Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Chyba sie udało, sprawdźcie proszę , czy coś dotarło na naszą pocztę, bo nie wiem co mi się dzieje z tym netem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straciłam cierpliwość!!!!!!!!!! Nic mi nie działa, cud, że na kaffe coś się wysyła zaraz jade po córcie i do siostry, to wyślę z jej neta:-) Patinko- a te zioła to gdzie sie kupuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z ryneczku... kupilam wielkie pieczarkowe kapelusze... zrobie je moze z boczkiem, cebulka.... znalazlam tez piekna rzodkiewke, kalafiorek, salate, szczypiorek, koperek, gruszki... alez mam ochote na to wszystko.Tak pieknie pachna!! Monia🌼 a Ty serio piszesz o tej pokrzywie? Ty mow mi ile ja tego mam pic i kiedy zaczac ? :) Graminis🌼 Tobie tez Kochanie udanego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia!!!! ty masz kochana dar w rękach :-) słodziaśny ten płaszczyk :-) rety... nie mogę się napatrzeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem u siostry, więc korzystam z neta, zdjęcia wysłane:D Lilowa- trzeba pić jedną szklankę naparu z pokrzywy dziennie. Kup sobie pokrzywę w saszetkach, zaparzaj pod przykryciem 10 minut i pij zimną lub ciepłą, można dosłodzić jak się lubi. Naprawdę, wiele osób nie wierzy, ale dzidzia ma cudne włosy! Moja mama piła tak przy siostrze i mała urodziła się z włosami do ramion!!!! Nie żartuję, nawet na pleckach miała! Połozne chodziły i pokazywały ją sobie. Ja w to nie wierzyłam, ale siostra jak była w ciązy też piła i mała ma cudne włoski długie. Z reszta do dziś ma długie, skończyła roczek, możesz zobaczyć na moim profilu NK, bo to moja chrzesnica.Dobra, zmykam, wieczorem zajrzę juz na swoim kompie, nie chcę tu zostawiać śladów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia płaszczyk jest cudowny wręcz nie mogę się napatrzeć. Siadła rano mówić mam pomysła i w kilka godzin wyczarowac cos takiego. No pięknie pięknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane:) dorotko gratulacje j eszce raz dzidziusnia niech rosnie zdrowo:) Monia uwaza na siebie :) graminis 👄 TY uz tez niedlugo:):) liliowa 👄 Smerfiatka dziekuej za pamiec 👄 Patinka 26 trzyam kcuki za lecaca wage:) ja juz mam ok 10 kg mniej..ale te ost tygodnie masakra ciagle kłótnie ..podejrzenia..dzis sie rozstalismy nie wiem co dale czy bedzie co naprawiac.. bede zagladac oczywiscie:) trzymajcie sie dzielnie!! starczki wytrwałośći a uda sie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia cos pieknego jejku na twoj talent to brak odpowiedniego slowa ta kurteczka jest boska 😘 alutek sliczny brzusio kobiety gdzie ty widzisz rozstepy posle ci na emaila jak chcesz jak moje wygladaja to pozbedziesz sie kompleksow do konca zycia :O masz to jak w banku a firanki super a dla raczkujacego dzidziusia super zabawka dlugo chyba nie bede tak ladnie wisiec :p kolezanka miala podobne i caly karnisz spadl bo tak mala ciagla .. misiaczki dziekuje kochana ale zesmucil mnie twoj post co sie stalo?jak to sie rozstalas? moze da sie wszsytko naprawic? schudlas przez stres duzo ja kiedys w stresie tez chudlam blyskawicznie a teraz mam na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam takie urwanie głowy, że nie mam czasu do Was zajrzeć. Pracuję w tym tygodniu do 18-tej więc zanim wrócę do domu i coś zjem to się robi godzina 19-ta, do tego miałam stertę prasowania, pranie itp. pasjonujące zajęcia (o pracy licencjackiej nie wspomnę-ten ostatni rozdział idzie mi jak krew z nosa a muszę oddać w przyszłym tygodniu). Monia super płaszczyk uszyłaś-kobieto Ty powinnaś taką kasę robić na tym szyciu a nie nabijać kabzę jakieś wrednej babie (znaczy szefowej) Alutek, że też Ci się chce w Twoim stanie upinać firanki na kilka sposobów... jesteś niemożliwa 👄 Patinko już się zaczynam bać, że niedługo to ja będę ważyć najwięcej ze wszystkich forumowiczek.... ❤️ głos na Olivkę oddany Misiaczki, Smerfetka, PaniMisiowa, Graminis, Myszka, Olawd, Jolanta, Dorota, Lilowa, Kalpek pozdrawiam 👄 Wiecie co sie stało z Madzik??? To dziwne, że się nie odzywa przez tak długi okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki jakie podejrzenia??? Czy ten Twój chłop na głowę dostał??? Może wszystko da się naprawić? Czy Bóg mu rozum odebrał przed samymi świętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane- bardzo Wam dziękuję za miłe słowa👄 Misiaczki- co się stało ????? Widzę, że nie tylko mojemu chłopu odbija pasuje mu przyłożyć chyba Trzymaj się kochana👄👄 A mój przyszedł z taką gorączką ,że padł i nie da rady się pdnieść:-( tak więc musialam mu jechać do apteki po coś konkretnego, no i napoiłam, nakarmiłam:-) Teraz czekam aż mu będzie lepiej... Dzięki Bogu, że mamy teraz 2 pokoiki, leży w jednym, a my z Różą w drugim- izolatka! Ach z tymi chłopami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Patinko, że dopiero dzis o tym pomyslałam, że karnisz może tego nie wytrzymać. Ale zanim maluch zacznie raczkować trochę minie a mi może się juz one znudzą, albo upnę jakoś na boki ;-) Witaj Saro jak tam u ciebie samopoczucie i jak tam twój pęcherzyk? Misiaczki nie wiem co powiedzieć, czy cię pocieszać czy gratulowac odwagi, bo nie wiem jak tam między wami było. Ale jeżeli się kochacie to może jeszcze będzie mozna wszystko poskładać, a jeżeli nie to ... nie będę pisać pewnie sama wiesz najlepiej jak postąpić. Ale trzymam kciuki żeby wszystko poszło po twojej mysli, co kolwiek to oznacza. Dobrze że mojemu mężowi jeszcze nie odbija, jak tylko wraca z pracy chwilę pogada i zakłada słuchawki na uszy i gra sobie na gitarze w drugim pokoju. A niech sie tam relaksuje po pracy. A ja wtedy siedzę prz kompie i szukam coś na allegro albo piszę do was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzeSc kochane, no ja dopiero z pracy wróciłam i jestem wykończona....;/ zaraz spać i jutro znów do pracy i tak to się kręci... alutek29-> co do szycia mam też ten problem mam babcie krawcową i też widzę jej minę jak coś przynoszę do przeróbki lub uszycia hihih lilowa--> fajnie,że kupiliście samochód ułatwia życie mnie niestety na razie nie stać:( ale mam nadzieje ze kiedys sie dorobię:P a jaki kupiliście samochód? Myślę co do tych znikających objawów się cieszyć anie martwić ja od poczatku ciąży nie mam żadnych objawów nawet mdłości mnie omineły... tylko brzuch mi rośnie i w spodniach żadnych się nie dopinam:P patinka 26 gratuluję wagi super,że jesteś taka wytrwała na pewno uda ci sie osiąnąc wymarzoną wage będe całyt czas trzymac kciuki za ciebie i za moja mame bo też sie stara wazyla prawie 80 a juz wazy 68 i zaczela dbac o siebie ciesze sie ze masz motywacje bo to najwazniejsze uda ci sie!!! jestem dumna z ciebie!! misiaczki super,że sie odezwałaś bo już tęskniłam za toba co u ciebie kochana??? buziaki:*:*:*: o co chodzi jakie podjerzenia mam nadzieje ze z M wszystko wyjasnicie Sara cały czas gorąco trzymam kciuki za twoja inseminacje@@@ uda sie!!!! Dobranoc kochane koolorwoych snów i dla wszystkikich**************************************************** ******************************************************************* ****************************************************************** **************************************************************** fludki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Własnie czekam na dzieciaczki mojej siostry, bo maja przyjść. Maja w szkole wolne i żeby same nie siedziały mają dziś ciotce podokuczać hi hi Pewnie będę musiał skoczyć do pracy bo koleżanka mnie prosiła, bo cos jej nie wychodzi a sprawozdanie ma zrobić. Aż nie chce mi się tam iść bo jeszcze coś innego wypatrzę i się wkurzę, ale cóż. Zobaczymy miała dać znac jak dalej jej nie będzie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :) u mnie za oknem bardzo pochmurno :( tata do mnie zadzwonil ze przyjezdza na swieta do mnie i mowi ze jesli nie zjem z nimm sniadania wielkanoccnego i obiadu to bedzie zly :O dziewcczyny ratujcie i co teraz.Tlumaczenia ze nie wolno mi i nie moge nie docieraja do niego mowi ze do diety wroce po swietach :O Sara daleka droga mi jeszcze aby dojsc do 80 kg :O Moze do komuni corki sie uda :) czuje sie nabrzmiala za to dzis i widze plamki czyli zbliza sie @ nie lubie jej. http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głosik oddany :-) no to masz rebusika z tatusiem :-) dasz radę dzielna dziewczynko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis 😘 ah mam dylemt teraz a nie zawale tych 10 kg bylo ciezko a wytrwalam i nie dam sie ,Chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusie juz wypilam :) teraz jeszcze lykne szklanke miety i trzeba cos zaczc robic :) olivka zasnela wiec przyszykuje wozeczek rzeczy i ide troszke kasy wydac bo szczypie po kieszeni :D obiecalam laurze zabawe taka jak w parku tzn kupie duzo jajeczek czekoladowych duze male srednie i zajaczki i jakas 2 male zabawki :) pochowam je po domu i jak pojdzie spac zrobie mapke gdzie sa pochowane i bedzie musiala szukac :) nudzi jej sie i ciagle mi zazuca ze Olivka jest moja coreczka ukochana a ona juz nie :( staram sie jak moge ale chyba mi nie wychodzi skoro corka ciagle mi zarzuca :( buzki dziekuje wam jeszcze raz kochane za glosiki ide wejsc jeszcze na poczte i zapisze sobie linka Pani misiowej bo ze stronki jak bylo nigdy mi sie nie otwieralo :( a chce tez glosowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Niestety mój M tak się rozłożył, że jeszcze oka nie otworzył, taki słaby... Dziś było mi bardzo ciężko jak prowadziłam, bóle podbrzusza doskwierały, a tu wygląda na to, że będę musiała pojechać do firmy zawieźć l4:-(, bo jutro już szefostwo wyjeżdża... Kurka, to prawie 30km w jedną stronę:-( Patinko! Sorki za słowa, ale olej gadkę taty! Tak to jest, imieniny, święta, ble ble ble... byle zjeść! A to nie jedzenie jest najważniejsze! Razem usiądziecie do stołu, a każdy je swoje! takie jest moje zdanie, bo uwierz, jak troszkę sie skusisz, to potem powiesz: a nie zaszkodzi ciut tego.. i tego... A potem będziesz ryczeć, że nie dałaś rady! NIE DAJ SIĘ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki 🌼 Pani Misiowa🌼 a moze daj jakies instrukcje jak Twoja Gwaizdeczke znalezc :) Monia🌼 nie bede oryginalna- cudny plaszczyk! Sposob na wloski wyprubuje...A od kiedy najlepiej te pokrzywe pic? Juz od poczatku ciazy? Ja tam lubie rozne ziolka wiec jesli to dzidziusiowi nie zaszkodzi to jestem otwarta. Patinka🌼 glosuje codziennie na Twoja Laleczke... a jesli chodzi o swieta z Twoim Tata... przeciez on moze jesc swoje a Ty swoje. Dasz rade!! Nie poddawaj sie, bo bedziesz zalowac, a my tu wszystkie Ci kibicujemy i mocno kciuki trzymamy! Wczoraj pokazalam fotki memu Malzowi.Jestesmy zainteresowani kupnem, musimy tylko sie dogadac co, jak, kiedy i za ile :) Najbardziej podoba mi sie koszyczek :) ale wszystko jest fajne i przydatne na pewno! Alutek🌼 podobaja mi sie te makarony a poza tym bardzo ladnie i stylowo macie pokoik urzadzony. Szkoda, ze lampy nie bylam w stanie zobaczyc calej heheh bo wyglada ciekawie....Pozwolilam sobie sie rozejrzec hehe Misiaczki🌼 wierze, ze po burzy przychodzi slonce!! Graminis🌼 jak sie dzis czujesz Moja Trzpiotko? :) Sara🌼 na mnie tez dzis czeka sterta prasowania... jak ja tego nie lubie! Trzymam kciuki za szybciutkie ukonczenie pracy licencjackiej!! Aneczko🌼 jeszcze troche Kochana i beda swieta... odpoczniemy sobie troszke... Glowka do gory! Mnie mdlosci raz nachodza raz znikaja, wczoraj bylo ok. Nawet zjadlam ten kalafior z mlodymi ziemniaczkami w sosie koperkowym... ale juz jak zobaczylam kotleta to robilo mi sie niedobrze. Wieczorem wzielo mnie na arbuza. Jadlam az mi sie uszy trzesly :)... ale mieso, wedliny, ryby... to na razie nie dla mnie. Dzis sie zwazylam i mam 1.5 kg mniej ale to chyba naturalne na poczatku wiec sie nie martwie. Dzis mam ostatni dzien w pracy przed swietami ( tutaj jest wolny piatek i poniedzialek) a my przez ta zmiane samochodow ciagle nie wiemy co bedziemy robic. Nie wiemy po prostu kiedy samochod bedzie do odbioru... byc moze dopiero w sobote, a chcielismy juz jutro gdzies pojechac i wrocic w niedziele. .Pewnie skonczy sie na tym, ze jutro gdzies pojedziemy ale w poblizu naszego miasta- moze do Startford upon Avon ( kocham to miasteczko Szekspira), w sobote pojde do pracy, na niedziele chcialabym zrobic jakies dobre sniadanko, obiadek- spedzic spokojny dzien w domu, ogladac filmy, pograc w cos, moze zaprosic znajomych na grilla... a w poniedzialek o ile bedzie juz nowe autko to pojedziemy gdzies dalej.Niedaleko nas odbywa sie tez w poniedzialek turniej rycerski... No chcialabym odpoczac a jednoczesnie zeby cos sie dzialo ale wlasnie ta zmiana autka troche to komplikuje. Okazja jednak sprzedazy naszego auta i kupna nowego trafila sie akurat teraz. A kupujemy mazde 6... mial byc rodzinny volvo v50 kombi, zeby spokojnie w nim miescic gdy jezdzimy gdzies dalej z wszystkimi manelami, ale ten tez ma duzy bagaznik wiec spokojnie powinien wystarczyc. looo Boziu, ale sie rozpisalam. Czasami pewnie macie mnie dosyc , co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×