Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość do soni17
czy nie wydaje Ci sie, ze taka twoja wypowiedz jest nie na miejscu? Zwlaszcza w gronie osob starajacych sie o dziecko? Zajrzalam do twoich wczesniejszych wypowiedzi i nie zawsze bylas taka cwana - ot chocby tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2198090&start=1560 12:26 12:27 19:27 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2198090&start=1740 ( 20:24) Jakos nie "bralas sie w garsc" i sama "trulas" mimo, ze sama nie staralas sie jakos specjalnie dlugo o dziecko w porownaniu do tych dziewczyn, ktorym wbijasz szpile, wiec racz sobie darowac. I masz racje nie musisz do nas zagladac. Tacy ludzie wykazujacy całkowity brak empatii i zrozumienia nie sa w naszym gronie mile widziani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do soni17
A tutaj to nie bylo "trucie"? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2198090&start=1710 cytuje: 21:39 CzescWica< ja tez miewam okropne bole brzucha,ale to niby ok. I ostatnio cos dziwnego- strasznie mnie mdli,ale poznym wieczorem, chyba powinno rano? Ogolnie fatalnie sie czuje dzisiaj, ble. Tak Soniu: bleeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd się biorą takie osoby??? masakra jakaś... hejo dziewuszki... witam z rańca i zapraszam na kawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,nie będę się wypowiadać wcale..szkoda słów.. Ja w pracy,kawka wypita :) Sama dzis,bo stazysty juz nie ma,a szkoda :(a kolega wział urlop.. Dzis mi wąłsnie Zastepca Wójta ze pojade na szkolenie na 3 dni,odnosnie wypełniania wnsioków unijnych,bo oni chca zebym została :Du nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super kalpeczku!!! chcesz jeszcze ten nr??? panimisiowa a co powiesz na ciasto chałwowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka jesli mozesz to wyslij mi go na nk co? Monia ma zapalenie spojówek i ledwo widzi na oczy...:( biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kalpeczku gratuluję powodzenia w pracy. Tak trzymaj :) Graminis 👄 Sonia pamiętaj, że w życiu nie zawsze jest kolorowo, przychodzą chwile załamania i smutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co... lenka mi zasnęła... planuję po 11 wyjść z nią na spacer ale martwi mnie aura za oknem... jakoś słonka brak... dziś mam egzamin z kosmetologii i chemii ustny... wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka to wspólczuje,ale juz egzamin ? Ja mam zjazd dopiero w nastepna sobote,a dzis przyjezdza do mnie siostrzenica :Djuz biedna sie doczekac nie moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem po sesji... zostały mi te 2 dzisiejsze i we wt z dietetyki bo nie pojechałąm na nie jak lenka była chora... :-( no to będziesz dizś miała wesoło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napewno zdasz :) Bede trzymac kciuki mocno ! Madzik co u Ciebie ? Misiaczki a z Toba to co sie stało ? Lilka a ty co p[orabiasz ?juz wszystko w kartonach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam wyjścia... muszę zdać ale już mi się miszają te ceramidy, kwasy hialuronowe i płąszcze lipidowe ;-) oj lilku... wielkie chwile przed Wami... ale adaś rulez i wszystko jasne :-) a co z naszą zuzią???? madzik!!! meldować się proszę!!! myszeńki dawno nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki 🌼 🌼 PATINKO 🌼 to USG tak mnie wzruszyło u mnie najwyższa ocena :) Przesyłam ogrom 👄 👄 👄 dla Twojej kochanej fasolki GRAMKO 🌼 - Witaj kochana :) Życie i tak nas nie rozpieszcza więc w sumie po co rezygnować z tego co miłe - każdy (no prawie;) lubi słodkości :) sonia17 - piszesz, że gratulujesz........ fajnie, Patince życzysz by się wszystko ułożyło, pocieszasz Sarę.... po to by chwilę później napisać, że tylko narzekamy..... czyżby jakieś rozdwojenie jaźni bo za bardzo nie kumam - powodzenia Panimisiowa170 - 🌼 Oj tak, fryzjer, kosmetyczka i wszelkie zabiegi upiększające są nam niezbędne do lepszego samopoczucia i chyab każda z nas to bardzo lubi :) być może właśnie dlatego wybrałam studium kosmetyczne ;) NIKOLKA 🌼 - wiem, że Ci ciężko - skąd ja to znam.......... ale musimy być silne mimo tych niepowodzeń - ściskam mocno i trzymam mocno kciuki za kolejny cykl kakusia 24 🌼 - no pokus niestety i stety ;) na tym świecie jest zbyt wiele. Trzymam kciuki za mega dobre efekty :) MEGAN26 - bez paniki proszę ;) Jeszcze nic nie wiadomo a Ty już obrosłaś pesymizmem tak nie można. Ja również w tym cyklu myślałam, że będzie@......... głowa do góry Kalpeczku 🌼 - cóż za pozytywne wiadomości :) Bardzo się cieszę, że w pracy takie miłe newsy :) :) :classic_cool: :classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo mała szczęśliwa kobitko :-) co do soni to miałam to samo napisać... ale tu nie ma nic do śmiechu bo to są problemy psychiczne... droga soniu wybierz się do psychologa albo psychiatry póki nie jest za późno!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała kobitko miło Cie widziec 👄 No czy takie dobre wiesci to nie wiem,bo nie wiem czy sobie poradze,bo to ciezkie jest własnie na takich szkoleniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko - Hejka :) :) Co u Ciebie kochana? Sonią nie ma się co przejmować -może to nie "ona" pisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, idziecie przez sesje jak burza tylko pogratulowac zapału ja sobie obiecalam ze pojde na studia podyplomowe i na obietnicach sie skonczylo :P malakobitko :) monia zdrowia i jesscze raz zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:)Wczoraj się dowiedziałam że moja siostra jest w ciąży:)po raz 3:)Tak się ciesze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek ale z tego co wiem, to takie szkolenia nie opieraja sie tylko na nauce, wieczorami robi sie calkiem przyjemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapraszam panimisiowa... ja już swój kawałek wsunęłam... straszny ostatnio ze mnie łąsuch ;-) megan no to gratki... znó będziesz ciocią!!! głaskaj brzunio to się zarazisz :-) kalpeczku no fakt... nie ma jak wyjazdowe szkolenia!!! szczególnie wieczorami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam taką cichą nadzieje że już się zaraziłam:)Mogłaby mieć teraz córke bo już ma dwóch synów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę... wreszcie optymizm :-) podoba mi się ta twoja cicha nadzieja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×