Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

o rety monitko :-( ale ty masz za to piękne widoczki na co dzień :-) kurcze niech się poprawia pogoda na południu bo kraków czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita o kurcze do 19 :O nie zazdroszcze tak stosuje wlasnie ta diete to sa koktajle zupki batoniki napoje w kartonikach wczoraj 1 raz wzielam czekoladowe na probe i zrobilam sobie z nich shake takiego podobnego jak w mc donalds mniam mniam czyli wlozylam do zamrazalnika na 1,5 godziny ot caly sekret :p graminis jem jem 3 posilki codziennie i nic wiecej mi nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
respect :-) kurcze podziwiam zapał i siłę wytrwania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ceny są straszne tych koktajli w Polsce czytałam na 10 dni zestaw tych zupek koktajli i batonów ok.270 zł kosztuje- normalnie masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie... ale jeśli są chęci i widać efekty to chyba warto??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze u ciebie to jakoś taniej wychodzi???? ja bym chyba nie wytrzymała bez chlebka:):):) a robisz jakieś ćwiczenia też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie :):):):) muszę sie za siebie wziąć bo już nie wyrabiam ale przy staraniach to raczej najrozsądniej to byłoby ograniczyć się trochę i więcej warzyw i owoców:):):):) ale to trzeba psychicznie sie bardziej nastawic,a to siedzenie w pracy to strasznie działa na głodzik:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kosztuje 37 funtow na tydzien przeliczmy na polskie ok 150 zl max monita przelicz ile kupujesz i wydajesz na zakupy ja lodowke mialam zawsze pelna teraz robie zakupy tylko dla corki i meza i sa 2 polki pelne tzn cos tam jest bo pelne to tego tak nazwac nie mozna :) wiec teraz dopiero zauwazylam ile ja tak naprawde jadlam o ile brzydko nie mowiac zarlam :O wydawalam ok 100 funtow czasem wiecej na jedzenie co tydzien ok 500 zl wiec czy jest roznica??? masuje sie moim masazerem kiedys zdjecie pokazywalam stoje ogladam tv zakladam pas na tylek brzuch i wibruje mi cale cialo wiec dolne partie mi nie obwisaja :O ale musze cos wymyslec na gorne partie caial bo widze ze biust ma wiele do zyczenia tak samo jak ramiona :O nie wolno mocno cwiczyc poniewaz dieta jest bardzo niskoenergetyczna mozna wykonywac 2-3 razy w tygodniu naprawde delikatne cwiczenia dopiero jak sie przejdzie na diete mieszana z torebkami wtedy mozna cos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest siedzenie w pracy i ciasteczka psiapsiółkowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja probowalam salatki warzywka ale jednak za malo witamin dostarczalam organizmowi ciagle chodzilam glodna zla zrodrazniona oslabiona tutaj po 4 dniu zanika glod poniewaz pojawia ketoza spalanie tluszczu i zanika glod nie powiem sa momen ty ze zjadlabym cos szczegolnie jak wiodze slysze albo czuje :) i musze gotowac dla reszty rodzinki wtedy czasem i poplacze sobie ale jest coraz lepiej ;) w koncu zaczynam widziec talie :) i to dodaje mi jeszcze wiecej mobilizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nam nie odleć bo będziemy tęsknić mocno mocno!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no strasznie nam sie patinko zawzięłaś !!!! oby tak dalej na pewno się super czujesz trzymam kciuki dla mnie to własnie jest najgorsze gotowanie dla męża i syna bo ciągle sie gdzieś przy garach stoi a ja strasznie mięsko lubię:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitka :-) łakomczuszku :-) słodka jesteś :-) podobno efekty daje rezygnacja z ziemniaków i chleba... można jeść mięcho z surówkami i sałatkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... i ostatni posiłek do 18... koleżanka się do tego stosowała i sporo zrzuciła... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita moj maz prowadzi sklep z kebebem tureckim burgery pizza wlasnej roboty czujesz szaszlyki z piersi kurczaka na grillu z sosem czosnkowym bomba ja uwielbiam kocham kotleciki slodycze lody ciastka kocham chleb potrafilam sobie na kolacyjke zrobic 5 taki duzych kanapeczek szyneczka pomidorek ogoreczek jajeczko gotowane salata zielona pparyczka rzodkiewka takie wielkie ze spadalo i do tego majonezik kocham ryz makarony ale wiem ze z tego tyje i nie wolno mi. jesli dojde do swego celu bede jesc rozsadnie wszsytkich ciuchow chce sie pozbyc nie chce trzymac w domu w razie ''w'' oddam w polsce kuzynce bo wiem ze ubrania dla puszystych to rzadkosc i drogie bardzo a juz nie mowiac zeby to bylo cos ladnego tylko wszsytko na styl babci 70 letniej niestety ale tak jest . chce miec w domu tylko jeden rozmiar i nie bede maniakalnie sie wazyla tylko jak bede miala problem z dopieciem spodni wtedy bedzie znak ze trzeba zrzucic 2-3 kg ale nigdy wiecej nie chce dopuscic sie do takiego stanu jak teraz.Kondycja zerowa sapanie pocenie sie nie mowie juz o zapach ciala w szczegolnych partiach ciala moglam sie myc 5 razy ale i tak za godzine bylo czuc nie mily zapach nie bede wyszczegolniac teraz czuje sie o niebo lepiej i kolana jejku jak ja cierpialam :( jeszcze 25 do zrzucenia wiec ciezka praca mnie jeszcze czeka i mam nadzieje ze moje slowa wyrzecznie nie pojda na marne i ze sie nie zlamie ;) chyba ze @ nie przyjdzie to bedzie troche kiepskawo jak to Sara napisala wszystko diabli wezma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety patinko od tych opisów już mi ślinka cieknie!!! tym bardziej cię podziwiam i dopinguję!!! :-) a co do @... zobaczymy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku to ta ja bym tego chyba nie wstrzymała jak kiedyś schudłam 17 kilo to też chciałam się trzymać tej wagi ale jakoś się mi nie udało na prawdę trzeba mieć dużo siły w sobie nie mam na razie problemów zdrowotnych ale z tymi ciuchami to trafiłaś w 10!!!! normalnie jak na stare baby ciuchy tak jak by nie mogli uszyć większych i wszystko by sprzedali!!!! bo jest problem a oni naszyją ciuszków i to wszystko wisi na wieszakach a naszych rozmiarów nie ma!!!!! i człowiek by zapłacił ale nigdy nie ma:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko!!! uśmiech i głowa do góry :-) najważniejsze, żeby czuć się szczęśliwą i kochaną!!! reszta schodzi na drugi plan!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc zmykam i ja!!! słonecznego i udanego weekendu dla Was wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika29
Drogie panie Czy objawem owulcji może być zmiana śluzu (w ciagu dnia) z przeźroczystego na mleczno-biały. Nastąpił również wzrost temp ciała o 1,5 stopnia w porównaniu z dniem wczorajszym. Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ostatnio temat odchudzania dominuje, pewnie dlatego, że zaczyna się robić ciepło i każda chciałaby wyglądać zniewalająco w stroju kąpielowym (obawiam się, że mnie ekolodzy mogą zepchnąć siłą z plaży do wody, bo mnie pomylą z wielorybem...), ale tak na serio to też mi się tłuszczyk zaczął odkładać po ślubie i z roku na rok jest chyba gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja nieobecnosc usprawiedliwiam tym ze mialam goscia a potem doszedl nastepny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam nędzieje, że wreszcie uda mi się coś napisć, bo normalnie chwili wytchnienia nie mam :-) Powiem szczerze, co dwoje dzieci, to nie jedno- palcem do d... nie można trafić! Dobrze, że mój M jest w domu, bo pewnie nie byłoby co zjeść... Jestem wymęczona i obolała, mam 12 szwów i dam radę tylko leżeć:-( Będę jeszcze długo do siebie dochodzić... Noce najgorsze, maluch śpi najdłużej godzinę, walczę z nawałem pokarmu, ale nie poddaję się, wiem, że będzie lepiej:-) Jejku- chciałam Wam jeszcze coś napisać, ale już krzyk:-( Lecę i postaram się zajrzec jeszcze buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moita30
hejka ależ jesteśmy wszystkie leniwe:):):):) to chyba dlatego że niedziela dziś:):):) i pewnie wszyscy w kościołku albo obiadek gotują:):):) ja jak już mówiłam wczoraj siedzę w pracy:(:(:( a tu słoneczko przez okno na mnie patrzy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze źle nika wpisałam ta wypowiedz wyżej to moooojaaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dodatek stronki nowe coś łapię.....:):):) może to coś wróży :):):) a może brzuszek moni ja odziedziczę :):):) bo to moja imienniczka:):):) a fluidki od dziewczyn z brzuszkami gdzie ???????? dawać nam coś tutaj :):):):):) bo już dawno nie było CZEKAMY 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×