Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ja dziś wieczorkiem znów jadę do mojej gin,w tym cyklu nie brałam już clo,ale jak będą pęcherzyki to dostane pregnyl i zaczynam od dziś działać:):):):) mam nadzieję że te pęcherzyki porosły tak jak trzeba:):):) trzymcie kciuki i proszę o dawkę fluidków dla mnie , madziarki i wszystkich staraczek :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liluś udanego wolnego weekendu :):):):)🌻🌻 może chociaz u ciebie będzie pogoda bo u mnie ulewa totalna:):):):):):) puk puk gdzie sie podziewacie?? monia jak dziś nocka minęła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko W Polsce wakaccje juz a unas dopiero od 18 lipcca zacczynaja sie wakacje. za tydzien do polski ,od 3 dni mieszkamy juz na nowym domku ale na brak zajec nie narzekam ciagle rozpakowywuje kolejne worki z moimi skarbami ale duzo wyladowalo w koszu. Dzis jade na stary dom maz bedzie lepil dziury i malowal a ja bede okna lazienke sprzatala 26 trzeba juz oddac klucze. 24 jade do Lodnynu po paszport dla Olivki do odbioru mam nadzieje ze go otrzymamy bo bez tego do polski ani rusz bede 29 w polsce ale pierwsze 2 tygodnie bede pewnie nie czynna bo chce od razu klasc sie pod noz za czesto mnie boli lykam obowiazkowo 15 tabletek dziennie na helicobactera i woreczek oprocz tego nadprogramowo lykam ok 10 tabletek przeciwbolowych tak kluje ze nie wiem czy juz moze wrzody mam i to boli czy ten kamien. Laura szczesliwa w nowym domku spac nie chciala nigdy w swoim pokoju a tutaj od razu kladzie sie do swojego lozeczka ma przytulnie Olivka tez ladnie spi tylko dosc glosno nad ranem sie robi slychac smieciarki itd w koncu mieszkam w prawie samym centrum miasta. pozdrawiam was cieplutko w polsce jak bede siedziala to czesciej bede do was zagladala juz :) Monia trzymaj sie :) Monita fajnie ze bywasz na forum bo bez ciebie by zamarlo chyba i bez innych rannych ptaszkow :) graminis ty juz bedziesz sie nie bawem rozpakowywac juz sie doczekac nie moge. zmykam bo moja krolewna zrobila cos do pieluszki -nie ladnie pachnie pewnie bedzie duze i ble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilkę :-) witaj monitko!!! muszę ogarnąć chałupę!!! u mnie ok!!! noce coraz cięższe... siku coraz częściej :-) a poza tym dajemy radę... torba spakowana ale coś czuję że sobie trochę poleży ;-) u mnie też paskudna pogoda, leje jak z cebra!!! :-( miłego weekendu kochaniutkie!!! i dla was: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej grameczko🌻 przyjemnego sprzatania:):):)i nie przemęczaj się hej patinko🌻 ale z ciebie biedulka ,tyle tabsów na raz straszne to jest!! ale mam nadzieję ze w polsce wytną ci to cholerstwo i będzie dobrze:):):) fajnie że w domku macie milusio i Laura lubi swój pokoik, czekamy na jakieś foteczki z domku:):):),na temat wagi to juz nic nie mówie bo dla mnie to byłby jakiś kosmos,naprawdę podziwiam Cię :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grameczko mam nadzieję że urodzisz wkrótce i poród będzie lekki:):):):) trzymamy kciuki:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Ja tylko na chwile...wlasnie dzis rano owiedzila mnie ta wstretna czerwona malpa:(:( i to w 27 dniu cyklu.....juz niewiem czego tak sie pieprzy u mnie....mam dosc tego wszystkiego:(.....przepraszam Was moje drogie, ale na jakis czas znikne z tego forum, lub bede sie udzielac mniej....juz niewiem co mam dalej robic:(.....dzis rano sie z tej bezsilnosci poplakalam:(:(:(:( Zmieniam tylko date w tabelce i znikam:( Bede o Was wszystkich pamietac i bede bardzo tesknic, a za wszystkie staraczki bede trzymac mocno kciuki i bede sie modlic o malemstwa dla Was:) Przesylam ogrom usciskow i buziaki👄👄👄Papa🖐️ 👄STARAJACE SIE👄 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................9................ 06.07.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................36.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................36........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............21............ ......... .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............14....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko:( u mnie w 26dc cyklu przyszła i tez nie wiem co sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ale mi się smutno zrobiłooooooooooooooooooooo nie poddawaj się,są przecież jeszcze inne sposoby ,głowa do góry,a ty myślisz że ja przy każdej @ to nie płacze:(:(:(:( rycze cały wieczór klecząc przed łózkiem w sypialni nawet mąż już mnie zostawia w spokoju,czasem mamy takie chwile...........no kurcze aż sie popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko ja nigdy jeszcze nie plakalam jak @ przychodzila....bylo mi smutno, ale nie tak zeby plakac....a dzis to juz mnie wszystko przeroslo i chyba cos peklo we mnie...no coz...takie zycie...👄 Kalpeczku :(👄 Trzymajcie sie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś silna kobitka,tyle czasu nas tu pocieszałaś i dodawałaś otuchy ,trzymamy kciuki za Ciebie 👄👄 musisz do nas zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w sumie każdej z nas (staraczek)przydałoby się trochę dystansu do tej całej sytuacji,dużo się mówi o podejściu psychicznym,być może za dużo myślimy o tym żeby być w ciąży,a siedzenie i czytanie na różnych forach i w necie o tym wszystkim wcale nie pomaga naszej psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi kalpek 👄🌻 ja dopiero dzis zaczynam ale tez nie wiem jak to będzie, w kazdym razie się nie nastawiam,wszystko dla przyjemności to dewiza na ten cykl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja tez juz nie mam siły,za długo to wszystko trwa!!!! Ja tez juz nie wytrzymuje i wybucham płaczem:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja weekend spedzam u mamy :):) myszko smutno mi tesknie za tymi chwilami jak bylo nas pelno na forum i kazda z nas miala wiele do powiedzenia pamietam jak patinka i ewcia byly z nami i ty i misiaczki nie zostawiaj nas:(:(:( monita trzynam kciuki juz naprawde czekam aby te forum zapelnilo sie mamuskami :):) kalpeczku dasz rade :):0 dziewczyny ale z drugiej strony monita ma racje ja dlugo plakalam jak nie moglam zajsc zblizalam sie do depresji dawida katowalam a wszyscy w okol powtarzali mi ze naczytam sie w tym necie a potem placze po nocach dawid nie raz mi mowil ze odlanczy mi net bo wariuje nie raz sugerowal zebym przestala zagladac na forum i nie skupiala sie tak tylko na dziecku ale czerpala przyjemnosc z sexu bo sie nigdy nie uda i pamietam to bylo przed studniowka malo siedalam na net bo tu przygotowania po studniowce juz mi sie nie chcialo komp wlanczac przez pare dni i w tym czasie zaszlam niechce tu nic sugerowAC ANI NIKOGO WYSTRASZYC z forum tylko probuje wytlumaczyc myszke bo wiem co czuje :(:( 😘 dla wszystkich i trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki wiem jak boli gdy ktos pisze ze poczul pierwsze ruchy swojej pociechy dlatego ja staram sie was tak nie zasmucac mam nadzieje ze te fluitki przyniosa wam brzunie :):) ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki jestem znowu do tyłu ale niedługo nadrobię Znowu byłam w szpitalu, trafiłam tam w poniedziełek z małym bo wyniki morfologii były bardZo złe. Pani w laboratorium powiedziała że z taka morfologią od razu do lekarza trzeba iść a lekarz od razu dał skierowanie do szpitala. Przetoczyli mu krew bo miał mało hemoglobiny i groziło mu niedotlenienie mózgu. Jak już tam byliśmy to od razu przenieśli nas na chirurgię i zrobili mu operację na przepuklinę pachwinową i pępkową. bylismy umówieni na planowy zabieg za 2 tygodnie ale jak już byliśmy to stwierdzili że najlepiej to będzie zrobic od razu po przetoczeniu. Dziś już wróciliśmy do domu i Paweł czuje się dobrze. Trochę marudzi ale dlatego że go to pewnie boli, a kazali juz nie podawać paracetamolu, no chyba że na noc żeby się nie przyzwyczajał. Jeszcze w poniedziałek do poradni bo nawet nie dali żadnych zaleceń i nie wiem czy dalej mu podawać żelazo. Ale napewno tak bo to niedokrwistość wcześniacza więc napewno trzeba. Mam już dość szpitali ale czego nie robi się dla dziecka. Pozdrawiam was serdecznie i jak nadrobię zaległości to zobaczę co u was słychać. A narazie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas pogoda do kitu mój mąż leży tak wczoraj popił z kumplem z pracy ostatnio tak wyglądał chyba z 3 lata temu ale wogóle mi nie żal modliłam się tyllko żebym nie zaczeła rodzić taki był pijany że pewnie by nic nie wiedział a dziś się z niego śmieje Martynka lata do niego i wariuje hi hi ................. brzuch pobolewa coraz częsciej we wtorek na kontrole do szpitala pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ija ryczę... taki ryczący poranek... deszcz za oknem a oczy też pełne deszczu... myszeńko, kalpeczku :-( :-( :-( ja naprawdę mocno wierzę, że nadejdzie i dla was ten wyjątkowy dzień!!! może czekacie bo ten z góry wie, że mimo wszystko dacie radę, bo wie, że jesteście silne... wbrew temu co się mówi i czuje... że dacie radę i powalczycie o marzenia!!! ja jestem całym serduchem z wami... i razem z monitką będę słła wam mnóstwo uśmiechu... tylko zostańcie... nie zostawiajcie nas :-( :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale tu cichutko ja u mamy na obiedzie jestem :):):) u mnie deszczowo ciagle juz nie pamietam kiedy byl dzien bez deszczu :(:( 😘 dla wszystkich i fluitki na szczescie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek tak mi szkoda pawelka az lezka mi sie zakrecila najwazniejsze ze juz jest po wszystkim i dochodzi do siebie w domku a nie w szpitalu twoje malenstwo jest silnym chlopaczkiem ma to po mamusi to dacie rade :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki śle Wam mnóstwo uśmiechów :):):):):) mimo takiego potwornego humoru i ulewnej pogody serca moje kochane ❤️ miejmy nadzieje że dla nas wszystkich zaświeci w koncu słoneczko i będziemy szczęsliwe 🌻🌻🌻 madzik mój mąz tak samo mi mówi żebym już w końcu przestała to wszystko czytać w kółko bo cała jestem zakręcona..................:O trzymam kciuki za Pawełka alutku ❤️ mam nadzieję że szybko rośnie,a im starszy tym więcej będzie miał siły by przejść przez to wszystko:):):) kochane nie uciekajcie,misiaczek już prawie nie pisze ,smerfetka też a teraz do tego jeszcze myszka ❤️ zagladajcie do nas grameczko buziaczki , chyba jak ty znikniesz z forum to już koniec naszego topiku , pisz jak najwiecej :):):):) moniu odezwij się nikolko następny cykl i następna nadzieja:):):):)głowa do góry ja już 6 lat sie staram ,mam doły i rózne takie... ale trzeba iść do przodu:):):) dla wszystkich kobitek z topiku CMOK 👄 i po klapsie na d**ę że nic nie piszą a grameczka poprawi jeszcze po jednym hihihihi ja wczoraj byłam u gin mam jednego pęcherzyka na 19 mm :):):) cała nadzieja w nim!!! dziś wieczorem mąż ma mi podać Pregnyl i zaczynamy do boju hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia swietnie rozumie twojego meza naprawde :):):) wyslalam fotke brzunia na poczte :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę, bo po ostatniej czerwonej małpie @ byłam tak zniechęcona, że stwierdziłam, że to wszystko nie ma sensu... 🌼STARAJĄCE SIĘ🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................9................ 06.07.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ❤️ZACIĄŻONE❤️ Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................36.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................36........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............21............ ......... .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............14....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 👄DZIECIACZKI URODZONE👄 Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jak ja Cię doskonale rozumiem.... Ostatnio w rodzinie pojawiło się kolejne dziecko, mój mąż będzie chrzestnym, nie wiem jak ja przeżyję te chrzciny, pewnie na nas będą patrzyli z politowaniem, bo to będzie akurat dzień po naszej 5 rocznicy ślubu... płakać mi się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik słoneczko:) ale nie widze na naszej poczcie Twojego brzuszka,czyżbym ślepa była,czy jak?;) glaskanko dla brzusia🌻 Alutku:) dużo zdrówka dla Pawełka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×