Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Lilka fasolinka zajebista!!!a jaka juz duza!!!!!! Monia ja sie teraz tez czesto kloce ze swoim...:(ale dzis mi zrobil cudowny obiad!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kalpeczku 🌼 ja to sie zastanawiam czy nie za duza jak na swoj wiek ta nasza Fasolina :) Wg lekarza jest tydzien starsza, czyli owulke musialabym miec wczesniej. A ja przeciez testy robilam i niby wiem kiedy Fasola zmajstrowalismy ;) Chociaz moglo sie i zdarzyc wczesniej ;) ale wtedy mozna by te testy o kant tylka rozbic! Mam wiec zagawostke :) Jesli lekarz ma racje to lecialby nam juz 16 tydzien!!Tydzien roznicy w wielkosci jednak nic nie zmienia, termin ciagle 6.12.2009, ale mamy byc przygotowani, ze pojawi sie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku :-) ciekawe kiedy się moja lucy zmobilizuje... ja już czuję jakieś podniecenie... :-) ale skurczy nie czuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka🌼 Lucy ma czas i jej nie poganiaj!! ;) Ja mysle, ze to bedzie Wakacyjne Dziecko :) Zgadza Ci sie zawsze wielkosc Malej z terminem ostatniej miesiaczki? Czy tez mialas jakies roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg terminu miesiączki mała powinna być na świecie 11.07 a z usg wychodzi parę dni wcześniej... na początku 9.07 a ostatnio 2.07 :-) więc będzie niespodzianka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczki same najlepiej wiedza kiedy chca sie z nami spotkac...nie obliczy tego zaden komputer :) Pamietaj Grameczko, zeby opisac nam tu Wasz porod. :) A jak to bedzie wygladac po nim? Bedziesz miala kogos do pomocy, czy raczej liczysz na siebie i Meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka ta Twoja fasolinka tak super sobie lezy,kurcze juz wszystko widac,a takie malenstwo jest no.. Ja wysprzatalam chalupke i pije kawusie. Lilka masz gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka🌼 ale super widoczek!! :) Ach, tez juz bym prala ciuszki :) Tak swiezo, letnio, slonecznie sie od nich zrobilo :) Dzieki Ci za te fotke!! :) :) Kalpeczku🌼 moj numer gg podany jest chyba w namiarach na naszej skrzynce ;) Teraz jestem jeszcze w pracy, tutaj mam blokade na tego typu komunikatory, ale wieczorkiem z checia :) A jesli chodzi o dzidzie i to ze wszystko juz widoczne...Ja jestem w totalnym szoku gdy czytam opisy na kazdy tydzien rozwoju plodu. Nasza Fasolina na tym etapie ma juz podobno nawet paznokciei!! Nie potrafie sobie tego wyobrazic nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku, lileczko 😘 ja uciekam na zakupki :-) trzymajcie kciuki za dostęp do cyckonoszy z mlecznej krainy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja tylko tak na chwilke bo mam duzo pracy. Zdazylam tylko zobaczyc zdjecia Lilowej - C U D O W N E. xxxmadziaraxxx mam nadzieje ze podjelismy sluszna decyzje i wytrzymamy te dlugie 3 lata :) Dobra zmykam. Juto mam wolne wiec nadrobie niewielkie zaleglosci :) Buziaki i milego wieczoru PS. Monia glowa do gory. Nigdzie nie jest idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak tylko znajde chwilke to przesle wam fotki mojej kruszynki za 2 tyg wybieram sie na usg 4D to mam nadzieje ze bede wszystko dokladnie widziec zastanawiam sie czy spytac sie o ple bo dawid nalega:):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilę u mnie wszystko dobrze mały się rozpycha czasami myślę że skóry mi braknie tak się napina jeszcze dwa dni do pracy pozdrawiam was waszystkie pa buziaki i owocnych nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Wlasnie wrocilam z pracy i biore sie za obiadek;) Bedzie gulasz;)Miam mniam.... Kochane zerknijcie na zdjecia moich testow owulacyjnych - jak myslicie kiedy kreseczka byla najbardziej widoczna??? Bo mnie sie wydaje ze test pozytywny byl 16 dc....a moze sie myle?????? Odezwe sie do Was jutro bo mam wolne to sobie poklikam z Wami:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5935ad7ab6c015d.html Buziaki👄 i do jutra:)Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleena
Hey dziewczynki! Ja pierwszy raz u Was. Przeczytałam tylko ostatnią stronę, bo na więcej nie mam dziś siły, ale proszę i mnie zapisać do grona starających się. Póki co od stycznia i zero efektów. Jeszcze jestem dobrej mysli, bo wiem, że to wcale nie długo, jednak zycie mi sie tak sypnęło, że nie moge dać sobie rady. No nic! Będę do Was zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) ja uciekam na balkon czytać dalej książkę i złapać parę promyczków słońca:) Witaj u nas magdaleena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj się nie odzywałam, bo byłam wkurwiona na maksa tzn. promotor ustalił mi termin obrony 2 dni po absolutorium, mam w dupie takie absolutorium, na którym wszystkich będą wyczytywali z tytułami a moją grupę i mojej koleżanki bez (najśmieszniejsze jest to, że właśnie do mojej grupy chodzą osoby, które dostawały stypendia naukowe!!!) W tej sytuacji na żadne absolutorium nie idę, jestem rozgoryczona i mam dosyć tej beznadziejnej szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!!! A co tu taka cisza???? Strajkujecie czy co?????? Bede Was podgladac a tymczasem ide zarobic ciasto drozdzowe na paszteciki z pieczarkami:) Buziole👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalalala rzeczywiście cichutko tu dzisiaj... Pewnie wszsytkie korzystacie ze święta :) Ja dzisiaj cały dzień szukałam mieszkania ponieważ postanowiliśmy się przeprowadzić, bo jeśli mamy zostać tu jeszcze kilka lat to postanowiliśmy mieszkać tylko we dwoje. Tak poza tym to @ zbliża się wielkimi krokami i chyba sama siebie oszukuję, że mnie to nie interesuje ale wiem, że jak przyjdzie to będzie znowu kilkudniowa rozpacz. Zaczyna dziać się ze mną coś niedobrego ponieważ dostałam alergii na kobiety w ciąży. Jak taką widzę to natychmiast dopada mnie złość... Staram się odganiać takie myśli ale to staje się ode mnie silniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wszystkie świętują!? Sara- ja też bym się wkurzyła, cholerni profesorkowie, oni studentów mają za nic! nikolka- doskonale Cię rozumiem, kiedy się starałam też byłam wściekła widząc kobiety w ciąży. Za to teraz mam jakiegoś schiza i jak widzę taką \'\'brzuchatkę\'\', to mi się ryczeć chce, bo przypominam sobie sama najgorsze dni w ciąży i ból porodowy, myślę sobie- kobieto, nie wiesz, co Cię czeka i dziękuję Bogu, że już jestem po... Lilowa- takie odchylenia od normy to normalka, nawet najnowocześniejsze komputery mogą się mylić. Z resztą najpewniejsze jest to pierwsze usg i wg niego powinno się liczyć tygodnie. Poza tym każde dziecko jest inne, jak chodziłam do mojego ginka, to tam była taka laska w ciąży, 30 tydzień, a maluch ważył 3,5kg!!! Urodziła teraz- waga końcowa to 5100, oczywiście cc, ale chłopak zdrowy jak ryba! Madzik- pewnie, że dawaj nam tu zdjęcia maluszka! Ja bym zaraz chciała znać płeć! Jak będziesz wiedziała, to napisz, umieram z ciekawości!!! Jolanta, Graminis- głaskanko dla brzusia od ciotki! Wy startujecie razem z tymi porodami :P xxmadziaraxx- a Ty ciągle słonko i słonko! Ja też tak chcę!!! Powiedz- Ty pracujesz? Myszko- czy Ty wreszcie siądziesz na pupie?? Ciągle tylko gotowanko, sprzątanko, prasowanko! Zrób sobie kawkę i odpocznij! :-) Patinko- a jak przeprowadzka i zdrówko? Magdaleena- witaj u nas! U mnie coś pochmurno, dziś M w domu, to niech gotuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :0 Monia to dzis masz obiad z głowy ?:D U mnie sloneczko,ale bardzo zimno jest :( Gdzie reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek ja dopiero wstałam... obudził mnie pan kurier... mam pościel dla Lucy!!! prześliczna jest!!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cisza byla tu wczoraj taka, ze az w uszach dzwonilo... ja wczoraj nie z powodu dnia wolnego tu nie zagladalam, a z powodu braku czasu. Tutaj to normalny dzien pracujacy i jak na zlosc bylo tej pracy sporo. Monia🌼 wg pierwszego USG z 8 tygodnia data porodu wyszla na 6.12.09. Jednak nastepne : z 12 i 14 tygodnia pokazaly juz tydzien wczesniej. Ja i tak caly czas biore to pierwsze pod uwage, bo wg niego zgadzaja mi sie dni plodne, na ktore wskazywaly testy owulacyjne. Widocznie Fasol po prostu szybciej rosnie o ten tydzien a to przeciez nie problem. :) Na nastepne USG wybieram sie w sierpniu. Jak tak piszesz o tym jaki porod jest straszny to zaczynam sie bac. Na co dzien absolutnie nie mysle o tym co mnie czeka, ale jak przeczytam jakis opis porodu, czy ciezkie slowa jakiejs mamy, o tym jakie to trudne to ogarnia mnie lekka panika. Gramka🌼 opowiedz cos wiecej o tej poscieli. Fajna jakosc? :) Nikolka🌼 bedzie sie Wam zupelnie inaczej zylo w dwojke... ja nie wyobrazam juz sobie zycia z innymi ludzmi pod jednym dachem.. chociaz studiowalam i mieszkalam w akademiku, na poczatku mieszkalismy tez w Anglii ze znajomymi. I niby zylo nam sie bardzo dobrze, to jednak zycie w dwojke to zupelnie inna sprawa. Zobaczysz- odzyjecie! :) Sara🌼 mam nadzieje, ze zlosc minela... chociaz przyznaje: tez bym sie wkurzyla... nic sie jednak na to nie poradzi, szkoda wiec nerwow i urody ;) Magdaleena🌼 witaj! napisz cos wiecej o sobie. Madziara🌼 jak tam lekturka na balkonie? Ja jutro mam zamiar w ogrodku tak posiedziec :) Jednak w cieniu... wole unikac teraz sloneczka... Myszka🌼 Ty to taka prawdziwa gospodyni domowa jestes!! Maz pewnie na rekach nosi :) Kalpek🌼 przesylam Ci wiecjeszcze wiecej goracych promyczków... Mam nadzieje, ze szybciutko zrobi sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w pełni z kalpeczkiem :-) mały przystojniak jest cudowny!!! lilka otóż pościel jest cudna, jakościowo sądzę, że dobra... wypiorę w dzidziusiowym proszku i dam znać ponownie... ładnie odszyta... no i w zastawie jest rzeczywiście wszystko!!! ochraniacze na szczebelki wystarczająco grube, śliczny przybornik... zamówiłam w środę a dziś już mam... a gdyby nie wczorajsze święto to już by była wyprana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 super Chlopaczek :) I Rozyczka tez sliczna!! Udaly sie Wam te Dzieciaczki :) Graminis🌼 to super!! Pewnie tez bede od nich zamawiac bo bardzo mi sie wzory podobaja i jest znacznie taniej niz tutaj. Niedawno widzialam tu sliczna posciel z ochraniaczami ale w sumie tylko 5 czesci za prawie 100 funtow. Jakosc tego byla ekstra, ale przeciez w tej cenie kupie sobie w Polsce dwa komplety 11- czesciowe. Jedyny problem to taki, ze plec dziecka poznamy najszybciej w sierpniu a posciel chcialabym zamowic przed wyjazdem do Polski czyli w lipcu zebym mogla ja stamtad odebrac, bo nie sadze ze ten sklep wysyla za granice swoje przesylki? Nie wiem tez czy wybiore sie jeszcze z brzucholkiem do Polski przed koncem ciazy, chyba ostatni raz bede w sierpniu :( ... No chyba, ze zamowie cos neutralnego pasujacego do chlopca i dziewuszki. :) Daj znac koniecznie jak wyglada po praniu. Musze sprawdzic tez wymiary lozeczek tutaj zeby potem to pasowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Hej kalpek:) Co tam u Ciebie?🌻 Hej graminis:) Jak tam pościel?🌻 Hej lilowa:) Lekturka super,dziś tez idę,a Ty posiedź sobie w cieniu jak będziesz czytać lekturke🌻 Hej Monia:) No nie pracuje,wiec mam czas na słoneczko,idę na sezon,gdzieś w połowie lipca,ładny synuś i śliczna Różyczka🌻 A gdzie reszta naszych koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×