Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

termin 9.07 to termin z usg, z ostatniej miesiączki mam 11.07 zobaczymy co będzie... w sumie to kwestia 2 dni więc niewiele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kalpeczku 🌻 miałam poranny problem ;-) i musiałam sprawdzić w nieomylnym necie ;-) otóż, mało nasiusiałam do pojemniczka i zastanawiałam się czy jest sens wogóle jechać z tym do badania ale okazało się, że jednak jestem wielka bo było w sam raz ;-) ale jestem durna, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już bym chciała być po mój mąz się śmieje ze mnie że jaeszcze mam dwa tyg. Martynkę urodziłam 3 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś badanie moczu i krwi na przeciwciała bo mam rh - a męża rh + gin jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta dzieki ! Ja we wtorek mam jechac jeszcz eraz zbadac progesteron,bo w 7 dc mialam 5.00 czyli jkaby juz było po owulce :9 Siedze w pracy i ledwo dysze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:):)👄👄 Ale nam pomaranczka namieszala na forum wrrrrrr😠😠😠 Jezelibysmy rozmawialy tylko o badaniach , o testach owulacyjnych itd. to dawno bysmy poswirowaly....:-) A tak wogule dziwie sie MADZIK i nie rozumiem dlaczego odeszla od nas z forum.....przez niezauwazonego posta????? mam nadzieje ze to tylko hormonki tak na nia podzialaly i niedlugo wroci i wpisze sie do tabelki...bo jest mi przykro ze wczesniej jak nas potrzebowala to pisala i zagladala czesciej, a teraz nas juz nie potrzebuje moze??:(:(:(:(:(:(:(:(👄 Dziewczynki stesknilam sie za Wami, za tym jak podtrzymujecie na duchu, za cieplymi slowami i czasami za kopniaka w tylek hehehe:) Widocznie co niektorzy musza dluzej poczekac na swoje szczescie, ale nie mozemy dac sie zwariowac....wierze ze bedzie dobrze.... Dziekuje kochane za mile komentarze na NK, jak rowniez i tutaj.... Lece teraz do sklepiku po kapustke kiszona, bo bede robic paszteciki z kapustka i grzybkami i drozdzowki z serem.....wiec zapraszam pozniej.... Odezwe sie pozniej, a teraz zycze Wam milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca ---- dla twojego Kubusia z okazji roczku : Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:):):) ja dziś w domku,i tyle roboty mi się nazbierało że dopiero teraz skończyłam,pranko,sprzątanie i obiadek:):):) mam dość ale za to jutro w pracy odpocznę:):):) jak tam nasze brzuchatki?? wytrzymujecie te upały a raczej duchoty,mam nadzieje ze wszystko dobrze jest:):):) witaj w Polsce patinko:):) odzywajcie sie kobitki:):) a i kreacje superrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... a już się o ciebie monotko bałam :-( całe szczęście jesteś!!! myszko ty to masz skarb w rękach... te pyszności które pieczesz i gotujesz... dech zapiera :-) zobaczysz jak szybko i Tobie zaświeci słonko!!! widać po fotkach jak bardzo się z mężusiem kochacie :-) aż się ciepło na serduchu robi jak się na was patrzy... i nie ma tu wazeliny... naprawdę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd strażniczko tabelki :-) wszystkiego naj obca... i od nas dla twojego maluszka 🌻 🌻 🌻 a wiecie... może taka pomarańczowa burza była potrzebna??? zmotywowała dziewuszki, które już dawno nie pisały i okazało się, że jednak wbrew wszystkiemu stoimy za sobą murem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam to i zacznę... dzień dobry laseczki :-) ja tylko na moment... zaraz mykam dalej spać... postanowiłam zajrzeć na czas wsysania porannej kanapki... ach to ciężarówkowe ssanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Gramka Ty jestes niesamowita,o tej godz wstawac ? U mnie dzis odpust i kramarze buszuja juz od 5😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki 🌻 witam z pracki :):):) grameczko👄 ale ty dziś wczas wstałaś pewnie Lucy nie dała spać::) ja do pracy a dopiero po 6 wstałam :):):) ale przynajmniej dziś słonko ładnie świeci od rana:):) kalpek👄 to też chyba nie mogłaś spać jak tak buszowali :):):) kup nam cukierków odpustowych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja poszłam spać dalej ale... obudziła mnie rewolucja jelitowa ;-) może to jakiś znak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja wczraj z niuniem spedzlismy dzien na swiezym powietrzu i dlatego nas nie bylo Dzis wyjdziemy ale dopiero po poludniu bo straszny skwar Ja od 6:30 na nogch juz dwa pranka zrobione i tona ubran uprasowana niunio niedlugo bedzie sie budzil a ja ide kalafiorka gotowac i jakies miesko do tego a mam jeszcze spaghetti z wczoraj wiec obiad z glowy (kalafiorek dla niunia a i dla nas starczy ;p) Tak sie zastanawiam skad tyle ubran a najwiecej z niunia az sie boje co to bedzie pozniej jak zacznie do piaskownicy chodzic albo jak bedzie dwoje ;p chyba pralk abedzie chodzila non stop a ja tylko przy desce do prasowania bede spedzac czas ;p My kobiety mamy przerabane :) Myszko jak fajnie ze zajrzalas ty to dopiero pracowita kobietka jestes i bedziesz cudowna mama 👄 Grameczko kto wie kto wie moze Lucy chce juz zobaczyc swiat o ile dobrze pamietam to dzis masz wizyte wiec sie czegos dowiesz:) Monitko ty tez zabiegana biedactwo :) Obca spoznione ale szczere zyczenia dla Kubusia WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ i 1000 BUZIAKOW pamietam jak rok temu wyslalas smska do mnie ze juz tulisz swoje malenstwo a ja nie moglam sie doczekac na swoje :) Odezwij sie czasem do nas co u Ciebie Kalpek kreacja suuuper ja tez chce na wesele...!!! ale moze sie uda isc w sierpniu ;p pozdrowionka i bede zagladac w miare mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas wreszcie spadł deszcz nawet była burza w nocy troche chłodniej już jest i dzięki bogu bo w koncu jest czyn oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało się odzywam ostatnio, bo nerwy mi puszczają w związku z obroną, którą mam 6 lipca, nie przerobiłam jeszcze wszystkich pytań obowiązkowych a część jest tak durna, że nie mogę się nauczyć za cholerę. Do tego moje najlepsze kumpele z roku są już po, a moja grupa zdaje jako ostatnia... Chyba nikt mnie nie wyrzuci z forum, bo mój aktualny problem nie jest jakby związany z zajściem w ciążę. Acha i jeszcze do tego czerwona małpa @ może się zaanonsować na obronę, a wtedy będę mieć przechlapane... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, a zwłaszcza Myszkę 24 i Olęwd, bo się dawno nie odzywały 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało się odzywam ostatnio, bo nerwy mi puszczają w związku z obroną, którą mam 6 lipca, nie przerobiłam jeszcze wszystkich pytań obowiązkowych a część jest tak durna, że nie mogę się nauczyć za cholerę. Do tego moje najlepsze kumpele z roku są już po, a moja grupa zdaje jako ostatnia... Chyba nikt mnie nie wyrzuci z forum, bo mój aktualny problem nie jest jakby związany z zajściem w ciążę. Acha i jeszcze do tego czerwona małpa @ może się zaanonsować na obronę, a wtedy będę mieć przechlapane... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, a zwłaszcza Myszkę 24 i Olęwd, bo się dawno nie odzywały 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało się odzywam ostatnio, bo nerwy mi puszczają w związku z obroną, którą mam 6 lipca, nie przerobiłam jeszcze wszystkich pytań obowiązkowych a część jest tak durna, że nie mogę się nauczyć za cholerę. Do tego moje najlepsze kumpele z roku są już po, a moja grupa zdaje jako ostatnia... Chyba nikt mnie nie wyrzuci z forum, bo mój aktualny problem nie jest jakby związany z zajściem w ciążę. Acha i jeszcze do tego czerwona małpa @ może się zaanonsować na obronę, a wtedy będę mieć przechlapane... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, a zwłaszcza Myszkę 24 i Olęwd, bo się dawno nie odzywały 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ok pada wiec dla mnie dobrze na obiad karkóweczka brokuły i ziemniaki moja niunia maluje farbkami ale cała zabawa polega na malowaniu palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś jakoś dziwnie się czuję... może coś się zaczyna dziać a może to pogoda... zobaczymy co powie mi gin... ja też dziś brokułki na obiada serwuję ale w risotto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nieznacznie, sama czuję, że jest troszkę niżej stąd też zgaga mnie już tak nie męćzy w nocy... pipę mam taką jakąś napuchniętą no i te rwolucje dziś... a wczoraj wieczorem czułam ruchy dosyć nisko... dziś małą jest spokojniejsza... sama już nie wiem... okaże się, nie ma co gdybać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja jakoś czuje że urodze 10 lipca tak jakoś to że wszystko jest spuchnięte to znak że wszystko jest gotowe do porodu ja też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×