Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam moje kochane dziewczynki te które mnie pamiętają i te które nie i tak wszystkie jesteście kochane:::*::: przepraszam,że tak długo mnie nie było ale teraz na pewno już będe regularnie nigdy nie zostawię moich dziewczynek tak jak obiecałam aż wszystkie będą miały swoje upragnione dzidzie;* u mnie sprawa tak wygląda : już prawie 15 tydzień usg w 13 tyg przebiegło bardzo dobrze przeziernośc 1.7 dzidzia bardzo ruchliwa aż gin się śmiał:P mam 12 minutowy filmik z usg super rzecz tylko,że w 2 D teraz za 4 tyg jadę do innej kliniki na usg połówkowe 3/4 D mam nadzieję,że już poznam płeć:P:P:P:P także wszystko dobrze nie dlugo ide na zwolnienie szefowa mnie pcha a po zatym sama chce już odpocząć bo ciągle jestem zmęczona:( Na pocieszenie dla dziewczynek starających się ja także do nie dawna się starałam i sporo tu dziewczynek i udało się wam też się udaa!!!! wszystkim zobaczycie!! wszystkie się będziemy wspierały i pomagały:*:* dobranoc kochane dla wszystkich dziewuszek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aneczka serdecznie ci gratuluje :) Efqa nie strasz blagam pewnie dziewczyny zajete porzadkami przedswiatecznymi dzis niedziela palmowa wiec pewnie polowa dziewczyn pewnie szykuje sie do rodziny na obiadek Oj jak ja za tym tesknie :) z Olivka ciut lepiej spala w noccy o 3.30 musialam zniesc ja na dol i odpompowac jje nosek bo nie mogla oddychac ale to tylko raz a ostanio co 15 minut musialam ja meczyc :O http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) OLivka zjadla kaszke teraz bawi sie gryzaczkiem ja pije czarna kawusie blele kocham z mlekiem no ale trudno jak nie wolno to nie :D zycze wam milej niedzieli :) jutro brat wraca z polski autem i mama zapakowala mu dla mnie same smakolyki bede musiala poupychac do szafek poczekaja sobie :O to bedzie wielka proba dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja na chwilkę, dziś czuje się fatalnie, nie mogę wstać z łóżka, wszystko mnie boli, mam skurcze łydek i bóle w dole kręgosłupa, do tego wymioty i w ogóle jestem do niczego, idę lulać:-( pozdrowionka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................36......... .................01.05.09 alutek29.................29.................28......... ...............25-06-09 graminis..................25.................24......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ......ok 01.11.2009 gab2901....................34..............21..........................12.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączyłam do Waszej tebelki :) i wierze że z naszym Oskarkiem będzie wszystko dobrze ( ktoś mi powiedział że wiara czyni cuda ) postanowiliśmy już nie robić żadnych dodatkowych badań tylko wizyty u mojego lekarza ( który nie widzi żadnych niepokojących zmian a jest doświadczonym i dobrym ginekologiem -położnikiem). Maluszek już kopie coraz bardziej i mam wrażenie że jak jem jakieś słodkości to kopie bardziej jakby mu smakowało :). Mój mąż zadowolony że zmieniłam nastawienie i uwierzyłam że wszystko będzie dobrze bo stres nie jest dobry dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko racja dziewczynki sprzątają! Gab to dobrze że zmieniłaś nastawienie sama widzisz że Twój gin nie widzi niczego niepokojącego - wszystko będzie dobrze a dla prawidłowego rozwoju maluszka najważniejszy jest teraz twój spokój. my pakujemy się i jedziemy do teściów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:P własnie czekam na obiadek:P dziś schabowe mmmm:P jeszcze dziś odpoczynek i do pracki trzeba isc ale ostatni tydzień:P patinka--> dziękuje za gratulacje:*:* monia671--> leż i odpoczywaj mam nadieje ze nie dlugo ci przejdzie:* gab2091---> super podejście i takie właśnie jest najlepsze dla ciebie i dzidzi na pewno wszystko jest dobrze z maluszkiem buziaki:* tak trzymać efqa--> buziaki:) nio leniuszki meldować się:)::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................36......... .................01.05.09 alutek29.................29.................28......... ...............25-06-09 graminis..................25.................24......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ......ok 01.11.2009 gab2901....................34..............21........... ...............12.08.09 aneczka227.................21.............15........... ...............30.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co 😠 myslalam ze jak wpadne dzis wieczorkiem to b ede miaa problem z nadrobieniem stron a tutaj cisza puk puk dziewczynki odezwijscie sie ja bylam w kosciolku Olivka bardzo marudzila w srodku wie musialam wyjsc na zewnatrz cale szczesce ze jest dzis bardzo cieplo i bez wiatru wiec bez obaw czekalam za Laura. jestem bardzo zmeczona a czeka mnie sporo do zrobienia. jak wam minela niedziela?? Jak zakupy swiateczne juz zrobione? ciekawe czy kwiecien przyniesie nam jeszcze jakas nowa fasolinke supr by bylo :) Kalpek i sara i miasiaczki oraz myszka bardzo dlugo juz czekaja wiec pewnie zaskocza niebawem. kalpek wiem jak ci ciezko a bynajmniej staram sie to zrozumiec bo ty wiesz najlepiej jak bardzo moe byc ciezko ale sciskam cie mocno udasie niedlugo trzymam kciuki caly czas za ciebie. graminis a gdzie ty zowu ucieklas?? czy znow szpital cie dopadl :( lilowa ty tez ucichlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też jestem w szoku,że taka pustka dziś:(:( a ja zaraz idę się kąpać i lulu bo rano trzeba wstać:( Patinko super będzie jak w kwietniu będą same dobre nowinki na pewno sie uda wwszystkim dziewczynkom!!!! a twoja oliwka urodziła się tydzień przed moimi urodzinami hihi meldujcie się kochane co u was?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko,dziękuję,że trzymasz kciuki... strasznie mi dzis leci,kipi samochod zabrudzony spodnie,wszystko poprostu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wykapana :) masaz wykonany tzn maszyna go zrobila za mnie :p czuje sie superteraz tylko wklepac kremik i trzeba pomyslec o lozeczku bo nigdy nie wiadomo co noc przyniesie :) aneczka heh super czyli tez zaliczasz sie do skorpionic? na tv 1 leci fajny film tzn zapowiada sie fajnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do urodzin mnie nie dlugo stuknie 27 :( jak ten czas leci kiedys nie umialam sie doczekac wlasnych urodzin za toteraz nie cieszy mnie ten dzien bo oznacza ze czas plynie szybko do przodu. i nawet torta nie zjem buuu jutro brat tyle rzeczy dobrych przywieiez polski normalnie non stop o tym mysle :O waga teraz stoi w miejscu od 3 dni :O a jem te cholerne zupki tylko i pije wode chya @ sie zbliza moze woda sie zatrzyuje w oragnizmie cholercia wie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko dokładnie twoja córcia urodziła się 8 dni przed moimi urodzinakmi wiec w przyblizeniu napisałam tydzień ja strzelec jestem:P kalpek buziaczki na pocieszenie ;* ja już idę lulu o 4;30 musze do pracy wstać brrr;/ szkoda,że dziś tak mało dziewczynek się odezwało mam nadzieje,że jutro będzie lepiej:) dobranoc wszystklm buziaki dziewuszki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobereek moje sloneczka :) Jestem dzis wczesnie zgadnijcie czemu? Dobrze myslicie :D obudzil mnie moj szkrabek :D teraz lezy na kocyku na ziemi bo lezaczek stal sie niebezpieczny dla niej tzn wykrzywia bardzo mocno glowke do tylu taki mostek i nie potrafi wrocic do normalnej pozycji.Wczoraj polozylam ja na ziemi i sie przekreca na boki duzo nie brakuje aby to zrobila z pleckow na brzuszek ale przeszkadza jej raczka i nie wie co z nia zrobic :D mam nadzieje ze dziewczynki sie dzis odezwa 🌻 bo jesli nie to bede 😠 dzis napisze list do madzik bo mam adres do jej mamy moze cos sie dowiem tylko niewiadomo jak dlugo pojdzie list bo wiadomo bardzo pracowity dla poczty czas :) Nie daje mi spokoju za dlugo jej nie ma napisalaby z kompa kafejki pewnie albo od znajomych ze cos z kompem ale to za dlugo mam starsznie zle przeczucia :( a ja mialam okropny sen jechalismy samochodem przez las olIVKA JA MOJ BRAT I JEGO KOLEGA I WPADLISMY DO WODY ups sorki caps lock i ja wyszlam szybko ale nie potrafilam wszsytkich wyciagnac z tej wody ojejku nie lubie takich snow :( tak wiec dziewczynki skladac prosze raporty :) aha bym zapomniala :D Link dla OLivki jeszcze troszke i wybije magiczna cyferka :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczy dzionek rzeczywiście wczoraj jakaś posucha była, ale pewnie że to niedziele i swięta tuz tuż Czytałam wieczorem co sie u was działa (choc było tego niewiele), ale byłam zbyt zmeczona żeby pisać. Rodzice pojechali po południu ale zapowiedział się brat cioteczny męża z rodziną na wieczór. I tak jakos minął cały dzień w wilekim szumie, ale to dobrze bo odkąd siedzę na zwolnieniu w domu to brakuje mi troche towarzystwa. Dziwne tylko jak byłam w pracy miałam dość już ludzi i tylko ciszy mi było brak, ale do pracy nie tęsknię. Dzię rano już dzwonił kurier fajnie bo wiezie mi leżaczek dla synusia, juz nie mogę się doczekać. A powiedziałam wkońcu rodzicom że to będzie chłopiec, ucieszyli sie bardzo. Choc mój tato ma 2 córki, a szwagier mu zawsze dogryzał że nie umiał chłopaka zrobic he he, ale mój tato twierdzi że ma cudowne dziewczyny, takie córusie tatusia. tylko moja siostrzenica się zawiodła bo chciałam miec siostrę, bo jeszcze szwagier ciągle gadał że będzie córka . Jakby ważne to było jaka płeć i rywalizowac w tej sprawie kto pierwszy będzie miał syna, dla mnie to bzdura. Dla mnie najważniejsze żeby było zdrowe, a co będzie to i tak będę kochac najbardziej na świecie. W sumie to chciałam córeczkę mieć pierwszą ale mąż \"dorobił\" ogonek hi hi Madzik, graminis, lilowa, rusaczek gdzie wy się podziewacie Monia a jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko a masz może numer do Smerfetki ona ma chyba kontakt z Madzik, bo to ona wcześniej pisałam co u Smerfetki słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam, mam tylko numer gg ale nie odpowiada wogole ale misiaczki ma na pewno !! Misiaczki wolamy cie HEJjjjj :) blagamy skontaktuj sie ze smerfetka i zapytaj czy ma numer do madzik bo nie wiemy co sie znia dzieje ,a tak na marginesie co z toba tez nie wiadomo :D bo nie bylo cie troszke :) wiec raport szybciutko :) ja sie zbieram na dlugi spacer do sklepu mma cel wiec bede maszerowac szybko musze spalic troszke kalori pogoda ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane!!! Wczoraj wygrzebałam się z łóżka po 15, a raczej mąż mnie na siłę wyciągnął, żebym coś zjadła. Trzęsłam się jak galaretka, mierzę gorączkę, a tu ponad 38... i wyjaśniła się sprawa bólu wszystkich mięśni, no więc łykłam paracetamol i znowu do łóżka, ale jak temperaturka spadła, to już mi o wiele lepiej było. Dziś z rana znów jestem nieco \"śnięta\", ale odwiozłam córcię do przedszkola, gotuję obiadek i poleguję:-) Noce są dla mnie coraz gorsze, mały tak strasznie się wierci, wbija mi ciągle jedną nóżkę w pachwinę, powodując koszmarny ból nogi, a czasem lekki paraliż:-( i jednocześnie wbija drugą pod żeberko, a do tego napiera główką pod lewe żebro:-( Stąd wiem, że się nie przekręcił(zły), a może próbuje, ale mu się nie udaje.... A co do świąt- nie mam nickupione, bo czekam znów na listonosza z kasą:-( Krucho jak zawsze, ale i tak nic szczególnego nie planuję robić, serniczek i jakąś sałatkę i tak będziemy sami, ewentualnie na jeden dzień do babci wstąpimy. Ale się rozpisałam.... Głowa pęka, zaraz sobie walnę ten Paracetamol, wiosna przyszła, a mi się chorować zachciało:P Ech... Patinko- TRWAJ! zawsze w pewnym momencie waga staje! To jest moment próby NIE DAJ SIĘ!!! Pomyśl, że smakołyki to po prostu kolejne kilogramy, które chcą do Ciebie wrócić!!!! Trzymam kciuki!! Klapek- ściskam Cię mocno kochana👄 Aneczka🌻 Misiaczki- gdzie się podziewasz? Madzik- a Ty????? Alutek👄 Lilowa- mam nadzieję, że u Ciebie ok??? I dla Was wszystkich👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia kochaniutkie :-) jestem jestem, i z daleka od szpitali :-) łapiemy promyki wiosennego słońca w wielkopolsce :-) dziś wracam na swoje śmieci i od jutra już będę na bieżąco, bo wracam do pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poprawiam :-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................36......... .................01.05.09 alutek29.................29.................28......... ...............25-06-09 graminis..................25.................26......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ......ok 01.11.2009 gab2901....................34..............21........... ...............12.08.09 aneczka227.................21.............15........... ...............30.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie wywolalyscie wiec sie zglaszam :) Cudna pogoda za oknem a tu pracowac trzeba... niedlugo zrobie sobie jednak spacerek. U nas wszystko ok. Nie mam mdlosci, ale to tez moze dzieki temu ze absolutnie nie pije kawy, zwyklej herbaty, unikam slodyczy i wszystkiego tego co mnie drazni....w sumie poki co wszystko przebiega baaardzo lagodnie... czasami tylko brzucho mnie w dole poboli delikatnie no i piersi mam wrazliwsze... Wczoraj mialam wrazenie jakby mi brzucho urosl nawet... taki sie jakis pelny zrobil... ale przeciez to niemozliwe zeby w 6 tygodniu brzuszek sie zaokraglal...no chyba, ze blizniaki, ktore u mnie w rodzinie sa dosc popularne ;) ale wtedy z drugiej strony mialabym raczej mdlosci i inne nieprzyjemne objawy ciazowe. Mysle, ze to raczej sila podswiadomosci :) i nic tam jeszcze sie nie wybiija ;) Nie zagladalam do Was, bo w sobote bylam jak zwykle w pracy... mialam juz z niej zrezygnowac... ale jakos nie potrafilam jeszcze... czuje sie swietnie... wiec dopoki moge to bede rowniez tam pracowac... a w razie zmeczenia po prostu dam znac, ze sie nie pojawie. Wczoraj natomiast jezdzilismy po komisach i szukalismy autka. Niestety nic nam nie wpadlo w oko. :( Albo zbyt drogie, albo tansze ale nie spelnia naszych wymagan... Monia🌼 trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia... Efqa🌼 nic nam tu nie obumiera... nie martw sie! Ucieszylam sie w piatek bardzo, bo mam wreszcie moj plaski monitor. Jestesmy wiec bezpieczni ;) Graminis🌼 ale Ty fajnie wygladasz! Patinka🌼 glos oddany. Bede zagladac paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrelcia
Witam! Czytam Wasze forum już od dawna. Stwierdzam, że Wam bardzo służy. I pewnie nie tylko Wam bo i wielu innym kobietom starającym się o malca. Plus dla Was za optymizm :) I co się da zauważyć... jeśli ktoś zacznie z Wami tu pisać to widać efekty :P Aż miło się czyta wiadomości typu "są dwie kreski".Dajecie wiare i otuche. za każdym razem jak mi się nie udaje, zaglądam do Was i nabieram sił na kolejne staranka. Także trzymać tak dalej !! Może i mnie kiedyś się uda :) Co prawda mój organizm jest tak zakręcony, że brak słów, ale zapene nie raz jeszcze chociażby poprawicie mi humor :) Pozdrawiam serdecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja dziś jadę do lekarza bo chcialby czy nie chciał muszę zmienić na innego z moich wyliczeń od zapłodnienia jest to 5 tydzień myślę że serduszko już będzie biło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie dziewczyny pojawiły się a ja włśnie wróciła do domu nałaziłam sie jak głupia, bo szukałam jakiś butów ale niestety w tych sklepach nie ma nic co by mnie interesowało. Tylko klapki i sandały a gdzie półbuty ja pytam?? Wkurzyłam sie ale jeszcze jutro robię wypad z domu może cos upoluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduje :) u mnie w miarę dobrze w domku jest też mąż bo ma tak jak ja L4 i się nie nudzę. Pogoda piękna aż chce się żyć. Oskarek coraz bardziej daje o sobie znać .Teraz czekam na kolejną wizytę u swojego lekarza mam ją zaplanowaną na 22.04 i nie ukrywam że jestem ciekawa co tam u mojego maluszka , czy dobrze się rozwija . Nie wiem tak sobie myślę, że jeśli coraz bardziej go czuje to wszystko jest OK. A jeszcze czeka mnie wcześniej zrobienie badań w tym i badanie poziomu cukru ( u mnie jest dziedziczna cukrzyca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Napisalam posta i mi go gdzies wcielo i na dodatek tego cos komputer chodzi mi jakby chcial a nie mogl😡😡😡 Dziewczyny wyslalam do Smerfetki sms z pytaniem czy ma moze numer telefonu do Madzik i czekam na odpowiedz!!!! Misiaczek nie ma do niej numeru , bo rozmawialam z nia na gg... Kurcze mam nadzieje ze nic niedobrego sie nie stalo u Madzik - denerwuje sie i martwie..... Dlatego dziewczyny piszcie swoje namiary na nasza poczte - szczegolnie numer telefonu, zebysmy mialy ze soba kontakt:) U nas staranka narazie zawieszone , bo w piatek jade z mezem do labolatorium na badanie spermy, kurcze modke sie zeby wszystkie wyniki wyszly dobrze brrrrrrrrrrrrrr.... Ide teraz wstawic zupke zeby sie gotowala ale bede zagladac.... Apropro pogody to wczoraj bylo pieknie i cieplutko, a dzis pogoda \"barowa\" - ciemno i pada deszcz ------ ja chce wiosny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×