Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witaj sara🌻 no w koncu ktos sie odezwał bo myślałam że to juz koniec co tam u ciebie ?? na jakim teraz jesteś etapie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monitka hej sara :-) ja w dwupaku :-) u nas w miarę słoneczny dzionek... i uśmiechnijcie się... jeśli tylko chcecie czytać moje wypociny to ja się nigdzie nie pakuję :-) buziole słodziole dla was 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my z Martynką spałyśmy dziś do 9 pogoda wypasiona czyli gorąco ja siedzę w domu bo tu chłodniej ale już coraz bardziej zmeczona coraz częsciej podbrzusze pobolewa zapomniałam jak to było choć z Martynką tego tak bardzo nie czułam może dlatego że to była pierwsza ciąza teraz idę sie położyć trocę a potem kotleciki mielone suróweczka z kwaszonej kapusty i młode ziemniaki z koperkiem i może kwaszone mleko do usłyszenia miłej niedzieli dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:):) i smaczek:):):) u mnie własnie pojawiło sie słonko,oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ale się tu narobiło... kurcze, mam nadzieję, że to nie zmieni relacji między nami- ja się do Was strasznie przywiązałam i uwielbiam Was wszystkie :-) Tak, czy tak jestem nadal z Wami 👄, no chyba, ze oficjalnie mnie wyrzucicie ... Monita- wszystkiego najlepszego dla mężusia, mąż siostry, która przyjechała ma na imię Paweł więc jutro też imprezka... Kalpek- a Twój o ile pamiętam też Paweł? Madzik- Ty do nas zaglądaj🌻 i napisz jak to usg, które miałaś zrobić, bo to chyba już niedługo? Lilowa- ne pozwól żeby pomarańczka zniszczyła naszą topikową znajomość, no chyba, że Ci na nas nie zależy... Sara- fajnie, że się odezwałaś U nas pogoda mieszana, właściwie, to cały dzień sprzątam, korzystam z okazji, że M jest w domu Kochane dla Was WSZYSTKICH ogromne 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa- wiem, że słowa nie zawsze są pomocne, ale dasz radę, zobaczysz, ja wróciłam do pracy zaraz po macierzyńskim, ryczałam na początku, a potem, jak zobaczyłam, że moje dziecko jest zadowolone i szczęśliwe z babcią zrozumiałam, ze niepotrzebnie sobie wmawiam, że jest inaczej, a przecież ty już wiesz, że Twoja niania jest ok. Zobaczysz jak miło Ci będzie wracać do domu, gdzie Emilka wystawi do Ciebie stęsknione rączki:-) A już niedługo będzie biec do progu i wołać "MAMAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!" :-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa... nie wiem co ci napisać... sama ciągle mślę mimo, że lucy jeszcze mieszka w ciepłym brzuszku o chwili kiedy będę musiała ją zostawić... wolę sobie tego nie wyobrażać!!! ale pewnie monia ma rację... najtrudniejszy pierwszy krok!!! jesteś wspaniała mamą i małej na pewno miłości nie zabraknie!!! trzymaj się kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywam się ostatnio, bo czasu brak - w poniedziałek za tydzień mam obronę więc muszę się intensywnie uczyć, i co się jednego nauczę to drugie zapomnę, a poza tym to muszę jeszcze opanować 15 pytań obowiązkowych i 2 z pracy (do tej pory przerobiłam ok.20 z tych obowiązkowych, ale mam mętlik w głowie, bo promotor nas nastraszył, że powinniśmy być przygotowania na ok. 10 minut \"przemowy\", ja chyba nie jestem w stanie tzn. cała obrona gdyby trwała 10 minut to jeszcze, ale nie jedno pytanie, a gdzie jeszcze dwa pozostałe? Tak w ogóle to moje 2 koleżanki są już po i przeżyły (może nie jestem obiektywna do końca, ale chyba miały lepsze komisje niż ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko:) Przesyłam dla Ciebie dużo slonca i promyczków Kochana co tam u Ciebie,jak tam zastrzyki i staranka? kiedy testujesz i co tam wogole u Ciebie? Trzymam mocno kciukasy za Ciebie,żeby sie udało teraz🌻 A u mnie bez zmian,nic nowego,ja @ powinnam dostać 4lipca,wiec jak po 4 nie przyjdzie-a chciałabym żeby nie przylazła,to wtedy testuje... ale wole to przechodzić na luzie,bo nie chce sie znów rozczarować.... jeszcze mi tydzień został i wtedy sie okaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i gorąco🌻 buziaczki dla Was🌻 i glaskanko dla brzuszków🌻 Buziaczki dla naszych dzieciaczków🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:):):) śpicie jeszcze?? ja się melduje ,która kawkę ?? bo juz wode wstawiłam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarku 👄 ja testuje dwa dni po tobie:):):):) ale poiwem szczerze że nie nakrecam się,tyle sie naczytałam o tych kuracjach z clo że straciłam nadzieję że to pomoże,więcej jest argumentów za wyluzowaniem:):):) więc jeśli teraz się nie uda to na okres wakacji mówimy sobie passsss ,chociaz jak tak mysle to szkoda przerywać teraz to wszystko tyle badań monitoringów i mam juz skierowanie na badania żeby zrobić tę drozność ale sama nie wiem madziarku a ty zażywasz jakies hormony ,albo stosujesz jakieś leczenie czy nie?? bo jakoś nie kojaże ,napisz jak to wygląda u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście kobitki??? saro życzę powodzenia i na pewno sie obronisz na +6 :):):):):):) grameczko gdzie jestes?? liluś 🌻 monia jak tam dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie było mnie przez weekend i jak przeczytalam co sie tu dzieje to zaniemowilam i smutno mi sie zrobilo Jestem z wami juz dlugo ok 3 lat i nie wyobrazam sobie zebym nie mogla przeczytac co u was!! Kochane nie mozemy sie klocic przez wpisy osob ktore nigdy nic nie pisaly, nigdy sie nie poajwily itp. Skad mamy wiedziec ze to naprawde starajaca sie osoba a nie ktos kto wczesniej tez pisal obrazliwe posty. Co sie stalo do tej pory stałysmy murem za soba a teraz wzajemne zale i pretensje. Czyzby burza hormonow?? Ja tez sie staralam i kazde niepowodzenie bardzo bolalao ale kazda ciaza na ogloszona na tym topiku dawala nowa nadzieje i radosc ja do tej pory jak ktorejs z was sie udaje ryccze przed kompem Nie rozumiem czemu mialybysmy sie wynosic z tego topiku my mamy lub ciezaroweczki przeciez bedziemy chcialy miec za jkis czas nastepne dziecko i co wdedy jak znowu sie nie bedzie nam udawalo?? A poza tym uwazam ze na 747( cz.I) i 335 (cz. II)stronach zawarlysmy chyba prawie wszystkei jak nie wszstkie informacje jakie mogłysmy wiedziec nie bedac lekarzem wiec nie moze miec nikt pretensji o to ze juz o tym nie piszemy ilez mozna a poza tym to jest forum a nie strona informacyjna ze zostana podane wiadomosci i dowidzenia koniec tematu jestesmy tu po to zeby rozmawaic a nie zeby kazdyu pilnowal sie co ma pisac bo komus sie cos nie spodoba Lilkus wracaj szybko i olej glupie wypowiedzi pomaranczek opowiadaj nam ile tylko chcesz o swoim szczesciu bo wiele osob to interesuje!!! Madzik ty tez szybko wracaj wpisuj sie szybko z powrotem do tabelki interesuje nas co sie u ciebie dzieje twoja ciaza to kolejna wielka radosc na forum a to ze nie zawsze odpisujemy na kazdy post nie wynika z naszej zlej woli ja tez wiele arzy pisalam bez odzewu ale to normalne jest nas duzo i jakby kazda chciala odpisac kazdej to dopiero byl by topik gigant przeciez jak sie staralas to cie wspieralysmy i wspieramy nadal!!! KOBIETY WEZCIE SIE W GARSC !!!!!!! NIE POZWOLMY ZAPRZEPASCIC NASZEJ PRZYJAZNI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za haotyczny tekst ale sie tak wkurzyłam !!!!!!!!!!!! Witaj Monitko ja poprosze kawke a kto ma ochote na kokosanke na zgode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kakusia :):):) już pisałam wcześniej ale jaeszcze raz podpisuje się pod twoimi słowami obiema rękami:):):):) pewnie że sie piszę na kokoske ,wezme dla synka :):):) bo na razie nie jem słodyczy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki meldowac sie szybko nasze kochane staraczki pamietajcie jak macie jakiec pytania to piszcie otwarcie zawsze chcetnie pomozemy!!! ciezaroweczki wy tez pytajcie i piszcie ja jako mama chcetnie odpowiem na wasze pytania i obawy dotyczace maciezynstwa (oczywiscie na tyle ile bede umiala bo narazie tylko mam prawie rok stazu ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko przesylam kokosanke dla synka a dla Ciebie buziaki i truskaweczki ze swojej dzialki mam nadzieje ze lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kawka wypita ale zrobie specjalnie dla ciebie:):):) ale maiłam wczoraj przeżycia ,wróciłam z pracy ok 17 i pojechałam do rodziców,a tam oczywiście dzieci od mojego brata córcie Pati i Justynka i mój synus umysleli sobie że mam z nimi jechac do tesco 30 km.bo chcą kupić sobie grę 'smipsy'3 a mnie nie za bardzo się chciało jechać i obiecałam im ze we wtorek pojedziemy na wyprawę po sklepach całodzienną,ale oczywiscie mi nadal gledzili i chodzili za mną i w pewnym momencie Justynka 5lat powiedziała do mnie taki tekst ; "ciocia zniszczyłaś nasze mażenia" normalnie myślałam ze padne na podwórku:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze lubię wczoraj objadłam sie czereśniami na odmianę,a dziś poleciałam do sklepu i nie mieli truskawek i czereśni chyba dlatego ze poniedziałek :) więc skuszę się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już wyspana i ciągle w dwupaku także może na wasze testowanko rzucę brzuniem??? :-) kakusiu!!! piękna mowa!!! załapię się na kokosankę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko to lap truskawe bledami sie nie przejmuj zdarza sie czasami jak sie szybko pisze Witaj Grameczko lap kokosane ;p super ze sie pojawiacie bo juz myslalam ze wszystkie sie obrazily na amen ;p Ja jestem wystarczajaco dlugo na forum zeby nie dac sie glupim gadaniom pomaranczek!!! a poza tym to piekna pogoda u mnie wiec niunio tylko zje parowke i lecimy na spacer po prezent dla dzisiejszego solenizanta (wujek Kacperka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gramko :):):) pewnie ze możesz mnie zaczarować brzuniem:):):) ja mojemu m też złożyłam życzonka:):):),w sobotę juz trochę poświetowalismy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×