Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ale cisza... aż strach... chłodem powiało... oj myszeńko a Ty ciągle zapracowana... ale powysilaj się jeszcze bo niedługo możesz nie mieć tyle czasu na pieczenie :-) my wróciliśmy od teściów... było miło... tylko mój małż ostatni jakiś smutaski :-( i to mnie martwi... widzę, że źle się czuje... nie wiem jak mu pomóc... dziś poszedł do lekarza... dostał stos przekazów na badania :-( martwię się !!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gramka co się dzieje z mężem??Kochana może to nic strasznego!!będzie dobrze ! U mnie nic ciekawego,czytam,ale czasem nie mam weny... Monia gdzie jesteś? Lilus juz w Polsce? Myszka ja trzymam mocno kciuki za Ciebie,żeby sie Tobie udało chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NIE MÓWIŁAM ŻE KTOŚ OGŁOSI DOBRA NOWINĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja to mam przeczucia :D GAB GRATULACJE ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misowa u nas lista przebojów to: nr1 świnka Peppa, nr 2 Mysia nr 3 Tomek i przyjaciele :) U mnie zawitała @ :( no ale trudno wiem że łatwo nie będzie ... a zresztą i tak muszę poczekać na Myszkę i Kalpka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis musisz wspierać swoja połówkę - będzie dobrze. i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Gab🌼 wielkie gratulacje!! Bardzo się cieszę! Odpoczywaj duzo!!! Sciskam cieplutko!! Kalpeczku🌼 my jeszcze w UK, ale pracy mam tyle przed urlopem ze nie mam czasu zagladac. Zaliczam nocki przed kompem jedna za druga ale jeszcze troszke i odpoczne.... mam nadzieje. Grameczko🌼 na jakie badania skierowal lekarz Malza? Co mu dolega? Uciekam na razie ale bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) byłam u lekarza ale jeszcze pęcherzyka nie widać za wcześnie mam przyjść w przyszłym tygodniu . Ale ogólnie stwierdził że całość wygląda już na ciąże . Bete tez mam wysoką. Pytałam swoją położną potwierdziła mi że pęcherzyk jest widoczny dopiero po 3 tyg. od zapłodnienia a u mnie minęło 2 tyg. Jedno jest pewne z każdym dniem bardziej mnie mdli i jest mi jakoś słabo , przy Oskarku nie miałam takich dolegliwości . A on wrócił już na antybiotyk czyli norma . Nawet my też coś od niego podłapaliśmy. Przez cały czas sobie powtarzam że nie mam wpływu na ciąże (jak się rozwija) i staram się myśleć pozytywni. Bo musi być dobrze !!!!!! Już Wam nie smucę uciekam robić obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab może to być rzygankowa ciąża :-( ale te mają finały w świetnej formie... :-) bądź spokojna!!! i bierz z życia ile się da!!! :-) mój małż od podstawowych typu morfologia i mocz, przez usg nerek i jamy brzusznej, do holtera... ogólnie chodzi poddenerwowany... stres stres stres... ciśnienie mu skacze jak sie okazuje i serducho nierówno pika... :-( mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja tez jestem miedzy jedzeniem sniadania a robieniem kremu do ciasta;) Bede zagladac, ale cos cienko nam idzie to pisanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab wielkie gratulacje !!!!!!!!!!! madzik co roku przed koncem roku szpital na Jaczewskiego zamyka porodowke ze wzgledu na koszty a wlasciwie na brak juz kontraktu na porody ja wczoraj bylam u dentysty i zatrula mi zęba ale i tak mi powiedziala ze zrobi go w przyszlym tygodniu tylko tak zeby mnie nie bolal a dopiero w styczniu przyjde z prześwietleniem i zobaczy jak naprawde wygladaja moje kanaly bo w tym momemcie nie ma mozliwosci zrobic prześwietlenie Patrycja nadal ma antybiotyk i w poniedzialek idziemy na konsultacje laryngologiczna bo tak zlecila pediatra no i myslimy dosyc mocno o prezentach bo to juz niedlugo :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjelismy decyzje o in vitro. Wzielam caly zalegly urlop z minionego roku i calosc z tego i lece do UK. Niestety sytuacja finansowa zmusila nas do tego kroku. Mąż właśnie otwiera swoj biznes, w zwiazku z czym musi zostac w Polsce. Pragniemy miec dziecko, ale obawiam sie ze rozlaka nas jeszcze bardziej oddali.. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny \ dziś przywitała nas zima w irlandi ale jest ślicznie wszystko białe byłam dziś zapisać Martynke do szkoły od nastepngo września zaczyna edukacje w irlandzkiej szkole byłam wczoraj u mnie w pracy i złożyłam wymówienie czyli od stycznia na bezrobociu ale nie mogłam wrócić do pracy z trójką małych dzieci to raczej nie realne ale ok szef ze mną rozmawiał także gdy by co to mam mu dać znać pozdrawiam was moje kochane u mojej siorki nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas też zasypało :) bielutko za oknem... ja już idę spać bo jutro mam egzamin - uczęszczam na studia podyplomowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:):) Gab gratulacje!! Teraz czekam na Myszke:):):):) Dziś byłam na studiach w dzień swoich urodzin:P myślałam,że nie wysiedze... :P:P:P:P Pozdrowienia dla was i buziaczki kochane:* Niech Gab zapoczątkuje serię brzuszków:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki... mam pytanie czy to moze byc ciaza... ...zaczne od poczatku... Dlugosc moich cykli byla 31 do 30.09 dostam okres kolejny 3.11. 9.10 byly przytulanki w tym tez mies nie odczulam owulacji ( lekkie bole i skurcze brzucha i mocny bol piersi). Caly cykl przebiegal bezbolowo i bezobjawowo pomyslam ze nie bylo wogole owulacji. Trzy dni przed okresem dosatam takich boli piersi i skorczow jak normalnie w czasie owulacji wiec pomyslam przesunela sie. 3.11 dostam okres trwal troche krocej niz zazwyczaj i byl o wiele slabszy moglabym na niego zluzyc 2 tamp na dzien(czego oczywiscie ze wzgledow hig nie robilam) a przez 2 kolejne dni tylko wkladki w nocy nie bylo prawie nic. Potym okresie zaczyly sie bole piersi az do teraz, bole i skorcze brzucha mnie lub wiecej odczuwalnie ale niemal codzienie. Dodatkow kilka razy mialam napady goraca. Wydaje mi sie ze czesciej chodzi siku i musze szybko isc do wc. Zauwazylam ze od pazdziernika jest malo sluzu a kilka dni temu szukajac go wlozylam palec do pochwy i bylo tam duzo lepkiego bialego sluzu. Od 24.11 (22dc) zaczelam mierzyc temp i tak wygladaja kolejno36.8, 36.9, 36.9, 36.8 . Jak myslicie czy to mozliwe ze moge byc w ciazy? prosze o odpowiedz z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas dzis w nocy padał śnieg ale dzieci mają ubaw ja właśnie wypisuję kartki swiąteczne troche się tego zebrałao życze miłej niedzieli ja zaraz uciekam na pazurki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas zima po prostu mrozik wczoraj -6 stopni ale jazda snieg i mróz w irlandi i to jeszcze w listopadzie hi hi a gdzie cała reszta pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U nas ladne sloneczko swieci, ale jest zimno....na szczescie sniegu jeszcze nie ma:) A co tak cicho na topiku??? Odzywac sie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................30.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28................39................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 Tydzień do godziny "0" Dzieki dziewczyny,przesyłam wszystkim fluidki gorące póki jeszcze mogę:)Pytacie jak się czuję-dobrze,dzięki jedynie co to mnie męczy wieczorne puchniecie nóg i cięzko jest.Wiadomo-bęben wielki. Boję się strasznie porodu czy wszystko bedzie dobrze i czy poradze sobie z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tu tak cichutko moja siostra była wczoraj u gina i ma rozwarcie na 2,5 cm czyli lada dzień ale fajnie lilian a ty tez fajnie pozdrawiam z białej irlandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ja nadal z mdlosciami to juz 15 tydzien a one nadal mnie mecza ;p do tego na nowo pozbywamy sie pieluch czyli nocnik w ruchu i nauka sikania bo przeprowadzka zniweczyla nasze wczesniejsze nauki a juz prawie wtedy sie udalo ale to nic teraz juz jest lepiej bo niunio potrafi zawolac a wczesniej nie mowil za wiele.Z dna na dzien gadula straszna co dzien uczy sie nowych slow i jest suuuuuper pieknie brzmia slowa z jego ust i nareszcie sie mozemy dogadac!!! U mnie sniegu masa wlasnie odsniezalam balkon bo wyjsc sie nie dalo a chce wystawic pranko temp. -16 stopni to fajnie mi wymrozi ubranka. dziewczynki odzywac sie czesciej zagladam a tu ta sama stronka co 2 dni temu!!! Myszko jak tam twoje przygotowania do wielkiego dnia juz zaczelas ta stymulacje?? Liliann nie boj sie kazda ma takie obawy ale dasz sobie swietnie rade wkoncu mamy instynkt macierzynski on wszystko podpowiada zobaczysz a porod roznie z nim bywa ja sie nastawilam ze bedzie ok i juz sekunde po tym jak wzielam niunia na rece nie pamietalam nic no i nie bylo az tak strasznie jak kolezanki opowiadaly a raczej straszyly!! EfQa co u Ciebie jak niunia?? PaniMisiowa jak sie czujesz juz coraz ciezej chyba co?? a Patrysia grzeczna?? Lilka a twoj Adasiek rosnie jak na drozdzach :) Juz na urlopie jestescie?? kochane zap[omnialam napisac ze chyba juz zaczynam czuc ruchy malenstwa szczegolnie po pracowitym dniu jak sie poloze to czuje takie male kopniaczki pozdrawiam i douslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ja nadal z mdlosciami to juz 15 tydzien a one nadal mnie mecza ;p do tego na nowo pozbywamy sie pieluch czyli nocnik w ruchu i nauka sikania bo przeprowadzka zniweczyla nasze wczesniejsze nauki a juz prawie wtedy sie udalo ale to nic teraz juz jest lepiej bo niunio potrafi zawolac a wczesniej nie mowil za wiele.Z dna na dzien gadula straszna co dzien uczy sie nowych slow i jest suuuuuper pieknie brzmia slowa z jego ust i nareszcie sie mozemy dogadac!!! U mnie sniegu masa wlasnie odsniezalam balkon bo wyjsc sie nie dalo a chce wystawic pranko temp. -16 stopni to fajnie mi wymrozi ubranka. dziewczynki odzywac sie czesciej zagladam a tu ta sama stronka co 2 dni temu!!! Myszko jak tam twoje przygotowania do wielkiego dnia juz zaczelas ta stymulacje?? Liliann nie boj sie kazda ma takie obawy ale dasz sobie swietnie rade wkoncu mamy instynkt macierzynski on wszystko podpowiada zobaczysz a porod roznie z nim bywa ja sie nastawilam ze bedzie ok i juz sekunde po tym jak wzielam niunia na rece nie pamietalam nic no i nie bylo az tak strasznie jak kolezanki opowiadaly a raczej straszyly!! EfQa co u Ciebie jak niunia?? PaniMisiowa jak sie czujesz juz coraz ciezej chyba co?? a Patrysia grzeczna?? Lilka a twoj Adasiek rosnie jak na drozdzach :) Juz na urlopie jestescie?? kochane zap[omnialam napisac ze chyba juz zaczynam czuc ruchy malenstwa szczegolnie po pracowitym dniu jak sie poloze to czuje takie male kopniaczki pozdrawiam i douslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale sie zrobilo zimowo na topiku:)Mowicie ze zima na calego w Polsce;) wlasnie widzialam w tv ze jest duzo sniegu i bardzo mrozno:) U nas narazie sniegu niet, tylko powoli robi sie zimno....dzis to tak wiatr pizdzi ze szok i pada deszcz....Ale cos mowia ze pod koniec przyszlego tygodnia ma tez padac snieg, ale to zobaczymy jak to bedzie:) Kakusia🌻 fajnie ze sie odezwalas;)Ciesze sie ze wszystko ok u Ciebie i dzidzi;) Szkoda tylko ze mecza Cie te mdlosci, mam nadzieje ze szybko mina....a i brawa dla Twojego niuniusia ze juz tak ladnie wola sisi do nocniczka;) mojego brata synek bedzie mial 2 latka 26 grudnia i jeszcze z pielucha chodzi...jak go posadza na nocnik to wstaje i ucieka i niewiedza jak go zachecic , narazie odpuscili, ale ja im mowie zeby codziennie probowali,ale sie nie wtracam bo to nie moje dziecko.... Co do stymulacji to czekam na @ i zaczne sie kluc....okres powinnam dostac na dniach, wiec zobaczymy.... A gdzie reszta dziewczynek??? Przysypalo Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mialam dzisiaj wizyte u lekarza i jak na razie nic nie zapowiada wczesniejszego porodu mialam straszny problem z dotarciem na miejsce jechalam taksowka prawie godzine a nie wiem czy 5 km mam od domu do gina w druga strone nie bylo lepiej bo wszyskie numery taksowek byly zajete no ale wrocilam jakos, mąż czekal z gorącym rosołkiem zjadlam az trzy talerze kakusia mam nadzieje ze mdlosci ci odpuszczą bo wiem jakie to uciążliwe a ruchy bedziesz czula coraz intensywniej bo w drugiej ciązy duzo szybciej sie czuje myszka to do ciebie tez zawita niedlugo zima madzik gadalam z ginem dzisiaj i porodowka na Jaczewskiego otwarta wiec rodze tam efqa co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonila do mnie babka z kliniki - w piatek rano mam przyjechac na krew i na USG.....wiec w piatek sie okaze czy zaczne brac juz gonal czy jeszcze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×