Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Graminis ty się tak nie ciesz bo teraz twoja kolej :D :D :D Brawo Alutek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niesamowite umówiły się z Monią czy co? Alutek pewno zdenerwowany ale wszystko będzie dobrze chłopak sobie poradzi.... Patinko kochanie nie wiem co powiedzieć hi hi hi hi ...... i znowu do tabelki w dół... ale ubranka ci zostaną po Oliwce I zabawki... NIE TRZEBA BYŁO SPRZEDAWAĆ LILOWEJ APARATU DO SŁUCHANIA SERDUSZKA HI HI HI. :D A tak poważnie zrób szybko badanka bo może to tylko hormony rozregulowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko zamien sie ze mna... A ktorym tyg był Alutek ? Efqa witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana przykro mi, na pewno być była szczęśliwa jakby rodzice przyjechali... ale o wizy ciężko wiem coś o tym. Sama się nie starałam ale niedawno znajomi nie dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek doczekasz się - co dzień jesteś bliżej dzidziusia ! :) Xamadziara piękne zdjęcia -ty szczęściaro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizy wydają albo nie
urzedasy amerykanskie, polskie urzedasy sa ok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się ! Amerykańskie urzędasy sa nieprzyjemne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wykapanane nakarmione chwilka dla mnie :) zaraz zrobie sobie owsianke :p na wodzie :) ide zrobic test bo nie wytrzymam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka kurcze przykro mi :( pewnie tesknisz za rodzicami znam ten bol nie miec przy sobie rodziny sciskam cie mocno 😘 ❤️ zrobilam test czekam na wynik choc nie wiem jestem pare dni jeszcze przed to czy wieczorem cos wyjdzie a jak nie to jutro zobacze.ehmmm kalpek doczekasz sie sloneczko kurcze az mi przykro teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek oczywiscie ze tak :) druga kreska wyszla ledwo widoczna to moze nie jestem :p a takie zamieszanie ,rano powtorze moze hormony szaleja rzeczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja caly czas cwicze polski a tak poaza tym jest ok:):) monia alutek GRATULUJE ❤️ kazdy by chcial soczekac sie takiej chwili jak wy:):):) myszko przykro mi te urzednicy to aby podpalic ich patinko skarbie pomysl ze wiele dziewczyn ci zazdrosci nie denerwuj sie ja wiem ze to jest zaskoczenie bo tak chcialas dzidzie i ciezko bylo a teraz tak z nienacka dla mnie to jest tez szok ale jak bedzie dzidzia to tez bedzie dobrze:):)a jeszcze nie wiadomo czy to to ja tez mialam jasna kreske i nie bylam pamietasz sarciu juz mysle ze przynesie ci bocian fasolke bo nalezy ci sie juz dawno:):) ewelka jak wszystko jest ok to dupka do gory dobre mysli i samo przyjdzie:):)] pileczka i ty tez bedziesz miec ja tez tak kiedys mowilam jak ty:):) ale ja bym chyba myslala nad in vitro wogole ja to juz bym w wariatkowie wyladowala podziwiam cie za wytrwanie kalpek przykro mi ze znow lipa:(:( dla wszystkich dziewczyn wielkie 😘 😘 i oczywiscie fluitki:):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he ewqa no włąśnie wiem :-o o rety rety... jak dostałam eska od alutka to szybko wyliczyłam, że ja mogłabym za 2 tyg... brrr.... ale nie moja niunia poczeka coś czuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek idziemy się oglądać i na następny krok wtajemniczenia w szkole rodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- ty masz jakis magazyn z testami czy jak?? co Cie w ogóle natchnęło żeby przed terminem @ robic test?? może to fałszywy alarm?? a jak maszmętlik, to może prościej zrobić sobie bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka ja kupuje testy hurtowo bo wtedy najtaniej wychodzi ;) ja eszcze ich malo robie kolezanka jest taka maniaczka ze robila po 20 dziennie :) uciekam spac zrobie jutro nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co ja czytam patinka z brzuszkiem to super patinko głowa do góry bedzie dobrze ja tez taki test miałam i za 11 tygodni bedzie nas czworo pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o śiwcie... patinko czekam... wieczorny test nic mi nie mówi :-( bo ja to potrafię interpretować takie proste... 2 krechy tak jedna nie ;-P ale może poranny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam graminis na tym teście ostatnim powinien być plus jezeli bylaby ciąża patinka moze zrob jeszcze dzisiaj kilka albo poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam test prawie nic nie widac ledwo ledwo musze test wystawic pod oknem zeby cokolwiek zobaczyc. co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko powiedzieć... 5dni to jeszcze sporo... może poczekaj? wiem, że łatwo się gada... ale nic mądrzejszego nie przychodzi mi do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dziwi mnie to ze wczoraj bylo widac tak wyraznie a dzis nic :O chcialabym sie juz cieszyc ze to jednak pomylka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to tak jak mówią dziewczyny... wahania hormonków??? poczekajmy po majówce się okaże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×