Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

kalpeczku pewnie już sto razy pisałam tu o mojej znajomej która mimo braku przeciwskazań nie mogła zajść w ciążę... zdecydowali się z mężem na adopcję a po niecałym roku urodziło im się ich własne dziecko teraz mają dwójkę... nie mówię, że masz adoptować... przykład przytoczyłąm jako dowód na to jak silnie działa psychika... nie zawsze pozytywnie niestety... jesteś młoda... i tobie świat przyniesie spełnienie ,marzeń!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
jej Kobietki gdzie jestescie???? ja Was chyba odstraszyłam bo wrociłam po tak dłuugim czasie a Wy znikłyście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam strasznego doła, nie zaliczyłam jednego pierdolonego egzaminu (a naprawdę dużo się uczyłam, pytania były tak sformułowane, że nie wiadomo było o co chodzi). dzisiaj się dowiedziałam, w sobotę poprawka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu poprawka to nie koniec świata!!! dasz radę!!! mam do was apel dziewuszki: to historia ostatnich dwóch lat młodszego brata mojej koleżanki... www.imielin.slask.pl/strona/list_wojtek_owsianka.doc jeśli możesz, pomóż wpłacając pieniądze na konto fundacji lub jego konto osobiste: WOJCIECH OWSIANKA 20 1140 2017 0000 4402 1065 1083 LUB WYPEŁNIJ RUBRYCZKI W PIcie TO NIC NIE KOSZTUJE: 1.Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"; 2.KRS: 0000037904; 3."Informacje uzupełniające - cel 1%": Wojciech Owsianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
hmm jakos "obco" się tu teraz czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca no co ty gadasz, przeciez ty weteranka jestes na naszym forum, od jakiegos czasu mamy troche kryzys ale to minie kalpek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie sporo poroblemow sporo zalatwiania wracam do domu to jestem tak zmeczona ze nie mam sily zjesc a tu jeszcze dzieci trzeba zaopatrzyc.Dzis lzej ale musze jakies zakupy zrobic a za oknem szaro buro i mokro :( Kalpek...nie wiem co mam napisac wnioskuje ze potrzebujesz przerwy ze chcesz przestac myslec o dziecku ale czy tak sie da :( w kazdym razie zycze ci duzo sily w tej ciezkiej walce dla ciebie,nie opuszczaj nas na stale,ale jesli potrzebujesz minuty ciszy rozumiem cie..🌻 dla ciebie Panimisiowa ciesze sie ze juz zdrowiejesz i masz sie duzo lepiej :) Obca ani tak nie pisz.Mnie czasem rowniez glupio pisac na naszym topiku tak widze ze glownie mamy sie udzielaja a starajce sie tylko przygladaja temu i moze to powoduje ze czuja sie odepchniete nie wiem tak mi sie pomyslalo.Dlatego wole mniej pisac niz opisywac co sie u mnie danego dnia dzieje bo wiadomo ze nic ciekawego nie napisze tylko dzieci i dzieci .... Sara zycze powodzenia na poprawce w sobote mysle ze doskonale dasz sobie jednak rade znasz juz mniej wiecej jak wygladaja pytania i sie dobrze przygotujesz juz ja ciebie znam :) mala kobietka rowniez zycze duzo sily :) musze zmykac bo ktos zrobil cos fuj i musze to fuj zlikwidowac :) gramka oj chcialabym widziec mine twojego meza w tej bieliznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien Dobry :) Patinko a to w ta bielizne grameczkowy Malz sie przebieral?? :) :) aaaa to inna sprawa- tez bym chciala jego mine w tym zoabczyc ;) ale mi wyobraznia zadzialala- przepraszam bardzo ale tak jakos mi sie skojarzylo, wyobrazilo i prawie monitor oplulam :) Adas kimnal sobie, a ja szperam w sklepach ineternetowych i szukam mebli, lodowki, zamrazalki.... oj spore wydatki nas czekaja w marcu. Az strach sie bac. Decyzja zapadla- przeprowadzamy sie miedzy 5 a 10 marca. Jakies chetne rece do pomocy?? Sciskam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Smutno się jakoś u nas zrobiło... Kalpeczku- nie pisz, że odchodzisz. Po prostu odpocznij od forum. Albo pisz o czymś innym... Jakis milczący czas dla nas nastał. Czy wiecie może co u Nikoli? Taki smutny ma opis na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka- nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę! Oczywiście pozytywnie. Może kiedyś i ja będę mieć swój kąt... Garmko- a Ciebie jeszcze miałam opierdzielić za gadanie o zwisach!!! Kobieto- jak przy rozmiarze B możesz mieć zwisy???? (oczywiście bez urazy) pomyśl- ja mam D miałam przy karmieniu G!!!! I nie narzekam!!!! Więc nastawiaj tyłek bo osobiście dam Ci kopa!!! Też chętnie zobaczyłabym minę Twojego M :p Dziewczyny- trzeba nieco rozruszać to forum!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 no na razie to nie bedzie taki calkiem nasz kat... przez najblizszy czas bedziemy wynajmowac- zobaczymy jak sie tam zaklimatyzujemy.... jak bedzie ok, to bedziemy zastanawiac sie nad kupnem tego domku ... z tym naszym miejscem na ziemi to w naszym przypadku jeszcze trudniejsza sprawa. Z jednej strony nam tu dobrze, a z drugiej teskno za rodzina, ojczyzna... w tym roku jednak chcemy podjac decyzje co dalej bo nie da rady juz dluzej zyc jedna noga w Polsce a druga tutaj- wiecznie na walizach. No ale nie marudze.... ciagle staram sie to trakotwac jako zyciowa przygode... wazne zebysmy na stare lata gdzies sie osiedlili zeby bylo gdzie z fajnymi sasiadami w karciochy grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za kody wprowadzili przy wysylaniu wypowiedzi. Tez to macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnych kodów. Mimo wszystko masz swiadomośc, że masz gdzie się podziać. A nas niestety ciągle ktoś wyrzuca... Mam już dość tych ciągłych nerwów Ale szkoda o tym pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze tylko mi narzucili :) nie spodobalam sie :) Moniu🌼 a co ciekawego robi Twoj Adasiek? Moj pozdrawia Twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara🌼 poprawka to nie koniec swiata! Dasz rade i satysfakcja bedzie jeszcze wieksza. Nie denerwuj sie bo zlosc pieknosci szkodzi. Kalpek🌼 my tu jestesmy, wspieramy i trzymamy kciuki- wiesz o tym. Gramka🌼 jak dzis Lenka sie czuje? Madziu🌼 a moja mala imienniczka? jak sie dzis ma? Monita🌼 jak poszukiwania pracy? Patinko🌼 jak nauka? ja juz tez kombinuje na co sie dalej wybrac? Dzieki Adasiowi skonczylam wczoraj kurs masazu niemowlat :) Jest dyplom, jest Adas- bedziemy sie masowac :) Obca🌼 u nas obco? no co Ty! rozgosc sie jak u siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he nowe zasady z kodami no cóż... mam nadzieję, że się jeszcze puściej nie zrobi :-( lilku niby dużó wydatkó, sporo zamieszania ale ile radości!!! :-) obca... jesteś u siebie przecież... :-) każa z nas kiedyś miała, ma teraz albo mieć będzie ponownie takie same problemy... byłyśmy dla siebie wsparciem, jesteśmy i będziemy... a jeśłi tego nie czujeci kalpeczku i obca... 😘 😘 to obiecuję, że będę się bardziej starać... :-) lenka dziś już energiczniejsza ale marudna i sporo jak na nią śpi... niestyety wrócił kaszel :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane od razu mi lepiej :*** chociaz doła mam od tyg bo przytyło mi sie sporo,opanowac sie nie moge z tym jedzeniem,a tyle trudów mnie kosztowało zrzucenie tych ciękzich kg...moze znacie jakies diety,mało rygorystyczne,zeby po nich zaraz sie na jedzienie nie rzuciła,a ja tak lubie sobie dogadzac,ale osttanio przesadziłam 3 kilo w 2 tyg kochane...i musze to zrzucić bo sie źle czuje we wlasnym ciele co idzie w parze ze złym sapomoczuciem,....bo jak kobieta sie ze sobą dobrze czuje to i inni ja tak odbierają,prawda moje drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się z tobą zgadzam w stu procentach... jak spojrzysz w lustro i stwierdzisz co to za pszczurzyca to masz zły dzień i jak ktoś na ciebie spojrzy to myślisz, że się nabija z twojego wyglądu gdybyś jednak patrząć w lustro stwierdziła świetnie wyglądam to te same patrzące na ciebie oczy dawałąy by ci satysfakcję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa zauwazylam blad ale czekalam ktora pierwsza zauwazy :) Tez bym chciala zobaczyc meza w tym przebraniu i jego mine gdyby sie zobaczyl :D na mieszalam :) tez wyskoczyly mi jakies kody i 3 raz mnie wywala wiec ostatni raz podejmuje probe i sie poddaje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka wystarczy tylko kliknac? bo kliknelam a tam sie wyswietlilo ze zero osob kliknelo i ze trzeba wyslac linka do 20 osob podajac email? Ja po obiadku placki ziemniaczane z salatka pomidorowa i ogorkiem w smietanie do tego baklazany ogroki papryka mniam :) Laura zjadla z cukrem czekam az wstanie ten najwazniejszy czlonek rodziny :) aha powiedzialam dzis mamie o ciazy :O bez komenatrza nasluchalam sie ze wlasnie sobie zycie zmarnowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak klikniesz to dotajesz swój link i możesz zbierać punkty :-) dzięi patinka... a co do mamy... to tak to już niestety jest... zamiast wspierać często wolą krytykować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciągle coś jem... właśnie szykuję sobie spaghetti... moja męża na diecie więc obiadkuję się sama ;-) nie jest to dobre ;-) patinko chętnie bym i na twój obiadek wpadła :-) kolorowo i warzywkowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj!!! od 17 nikt się nie pojawił??? oj dziwuszki... nieładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam się: www.imielin.slask.pl/strona/list_wojtek_owsianka.doc jeśli możesz, pomóż wpłacając pieniądze na konto fundacji lub jego konto osobiste: WOJCIECH OWSIANKA 20 1140 2017 0000 4402 1065 1083 LUB WYPEŁNIJ RUBRYCZKI W PIcie TO NIC NIE KOSZTUJE: 1.Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"; 2.KRS: 0000037904; 3."Informacje uzupełniające - cel 1%": Wojciech Owsianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przelotem, bo zaraz na jakiś spacer trzeba wyjść. Obca- nie przejmuj się, ja też ostatnio w jakiejś depresji jestem... Nawet nie wiem, co miałam napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan26
Witam!Załważyłam że znacie się już między sobą troche czasu. Ja jestem na tym forum nowa ,ale jakoś mnie tu ciągnie i zaglądam codziennie mam tak samo problemy jak Wy w mniejszym lub większym stopniu zależy od punktu widzenia:)mam nadzieje ze się zaklimatyzuje u was było by mi bardzo miło pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Megan26 witam Cie serdecznie w imieniu swoim i kolezanek..zapraszamy i zaglądaj do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×