Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Moniś urodzisz maluszka i wszystko będzie jeszcze bardziej wiosenne :-) rzeczywiście czas mi leci kochana szybciusio :-) dorcia ja tam piję miętkę i nie ograniczam tego... meliskę też mi się zdarzyło po ciężkim dniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było żeby Adaś juz wkońcu przekręcił się ak należy,a czujesz że cię juz nie gniecie w szwy? Wczoraj się dowiedziałam żę cioteczna siostra mojego męża która juz 2 razy miała cesarkę i znowy jest w ciązy i łatwi sobie "żólte" papiery na następną. Z tego co słyszałam to już po dwóch cesarkach ta kolejna ciąża zagrażać może jej i dziecku, ale jeszcze trzecia!! W sumie nie wyobrażam jej sobie rodzącej normalnie bo znając ja to cały oddział by postawiła na nogi i wszyscty by ją słyszeli, zreszto lekarz jej mężowi współczół takiej żony, to chyba o czymś świadczy kiedy mówi to obcy człowiej hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek- zielona herbata? jakoś nie mogę się przekonać do jej smaku. Ale najbardziej mi żal, że nie piłam pokrzywy w ciąży, bo mały miałby śliczne włoski, ale wymioty tak mi dawały w dupę, ze nie dałam rady, a teraz już za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia gdzieś czytałam że przed porodem tak 2-3 tygodnie to dobrze pić herbatke z liśc malin, co podobno ułatwia poród bo rozlluźnia mięśnie i łatwiej jest przeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta herbatka, jeswt dostępna w aptece??? Co do blizny, to ciągnie nadal, ale to wtedy, gdy chodzę, wiadomo- maluch napiera. Jutro będę mieć ktg i usg, doktorek oceni też stan blizny, bo jest cienka i gdyby ryzyko pęknięcia sie zwiększyło, to nia ma mowy o sn. Doktorek mi powiedział, że jeśli chcę cc, to nie ma sprawy, on mnie nie będzie namawiał, ale ja nie chcę i mam nadzieję, że historia z pierwszego porodu sie nie powtórzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam fajny kawałek jeansu z serduszkami, chyba sklecę małej jakąś kurteczkę, bo z wszystkiego wyrasta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pani Misiowa🌻 Właśnie lecę po nożyczki, wygrzebałam jeszcze jakiś niebieski kawałek i mam pomysł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jak ja ci zazdroszczę że umiesz szyć. Moja siostra jest krawcową ale jak mam ją cos poprosić żeby mi cos uszyła i widze jej minę to mi odchodzi chęć. Jeszcze leżą u niej moje materiały sprzed pięciu lat. Zawsze mi mówi że naszyła się juz w pracy i ma dość, a szyja na akord więc musi sie trochę natyrać. A ja sama nie mam takich zdolności, kiedys jak siadłam do maszyny to zespułam i igła tez się złamała, tak więc odemnie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Musze kiedys porzadnie rozjerzec sie po tej naszej poczcie, bo namiary mam a czasu mi brakuje... moze w swieta zobacze co tam u Was i tez cos tam wysle. :) Wlasnie... swieta... ciagle jeszcze nie wiemy jak beda wygladaly. W poniedzialek kupilismy samochod i nie wiemy dokladnie kiedy bedzie do odbioru.Moglibysmy obecnym gdzies pojechac ale teoretycznie jest juz sprzedany.Tutaj wolne zaczyna sie juz w piatek, wiec faktycznie jest to ladny dlugi weekend. Dzis zdecydujemy, bo musze dac znac w kawiarni czy do nich wpadne w sobote. A moze dwa dni spedzimy w domku, a na pozostale dwa gdzies wyskoczymy.... Patinko- wczoraj wieczorem nie dzialala mi poczta na wp, ale dzis bedziemy z Malzem debatowac i na ten temat.:) Dzis to ja sie wcale w ciazy nie czuje... piesi przestaly pobolewac, mdlosci nie mam, brzucho wcale juz nie boli... nie wiem.. cieszyc sie czy martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek witaj w klubie... u mnie mamuśka szyje a ja jak raz usiadłam to nie dość że igłę połamałam to jej tą stopkę jakoś poprzestawiałam!!! monia ty to zdolniacha jesteś!!! witaj pani misiowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa!🌻 Skrojone i już siadam do maszyny. Za akordem nigdy nie przepadałam, ale raczej nigdy nie pracowałam w dużej firmie, zawsze w małych, gdzie można było dodać coś od siebie :-) Rety, mam takie dziwne skurcze, ciągle mi się chce do wc, a jak już ide , to nic... Chyba to jeszcze nie to...? No- przecież muszę płaszczyk skończyć:D Choć to nie śmieszne... Lilowa- pochwal się autkiem! Oczywiście najlepiej na naszej poczcie, a za mdłościami nie tęsknij, bo zaraz zapewne powrócą! Oby nie!!! No to przystępuję do realizacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto jaki komentarz przeczytałam o piciu herbatki z liści malin ,az sie ubawiłam to napsiał jakis chłopak: \"Ja słyszałem, że po niektórych ziołach w ogóle nie trzeba rodzić w szpitalu! Kładziesz się spać, a dzieciak sam w nocy wyłazi, przegryza pępowinę (te zioła to i na zęby mają super wpływ!), idzie do łazienki, myje się, (teraz uwaga: ważne!) czeka, aż matka się wyśpi i rano przynosi do łóżka śniadanie. Tylko nie wiem dokładnie ile tego trzeba wypalić :->\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tesknie za nimi na pewno... tylko jakos tak dziwnie mi ... czuje jakby cisza po burzy... a moze przed kolejna. Kurcze, no przeciez chyba wszystko jest ok.... szkoda, ze tak pozno zapisalam sie na ta wizyte u lekarza, ale wtedy mi sie wydawalo, ze to tak szybciutko zleci i poza tym lepiej gdy pojde pozniej bo bedzie mozna wiecej zobaczyc na USG... a teraz to czekanie.... Monia🌼 mhm moze Adas chce sie juz wykluc jak wielkanocny kurczaczek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jesteście?????????? Bo ja już kończę:D I komu mam pokazać:P Nie, no jeszcze dziurki i szukam jakichś guzików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia czekamy czekamy na zdjecia ja jzu jestem ciekawa jak wyszlo choc juz wiem ze super bo ty masz mega talent !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 pokazuj pokazuj... ja tylko na ryneczek musze wyskoczyc ale zaraz bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszyłam guziczki i gotowe!!!!!!!!!!! Już robię fotki i wysyłam na naszą pocztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz lookam na pocztę :-) alutek ale się uśmiałam z tego tekstu o herbatce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie wytrzymam do 15 go :p zwazyla mnie i waga wynosi 98,8 :D potem pojechalismy do parku dostaslismy mapke i musielismy w calym parku a jest ofromny szukac jjaek spisac literki ulozyc haslo i laura dostala czekoladowe jajka takie duze :D w nagrode ale ucieszona byla :) tutaj to co roku organizuja :) ale jestem padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z ta herbatka to prawda dobrze ja pic od 36 tygodnias bo najbezpieczniej tylko musi byc z lisci a nie kwiatu bardzo wazne na poczatke 2 razy dziennie a po tygodniu do 3 razy dziennie Gorzkie najbardziej dzialaja pamietajcie :) wiele poloznych mowi ze porody sa krotsze szyjka szybciej sie rozwiera jest bardziej ukrwiona i elastyczna wiec ladnie sie rozciaga polecaja tez wlaczyc do tej herbatki wiesioek poniewaz cwiczy miesien macicy i jest bardziej przygotowana do porodu :) alutek heheh super ten text. monia jak ja ci zazdroszcze kobieto 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to za 10tygodni pochleję herbatki :-) patinka!!! jesteś wielka! jestem dumna!!! i pełna podziwu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- za nic nie mogę wysłać maila na naszą pocztę:-( Próbuję nadal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na jaką pocztę wy tu wchodzicie bo ja nie wiem co i nie wiem jak a też bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×