Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

To bylo moje pierwsze małżeństwo, jestem rozwodka i drugi raz wyszlam za maz, moj tez po rozwodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej liluś🌻 mi niestety się nic nie wyświetliło na tej stronce ale to na pewno wina mojego kompa w pracy ,jak wróce do domu to zerknę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzatane juz mam, obiadek prawie gotowy i robie kawke posiedze troszke przy kompie i poczekam na telefon od znajomej i wyruszam na zakupy(na materialy) a wy dziewczynki jak daleko jestescie co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi tylko niebieskie tło się wyświetliło hihih,mój komp w pracy jest do d**py:):):) musze wyskoczyć na zakupy bo po tych wyjazdach lodówa świeci pustakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Malz natomiast do poznej nocy bawil sie tym wozkiem- skladal, rozkladal.... Jezdzil nim troche po domu, znowu cos innego wymyslal...juz chce fotelik kupowac do samochodu! Bo ten mozna tez wpinac do wozia- dobra sprawa jak maluch zasnie podczas jazdy autkiem. Czulam sie z nim wczoraj jak z malym dzieciakiem, ktoremu kupilismy nowa zabawke. Ja poszlam spac a On dalej walczyl. Chcial sie chyba nauczyc rozkladac w takim tempie jak na filmikach instruktazowych :) Ja sobie zdaje sprawe z tego, ze ten wozek moze sie rowniez nie podobac absolutnie- bo to nie jeden z tych uroczych, slicznych wozeczkow, ale my glownie stawiamy na wygode, lekkosc i solidne wykonanie.A kolor czerwony w sumie w ostatnim momencie wyszedl. Planowalam granat albo bez, ale ten byl taki wyrazny i soczysty. chyba pasuje czerwien dla chlopaka, co? Tak, czy inaczej dziekuje za pochlebne opinie :) Urzeklo mnie to w nim, ze moge go spokojnie do torby schowac ( przyda sie podczas lotow ) albo wniesc na pietro po prostu na ramieniu. A to sie przyda. Tu mieszkamy w domku ale w Polsce mamy mieszkanko na 3 pietrze a pewnie i tam troszke posiedzimy z Fasolem. :) Tesciowa sie dziwi, ze tak wczesnie wozek kupilismy. Ale czy to wczesnie?? 7 miesiac leci. Wkurzyla mnie tym gadaniem. Ja nie jestem przesadna i juz! W takich momentach Bogu dziekuje, ze mamy do niej 1774 km. ;) Asiu🌼 ja oczywiscie, jak widac w pracy jestem i powoli mysle o wyjsciu na przerwe. Malz ma 9.09.2009 urodziny i meczy ze marzy o pile elektrycznej do ciecia drewna. Wszystko spoko, tylko jak ja to do domu zatargam??!!Ogolnie to on jest sprytny, bo dobrze wie ze prezentu nie kupuje na ostatnia chwile- kupilam juz mu fajna torbe podreczna i perfumy Calvina Kleina a on raptem w piatek zaczal mi o tej pile nadawac.No i co ja mam z takim zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa ja bym mojemu mezowi kupila taka pile jakby bardzo pragna, ale napewno przemyslalabym dwie rzeczy, czy nas na to w tej chwili stac i jakie czekaja mnie wydatki w niedalekiej przyszlosci i czy to nie zawazy na finansach.A jakbym wiedziala ze nimoge tego dzwigac to: poprosilabym sasiada, albo znajomych o pomoc jezeli takowach niema lub niemaja czasu to w kazdym sklepie jest transport. Albo zamowic z katalogu i zrobic niespodzianke mezusiowi po urodzinkach.Pomyslalby ze juz tej pily nie dostanie tylko perfumki, a tu mila niespodzianka po kilku dniach :D Co myslisz o tym...uwielbiam robic niespodzianki i je dostawac ale to jest rzadkosc bo moj to taki wspanialomyslny nie jest jezeli chodzi o niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukalam na stronkach miejscowych sklepow i znalazlam to jego ,, marzenie'' :) http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0073099/c_1/1%7Ccategory_root%7CGarden+and+DIY%7C14418702/c_2/2%7Ccat_14418702%7CPower+tools%7C14418763/c_3/3%7Ccat_14418763%7CSaws%7C14418782.htm Tak sobie mysle ze przydalaby sie nam taka, bo jest kilka rzeczy w domu do zrobienia ;) Widze, ze ciezkie to nie jest. Ale z drugiej strony Asiu mysle, ze masz racje. Chyba zrobie mu niespodzianke i zamowie transport na sobote. Tego dnia i tak bedziemy glownie swietowac bo urodziny wypadaja w srode. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia🌼 kiedys maniakalnie gralam na kurniku w tysiaca i literaki ale teraz czasu brakuje. Rozumiem jednak, ze to moze wciagac :) A ja dzis wieczorem ide na cwiczenia dla ciezarowek w wodzie. Cos czuje, ze moze byc smiesznie. :) Grameczko🌼 super sa te wszystkie nowe foteczki na nk. Moniu🌼 a gdzie Ty sie podzialas? Ewelka🌼 domek pieknie rosnie. Okolica piekna :) Sara🌼 co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 🌼 Brzmi smacznie :) Mi ostatnio brakuje pomyslow na szybkie dania obiadowe. Moze cos Ci jeszcze wpadnie do glowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pysznie się zapowiada ta sałatka:):) ja też tak smażę filecika ale surówkę z pekińskiej robiłam osobno a tu można razem wszystko:):):) w kurniku też grałam może z dwa lata temu:) wciąga strasznie przeważnie wieczorami w tysiąca i domino:):) ale teraz w domu raczej nie ma czasu a w pracy już próbowałam pare razy wgrać jave i sie mi nie może to zainstalować bo kurnik na javie działa ja mam windowsa 98 w pracy i na razie tego nie ruszam bo znów trzeba by było kupić nowy system a nie chce tego mojego programu do pracy ruszać nawet bo nie bedzie mi miał kto z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zakupach kupiłam jarzynki na sałatkę jarzynową mniamm już mi się chce jeść a w domu ponoć kotlecik czeka mąż od teściowej przyniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dobre sa tez bulki z miesem mielonym wolowym...mniam podaje przepis: 500 g mielonej wołowiny 2 cebule 1 czerwona papryka 2 łyżki pasty pomidorowej 1 malutka papryczka chili (lub chili suszone) 20 zielonych oliwek bez pestek sól, cukier, pieprz 1 łyżeczka oregano 3 łyżki oliwy 250 ml kwaśnej gęstej śmietany 1 łyżka majonezu pół pęczka cienkiego szczypiorku 8-10 małych pikantnych korniszonów 8-10 małych podłużnych bułeczek Sposób wykonania: 1. Cebule obierz i pokrój w drobną kostkę. Paprykę pokrój w paseczki. Chili pokrój drobno, najlepiej w rękawiczkach gumowych. 2. Na oliwie zeszklij cebulę, dodaj mięso i smaż na dość dużym ogniu, mieszając i rozdzielając mięsko na grudki. Po odparowaniu i lekkim zrumienieniu mięsa dodaj paprykę i papryczkę chili, pastę pomidorową i kilka łyżek wody, dopraw solą, pieprzem, oregano i cukrem. W razie potrzeby zaostrz odrobiną tabasco lub suszonego chili. Gotuj do powstania gęstej masy i zdejmij z ognia. Oliwki posiekaj w plasterki i dodaj do mięsa. 3. Korniszony przekrój wzdłuż na ćwiartki i odłóż. Przygotuj 4-5 kwadratów z folii aluminiowej. 4. Bułeczki przekrój wzdłuż, nie przecinając do końca jednego z dłuższych boków. Rękami rozszerz nacięcie, wyjmij nieco miąższu bułeczek lub go lekko uklep i nałóż porcje masy mięsnej. Połóż 4 kawałeczki korniszona na każdą porcję. Układaj obok siebie po 2 bułeczki napełnione farszem, rozcięciem do góry i zawiń ostrożnie w folię aluminiową, zakręcając ją na górze każdego pakiecika. Włóż pakieciki na 10 min do rozgrzanego piekarnika. 5. Szczypiorek posiekaj drobno. Śmietanę zmieszaj z majonezem i szczypiorkiem, posól do smaku. Sos ma mieć łagodny smak, dla kontrastu z pikantnym nadzieniem. 6. Podgrzane bułeczki (2 na porcję) wyłóż na talerze, podawaj polane sosem śmietanowym. Pycha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌻 asiu ale robisz nam smaki:):):) przepis z bułeczkami ciekawy na pewno wyprobuję bo bardzo lubię dania mięsne hihih robie kawkę więc zapraszam na pogaduchy :):):) piszcie jak tam nowy dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liluś ale historia z tym wózkiem:):):) małżonek się cieszy bardzo asiu oglądałam twoją galerię:):) jestem pod wrażeniem,całkiem inny styl niż ja mam :):):) ale bardzo się mi podoba,najbardziej sypialnia i jadalnia,a jak robisz te kółka w zasłonkach? a materiały to jakies sztywniejsze do tego trzeba?i na zakonczeniach to są rurki metalowe czy coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he dzień dobry!!! a monitkę już ogarnęło zasłonkowo-firankowe szaleństwo!!! asiula ale lachon z ciebie!!! lilku jak tam aerobik??? monia co u was??? buźki dla dziewczynek 😘 😘 kalpeczku jak tam w job? myszeńko a ja ciągle... wiesz ❤️ pati 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×