Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Jak ja sobie wspomne tamte czasy, jak czekalismy na wiesci ze szpitala,to ryczalam jak bobr i prosilam Boga by Go zabral:(by sie nie meczyl ....ale On tak bardzo chcial zyc i cieszyc sie zyciem:) Oczywiscie smutno mi sie robi jak go widze, bo wiem ze cierpi ze jego mlodszy brat moze biegac a On nie:( Ale On jest silny i chyba sie z tym juz pogodzil....i jest baaaardzooo kochany:)zawsze sie pyta: "Ciociu kiedy przyjedziesz??" ostatnio mowil bysmy przyjechali na Swieta, ale ze my mieszkamy w USA, to powiedzialam mu ze przyjade na jego bierzmowanie, albo na wesele.....hehehe.... to mowil....hohoho Kiedy to bedzie,,, Kochane milego weekendu Wam zycze i do uslyszonka:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sobie tego wyobrazić,że tak małe dzieci muszą cierpieć:( To jest niesprawiedliwe... Myszko to wspaniale,że on chciał tak bardzo żyć i dziś jest normalnym chłopcem ! takie kochane te dzieci nie zasługują na to... Bardzo bym chciała żeby Oskarek też był szczęśliwy i nie cierpiał. Może Bóg go nie zabierze... Zyczę Ci Gab tego żeby wszystko było dobrze i żeby staranka były udane i żebyś w końcu zaznała szczęśliwego macierzyństwa bez trosk i zmartwień By Oskarek móg mieć rodzeństwo i żeby wszystko się ułożyło, życzę Ci tego z całego serca. Tak samo jak Myszce udanego staranka:*:*:*:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pozdrawiam was kalpek czekam na dobre wiesci myszko to na święta może z dobrą nowiną gab nie wiem co mam powiedzieć chciałabym ukochać twoje malenstwo i obys zaszła szybko w następną ciąże tylko uważaj Bóg wynagradza tych którzy są poddani próbie mogą być blizniaki a co tam jak mają być nie to żart nie bierz tego kochana do serca madzik jak tam w małrzenstwie patinko głowa do góry bedzie ciężko ale dawaj do przodu moje drogie a u mnie dzieci zdrowe Szymon rośnie jak na drożdżach i cała reszta takę starałam się o dopłate do mieszkania i udałao się dostajemy 66,9 euro tygodniowo poprosiła mojego Bartka i pomalował nam sypialnie jedną ściane na zieleń taki spokojny ładny kolor a reszta taka mangolia bardzo jasny kremowy posprzątałam i super powiem wam że chodż na aerobik we wtorki wieczorem o 21 się zaczyna i tak 1 godzinke ale się fajnie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniała 28 grudnia bedziemy mnieć chrzest Szymonka tak że roboty bedzie i na swieta i po świetach moj mówi że tylko kawa i ciasto bo bedzie nas 15 osób a i miejsca nie ma tak bardzo u nas a szwagier ma restauracje zamknietą zobaczymy kupilismy drugie auto więc teraz moge odbierać Martynka bez problemu \ pozdrawiam was i miłego weekendu 👄👄 dla was wszystkich te o których zapomniałam przepraszam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) Ja tylko na chwilke:D Jolus🌻 ciesze sie ze u Was wszystko sie uklada i ze wszystko jest w porzadku:D:D:D A co do mnie, to mam nadzieje i gleboko wierze ze na Swieta bedzie wysoka beta:D:D👄 Kalpeczku👄 co u Ciebie kochana??? Jak sie czujesz po iui ???Trzymam kciuki mocnoooo;) Aneczko👄 PaniMisiowa🌻Lilowa👄Patinka🌻Kakusia👄Grameczko🌻Monitko👄 - znowu zamilklas:),Misiaczku🌻a co u Ciebie???,Sara👄Ty tez sie odezwij;), Ewelko🌻jak idzie budowa domku i jak staranka??, EfQa👄 jak znajdziesz chwilke to skrobnij cos👄, Olawd🌻Gab👄Lilowa🌻Izulkaa👄 - co u Ciebie???, i cala reszta niewymienionych dziewczyn odezwijcie sie choc na chwilke coby nasz topik nie umarl:D:D:D Serdecznie Was pozdrawiam i sciskam, Kazda z Osobna:) A tak a propo macie juz jakies pomysly na prezenty swiateczne dla Waszych bliskich???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko a dziękuje bardzo mo Bartek dziś powiedział że przydała by mu się większa skrzynka na narzedzia albo portfel zabaczymy jak był grzeczny a co do reszty Martynka chce woki toki Rafałkowi jakis samochód siorka już na ostatnim finiszu zostały jej 4 tyg. do porodu to jeszcze Lence bedziemy musieli coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................30.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28................36................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 jeszcze 29 dni i bedzie moje maleństwo po tej stronie:) Przesyłam gorące fluidki dla wszystkich chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) kochane jeśli chodzi o Oskarka to nie ma co liczyć na cud tutaj jest tylko gorzej nie pisze Wam wszystkiego bo nie chcę nikogo smucić . My jesteśmy z tym pogodzeni. Stareńka idą pełna parą :) i mogły by być nawet bliźniaki liczy się tylko żeby były zdrowe . Dzisiaj mnie naszło na pierogi zrobiłam chyba z 80 ruskie i z kapusta i grzybami oraz oczywiście obiadek. Ale połam na łatwiznę i zrobiłam filet z indyka w piekarniku w marynuje się go w paście . Wychodzi bardzo dobry . Miłej niedzieli buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane u mnie bez zmian niunio juz chyba ok ale jeszcze 2 dni antybiotyk mu zostalo poza tym tojest wesoly pogodny i nie widac juz choroby. Mnie nadal mdlosci mecza i jaklubilam gotowac tak teraz odpycha mnie od kuchni a mieso to juz porazka ani nie moge go jesc ani przyrzadzac co ja mowie nawet jak pomysle o mięsie to mnie meczą mdlosci. No wlasnie teraz tez tak bylo jak wam to pisalam ;p PaniMisiowa tobie juz nieduzo zostalo niedlugo bedziesz miala synka przy sobie :) Myszko z niecierpliwoscia i z zacisnietymi kciukami czekam na wspaniale nowiny z calego serca zyczeci 2 kresek na tescie :) Gab kochana napewno bedziesz miala sliczne zdrowe malenstwo a Oskarek brak mi slow jaki on dzielny i silny poprostu prawdziwy aniol Aneczko super ze sie odezwalas zostan juz z nami pisz jak tam leci ci czas Jolanta fajnie maszz ta swoja trojeczka super dajesz sobie rade buziak Liliann ty tez juz niedlugo z kruszynka bedziesz szczesliwego rozwiazania Grameczko a jak twoja niunia kiedy staranka o nastepne ?? EfQa a u ciebie jak tam juz bylas na tym zabiegu?? kiedy wznawiasz staranka ?? Kalpek co tam u Ciebie jak sie czujesz?? jak po zabiegu?? Misiaczki gdzie jestes odezwij sie do nas!! Patinko a jak twoje kobietki?? Pozdrowienia dla wszystkich a szczegolnie dla nie wymienionych dla wszystkich buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane u mnie bez zmian niunio juz chyba ok ale jeszcze 2 dni antybiotyk mu zostalo poza tym tojest wesoly pogodny i nie widac juz choroby. Mnie nadal mdlosci mecza i jaklubilam gotowac tak teraz odpycha mnie od kuchni a mieso to juz porazka ani nie moge go jesc ani przyrzadzac co ja mowie nawet jak pomysle o mięsie to mnie meczą mdlosci. No wlasnie teraz tez tak bylo jak wam to pisalam ;p PaniMisiowa tobie juz nieduzo zostalo niedlugo bedziesz miala synka przy sobie :) Myszko z niecierpliwoscia i z zacisnietymi kciukami czekam na wspaniale nowiny z calego serca zyczeci 2 kresek na tescie :) Gab kochana napewno bedziesz miala sliczne zdrowe malenstwo a Oskarek brak mi slow jaki on dzielny i silny poprostu prawdziwy aniol Aneczko super ze sie odezwalas zostan juz z nami pisz jak tam leci ci czas Jolanta fajnie maszz ta swoja trojeczka super dajesz sobie rade buziak Liliann ty tez juz niedlugo z kruszynka bedziesz szczesliwego rozwiazania Grameczko a jak twoja niunia kiedy staranka o nastepne ?? EfQa a u ciebie jak tam juz bylas na tym zabiegu?? kiedy wznawiasz staranka ?? Kalpek co tam u Ciebie jak sie czujesz?? jak po zabiegu?? Misiaczki gdzie jestes odezwij sie do nas!! Patinko a jak twoje kobietki?? Pozdrowienia dla wszystkich a szczegolnie dla nie wymienionych dla wszystkich buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :) U mnie jako leci.. Po iui wszystko ok,teraz tylko mam czekać na efekty :) Liluś ślicznie wyglądacie :) Misiowa pokaż brzuszek :) Kakusia a który to już tydz u Ciebie? Monia jak się masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek u mnie to 11-12 tydzien, dzis mam wizyte to wszsytkiego sie dokladnie dowiem ciesze sie ze u ciebie ok czekamy na wspaniale wiesci od ciebie a kiedy masz testowac?? Moniu kochana a co uCiebie odezwij sie bo dawno nie pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooolll🌻 Kalpeczku🌻trzymam mocno kciuki za II kreseczki;) Napisz kiedy testujesz??? Kakusia👄 oj te mdlosci, wymecza Cie kochana.....ale co sie nie robi by miec takiego wymarzonego i upragnionego szkraba co nie??Sciskam:) PaniMisiowa🌻wlasnie moze wyslalabys nam jakies zdjecie z brzuszkiem????Buziak dla Patrysi;) Patinko👄 serniczek czekoladowy wyszedl pychaaaa;)dzieki:) Monitko🌻 co tam u Ciebie????znow zamilklas??? Ewelko👄 a Ty dlaczego sie do nas przestalas odzywac??? pisalam do Ciebie na NK, ale nie dostalam odpowiedzi:(:(:(pisz co u Ciebie?? Madzik🌻jak tam Zonko leci???:D:D:D:D Smerfetko👄 kochana jak znajdziesz chwilke czasu to skrobnij choc kilka slow;)Sciskam i caluje👄 A reszta niewymienionych kobitek gdzie sie podziewa???Czyzby zapadly w zimowy sen????Odezwijcie sie;) Ja dzis lub w srode mam dostac przesylke z moimi zastrzykami do stymulacji, wiec niedlugo zacznie sie jazda...brrrrr....az mam gesia skorke.... Pozdrawiam i milego dnia zycze;)Bede zagladac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dostalam przed chwila moja przesylke z zastrzykami,.....ale tego jest brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć to ja przepraszam że nie piszę często ale kondycję psychiczna mam nie najlepszą. operacji cały czas nie zrobiłam i jak okaże się że staranka zakończyły się sukcesem to będę miała problem na własne życzenie... w pracy koszmar - jednego psychopatę zastąpił kolejny. Uśmiecha się słodko a potem dopier**la równo. Jeszcze nie doszłyśmy do siebie po poprzednim a już ten zaczyna :( co ze mną nie tak że nie potrafię znaleźć normalnej pracy :( a może za bardzo się przejmuję ? chyba czas poszukać dobrego lekarza psychiatry bo czuję że nie dam długo rady. Pracy nie zmienię bo nie stać mnie będzie na nianię... Z Emilką wszystko dobrze, mało mówi ale chyba zacznie niedługo bo cały czas nadaje sylabami :) Przydałby jej się braciszek ale czuję że bez parlodelu sobie nie poradzimy - za duży stres za duża prolaktyna... nie będę wam smęcić w końcu niektóre z was mają prawdziwe problemy chociażby gabi i patinka i dają sobie rade - to i ja muszę dać!!! Dziewczyny podtrzymujecie mnie na duchu tym że tu jesteście DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pomożecie ziinterpretować wyniki?? lepkość wzmożona pH 8,2 ilość plemników w 1 ml nasienia 197,500mln procentowo plemników ruchliwych 60% liczba plemników wpw 150-180 wpw hyperkineza 40% plus normokineza hypokineza 1 plus hypokineza 2 20% akineza(0) 40% po 24h hyper plus normokineza(4+3) 5% po 24h hypokineza (2+1) 10% po24h akineza(0) 85% leukocyty w preparacie bezpośrednim 0-3 wpw erytrocyty w preparacie bezpośrednim 0-2 św.wył.wp nabłonki w preparacie bezposrednim nb bakterie w preparacie bezpośrednim nieliczne kom.spermatogenezy pojedyńcze ilość nieprawidłowej budowie ok 10% bede wdzięczna kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja juz po wizorajszej wizycie widzialam swoje malenstwo raczki nozki serduszko dokladnie jest 11 tydzien jestem teraz spokojniejsza nastepna wizyta 6 grudnia moze na mikolaja dowiemsie wstepnie co malensto kryje miedzy nozkami ;p;p;p ale szczerze nie ma to dla mnie znacenia byle by bylo wszystko wporzadku to najwazniejsze na nastepnej wizycie tez bede miala usg pomiarowe bo teraz dzidzia jeszcze za malutka a poza tym bardzo wstydliwa nie chciala sie narazie dobrze pokazac mamusi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tererere nie jestem ekspertem ale te podstawowe parametry ilosc ruchliwosc itp. wygladaja ok tzn moj maz przy pierwszych strankach mial gorsze wyniki kupilam mu witaminki salfazin i staranka zakonczyly sie sukcesem a przed witaminkami moj mial ilosciowo chyba tylko 18 mln w 1 ml a norma od 20 mln i ruchliwych tylko 40 % wiec mysle ze najlepiej pokazac ginowi te wyniki i kupic witaminki mezowi tak profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki Kochane! Niestety nie jestem w stanie pomoc w interpretacji wyników. Przykro mi, ale nie chce sie wymadrzac w tematach w których nie mam rzetelnej wiedzy. Pomoge jednak w sprawie przepisu na dobre ciasto :) Myszko to dla Ciebie...chociaz nie jestem pewna czy juz kiedys nie dawalam gdzies na forum tego przepisu. Sernik malinowo- czekoladowy ( ciasto angielskie) - 200 gr gorzkiej czekolady - 200 gr masla - 400 gr cukru pudru - 5 jajek - 110 gr maki - 400 gr sera kremowego - cukier waniliowy lub jedna lyzka ekstraktu z wanilii - 120 gr malin ( moga byc równiez mrozone) Piekarnik nastawiamy na temp. 170 st. Blaszke ( ok. 20x30 cm) wysmarowac maslem, wylozyc papierem. Czekolade rozpuscic w kapieli wodnej, ostudzic. Maslo, 250 gr cukru pudru zmiksowac na gładka mase. Nastepne dodac 3 jajka, wbijajac po jednym i dobrze miksujac przed podaniem nastepnego. Wlac roztopiona czekolade, dalej miksowac. Nastepnie dodac make. 3/4 mikstury wlac do blaszki. W drugiej misce utrzec ser, reszte cukru pudru, jajka i cukier waniliowy. Masa powinna miec gladka konsystencje.Wlac mase serowoa na mase czekoladowa. Na wierzch wylac reszte masy czekoladowej i ulozyc malinki. Piec 45-60 minut ( Przepis zaleca 40-45 ale stwierdzam, ze jednak potrzeba wiecej) Studzic w cieplym ale otwartym piekarniku. Smacznego :) Zaraz wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia🌼 ciesze sie, ze z malenstwem wszystko dobrze. Jeszcze raz gratuluje Wam z calego serducha. Niech malenstwo pieknie i zdrowo rosnie :) Myszenko🌼 nie bój sie. Pamietaj, ze juz niedlugo wszystko to zostanie Wam po stokroc wynagrodzone. Kalpeczku🌼 odpoczywaj... myslami jestem z Toba. Monitko🌼 przeciez my tu nie tylko o starankach piszemy. Ciekawe jestesmy co u Ciebie, nawet gdy nie ma zadnych rewelacji. Pisz Kobieto Kochana! Efqa🌼 przykro mi, ze przechodzisz przez takie stresy... a moze czasami warto machnac reka, wpuscic jednym uchem i drugim wypuscic? Moze nie bierz tyle do siebie, bo wykonczysz nam sie Kochana. Pomysl o tym, ze masz fajna Coreczke, w zyciu tyle pieknych chwil Was czeka, nie ma sensu rujnowac sobie nerwów na jakims pacanie. Patinko🌼 co u Ciebie i Dziewczynek?Jak sobie radzisz? Gab🌼 z calego rozciagnietego serducha zycze Wam by wszystko sie ulozyło.Przykro mi, ze musicie przez to przechodzic. Przytulam mocno i serdecznie. Grameczko🌼 co u Was? Mala juz pewnie gadula sie robi?Opowiedz nam cos o niej. Olawd🌼 a jak Wam dni uplywaja? Ewelko🌼 moze jednak sobie o nas przypomnisz? ;) Moniu🌼 zapracowana Mamusiu. Odezwij sie w wolnej chwili. Panimisiowa🌼 jak sie czujesz?Pati nadal zbuntowana?Jak sobie pomysle, ze tez nas czeka taki bunt... no ciekawe jak sobie z tym poradzimy, czy cierpliwosci wystarczy. Jolanta🌼 swieta, chrzest, Sylwester... czeka Was piekny rodzinny czas. LilliAnn🌼 niesamowity sentyment mnie ogarnia gdy patrze jak odliczasz tygodnie do tej samej daty, do ktorej my odliczalismy rok temu. Aneczko🌼 miło, ze czesciej zagladasz. Madziarka🌼 gdzie mozemy zobaczyc Wasze szczescie? Madzik🌼 co słychac młoda mezatko? Czujesz jakas roznice po slubie? Alutku🌼 jesli zagladasz tu czasem, odezwij sie. Milego dnia i cieplutkie pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka u mnie jakos leci . ja dzis koncze 30-tke i tak jakos mi sie wydaje ze stara jestem .. caly czas wojuje z moim kregoslupem , juz bez ketonalu nie funkcjonuje ... czekam na termin operacji i sie cholernie boje . wczoraj zdecydowalam ze jednak najpierw pojde do kregarza . dzwonilam do jednego dobrego i... wizyte mam juz jutro - kochany facet powiedzial ze postara sie mi poprawic humor i samopoczucie na swieta :D mam byc ok 15tej a tak wszystko ok , maly rosnie jak na drozdzach , jak tylko uslyszy muzyke juz dupka mu tancuje . probuje powtarzac - nauczyl sie swojego imienia (tymi) ile ma latek i nazwisko jeszcze belkocze ale zdazylo mu sie powiedziec poprawnie choc latwe nie jest . a tak to wogole mam problem z netem - strona potrafi mi sie otwierac 4 godziny , wiec na razie odpuszczam sobie net , bo inaczej cos mnie trafi.. ok koniec smecenia - buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Lilowa🌻 mysle ze strach odejdzie jak zrobie sobie pierwszy zastrzyk;) i mam nadzieje ze bedzie nam to wynagrodzone po stokroc:D:DDziekuje bardzo za przepis na serniczek....zrobie chyba na weekend👄 Olawd👄 Kochana , wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin, przedewszystkim duzo zdrowia, zeby Twoje problemy z kregoslupem zakonczyly sie pozytywnie, zeby bol minal, duzo szczescia, milosci,zadowolenia z meza i Synka i spelnienia wszystkich marzen kochana....wieeelkiieee usciski👄🌻👄🌻👄🌻 Kochane ja ide sie ubrac bo w pizamce jeszcze siedze i jakies sniadanko trzeba zjesc:)Ale bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz dziś lepiej, postanowiłam wszystko olewać i nie brać do siebie. Lilowa masz rację. olawd a moja emisia mówi tylko mama , tata, baba dzidzia, konik i cicia :) i chociaż gada jak najęta to niestety nic zrozumiałego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ja cały czas pamiętam jak ty sobie ten wózek" na zapas" kupiłaś. :D atu tymek juz mówi taki duży ! - proszę proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa🌻i bardzo dobrze - pewnie ze Lilowa ma racje:D:D:D Ciesze sie jednak przemyslalas wszystko i ze jest dobrze:)👄 wieeelkiii dla Ciebie i Emilki:)mam nadzieje ze teraz bedziesz czesciej sie do nas odzywac:) A mnie glowa boli....zdrzemnelam sie chwile i zaraz ide sobie chyba kawe strzelic, bo pilam dzis tylko bezkofeinowa rano i ona na mnie nie dziala....jednak rano musze wypic normalna kawe a w ciagu dnia bezkofeinowa.....choc chcialam sie oduczyc picia kawy, bo w czasie jak bede stymulowana nie mozna pic kawy...choc lekarka mi powiedzila ze jedna mala dziennie moge wypic a przez reszte dnia tylko decafined...brrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa jak dobrze, że znów jesteś z nami... masz rację... jedyne co możemy to nie brać tych wszystkich rzeczy do siebie... po co dźwigać niepotrzebny ciężar... trzeba tylko współczuć twojemu szefowi... pewnie jest bardzo nieszczęśliwy... a ty masz emi i małża i siebie :-) i ciesz się tym :-) ile wlezie!!!!!!!!!! lilku masz rację zaniedbałam pisanie o mojej niuńce :-) a rośnie jak na drożdżach i straszna z niej pyskula!!! baletnica, śpiewaczka... mamy śpiewnik ustalony: 1. jejejejeje -czyt. sieje je 2. gugugugu -czyt. a gu gu 3. nananana -czyt. co się stało z pszczółką mają 4. lalalala -czyt. eminem z rihaną 5. ka ka -czyt. loca shakiry na tapecie mama, tatu, baba, dziadzia, papa, cześć, daj, mam, gdzie, tu, kto to, tam, mniam mniam, karol (kało) , ciocia, gaga (czyt. gaba), kuku, ucho, koko(czyt. oko) ,ach ach, tak, nie :-0 no i zwierzęce odgłosy... piesek to hau, kotek cici albo dziam, tygrys ła, kurka koko, krowa buu, kaczka jaja, sowa hu hu, małpka ua ua, gąska gą gą, żabka kum kum, wąż sssss, a i mówi pszczółka -ciułka jest taka mądra... aż się dziwię, że to moja córcia ;-) i bardzo dzielna... bo tak naprawdę sporo czasu nie ma mnie przy niej... tego żałuję... ale coś za coś... życie jest sztuką podejmowania decyzji, kompromisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌻 fajnie ta Twoja corcia mowi.....gadulka malutka:)mojego brata Synek bedzie mial w grudniu 2 latka a mowi juz wszystko i to tak wyraznie jak niewiem....jak przyjde do niego to mowi "Ciocia pic kaje (czyt.kawe)"albo Ciocia da lizaka:)Fajny jest:) Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Pracy mam zatrzesienie ale nie moglam sobie odmowic i musialam zajrzec do Was. Olawd🌼 100 lat!Wszystkiego pieknego! Duuuuzo zdrowka, sloneczka, radosci kazdego dnia! Ale Kochana! O czym Ty mówisz? Stara?Jestem zaledwie rok mlodsza i czuje, ze cale zycie przede mna.Na swiat nam dopiero! ;) EfQa🌼 i bardzo dobrze! Wrzuc na luz. Swiat niestety jest pelen i takich lokatorów a my musimy sobie z nimi jakos radzic najlepiej omijac i nie pozwolic by którys z nich popsul chocby skrawek naszego szczescia. Pisz jak sobie dajesz rade z tym typem. Grameczko🌼 ale Lenka rozgadana!niedlugo bedzie Was zameczac tysiacem pytan :) Myszko🌼 a czy Wy macie tam na miejscu jakas Rodzinke? Adasko wczoraj skonczyl 11 miesiecy! Zaczynam planowac przyjecie urodzinowe... wlasciwie beda dwa bo nasza Rodzina nie da rady w tym czasie tu sie zjawic... zreszta trudno tego wymagac np od Prababci. Tak wiec pod koniec listopada lecimy do Polski- wrocimy 6 grudnia i potem zrobimy druga imprezke tutaj. Mam nadzieje, ze uda mi sie to wszystko dobrze zorganizowac bo pracy mam sporo i lekki deficyt czasowy. ;) Trzymajcie sie cieplutko! Milego dnia dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana!!! A co tak pusto....tylko Lilowa sie odezwala;);) oj nieladnie dziewczynki, nieladnie:P Lilkus🌻ja tu mam dwoch braci starszych, sa juz zonaci i jeden ma 3-ke dzieci, a drugi 2-ke....a oprocz nich mam tu kuzynow i kuzynki, ale z nimi tak na codzien sie nie widuje, tylko np. na jakichs imprezach.....reszta rodzenstwa i rodzice w Polsce.....natomiast moj M niema tu nikogo z rodziny, tylko znajomi ktorych poznal tu....a i odemnie z Polski tu jest chyba pol wioski hehehe:D:D:D:D Ide po kawke i jakies kanapeczki;) Zapraszam jak ktoras ma ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×