Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Graminis pewnie się wyleguje :) Pani Misiowa- masz rację, ja tak miałam rankiem któregoś dnia, już miałam do przedszkola jechac, a tu kupa, na gwałt przebrałam, wychodzimy, a tu wrzask, bo Róża też chce :-) Wczoraj mnie M wkurzył totalnie, byłam zmęczona i po zjedzeniu śniadania położyłam się jeszcze z małym, obudziliśmy się przed 13 i wobraźcie sobie, jaki M był wsciekły! Bo tak zmarnowałam czas! a moglismy do kościoła obejść jak Adam spał! A ja się pytam, czy mi się kurna nie należy odpoczynek skoro nie raz noc zarywam? a on na to, że tego i tak nie odeśpię! No po prostu udusić to mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lilka🌻 ale ty zabiegana jesteś,ale najważniejsze ze fasolka rosnie:):):):):) moniu ale te nasze chłopy są straszne,mój tez mnie zawsze ściga do kościoła w niedzielę,a ja wole sie wyleżeć hihihi,ale ciebie przynajmniej by sie nie czepiał jak tyle nocek zarwanych przy maluszku,jednak faceci tego nie rozumieją:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko🌼 oj rosnie, rosnie... wydaje sie byc nawet tydzien wiekszy :) Wg spec. USG ciaza jest o tydzien starsza ( czyli 15 tydzien), ale mi sie to wydaje niemozliwe bo robilam testy owulacyjne. No chyba, ze one juz pokazywaly ciaze, bo to tez podobno mozliwe ;) Z drugiej strony tydzien roznicy to nie tak wiele, wiec nie zmieniaja mi terminu porodu... faktem jest ze bedziemy musieli byc szybciej przygotowni na przyjscie Maluszka niz tego 6.12. 09. :) Pani Misiowa🌼 udanych zakupow wiec zycze... ja ostatnio przywiozlam z Polski te zamowione z Allegro ciazowe ciuszki. Beda jednak musialy poczekac troche na brzuszek. Sweterek jest baaardzo obszerny wiec pewnie bedzie ok pod koniec lata a tuniczka za kilka tygodni ;) .... chociaz brzuszek zaczyna mi rosnac ostatnio- szczegolnie wieczorem jest wiekszy.Zreszta musze jakos chwile znalezc zyby fotki poumieszczac... mam dwa nowe zdjecia Fasola, ktorych nie widzialyscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się podoba ten ożywiony topic :-) ja żyję dziewuszki, jeszcze nie rodzę... mamm podobno jeszcze miesiąc ;-) wylegiwałam się bo jestem starasznie osłabiona tą moją "gruźlicą" :-( he he he monia no to widzę, że murzyn będzie z ciebie... ale spoko... ja nawet jak się wyleguję na słońcu to taki sam murzyn ze mnie jak z ciebie ;-) buziole w adasiowe stópki!!! panimisiowa he he he z tą kupą to się uśmiałam już niedługo będę wam zapodawać kupowe opowieści ;-) monitka fajnie, że nastrój ci wraca mimo tej paskudnej wredoty!!! madziarku :-( przykro mi ale widzę, że już masz impuls do działania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku, zapomniałam o tobie!!! dawaj brzusiowe foty i to zaraz!!! ;-) nikolko uszy do góry :-) się zacznie brzusiowanie, zobaczycie!!! a i dzięki za komplementa :-) kulki są na nie bardzo łase ;-) kalpeczku z dzidzią ci do twarzy, co i na fotencjach widać, więc... niech się spełnią sny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze tabelka STARAJĄCE SIĘ 😘 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........23.06.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13....................23.05.2009 anula177..................26....................5....................24.05.2009 ZACIĄŻONE 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................36.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................34........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............19..................... .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............14........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............13....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE ❤️ Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej graminis w końcu zajrzałaś ,życzę zdrówka i odpoczywaj :):):) ja sie jakoś trzymam ,przed chwilą zadzwoniłam do mojej gin i powiedziałam jej o całej sprawie i mi powiedziała ze nie rozumie czemu się tak stało ponieważ wszystko było dobrze ułożone i wskazywało że się uda,więc mam przyjść w sobotę i zobaczymy co dalej ale mówiła ze najprawdopodobniej drożność jajowodów trzeba będzie zrobić monia jak tam opalanko?? Adaś wytrzymuje na polku czy znów się jedzonka domaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z lunchu a biurko jeszcze bardziej zawalone :( Graminis🌼 Pani Misiowa 🌼 fotki zrobie wieczorkiem. Brzusia za badzo nie widac ale jak chcecie to dla Was moge go sfotografowac. ;) Tylko potem nie piszcie, ze nic nie widac... ja tam juz widze kulke. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko to fajnie, że jesteś z ginką w stałym kontakcie!!! zobaczysz.. zaskoczysz nawet nie będziesz wiedziała kiedy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zeby mi sie chcialo tak, jak mi sie nie chce.... cos mam dzis lenia do pracy ... rozleniwilam sie przez ten weekend... tzn spedzilam go pracowicie bo zabralam sie za gruntowne porzadki.... totalnie wszystko.Nie pracowalam w sobote, na tylku trudno bylo wysiedziec wiec nie marnowalam czasu. Posprzatalam kazdy kacik i zakamarek... i spodobalo mi sie. ;) Jest tak przejrzyscie, pachnaco i milutko. Wolalabym teraz dopieszczac domek niz siedziec tutaj zagrzebana w papierach i mailach ;) Poukladalam wszystkie papiery i dokumenty,posortowalam- kazdy w osobnej koszulce, w odpowiednich folderach i teczkach. :) Posegregowalam ciuszki dzieciece, ktore dostalam od siostry w spadku po jej mlodszej pocieszce, a takze wyrzucilam ze swojej szafy te ktorych od dawna nie nosze. Wydam je i juz. Po co maja w szafie przez kolejny rok lezec. :) Pomylam okna, odkurzylam wszystko co jest mozliwe do okurzenia.. w lazience pachnaco... nawet wyjmowalam i mylam wszystko z szaf w kuchni. W tym tygodniu chcialabym ogrodek ogarnac i konkretnie posegregowac plyty cd a sa ich setki... potem porzadek w zdjeciach...Kurcze, czy ja mam syndrom wicia gniazda?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam super doktorkę specjalizuje sie w leczeniu bezpłodności i nie ma problemu zawsze moge do niej zadzwonic,choc nie zawsze jest czas rozmawiać,w sumie leczę sie u niej prywatnie dopiero od lutego i każda wizyta 100 zł.kosztuje a jestem u niej prawie w każdą sobotę :):):) w niej cała nadzieja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka 🌻 wicie gniazdka to całkiem miły ciążowy objaw :-) ja już powoli zabieram się za pranie malunich ciuszków, prasowanko i pakowanko!!! został miesiąc a nie wiadomo czy nas Lucy nie zaskoczy??? chociaż podobno dziewczynki lubią posiedzieć dłużej... monitko, dobrze, że trafiłaś na specjalistkę do której na dodatek masz pełne zaufanie... bo to bardzo ważne!!! ja wiesz... jak zwykle... trzymam kciuki :-) z twoim nastawieniem i tym zarażającym uśmiechem jesteś już zwyciężczynią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka🌼 masz racje, juz czas na te ciuszki... Macie teraz fajna pogode, wiec warto by bylo je posuszyc na zewnatrz... ja niestety takiej mozliwosci nie bede miala... a wiadomo- wszystko ladniej pachnie takie owiane swiezym wiaterkiem... no chyba ze zabiore sie za to juz we wrzesniu?... tylko czy zachowa to swiezosc do grudnia? Jeszcze troszke i uciekam... mam nadzieje, ze uda mi sie zrobic dzis te fotki i wyslac na nasza skrzynke... ciagle czekamy tez na fotki rocznicowe od fotografa... Pewnie o tej 5 rano wygladalam jak ostatnia maszkara i fotograf ma sporo z nimi pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów słyszałam że dziewczynki wcześniej sie rodzą a chłopcy to leniuszki ja Krisa urodziłam 2 tyg.po terminie:):):) fajnie że już przygotowujesz ciuszki dla małej,teraz to można zrobić na spokojnie bo później to już chyba nie będzie za bardzo czasu,chyba że będzie pomoc ze strony rodziców lub teściów:):):) moniu opaliłaś się na murzynkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane kobitki:) Wyslalam Wam na poczte 3 zdjecia z wczorajszych Chrzcin, wiec mozecie sobie je obejrzec:) Ja jestem po imprezie wypompowana ---- bylo bardzo fajnie, wytanczylam sie za wszystkie czasy, a rano mi sie tak nie chcialo wstac, ze dopiero o 10 sie ubralam :)Teraz musze troche ogarnac mieszkanko i jakis obiadek zrobic, bo ja meza wroci z pracy to bedzie glodny:) Pozdrawiam Was wszystkie i bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia juz pewnie strzaskana na mahon, a ja ciagle w robocie siedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Monia tak bardzo bym chciała,zeby Twoj sen sie spełnił!!!!!! 27 czerwca mam wesele,wiec jakos wtedy mam dostac @ :( Lilka dwaja zdjecie fasolki :Dja uwieln=biam ogladac takie rzeczy ! Gramka jeszcze troszke i bedziecie w 3 ! Myszka to super,ze sie wybawiłas!!!!! Monita juz 4 cykl bierzesz clo ????? Misiowa pokazuj co zamowilas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek :-) i się spełni ten sen :-) lilka to fakt... ubranka wysuszone na słonku ładniej pachną i są takie inne... 🌻 i przestań z tą maszkarą!!! już się tych waszych rocznicowych fotek nie mogę doczekać!!! myszko pracusiu nasz... jaka ty jesteś fotogeniczna!!! na fotkach aż bije od was szczęściem i miłością!!! takie przytulańskie fotki!!! mateuszek jest boski!!! ale wy przecudni!!! i to bez przesładzania!!! śliczna ty nasza kuchareczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje moje kochane dziewczynki za piekne i mile slowa odnosnie nas:)👄👄👄 Sciskam Was mocniutko wszystkie:) Sprzatnelam juz lazienke , zaraz musze ogarnac troche kuchnie , odkurzyc i zmyc podloge.....ale caly czas Was bede podgladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Dzień doberek :) Lato w Dublinie chyba można uznać za skończone. Trwało całe 6 dni. Co prawda dopiero początek czerwca ale zazwyczaj lipiec i sierpień nie rozpieszcza słońcem i wysokimi tempereturami. Tym bardziej nie mogę doczekać się sierpniowego urlopu. 7 lipca przyjeżdża mój brat z kuzynem i już nie mogę się doczekać :) Poza tym to czekam na @ i kolejną okazję do starań. Oby się za długo nie spóźniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się myszko nie przemęczaj... a ty kalpeczku ❤️ generuj pozytywne myślenie... wiem, że jak się nie udaje... jest coraz ciężej... ale patrz ile pięknych rzeczy dookoła... i tylu ludzi dobrze ci życzy... spełni się sen... zobaczysz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×