Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

oj dziewuszki... byłąm na rozmowie w sprawie pracy... ambitnie marzyłam o doradztwie personalnym... ale jak usłyszałam 1100netto to mnie powaliło... brak słów.... jak policzę nianię i dojazd to zostałaby mi stówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka jakaś... człowiek chce się rozwijać... ale jak? jak masz dziecko, krechę, to na dodatkowe szkolenia sobie nie pozwolisz... a nie stać cię na to, żeby pracować za 1000zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Czy ktoś mnie jeszcze pamięta??? Nie mam czasu Was doczytać, ale melduję, że żyję. Dziś mam wreszcie dzień wolny, ale mnóstwo pracy. Przesyłam buziaki o obiecuję zaglądnąć👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurka przykro mi ze @ cie nawiedzila. Ja mam dostac okres w poniedzialek a juz od kilku dni boli mnie prawy jajnik i brzuch. Pozdrawiam Was wszystkie i zmykam do pracy. Gramko buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Dzadzurka przykro mi :* zbieraj siły :) żeby walczyć coby w końcu nie przylazła@:) Moniczko ja Cie pamiętam nawet ostatnio wspominałam że coś Cie nie widać.. Myszko24 ...no czas już żebyś dobre wieści ogłosiła:) u mnie nic nowego praca dom i dziś wolne akurat pogoda dziś do niczego padało i grzmiało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja cie pamiętam :D i właśnie niedawno się zastanawiałam co u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia pamię#tam i ja... w ogóle to po dupie dostaniesz a to pytanie ;-) dzadzurka :-( tulę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd... dzięki za kciukolce :-) jak twój pazur ? podziwiam fotki przystojniaczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwika00
Mam 19 lat. Od roku współżyje z chłopakiem. Wcześniej żadna pozycja nie sprawiała mi bólu. Jednak od pewnego czasu to się zmieniło. Szczególnie pozycja ''od przodu'' to okropny ból. Jakby ktoś kuł mnie igłą w środku. Na badaniu ginekologicznym dowiedziałam się, że mam dużą macicę, i tyłozgięcie. Miesiączki raczej regularne, co 25-29 dni. Bolesne, obfite. Trwają zwykle 7 dni. Zmartwiłam się trochę, bo kilka razy była możliwość zajścia w ciążę, jednak stety bądź niestety nie zaszłam. Boję się co może być powodem tych dolegliwości. Dodam jeszcze, że czasami swędzi mnie tam i niekiedy mam plamienia silne, przezroczyste. Co to może być? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oliwki: pewnie to nadżerka... ból przy stosunku i upłąwy... ale najlepiej odwiedź gina!!! będziesz spokojnijsza... a do reszty: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jestem i ja :) U mnie ciemno,leje deszcz,burza... W ogóle jak sobie pomyślę o szkole znowu... Moniś super,że się odezwałas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jestem i ja :) U mnie ciemno,leje deszcz,burza... W ogóle jak sobie pomyślę o szkole znowu... Moniś super,że się odezwałas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kalpeczkua u nas żąr leje się z nieba... :-) chciałbym, żeby pogoda utrzymała się na weekend... wzięlibyśmy leniutę nad wodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki -- ja wczoraj bylam u chirurga i juz mam z glowy pazurka - uff nareszcie mnie nie boli . nie zdejmowal mi calego ale tylko kawalek , znieczulenie bolalo jak cholerka ale pozniej juz ok . dzis zmienial mi opatrunek i jeszcze w pon do niego znow ide - a popoludniu do roboty (ach jak te 3 tyg urlopu minely szybko) wiec jak by co to najwyzej wezme jeszcze kilka dni zwolnienia - ale raczej nie trzeba bedzie u nas dzis w nocy taka burza okropna byla ze.... mlody az sie obudzil i plakal buziaki dzadzura 🌻 glowa do gory jeszcze pozbedziesz sie tej francy ja kilka miesiecy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas burz nie ma całe szczęście... bo samam się boję... a jak w tv ten grad badłam to masakra jakaś... olawd no i spokój masz..... no i racja... urlop mija nawet nie wiadomo kiedy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj wróciliśmy z Polski. Było świetnie! Dziś próbuje się tu jakoś odnaleźć. Małż już w pracy, ja zaczynam o 17.30.Najlepiej nie rozpakowywałabym tych walizek, tylko kupiła bilet powrotny do Rodzinki... ale chyba muszę wziąć się w garść- życie musi toczyć się dalej. Nie nadrobiłam jeszcze stronek. Zrobię to wieczorkiem. Pozdrawiam Wszystkie i Każdą z osobna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny opisalm sie tyle i cos zle nacisnelam i mi nie wyslalo. A pisze z telefonu wiec dlatego. Odezwe sie wieczorem. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lilku :-) jesteś dzielna, dasz radę z tęsknotą... rozumiem, że to strasznie dla Cibie trudne... myszeńko... co za złośliwiec z tego telefonu ;-) my po ciężkiej nocy. po szczepieniu dopadła leniutę gorączka... ale wstałą skoro świt bez... ma 92cm i 13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D pozdrawiam Was zaraz uciekam do pracy ale dziś gorąco .. jutro napisze więcej wolne mam..ciarki mnie przeszły dziś..:(ech życie ;/ milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwile bo malinki czekaja :p chcialam wam powiedziec ze jutro u nas sa dozynki wojewodzkie i maja wystapic Brathanki Mezo Milano Londyn impreza jest do 22 mam tylko nadzieje ze Zuzia jakos wytrzyma bo o 20 to juz mi pada w domu :) wkoncu troche odskocze od monotoni.. 😘 😘 Dla Was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie co tam u Was?? cicho coś.ja odprowadziłam mojego na pocią bo do pracy jechał...i zaś zagląam co u Was a tu nic ociągacie się :P Marzenia się spełniają :):) Marzenia się spełniają :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×