Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzień dobry:-) Kalpeczku dużo 👄👄👄👄 Agula- witaj wśród nas:-) 3 miesiące, to nie jest jeszcze powód do paniki:-) Ale ja coś o tym wiem, że jak się chce, to właśnie się okazuje, że to nie takie proste:P A co do dni płodnych: cykl zaczyna się od pierwszego dnia miesiączki. Wtedy też zaczynają się dni prawdopodobnie płodne. Jeżeli masz cykl np. 28-dniowy, to od 1 do 9 dnia masz dni prawdopodobnie płodne, od 10 do 17 dnia - dni płodne, od 18 do 28 dni niepłodne. Gorzej jak Twoje cykle są nieregularne... W internecie jest mnóstwo takich "kalkulatorów", które podają Ci , czy dany dzień jest płodny:-) Spadam, bo obiadek przygotowuję i muszę Adaśka uspokoić. A Różyczka ma zapalenie oskrzeli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostałam wysypkę na całym ciele swędzi jak ........ prawdopodobnie od proszku do prania bo kupiłam teraz persil a przedtem w arielu prałam co moge brać aby to zeszło ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta- jeśli to na pewno od proszku, to nic nie musisz brać, samo zejdzie. A jak bardzo swędzi, to śmiało możesz pić zwykłe wapno (Calcium). Widzę, że cichutko... U mnie wszyscy zasnęli, więc ja zaraz też spadam. Myszko- a może testy nie pokazują ciąży, a jest??? Trzymam kciuki! Dobranoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agula witajcie dziewuszki!!! wapno... to chyba najlepsze rozwiązanie... monia wielki 😘 kalpeczku jak się czujesz o rok starsza :-) ??? piękna ta urodzinowa fota!!! ściskamy mocno!!! myszko... ja mam nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcei Gramka i Monia👄 Gramka normalnie sie czuje,ale urodziny miałam do du..y!!!!!jedyne pocieszenie koncert Gizowskiej j jej płytka z autografem dla mnie i zdjęcie.... Dziewczyny czy jak sie bierze anty to jest śluz?przeciez w tym czasie jajniki sa uspione a ja mam sluz..taki płodny...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dziewczynki ja wieczorem ide do ginka, wiec jak wroce to skrobne Wam co mi powiedzial.....choc Wy bedziecie juz spaly, to przeczytacie sobie jutro.....ja tez mam wciaz nadzieje na ciaze - mojej bratowej test wychodzil negatywny, a nie miala okresu poszla do ginka i u niego odrazu pokazal II kreski......ale na nic sie nie nastawiam:) Wczoraj bylismy w Amerykanskiej Czestochowie i pomodlilam sie za Wszystkie dziewczynki ktore pragna dzidziusia, aby doczekaly sie swojego cudu jakim jest dziecko:) Kochane teraz zmykam do pracki, choc tak mi sie nie chce , spac mi sie jeszcze chce, ale coz..... Milego dnia i do uslyszonka:)Papa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Myszko🌼 trzymam kciuki za wizyte u ginka!! Kalpek🌼 spoznione ale szczere: conajmniej 100 szczesliwych lat!! 🌼 Jolanta🌼 faktycznie najlepiej po prostu rozpuscic wapno Grameczko🌼 no tak, za Wami juz wspolny miesiac - ale ten czas leci!! Buziaki dla Was :)Monia🌼 jak sie czujesz? Ewelka🌼 odezwij sie czasem Nikolka🌼 co u Ciebie? Silna🌼 Ty tez pojawiasz sie i znikasz. Gab🌼 mysle o Was i modle sie... Witam rowniez nowa Staraczke!!🌼 Mam nadzieje, ze bedziesz tu czesciej zagladac. U nas wszystko w najlepszym porzadku. Weekend mielismy bardzo mily bo nad morzem- sleneczko cudnie swiecilo... odpoczelismy. Wczoraj pozegnalismy kolezanke, ktora przyjechala do nas na 10 dni wiec teraz troche smutno i pusto w domciu sie zrobilo.Tygodnie leca szybko jeden za drugim, powoli zaczynam kompletowac wyprawke. W koncu to juz 25 tydzien! A tyle jeszcze do zrobienia zanim Malenstwo sie pojawi. W pracy roboty full, z kursem jestem w polowie, moze ciutke dalej. W domu planujemy malowanko wkrotce, chce uporzadkowac wszystko jak nalezy, przemeblowac nieco...Pracowite tygodnie nas czekaja. A za tydzien jedziemy do Cardiff na koncert U2- juz doczekac sie nie moge!! :) I ciesze sie, ze juz przy kupowaniu biletow ( w lutym ) zdecydowalismy sie na miejsca siedzace. :) Pozdrawiam Wszystkie i Kazda z Osobna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Lilowa- pamiętasz jak niedawno mówiłaś o tym koncercie, a ja Ci pisałam, ze może już we trójkę będziecie! I proszę, jak ten czas leci!!! Myszko- z niecierpliwością czekam na wyniki tej wizyty!!!!! Ale byłoby cudnie!!!!!!!! Graminis- ucałuj maleńką! (po raz pewnie tysięczny :-) ) Kalpeczku-w trakcie brania anty śluz może być i to właśnie taki jakby "płodny" A gdzie reszta dziewczyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 ja tez to pamietam i przypominam sobie, ze slabo wierzylam w to ze moze to sie spelnic. A tu juz w marcu bylam w ciazy... nigdy nie mow nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny wszystko bede wiedziec we srode - dzis ginek pobral mi krew i wynik z krwi bedzie w srode wieczorem......powiedzial ze moge byc w ciazy a z moczu test moze jeszcze nic nie pokazac....no nic odezwe sie do Was w srode:) Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wybaczcie ze malo jestem ale moj maly juz sam chodzi i musze wszedzie za nim ganiac i na nic czsu nie mam ledwie z obiadem i sprzataniem sie wyrabiam ;p poza tym ucze go sikac na nocnik i musze go pilnowac zeby nie przegapic sikania musze wam powiedziec ze coraz lepiej idzie i niunio tylko niekiedy nasika w pieluche (nieraz wogole) tylko na nocnik raczej a kupka juz dawno na nocniku tylko :) Jestem taka dumna z mojego skarba :) Myszko jakbym chciala zeby wynik byl pozytywny caly czas trzymam kciuki i wierze ze bedzie :) sciskam mocno 🌼 Monia ty to masz wesolo biedactwo przydalby ci sie odpoczynek buziaki dla dzieciaczkow :) Patinko wszystko bedzie dobrze niech wreszcie te chorobska sobie pojda od ciebie Grameczko niunia cudna i wiedac ze ty bardzo szczesliwa :) Niepokoje sie o EfQe dawno się nie odzywala Emilka juz pewnie duza dziewczynka -hop hop odezwij sie do nas kochana choc na chwilke co u ciebie 🌼 pozdrawiam i bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka ty jestes swietnym przykaldem ze nie mozna mowic nigdy niech dziewczynki wezma sobie to do serca Jolanta buziaki dla Rafalka i Martynki a na uczulenie jest najlepsze wapno tak jak pisaly ci dziewczynki mozna je pic i w ciazy i karmiac piersia :) Kalpek kochana wiecej usmiechu na twarzy i buziaki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko jestem dobrej mysli i trzymam kciukasy kakusia i nocnik i chodzenie, same postępy, zaraz Ci do szkoły pójdzie :P gratuluje jolanta a jaki kolor robisz? kalpek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Myszko- czyli nadal czekanie... wyobrażam sobie Twoje zniecierpliwienie... Będę się modlić! Kakusiu- jak miło, że zajrzałaś! Ucałuj szkraba ode mnie👄 A Efqa pewnie bardzo zabiegana, ale widzę czasem jej komentarze na NK, więc chyba wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa z ta szkola to troszke jeszcze czasu mam przynajmniej 2 lata bo chce go dac do przedszkola :) a co tam u ciebie jak Patrysia dokucza?? Monia niunio ucalowany ty tez wysciskaj swoje Szkraby od cioci i Kacperka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa witam :-) jak tam po tej cud- diecie? Kakusia- dzieciaczki wyściskane:-) Łobuzują:-) Super, że już mały "złapał" o co chodzi w sikaniu, każde dziecko traktuje sprawę indywidualnie:-) Mi Różyczka nauczyła się po 1,5 roku. Jeszcze paskudnie kaszle i staram się ją w razie możliwości izolowac od małego. Zaraz muszę z nią usiąść, bo mnie gnębi żebym jej poczytała, no i taka książeczkę dostała do nauki, tzn liczy się tam i koloruje i takie różne zadania są dla dzieci. Fajne i każdego dnia przerabiamy ze 4 strony:-) Chcialabym ją pomalutku nauczyć literek i cyferek, tylko troszkę kiepściutko z czasem, ale jakoś będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Myszko🌼 czekamy wiec wszystkie z niecierpliwoscia i trzymamy kciuki. A badal Cie ten lekarz, robil USG? Kakusia🌼 no pieknie Ci pociecha rosnie!! Gratulacje :) Grameczko🌼 jak sie czuje nasz najmlodszy kwiatuszek? Moniu🌼 fajnie tak uczyc wlasnego Maluszka orientacji w doroslym swiecie- czytania, pisania... ach nie moge sie doczekac. :) Gab🌼 👄 Wczoraj wieczorkiem odpoczelam troszke...niby taka wizyta goscia to sama przyjemnosc ale ubiegly tydzien byl bardzo intensywny. Sporo jezdzilismy, spotykalismy sie z ludzmi, pogaduchy do nocy, obiadki, wycieczki. Wczoraj po pracy zrobilam obiadek, zrelaksowalam sie w lazience, zrobilam paznokietki, nalozylam maseczki odzywki i ogladalam Gotowe na Wszystko i to od pierwszego odcinka :) Dzis juz nie bedzie tak sielankowo bo ide na zajecia.Musze wziac sie ostro za ten kursbo obawiam sie, ze sie nie wyrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!! Ja tylko na chwilke bo zaraz zmykam do pracki:) Dziekuje Wam kochane moje za kciuki i modlitwe.....tak bardzo sie nie denerwuje bo powiedzialam sobie co ma byc to bedzie i tak tego nie zmienie....wszystko w rekach Boga....bardziej niepokoi sie moj maz, tzn. nie moze sie doczekac wynikow.....Ginek robil mi wczoraj USG ale mam nadal cysty i poprostu nie jestes czysta w srodku - jak t powiedzial, wiec narazie nic konkretnego nie mowil.....chociaz pielegniarka ktora byla z nim przy USG cos tam mu pokazywala, ale nie potwierdzil na 100%......trzeba poprostu cierpliwie czekac na wynik..... Jeszcze raz Wam dziekuje za wszystko, caluje Was mocno 👄👄👄 i do uslyszonka jutro:)Milego dnia:)Papa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia po diecie cud zostaly tylko wspomnienia:P apetyt jest mniejszy i brzuch juz nie jest taki duzy kakusia moja ma debiut juz we wrzesniu, jestem dobrej mysli chociaz wszyscy mnie straszą histerią i placzem malej a ja uwazam ze kazde dziecko jest inne nie nastawiam sie na złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka powtarzam sie po raz kolejny ale trzymam kciuki bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!! do mnie przyszla dzisiaj @ wiec ja sobie wezme do Ciebie ją na 9 miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplutko :) Myszka jejku to ja z toba do tej srody jak na szpilkach :) trzymma kciukasy aby wszystko sie udalo ale by bylo cudownie :) lilowa widze ze prowadzisz bardzo aktywny tryb zycia dobrze ze maluszek dobrze sie czuje i ty tez :) dostalam twego meila i odpisalam ci :) Jolanta dziewczyny dobrze radza Calcium to najlepsza najbezpieczniejsza i najbardziej skuteczna pomoc na takie uczulenia :) Kalpek co u twojej babcii? Kakusia ja doskonale cie rozumiem i mysle ze nikt sie gniewac o to nie bedzie wiadomo ze przy dziecku pracy nie malo :) i kazda z nas sie o tym przekonuje na wlasnej skorze :) Monia a ciebie to sciskam i tule ty nasza bidulko trzymaj sie :) jestes silna dzielna kobieta dasz rade sobie swietnie ze wszystkim :) Monita pewnie sie super bawi na Chorwacji juz nie moge sie doczekac jak wroci i zda nam relacje jak bylo :) Gramka jak sobie dajesz rade jak juz mezula nie ma? przychodzi ktos z rodziny? 😘 dla was Pani misiowa jak tam dietka? i jak Patrysia pewnie rosnie i rosnie :) ja za 9 dni wracam juz przezywam dzis ide do krawcowej jeszcze skrocic spodnie z jednych chce sobie przerobic na rybaczki bo mam komplet a zakiet ma kr rekaw wiec rybaczki beda pasowaly no a 2 gie mam za dlugie :) Wczoraj bylam na pedicure z mama ale nie jestem zadowolona ponad rok temu bylam u pani ktora miala na scianie z 20 dyplomow byla fizjoterapeutka masazystka itd taki pedicur jak mi zrobila to szok a tutaj raz dwa ciach mach i do widzenia 55 zl. z Laura ide w piatek do dermatologa na laserowe usuniecie naczynka z twarzy juz kiedys miala wymrazanie no a teraz Pani doktor polecila laserowe i prosila bym kupila krem Emla szkoda ze od siebie nie wzielam z anglii ciekawa jestem ile tutaj te cudo kosztuje 2 godziny przed zabiegiem sie smaruje i nie bedzie czula bolu.U nas podaje sie to dzieciom przed szczepieniem zeby nie bylo czuc uklucia lub przed wenflonami itd. ale sie rozpisalam o dupere...kach :O ale gdzie jak nie u was :p Olivka dzis ma wieczorem dostac ostatnia dawke antybiotyku mam nadzieje ze niczym nas juz nie zaszkoczy do wyjazdu ja ciagle mysle o tej nadzerce czy isc ja uusnac czy nie ... wiecie kasa mi tu ucieka doslownie przez palce nie chce wpisywac sumy bo pomyslicie ze rozpuszczam sobie kase bo do polski przyjechalam ceny masakra takie jak u nas w anglii tylko ze u nas sa promocje i mozna za to sama cene kupic 2 rzeczy itd a tutaj na ladzie czarne banany czarne doslownie i napisza promocja :O co 3 dni wybuieram po 500 zl i pustka tu lekarze tu zakupki.No wiadomo ze nie oszczedzam i z Laura ide na lody w sumie to ona ich zjada chyba z 4-5 dziennie ale u nas bylo tak samo jejku a moze ja jestem rozzutna :O przeraza mnie fakt ze ludzie maja po 1500 zl i musza z tego zyc i sie jeszcze oplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszuniu tak bardzo mocno trzymam kciuki!!! ja na pierwszej wizycie u gina mimo testu z moczu i krwi potwierdzającego ciążę nie usłyszałam stuprocentowego potwierdzenia, że widzi zarodek... tak więc kochana całym serduchem jestem z wami... liluś... no minął miesiąc nawet nie wiem kiedy... patinko no jakoś bez męży daję radę... wszystko zależy od dnia... fakt nie mogę niczego zaplanować ale jest dobrze... nie dopadła mnie rzadna deprecha, więc chyba nie jest źle ;-) a Lenka, hm, jest mała kochaną terrorystką i na dodatek od kilku dni ma pryszczolki na buźce... od dziś ograniczam białko krowie zobaczymy czy przyniesie to efekt ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka ja ci nie pomoge w tej kwesti ale wydaje mi sie ze ograniczenie bialka krowiego, nie zaszkodzi a bedziesz wiedziala jezeli sie okaze ze to bylo powodem wysypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka mnie to wyglada na tradzik niemowlecy bo potowki raczej nie tworza sie na policzku nie slyszalam bynajmmniej. jezeli karmi sie piersia przekazujesz malej hormony i tradzik dlugo pozostaje przy karmieniu butelka szybciej zanika. gdyby byla uczulona to doszlyby kolki pewnie choc tez nie koniecznie ciezko powiedziec ale na razie bez paniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mam z tym robić??? smarować czymś czy tylko standardowo przemywać często przegotowaną wodą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko mnie tez sie wydaje ze to bardziej ten tradzik badz uczulenie (moze cos zjadlas) niz skaza na bialko al nie zaszkodzi odstawic i sprawdzic moj niunio mial tez czerwone plamy od oliwki zaczelam kupowac emulsje do smarowania balneum i pomoglo a najlepiej zapytaj pediatre tylko nie wierz odrazu ze to skaza bo lekarze czesto to mowia a pozniej sie okazuje ze nie aha mi lekarz przepisal lek ze sterydami na to podobno odrazu mialo zniknac ale nie wykupilam zeby nie meczyc malego dziecka sterydami i przeszlo samo poprostu z tego wyrosl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3377
Dziewczyny czy wieciejakie sa prawidlowe wyniki hormonow to moje jedne z 12 dnia cyklu E 208 pg/ml P 1,09 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3377
a to z 4 dnia cyklu E 23,6 pg/ml P 0,21 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×