Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

No koniec tygodnia moze troszke was tu zciagnie witam i pozdrawiam u mnie po staremu czekam kilka dni i tesciora robie.:))) jak @ nie przyjdzie wczesniej oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wyslalam posta z telefonu i mi go wcielo. Wrrr... Pozdrawiam Was goraco i odezwe sie niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję że nam lada moment ktoś zapowie przylot bociana !!! wiecie że moje przeczucia się sprawdzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa :-) ty wróżbito macieju ;-) a ja dziewuszki chyba muszę iść na porządny przegląd bo ubiegły miesiąc przez moje obliczenia był beztabsowy i @ się spóźnia.... przypomnina mi się historia sprzed ciąży... cholerne torbiele... chyba, że to ta cholerna nadżerka może opóźnić @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przydal by sie bocian...:) Juz dawno nie bylo good news czekamy dziewczeta moze juz niedlugo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki... na równoległym do naszego topiku nadeszły straszne wieści... zmarła nam topikowa koleżanka... osierociła niespełna roczną córeńkę... tak długo na nią czekała... tak bardzo była szczęśliwa... przegrała z nowotworem... :-( pomódlcie się za nią... za jej męża i maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię o innym topiku... niektóre z nas piszą na "Nowy topik dla..." piszę o Migotce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże...to naprawdę straszna wiadomość. Brakuje słów po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę dziś nic pisać więcej - dzień żałoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję
EfQa - gratuluję dobrego wychowania i wyczucia chwili. pozdrawiam mimo wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam Was pomarańczowe.... uszanujcie chociaż takie chwile... nie szukajcie sensacji tam gdzie jej nie ma... życie ucieka, nie traćmy czasu na wykłócanie się... jeśłi się z czymś nie zgadzacie nie piszcie po prostu... Efqa, Kalpeczku... fajnie, że jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny myslalam ze na weekendzie troszke was tu bedzie a tu chyba grilowanie przeszkadzalo.. Ppzdrawiam noi w nyslach mych sroda oby @ nie przylazla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez serdecznie witam ale cos tu ostanio pusciutko ja mialam wolny weekend i myslalam ze troszku pogadamy a tu nic....gdzie moje cioteczki sa...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale mi leci ten poranek... no cóż... czas do pracki :-( miłego dzionka kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Kochane to straszne co spotkalo nasza kolezanke z sasiedniego topiku. Poprostu brak mi slow. Migotko spoczywaj w pokoju. U mnie pozatym nic nowego nie ma. Jestem u dzieci z siostra. Sciskam Was wszystkie i caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylk na chwilkę... życzę Wam spokojnej nocki... i proszę o dobre fluidy jutro... między 11 a 13 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ Moniczka22..................23..............8............ .........01.07.2011 dzadzura.....................26................4......... ..........24.08.2011 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 32.................36..................oby nie przyszła Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1.....................3540..............MIKOŁAJEK .....14.12.2010 PaniMisiowa............... 3480..............Adaś.................04.01.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis - odezwij sie ja laseczki jutro na 15ta ide na wycinanie paznokcia u nogi bo mi sie francol wrasta i boli jak cholerka z mlodym bylam wczoraj u ortopedy i na kase trzeba czekac do grudnia lub dopiero po nowym roku ... wiec ide prywatnie w przyszla srode buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnei jakos leci Zuzia daje popalic co raz to nowe slowa mowi a jak ciagnie ja do papieroskow :P dzis bylam u fryzjera ale jeszcze wam wlosow nie pokaze bo musze jeszcze raz pomalowac bo nie rozjasnilo mi tak jak powinno :P gramka daj znac :) migotko myszko swietne forki dodalas :) dzdzura 😘 olawd wiem co czujesz ja z tymi paznokciami mecze sie 2 lata po ostatnim zabiegu znow wrastal w drugiej nodze ale znalazlam cud lek i ominelo mnie wycinanie przechodzilam to juz 3 razy a ostatnio myslalam ze umre :P sciskam kazda z osobna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×