Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dziewczynki kochane jutro jeszcze was poczytam i się odezwę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni25
no dzis byl wynik dodatni....wiecie dziewczynki co to znaczy ...trzymajcie kciuki .... fajnie tu z Wami ...razem zawsze razniej ....dzieki ze jestescie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa w koncu powoli sie juz do nas odzywasz :) Asia to ja Ci dałam zaproszonko na NK !!!ja Kalpina :D Ja sie zaraz wykapusiam,bo wczoraj cĄŁY DZIEN ZA KIEROWNICA I PADŁAM JAK KAWKA ! mUSZE DZIS JECHAC DO GMINY,DOWIEDZIEC SIE PARE SPRAW,sorki za caps locka...:/ Dzis dopiero mnie bola barki,plecy nogi,takie zakwasy,ze szok :( Gramka👄 Misiaczki👄 Monia👄Ciekawe wlasnie jak wizyta u Moni,bo wczoraj miała isc...odezwij sie kochana ! Patinka👄 Monita👄 Asia👄 Misiowa👄 Olawd👄 Sara👄 Madzik👄 Nikolka👄 Smerfetka👄 alutek👄 Lilka👄 Kakusia👄 Jesli kogos pominełam to przeprASZAM I 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaaaaa
dziewczyny mam do was pytanie - na której s stronie u was, nie pamietam na której, któras z Was pisala o jakims syropie ( chyba na kaszel ) który o ile dobzre pamietam wpływał dobrze na nasienie. Bardzo prosze napiszcie mi co to za syrop i co on daje. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Mały spi więc mogłam zajrzec na chwilkę. EfQa dziękuję za miłe słowa, wsparcie się przyda ;-) dziewczyny pytałam się znajomych i nikt nie zna kogoś do opieki kogo mozna polecić więc rozkleiłam na osiedlu ogłoszenie i babki się zgłaszają, narazie robię kasting a było juz 5 i własnie czekam na kolejna. Monia tak ci zazdroszczę że Adaś ciągnie cyca, bo mój mały traktuje go jak smoczek albo przytulankę która pozwala mu szybciej zasnąć bo tak żeby porzadnie się z niego na jeść to nie ma mowy. Ściągam pokarm juz 4 miesiące i nie wiem ile jeszcze pociągnę bo łapska mnie juz bolą od laktarora. Póki jestem w domu robie to co 4 godziny ale jak wrócę do pracy to napewno się to zmieni dlatego muszę małego uczyć jeść. zacznę może od jakiś kaszek ale bardzo mało i powoli bo tez nie chcę żeby mu się coś w tych małych jelitkach poprzewracało bo i tak ma problemy z kupką rzez to żelazo co musi łykac. Robi raz dziennkie i to z małymi problemami. Niania idzie to narazie potem wpadnę w miarę możliwości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Alutek29 jeżeli mogę ci coś zaproponować na problemy z kupka to najlepsze są owoce: porzeczki, jeżyny, maliny i żurawiny, jablka mozna z nicz zrobic prosty przecier lub soczek np 200g podanego wyżej owca zmielonego 250 ml przegotowanej wody można dac cukier ale nie koniecznie(1 lyzeczka) te owoce maja duzo blonnika najwiecej ze wszystkich owocow i dobrze pomagaja na kupki Co do warzyw to:Brukselka, bob, zielony groszek, fasola, soja, groch tez latwo zrobic przecier: Przetarte warzywo przegotowana woda 1 lyzeczka masla Wszystko razem zmiksowac Twoj maly zaczyna 5 miesiac wiec mozesz juz mu podawac takie papki i soczki...a nallepsze sa wlasnej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Alutek- a nam sie kończy macierzyński 20 września? Bo nie wiem, czy jeszcze się poniedziałek 21 wlicza, ale chyba nie, bo 20 tygodni, to ja liczę wraz z 27 kwietnia...? Moni25- trzymam kciuki!!!:-) Kalpek- dostałaś list? Ja już 2 tygodnie czekam na listonosza!!! Podobno coś poczta strajkuje Efqa- współczuję komentarzy teściowej, ale najważniejsze,że się nie przejmujesz:D Ja dziś dostałam spis wyprawki przedszkolnej:0 Będzie kolejna kasa do wydania.... Zaczął mi się czas mega gubienia włosów:-( :-( :-( Piszę do Was, a ten mój mały szkrab rozmawia z matą i posyła mi uśmiechy:D Ale widok! He he :D A wczoraj mi ściągnął kanapkę z talerza :D Chwyta do rąk wszystko, co mu popadnie:-) Asia- laseczka z Ciebie! Czyżbyś miała naturalnie kręcone włosy? (jak ja :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku👄 niestety, musiałam przełożyć badanka, nie ma mi kto przy małym zostać, a jak z nim dziś poszłam, to była mega kolejka i oczywiście nikt mi nie ustąpił, choć mały płakał:-( Wkurzyłam się i wyszłam Nie dość, że im się prywatnie kasę płaci, to w dupie mają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie niania tylko listynosz ale dała plame nawet nie zadzwoniła że nie przyjdzie i juz jest skreslona. Monia musze cie zmartwic bo macierzyński kończy nam sie 13 wrzesnia to jest 20 tygoni czyli 140 dni. asia dzieki za przepis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia671 Dziekuje za laleczkę, mam nadzieje ze w pozytywnym znaczeniu tego słowa ;) Ty tez jesteś śliczna kobietka i masz cudne dzieci A ja nie ´mam swoich kręconych chodz bardzo bym chciala takie miec Zawsze robiłam sobie trwała na grube walki, nawet ci ktorzy mnie znaja bardzo dlugo, a nigdy nie zadali mi pytania czy to moje naturalne wlosy, mysla ze ja mam naturalne krecone bo przez dobre 7 lat robilam co pol roku trwala na grube walki, a wczesniej krecilam na papiloty :D Ty za to masz piekne naturalne krecone wloski, a ja mam naturalne proste druty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Juz w pracy... pierwsze sprawy zalatwione ale dlugi dzien przed nami... w domku bede dopiero po 20. Alutek🌼 mam nadzieje, ze szybko trafi Wam sie fajna, niezawodna i uczciwa niania. :) Kalpek[kwiatek powodzenia w zalatwianiu spraw w gminie :) Efqa🌼 no ale co za kawaler... zeby zaraz gryzc nasza ksiezniczke??!! Pani Misiowa🌼 trzymam kciuki za udany powrot do pracy!! Monita🌼 jak sie dzis czujesz? Myszka🌼 jeszcze talerze lataja? :) Mam nadzieje, ze juz bloga atmosfera w domciu a Wy sie kochacie jak dwa golabki :) Sara🌼 a olac tesciowa!! Ja z moja dobrze zyje, ale zachowujemy zdrowa odleglosc 1774 km- i tak jest najlepiej ;) Troche przestraszona jestem bo dowiedzialam sie wlasnie, ze moja kolezanka urodzila dzidziusia po 29 godzinach ciezkiego porodu.Az sie boje myslec co to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Juz w pracy... pierwsze sprawy zalatwione ale dlugi dzien przed nami... w domku bede dopiero po 20. Alutek🌼 mam nadzieje, ze szybko trafi Wam sie fajna, niezawodna i uczciwa niania. :) Kalpek[kwiatek powodzenia w zalatwianiu spraw w gminie :) Efqa🌼 no ale co za kawaler... zeby zaraz gryzc nasza ksiezniczke??!! Pani Misiowa🌼 trzymam kciuki za udany powrot do pracy!! Monita🌼 jak sie dzis czujesz? Myszka🌼 jeszcze talerze lataja? :) Mam nadzieje, ze juz bloga atmosfera w domciu a Wy sie kochacie jak dwa golabki :) Sara🌼 a olac tesciowa!! Ja z moja dobrze zyje, ale zachowujemy zdrowa odleglosc 1774 km- i tak jest najlepiej ;) Troche przestraszona jestem bo dowiedzialam sie wlasnie, ze moja kolezanka urodzila dzidziusia po 29 godzinach ciezkiego porodu.Az sie boje myslec co to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa 🌼 u ciebie napewno bedzie tak : Plum wskoczy i po wszystkim :D i bedziesz sie cieszyla zdrowym slicznym twoim i meza dzidziusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaaaaa
dziewczynie - nie pamietacie co to za syrop był? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutku- masz rację, to ja się machnęłam o jeden tydzień :o Kurka, to mi trochę pokrzyżowało plany :o Asia- dziękuję za komplementy, aż się zaczerwieniłam :P Lilka- fajnie, że wpadłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laskaaa- niestety nie mam pojęcia o co chodzi, ale wiesz, że to wszystko jest "wspomagające" i niestety cudów dzięki temu nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze spadać do warsztatu, bo w czwartek jadę po następne materiały, a to muszę do dzisiaj najpóźniej do jutra skończyć :) Wcześniej miałam tam telewizor i nie było tak smutno, ale telewizor daliśmy teściom, bo ich już się psuł i teraz mam tam tylko radio :( Monia 🌼 a co przecież prawdę napisałam, niema sie co czerwienic, a dziewczyny na pewno przyznają mi racje ;) Sara 🌼 przeprowadz tesciowa jakies 1300 km od siebie bedziesz miala spokoj :D Myszka 🌼 .. no caly czas nie moze byc dobrze czasami trzeba sie pokłócić, to naturalne i zrowe :), a najlepsze jest godzenie :D, pomysl teraz o pogodzeniu i czekaj az maz sam przyleci do ciebie :D, oni zwykle dlugo nie wytrzymuja :D wiesz :D Pani Misiowa 🌼 Masz przesliczna coreczke i jaka juz duza :) Kalpek 🌼 Nie wiedziałam ze to ty, całkiem sie juz potracilam kto jest kto, pomału dochodzę do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laskaaa- może chodziło Ci o zioła, o których pisała Asia? Jeśli tak, to zajrzyj na 374 stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uśpiłam przy cycu terrorystę :p też zabieram się za ogarnięcie mieszkania:-) No i muszę o jakimś super torcie pomyśleć, bo urodzinki tuż tuż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaaaa
dzieki wielkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia🌼 ale fajnie by bylo gdybys miala racje... ale raczej nie licze na latwy porod... i siostra i mama mialy swoje porody bardzo trudne.Nie sadze abym byla jakims wyjatkiem. Z tego strachu zadzwonilam do szkoly rodzenia zapytac czy maja jeszcze jakies wolne miejsca na kurs. :) Maja do mnie oddzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz jest sroda, tylko 4 dni i ide do roboty!!!!!!!!!! zaraz biore sie za mycie wozka bo zawozimy go do dziadkow a my przesiadamy sie do starego, fakt ze jest wielki i ciężki ale musze miec jakis na jakies dluzsze wyjscia bede za wami tesknic !!!! mam nadzieje ze w pracy co jakis czas uda mi sie zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... oj panimisiowa... biedulko :-( będzie dobrze, majgorsze pierwsze dni... efqa jak dobrze, że już jesteś... a co do teściowych to znów się pewnie powtórzę... najlepiej jak mieszkają daleko :-) lilkuś a ty już nie prorokuj masakrycznego porodu bo z tego stresu fasol będzie miał adhd ;-) monia no nie zazdroszczę wydatków... wychodzi na to, że co rok to dziecko więcej kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼No staram sie byc wyluzowana... ale wiesz od czasu do czasu strach mnie ogarnia. Nie mow mi, ze Ty tak nie mialas??!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni25
dziekuje bardzo Monia671 :*:*:*:*:*:*: co z tego wyniknie okaze sie 17.09.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lasencje:D:D:D:D:D Dziekuje dziewczynki za mile slowa....Z mezem juz dobrze.....:P Asia🌻podejrzalam Cie u Patinki na NK - sliczna dziewczyna z Ciebie:) Wrocilam co dopiero z pracy, zaraz sobie cos zjem, bo glodna jestem.... Kochane trzymajcie za mnie jutro kciuki prosze.....na 10 jade na HSG i mam pietra, ahhh mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze:)Dziekuje Wam kochane za wszystko ....sciskam Was i przesylam caluski👄👄👄 Odezwe sie do Was jutro jak wroce z tego badania:) Papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko jak zwykle jesteśmy z lenką z tobą i czekamy z niecierpliwością na dobre wieści :-) liluś... szczerze... nie miałam takich wizji porodu... może jestem nienormalna??? kto to wie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×