy odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa ja tez tak mam,jak juz mnie cos wkurzy to bluzgam ile wlezie,nie panuje nad tym!!! A moj mezus czasami jak sie dre to wali do mnie teksty"bo Ci oczy wyjda ":D a ja takie cisnienie,ze bez kija nie podchodzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Panimisiowa poszło o taka głupią sprawę. Jednak zawsze jak chcę z nim wyjaśnic powód kłótni to on mnie ucisza i mówi, że narazie nie chce mnie słuchać. Więc żeby uniknąć takiej sytuacji będę milczeć dopóki on nie zmądrzeje... Obawiam się, że to potrwa kilka dni a mi już wielkimi krokami owulacja się zbliża więc napewno w tym miesiącu zero szans na ciążę. Może tak właśnie ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez zawsze chce wszystko przemilczec i uwaza na drugi dzien ze juz zapomnialam a ja pamietam i dalej jestem nakręcona a ja bym wlasnie chciala usiasc i pogadac tak normalanie ale wtedy slysze ze baby takie są i że zawsze cos sobie wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku wejdz jeszcze raz do mnie na gg, bo mi sie komputer wylaczyl i nie zapisalam numeru a w archiwum mi nie zanotowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka ---- no tak nie chce gadac bo wie ze nie ma racji straszna sie rzecz stala bo odebralas jego telefon ale jak by on odebral twoj to by sie okazalo ze jest jak najbardziej ok i ze ma do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikolki
A może ma coś do ukrycia i nie che zebys ten jego telefon odbierała, bo a nuż może kto inny zadzwoni... tak własnie się zachowują faceci z nieczystym sumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja myślę że Nikolka nie ma co z facetem gadać. Znacie takiego z którym po kłótni można by rozmowę przeprowadzić i wszystko wyjaśnić - bo ja takiego egzemplarza w życiu nie spotkałam ( jeżeli któraś takiego ma to jest to wyjątek potwierdzający regułę i powinna w podzięce zdrowaśkę zmówić :) ) Myślę że powinna zrobić mu ciche dni i za nic nie wyciągać ręki dopóki nie przeprosi. W końcu ma dziewczyna rację, jak on sobie nie życzy żeby jego telefony odbierała to nie ma o czym z nim gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłótnia była z powodu tego, że jest mu głupio przed bratem, że się napił... Uważa, że jeśli bym nie odebrała telefonu to nie było by problemu bo brat by nie wiedział... Bo często jak ktoś do niego dzwoni to odbieram tel i odwrotnie jak ja jestem zajęta to on odbiera mój. Do \"do nikolki\" dziękuję Ci bardzo ale to bardzo serdecznie, że zwróciłaś uwagę na to, że mój facet może mieć kochankę, która do niego wydzwania, że być może ukrywa przede mną romans. Otworzyłaś mi oczy hahahahahahahahahaha Sorry dziewczyny ale musiałam to napisać :) Nie oznacza to, że nagle zmiękłam i staję w jego obronie :) Twardo trwam w milczeniu. Czekam na bukiet kwiatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka bardzo dobrze niech cię przeprosi. Ja ostatnio mojego przetrzymałam trochę i wydaje mi sie że teraz trochę sie hamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć jestem :) Trochę kłopotów ostatnio mi się na głowę zrzuciło i nie miałam melodii do netu... No i koncertowy pms... red sonia zbliża się wielkimi krokami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) No juz jest zgoda :) W środku nocy obudził się, pocałował i przeprosił :) Byłam zaskoczona, bo słowo PRZEPRASZAM ogólnie ciężko przechodzi przez jego gardło. Wiecie, że moja sąsiadka ma ok 38 lat, 18-letniego syna i teraz jest w 5 miesiącu ciąży. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja też chcę. W sobotę przylatuje moja rodzina i będą miała castagnus huuuura Ostatnio był u nas poruszany temat dodatkowych \"kilogramów ciążowych\" a zaraz w Dzień Dobry TVN będzie o tym mowa więc jeśli się nudzicie to zawsze można włączyć i posłuchać :) Oczywiście najlepsza i niezawodna dieta to kontrolowanie obrzarstwa :) Nie wspomnę o stresie, który na maksa eliminuje kilogramy zbędne i niezbędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądaj i relacjonuj na bieżąco!!! przydadzą mi się jakieś wskazówki bo apetyt to mi ostatnimi czasy dopisuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis Tobie przytycie chyba nie grozi. Wczoraj czytałam komentarze dziewczyn odnośnie Twojej figury i stwierdziły, że tylko brzuszek Ci rośnie :) Oczywiście jeśli będę oglądała i powiedzą coś ciekawego to napewno napiszę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia . Moze ktos ma ochote sie przylaczyc? :) Do Nikolki wspomagacze leca z Rodzinka a ja w piatek lece do Polski wiec sie zastanawiam czy tez nie kupic tam czegos. Mysle o Salfazinie dla meza. Poczytalam o nim, i nawet jesli nie ma na co pomoc to na pewno nie zaszkodzi ;) ale co dla siebie powinnam kupic? Poki co biore tylko folik, ale on w zajsciu w ciaze nie pomaga.Biore go juz od konca listopada. Mam nadzieje, ze nie za dlugo. Kiedys ktoras wspominala cos o wiesiolku. Czy on jest w tabletkach, czy do picia? Na co to faktycznie dziala? kiedy trzeba go brac?Cos mi sie wydaje, ze Madzik go brala, mozesz podzielic sie spostrzezeniami ? a moze doradzicie cos innego? U nas piekna wiosna. Jak czytam,ze w Polsce taka zima jeszcze to zastanawiam sie jakie ciuchy zabrac ze soba. Tutaj jest juz sporo powyzej 10 stopni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 lilowa a u nas ciągle wieje chłodem... niestety. ale powoli przebijają się wiosenne promyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis :) Ale ciagle tak jest jeszcze na kozaczki i plaszczyk zimowy? :) Mam nadzieje, ze podpowiecie mi cos co waro kupic jako wspomagacz, bo gubie sie w tym troche. EfQa a z tymi badaniami masz racje. Mysle,ze zrobie te nieszczesna prolaktyne. Mam nadzieje, ze nie ma zadnego okreslonego czasu kiedy powinno sie robic to badanie. Ja bede krotko po @. Mala kobitko :) przeslij mi swoj adres emailowy, to postaram sie wyslac te fotki wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm w programie nie było nic ciekawego. Wszystko co mówili było oczywiste czyli żeby nie jeść 2x więcej tłumacząc się, że to dla dziecka, w miarę możliwości unikać siedzącego trybu życia. Zbędne kg zgubicie karmiąc.... itd itd Napewno każda z nas wie takie ogólniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka dzielna jeste że wytrzymałaś i wszystko dobrze się skończyło :D :D :D Lilowa mój mąż brał androwit a ja przez jakis czas brałam: vita femin dla kobiet http://www.strefalekow.pl/product/details/nieplodnosc/vita-femin-witaminy-dla-kobiet.html znalazłam tez cos takiego ciekawe czy to działa ? http://www.baby-shower.pl/CIAZA/Nieplodnosc/Femifertil-dla-kobiet-starajacych-sie-o-dziecko.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQA :) dzieki bardzo. Zapisalam sobie nazwy. Wczesniej wyszukalam jeszcze Prenatal Classic, ale ten Femifertil brzmi ciekawie, jesli go znajde to kupie i przetestuje. :) a dla meza Salfazin, o ile go znajde :) Jeszcze raz dzieki wielkie. A tak z innej beczki. Poniewaz mam tu utrudniony dostep do polskich lektur, za kazdym razem wracam z Polski z torba pelna ksiazek. :) tym razem mam malo pomyslow na to co kupic. Moze jestescie w stanie polecic cos ciekawego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moze bedziecie mogly mi pomoc?? od 2 lat staramy sie z mezem o dziecko, juz jedno mamy 5 letnie a teraz bysmy chcieli mniec 2 ale niestety nei mozemy maz juz byl badany i wszytsko wporzadku ja mam problem z owulacja itp. dostalam luteine niby ma mi pomoc biore 2 cykl od 16 do 25 dnia w poprzednim cyklu dostalam miesiaczke w 4 dniu po odstawieniu i bylo ok. w tym cyklu jestem wlasnie w 9 dniu branai luteine i od wczpraj bola mnie jajniki a dzis zaczelam krwawic!! dzwonilam do swojego lekarza ale niestety go dzis niema moze wiecie czy to cos powaznego brzuch mnie pobolewa na dole!! dziekuje z gory za odpowiedzi i pomoc!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×