Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Grameczko🌻 Ty wiec usprawiedliwiona jestes....a z ta cysta hmmmm oby tak bylo jak mowisz....mam nadzieje ze w czwartek niw bedzie po niej sladu...;) a tak wogule to czytam topik Nusi i wlasnie jestem na etapie jak poszlas rodzic do szpitala Lucy ktora stala sie Lenka....piekne chwile:)Milego weekendu kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem... Mam siostrzenicę w domu od wczoraj,a jak dziś sobota to wiadomo sprzątanie,gotowanie,a popołudniu drzemka mnie wzięła... Już trochę mi przeszło,popłakałam sobie troszkę.. Myszko ja za Ciebie trzymam kciuki!!! Liluś nie długo imprezki... :) Gramka dziękuję 👄 Dziękuje w ogóle wszystkim,że pamiętają o mnie !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez jestem :) dzis zwiedzalam sklepy szukajac prezentu dla zuzi na mikolaja i zdecydowalismy razem z M ze kupimy jej chyba autko na akumulator widzielismy takie fajniusie z ktorego Zuzia wyjsc nie chciala i to chyba jedyny prezent ktorym sie pobawi dluzej niz 5min:Pa ja juz padam Zuzia spi wiec zmykam i ja do lozeczka :) 😘 dla kazdej z osobna :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik apropos prezentów to lenka dostała od babci wózek dla lalek i bawi się nim non stop :-) kładzie lale, całuje, wozi, tuli, usypia - matka polka!!! myszeńko... mówię Ci... cysta przynosi niespodzianki... :-) i to miłe :-) zresztą pewnie zniknie szybciej niż się pojawiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana :) a co tu tak cichutko gdzie sie podziewacie :) gramko zuzka ma wozek i tez mozna ja nazwac matka polka wszystko w nim usypia nawet pampersy he slysze aby aaaaa aaaaaa ale to zazwyczaj jest wtedy jak juz ja nie mam sily i musi sama sie bawic a widze ze ja interesuja bardziej autka moze dlatego ze w ciazy pol swojego zycia w brzuszku spedzila jezdzac :) my nie dlugo zmykamy do kosciolka mam nadzieje ze dzis topik troche odzyje :)😘 myszko musisz pogonic dziewczyny na nk zeby zagladneli ty masz w tym dobre podejscie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochane u nas troche zamieszania, bo w czwartek i piatek M malowal pokoj po czym dostal 40 stopni goraczki i okazalo sie ze to angina ropna mala miala tylko katar po czym doszla temperaura a dzisiaj wysypka, wrocilam wlasnie od lekarza i mamy szkarlatyne w domu ja jednyna sie trzymam chociaz z marnym skutkiem bo katar mam straszny i kreci mi sie w glowie my tez juz planujemy urodzinki, zrobimy je wczesniej bo ja chce w tym uczestniczyc a czym pozniej tym mi bedzie trudniej w kazym razie akcesoria na kinder bal juz są, wszystko z kubusiem puchatkiem i myszką mike oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa bieduloo moja zuzka tez miala katar i zaczynala kaszlec ale posmarowalam jej nozki mascia rozgrzewajaca zalozylam grube skarpetki i o dziwo kaszlu i katarku juz nie ma czasami jeszcze zakaszle ale rzadko kiedy :) trzymaj sie kochana bo dbasz o dwoje teraz :) to kiedy swietujecie na kinder balu :) mi jeszcze zostalo akcerosi to na nastepny rok bedzie jak znalazl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) No wreszcie cos ruszylo:D:D:DBardzo sie ciesze:) Grameczko🌻oby Twoje prorocze slowa sie sprawdzily👄 Madzik👄 pogonie dziewczyny ale jutro , bo dzis za godzinke ide do pracy....ale i tak mnie nie sluchaja jak czasem zakrzycze zeby sie meldowac:P:P:P oprocz kilku dziewczyn oczywiscie co sie pokazalo na topiku;) PaniMisiowa🌻 kuruj sie kochana i nie daj sie chorobsku:) A moze bys wyslala nam jakas fotke z brzuszkiem co??👄 Kochane zycze Wam udanej niedzieli....ja ide jesc sniadanie i do pracy....ale jutro jak tu wejde bo ma byc Was wiecej, zrozumiane??:D:D:D:D:D:DBuzzkaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................30.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28................38................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 Jejku-jeszcze tylko 2 tygodnie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik 12 grudnia robimy dla znajomych Patrycji z placu zabaw a 18 dla rodzinki torty juz wstepnie wybrane, dla dzieciakow bedzie myszka mike taka jak w tamtym roku a jak zjedzie sie rodzinka to lalka tak sobie moja księżniczka zamowila myszka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik Emilka za to ma fioła na punkcie ciuchci. Filmy z pociągami, zabawki pociągi , książeczki z pociągami :) Niedawno kupiliśmy jej kuchnię dla dzieci i okazało sie że uwielbia na niej "gotować" i karmić nas plastikowymi kotletami. Co najmniej dwa razy dziennie jesteśmy wołani na obiad... A na gwiazdkę chyba kupie jej cymbałki, powinny jej się spodobać. Graminis jeżeli chodzi o wózek dla lalek to Emi oczywiście tez ma tylko problem polega na tym że sama w nim siada a lalkę bierze na kolana i każe się wozić - no a to już sprzęt ledwie wytrzymuje :p Emi w tym tygodniu miała bardzo wysoką temperaturę 39,5. nie mogłam jej w żaden sposób zbić! Koszmar, zimne okłady kąpiele .... okazało się że to początki anginy i dostała antybiotyk Augmentin. Pani Misiowa dobrze że już szkarlatynę zaliczyłyście - jedno choróbsko będzie z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za wszystkie starające się - mam dziwne przeczucie że niedługo ktoś nam ogłosi dobrą wiadomość. A moje przeczucia się sprawdzają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko trzymam za slowo :) 😘 LillAnn1 ja w twoim okresie juz rodzilam :) czekamy na twojego maluszka napisz cos wiecej jak sie czujesz :) 😘 panimisiowa 2 imprezy to sie wybawicie razem z maluszkiem w brzuszku :)juz nie moge sie doczekac kiedy urodzisz mam nadzieje zu uda mi sie zrobic ci niespodzianke w szpitalu bo bardzo bym chciala a ostatnio nie mam czasu na nic :( 😘a w ktorym szpitalu chcesz rodzic :) ewcia ciesze sie ze sie odezwalas :) musze przyznac ze emilka ma ciekawe zainteresowanie 😘 i rosnie nam maly kucharz :) 🌻 ja poczekam jeszcze z ta kuchnia dla Zuzi kuszace sa jak widze je w sklepie ale mysle ze zuzka jest jeszcze za mala :Pjuz bym chciala zeby miala ze 2 lata :) patinko co tam u ciebie kochana:)😘 misiaczki mysle o tobie odezwij sie!!! 😘 liliwa jak tam adas :0 usmieszek ma cudny nie jedna zlapie na niego :) gramko 😘 dla twojej cudnej ksiezniczki :) kalpek a co tam u ciebie :) masz jeszcze goscia w domu :0 😘 jolcia jak tam dietka ja chyba nie umialabym sobie odmowic niczego :P 😘 gab kochana modle sie za twojego silnego anilka:* 😘 i trzymam kciuki za ciebie:) 🌻 pozdrawiam kazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy tez kuchnie i jeszcze dokupilam jej serwis do herbaty wiec oprocz obiadow podaje nam kawe lub herbate, pyta sie nawet czy z mlekiem :P moja tez lubi pociągi glownie za sprawą bajki "tomek i przyjaciele" ktora jest absolutnym hitem oczywsicie oprocz świnki peppy madzik nie wiem jeszcze gdzie rodze bo znowu tak jak 3 lata temu jest akcja z zamykaniem oodzialow porodowych podobno Jadczewskiego i Lubartowska juz jest zamknieta a nie wiem jak jest z resztą moj lekarz jest z Jadczewskiego i na najblizszej wizycie wypytam sie o stan faktyczny w kazdym razie jak juz urodze to serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) ja juz pelna para na nogach i popijam herbatke bo kawki nie lubie :P mam nadzieje ze dzis poczytam troche :) pani misiowa ja tez chodzilam na jaczeskiego a do ktorego karza chodzisz??a czego zamykaja oddzial?? na jaczeskiego zawsze byl spory ruch i ciezko bylo sie dostac dlatego postanowilam przy koncu ciazy ze urodze Zuzie w belzycach i nawet chwale sobie pobyt mimo ze maly jest oddzial porodowy:) 😘 😘 i pisac szybciutko!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Pochwalę się dzisiaj zrobiłam test i są II kreseczki nadal nie mogę uwierzyć. Robiłam go o 3 nad ranem jakoś spać nie mogłam i z tej radości obudziłam mojego kochanego męża. Pozdrawiam buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab... cudowna nowina :-) ja już czuję magię świąt :-) ale prezent mężusiowi sprawiłaś... :-) dziewczyny polećcie jakieś fajne sprawdzone sanki dla maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab--- Gratulacje!!!alez sie ciesze !! 👄 oskarek bedzie mial rodzenstwo!! hura!! no dziewczynki gab rozpoczela brzuszki przedswiateczne wiec teraz czekamy na kolejne nowinki - trzymam za was kciuki lillAnn -- oj zleci szybko - moze byc tak ze urodzisz lada dzien - zycze ci szybkiego i lekkiego porodu 👄 a u nas wszystko ok . chodze do kregarza i powiedzmy ze cos mi pomaga . zobaczymy ... maly rosnie jak na drozdzach , stara sie mowic coraz wiecej . miny szczela jak jakis komik , dupcia jak tylko uslyszy muzyke to sama sie kreci :-) ostatnio dlugo po poludniu spal i chcialam jakos delikatnie go obudzic , wiec wlaczylam mu jego ulubiona piosenke po cichutku . malemu z zamknietymi oczami nozki i glowka w rytm chodzily :-D a potem taki zaspany na czworaka przygladal sie jak mis tanczy - komicznie to wygladalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gab moja droga gratuluję aż mi łzy staneły wszystko bedzie ok ja byłam dziś na szczepieniu a mały Szymonek wazy już 7200 kawał chłopa ja jutro jade z moją siostra na kontrole zostały jej jeszcze 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) No w koncu jakies nowe wiesci.... Gab🌻 serdecznie gratuluje kochana👄🌻👄🌻 PaniMisiowa👄 niedlugo bedziesz rodzic....jak to szybko zlecialo👄 Madzik🌻widze ze od rana masz powera...👄 Grameczko👄co slychac u ciebie???jak Leneczka??👄 Jolus🌻ciesze sie ze dzieciaczki zdrowe i wszystko dobrze u Ciebie👄 A gdzie reszta dziewczynek???Meldowac sie!!! Ja dzis bylam w klinice na pobraniu krwi i usg odnosnie mojej cysty i po poludniu dostane telefon czy zaczynam stymulacje od dzis czy dopiero od polowy grudnia....i nie wyspalam sie bo wstalam juz o 5 a o 8 wrocilismy do domku:)Pozdrawiam i milego dnia zycze...;) Bede podgladac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa🌻 ciesze sie ze sie odezwalas ;);) Jednak przeczucie Cie nie mylilo:D:D:D:Dmoze jakies nowe zdjecia Twojej duzej Coreczki bys wstawila???buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) nadal nie mogę w to uwierzyć że w końcu nam się udało. Mam nadzieje że teraz do mnie dołączy Myszka . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moje drogie kupiłam dziś garniturek do chrztu przesłałam na naszą poczte mozecie zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale cisza gdzie sie podziewacie ??? ja caly czas zagladam ale nie ma komu posac :( jolcia garniturek pierwsza klasa :) myszko uda sie napewno bo i ja cos przeczuwam ze pare dziewczyn oglosi nam dobre wiesci :) ja juz zapomnialam jak to jest zobaczyc 2 kreseczki na tescie ale moja kolej juz minela teraz twoja kolej naszla :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane przepraszam ze malo pisze ale uroki ciazy mnie nie opuszczaja mam potworne mdlosci zadko wymiotuje ale bardzo mnie meczy i dlatego nie mam nawet ochoty wlaczac kompa do tego w niedziele bylam w komisji wyborczej i liczylismy glosy do 5 rano a teraz nie moge odespac wkoncu niunio tez potrzebuje uwagi :) GAb kochana ogromne gratulacje bardzo sie ciesze dbaj o siebie :) Myszko napewno twoja kolej kochana Kalpek tobie tez sie uda moze nawet bedzie prezent swiateczny ;p EfQa fajnie ze sie odezwalas no i odrazu prorocze mysli brawo czesciej takie przeczucia ;p buziaki dla reszty ale lece niuniowi zupke dac bo juz wstal postaram sie zagladac na tyle czesto na ile mi dzidzia pozwoli tzn. mdlosci ;p pozdrawiam papap buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja;) Jolus🌻garniturek super:) Madzik👄 dziekuje za cieple slowa👄 Kakusia🌻bidulko....odpoczywaj ile sie da, a my tu bedziemy na Ciebie spokojnie czekac:)👄 Kurcze juz dawno sie nie odzywala Ewelka - ciekawe jak budowa ich domku..Misiaczek tez juz wieki nie zagladal do nas🌻, Smerfetka-ale ona jest usprawiedliwiona bo przy dwojce dzieciaczkow jest masa robotyt:) Madziarko👄jak Wam idzie opieka nad Filipkiem?? grzeczny jest...zdjecia na NK super:) Kalpeczku🌻a Ty jak sie trzymasz??uda sie i nam kochana zajsc w ciaze, tylko musimy troche dluzej na nia poczekac;)bedzie dobrze👄 Gramus👄 co tam u Ciebie ciekawego???👄 Patinko🌻a Wy jak sie dziewczyny macie??to ptasie mleczko od Ciebie wszystkim baardzoo smakowalo;)jeszcze raz dziekuje:) EfQa👄mam nadzieje ze bedziesz sie teraz czesciej odzywac:)👄 Gab🌻Ty odpoczywaj i oszczedzaj sie ile wlezie👄 Kochane ja lece do sklepu, bo w czwatrek u nas jest Swieto Dziekczynienie i jedna pani zamowila u mnie abym jej upiekla 3 ciasta...wiec brakuje mi kilka produktow, musze dokupic....ale za chwile wracam i zasiadam do Was z kawka...mam nadzieje ze bedziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×